Apsveikums 50 gadu jubilejā

Labdien!
Man ir lūgums- ir jāsveic koleģe 50. gadu jubilejā. Apsveikumā vajadzētu iekļaut kaut ko TĀDU, lai būtu interesanti un smieklīgi! vai ir kādas idejas kā to izdarīt? varbūt esat ko līdzīgu darījuši iepriekš? Paldies!

Pandora1    2 ja ar humora izjūtu viss kārtībā, var izstrādāt kādu caurnešanas etīdi.

kritejs      Nezinu vai tāds jautājums jāuzdod attiecībās pirms joka izstrādāšanas :) pēc jau gan būtu tieši vietā :))

amailija      jāpazīst kolēģes humora izjūta....

sorrel  1 1 ..nespēju gan iedomāties,ko tādu interesantu pateikt sievietei 50 gadu jubilejā..ja nu vienīgi līdzjūtību..varbūt lielu krēslu.apsegtu ar šatiera segu...zelta uzrakstu 50:))))..bļin..tādā dienā vispār jālasās no mājas ārā...da i telefons jāatslēdz:)))

karbonaade  1 2 Varbut panem un nosvitro to nulli nost un sveic ka piecgadigu?:) Ar visiem pricendaliem, ieskaitot krasojamo gramatinu, matu bantes un barbiju? Bernibas svetkus (vinas jauniba tadi bija) ari var svinet.

Vel ir iespeja apsveikt ar brivibas iestasanos - berni lieli, sekss vairs pa galvu nemaisas, var baudit cilveks dzivi:)

Tiem, kas te gudri izrunajas, atgadinasu, ka jums ari kadreiz bus 50, un tas nebut nav dzives gals:)

selnija_      Man patīk Karbonaades ideja!:) Forši!
Mani ar viens tuvs cilvēks šogad sveica 24 gadu dzimenē un ļoti patika:)

x_faili23  2   ui, es laikam vispār tāpat kā sorrel negribētu nekādas tādas šitādas svinības......jo vairāk gadu, jo vairāk besī dzimenes.

Rugumpods      var uzaicināt arī kādu dziedoni ar ģitāru, lai nospēlē mīļāko dziesmiņu :)

alexxa      es gribētu ,lai man nepiemin šo gaduskaitli...nu kaut kā briesmīgi..pusgadsimts..bla,bla,bla....bet tādu smuku čipendeilu...ok...tas būtu cool:))))))))))

Paija14    1 Jā, bet par to striptīzpuisi....Man pazīstamiem večiem ir lielā cieņā no darba vietas saņemt dāvanu karti uz tā saucamo erotiskās masāžas seansu. Sievietei 50 gados - taisni laikā!:))
Bet vispār....man māsai arī septembrī gaidāms kas tās, viņa jau tagad raud, ka jālaižās lapās, jo dzirdēt par to neko nevēlas. Draņķīgs cipars.

Nohero      ...karbonāde - kas ir iestāstījis,ka sekss pa galvu nemaisās?? Maisās un kā vēl... Un maisa visu, ko vien var.:))))
Mūžīgā ironizēšana un mūžīgais melnais humors. Kā gan neapnīk. Kāpēc cilvēku nevar apsveikt bez manierības un ākstīšanās - ir tak skaidrs ka diezin vai kas foršs sanāks - tiem, kam sanāk forši, nav padomi jāprasa. Pēc idejas dzimšanas diena ir diena,kad cilvēks ir īpašs - bet nez kāpēc cieņā ir debīlas atrakcijas...:( Izdomājiet, kā pateikt, ka viņa ir forša,ja viņa patiešām tāda ir...

Nohero      Neapskatījos cik topika autorei gadu - varbūt vari atturēties no apsveikšanas vispār?? Bez humora izjūtas ir vajadzīgs arī taktiskums un ja meitas vecuma kolēģe atļaujas uzsaukt čipendeilus vai pasniegt zīdaiņa atribūtus...:(((((((

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu