Agrāk vai vēlāk mums rodas jautājums: Kāpēc es šeit nāku? Man kas, laika par daudz? Vai tas ir normāli, ka es, tā vietā lai izietu ārā, sēžu pie datora? Vai arī mēs meklējam to cilvēku, kuru tik ļoti gribās satikt? Un ir brīži, kad mēs nolemjam: Viss! Cauri! Nekad vairs! Never more! Amen! Ditto!
Bet tā labā apņemšanās beidzas jau nākamajā rītā... vai vakarā.... :)

Un mēs atkal esam klāt, lai sasveicinātos ar tādiem pašiem atkarīgajiem. Un mums nav lielākas nelaimes kā tad, ja atvienojas pieslēgums, ja apkārtējie atrauj no datora...

Jo, izrādās, ka mēs šeit faktiski dzīvojam. Vārda vistiešākajā nozīmē...

No sākuma man likās, ka es esmu viens tāds, bet izrādās, ka mēs esam daudz. Tikai katram mums ir savs skaidrojums. Tādēļ man interesanti uzdot jautājumu par to, kāpēc mēs te sēžam? Kā mūza vēlamies būt? Būtu labi uztaisīt tādu kā sarakstiņu ar atbildēm. Ja Tev ir ko teikt, raksti šeit... :)

kronite      Sākumā ienācu ar domu iepazīties.Bērni lieli, dzīvo savu dzīvi un sajutos viena. Doma par iepazīšanos laikam ir garām, bet te ir cilvēki, kuru domas ir simpātiskas un ir interesanti palasīties, ko un kā cilvēki domā. Tagad ne dienu nevaru iztikt, ja šeit neiegriežos. Šodien skaista diena, bet vienai netīk nekur iet un tad šī ir jaukākā vieta atpūtai.

pildspava      Man patīk lasīt PA un kauties ar Pokaini IG dejošana:) Dažreiz papļāpāju arī sarakstē, bet zeme neatveras no bēdām, ja nesmu pie datora.

dolce_no_pasaran      āliņģis pēc tevis raud, mēs!

BuutlsBamtrinkets      Atkal jau "mums". MAN nerodas, es ZINU. Ja tev izklaide kļūst par atkarību, pac vainīgs.

Priekš kam visādi "Viss! Cauri! Nekad vairs! Never more! Amen! Ditto!"??
Nesaprotu šito šūmēšanos.

Un dzīvojam mēs visur kur atrodamies, te, tur un vēlkautkur.

Kapmirte      khe, khe, khe :) incanti komenti

ienaacu iepaziities, paliku patuseet bulkas - galvenokart ieksh PA. iemesli? atkariba jau nu ne, bet - virtuala vide ir ideala vieta "steidzigiem/aiznemtiem" cilvekiem, kur pajust iluuziju par draudzeshanos. it ipashi mirkljos kad sajuties viens.

hmzzz      a kas vainas siltās mājas čībiņās ar tējas krūzi rokā patērzēt ar jaukiem cilvēkiem??? :)))

Sweetpea      Cilvekiem arvien mazak laika paliek runaties realitātē, darbs un viena skriešana. Nav laika tikties un sedēt kafejnīcās. Bet te tā viegli izgaāzies krēslā un nesapucējies pļāpā. :)

dzelzsduure      Ieks PA šad tad var atrast kādu labu domu.
Nu un protams paskatīties, kā daiļavas virinās savos fotoalbumos:)
Domāju, ka pietiekami iemesli šeit atrasties:)

unhurried      Līdz šim domāju, ka te visi ir viena iemesla pēc - lai iepazītos. Bet esot šeit kādu brīdi, saprotu, ka citi šeit jau ir kļuvuši par mēbelēm vai kā... Es tomēr šeit esmu tā pirmā iemesla pēc. Parādos šeit ļoti reti un uz īsu brīdi un baigi ceru, ka nu tagad, kā Tu saki - āmen, basta, etc., ka šī nu ir the last time. :D

egiptiete      Domāju ,kad šeit var paslēpties no realitātes.

GlavvrachaVietniece      man gan tāds jautājums nerodas.

jap, atkarīga, jap, daudz laika nositu šeit tā vietā lai padarītu ko lietderīgāku (piem. nospodrinātu dakšiņas u.c.), jap, atejot no datora brīvajos brīžos wapoju.....

un itin nemaz nesūdzos, ka jau 3 gadus ar tādiem pašiem atkarīgajiem arī dzīvajā rīkojam superīgus tematiskos tusiņus un citas ambrāžas...
vakar piem. saģērbušies kostīmos (strīpainās pidžamās, trakokreklos, baltos halātos u.c.) bijām piesmiet jauno krogu "Hospitālis" Stabu ielā - nu nesanāk man dzīvē bez interneta ar tik daudziem trakiem domubiedriem iepazīties ;)
tie jau reta suga, ne uz katra km2 tādi atrodas ;))))

GlavvrachaVietniece      P.S. puis - ja Tev rodas tāds jautājums par savu eksistenciālo virzību, tad nemaz tik perfekts neesi ;))))

Palomino      Ja ir laiks, ienāku, palasos (par dažiem ohoistu komentiem ir smiets aš līdz asarām) un ierakstu ko nebūt iekš PA. Pa retam ieskatos kāda "štata rakstnieka" anketā, aiz milzīgas vēlmes salikt viņa/viņas tekstu kopā ar bildi, bet, kā jau nojaušat, biežāk sanāk aplauziens nekā bildi ieraudzīt.:)) Ja laika nav, neko darīt - nepārdzīvoju. Būs jauni rīti un, kas zin, citas izklaides!

Lucrum    1 Ienācu iepazīties. Vispār man nav vajadzība pēc aizklātiem kontaktiem, domāju - izkāršu reklāmas lapu un viss. Palasījos kas te notiek, likās dīvaini un interesanti - kā tā cilvēki dzīvojās spēlējoties? Tēmas un risinājumi likās dīvaini, nepierasti.
Tad es sapratu lūk ko: es jau vairāk kā 10 gadus darba kolektīvu veidoju pēc savas gaumes un tikai no jauniem cilvēkiem, kuriem tā pirmā darba vieta (lai nav jāpārmāca)un kuriem vēl dzīve nav sačakarēta. Radus man Dievs saudzējis dot, tik vienu brāli devis, uzvedas korekti, t.i. reti. Meita un mazbērni dzīvo labi un ļoti tālu. Sabiedriskā transportā es nebraucu, masu pasākumi mani jau sen neinteresē. Atpūtā, izklaidēs, ceļojumos dodos tikai ar īpašām grupām un cilvēkiem - ar ezotēriķiem utml., vārdu sakot, šeit es jūtu, kāda vēl dzīve pastāv, par kuru jau biju piemirsusi.
Tas man dod vielu pārdomām, ko es varētu darīt ne tikai savā labā, bet arī cilvēku labā, jo tas ir dzīves kvalitātes rādītājs - ar ko esi padalījies.

lapsaacijs_albiins      lapsaacijs atver savu riiikli un nobreecas ponjatnaa latvieshu jazikaa:

OHO - BRIIDIS ATSLODZEI,( seko 3 suliigi 3staaviigie)!!!

nez,ko lapsaacijam, meeli paar plecu no darba atnesusham, veel vareetu vajadzeet, kaa sasliet kjepas, atshaut asti un ienaakt atbriivoties no stresa, ar kaada gudra baklazaana paliidziibu!?! turklaat, ne shis vieniigais saits kur baklazaani ganaas... ;)))

anna77      iepazīties, atrast kādu cilvēku/ draugu ar kuru pavadīt laiku REALITĀTĒ.....
Un domāju: ja atrašanās šeit ir (kā daži saka, lai kontaktētos) pārvēršas par lielu dzīves jēgu/atkarību, tas nav nekas labs, jo ŠIE kontakti var vienkārši pazust min. laikā: bija un nav(cilvēks ir izstājies no šīs spēles - oho)
Protams, izņemot gad., ko min Gavvracha V.
Tātad jaut. ir, kas ir prioritāte: reālā dzīve vai virtuālā, un atbilstoši atbidei - tā arī dzīvo......

iluuuzija      dolce_no_pasaran:"āliņģis pēc tevis raud, mēs!"
..re nu,te uzskatāms atkarības piemērs,nav pat pamanījis,ka aiz loga vasara un āliņģis vēl kādu laiku neraudās..
..mosties puis, vēl baklažānu ražas laiks:)P

alegria      Es piereģistrējos ar domu iepazīties, bet tagad... jā, komunikcēšanās trūkums reālajā dzīve.

juunijs6      NĒ!!!!

Dzīvajā komunikācija ir daudz grūtāka, pacietību prasa.
Te--kā tik kas nepatīk- paceļ asti un prom.

Te esam mēs--- nepacietīgie, saraustītie, nervozie un pusceļā atstātie, apsmietie, nesaprasstie, kavētie, izcilie, talantīgie, īpašie un nekur neredzētie, retie!!!!!

edmunds      kaapeec "mums"? perfektam puisim nevajadzeetu ciest no personiibas daliisanaas

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu