Ko domājat par saderību?

Kā tad īsti ir, ja vīrietis ir psiholoģiski stiprāks, un -otrādi-ja tāda ir sieviete. Vai ir kāda atšķirība gan attiecībās, gan vispār?

barbarosa9      Vispaar ir.

riks      nu, lidz %-ta 1/100-daļai vienādi stipri partneri nje bivajet.

Rabittspeed      Pretpoli pievelkas

gultaskaraliene  1 1 Noteikti ir. Ja vīrietis ir psiholoģiski stiprāks, tad tas liekas normāli. Vīrietim jābūt stiprajam plecam un balstam uz kuru var vienmēr paļauties, pie noteikuma, ka viņš ir arī gudrs. Šāds vīrietis ir, kā magnēts. Ja sieviete ir psiholoģiski stiprāka par vīrieti, tad vīrietis ir zem tupeles un šādas attiecības pastāv tikai tik ilgi, kamēr sievietei ir vienalga, kas atrodas viņai blakus, ka tik "vecis". :)

bazooka      labaak pat nemeegini

Hustler_    1 Brrr.....
Lai ap mani mētātos kaut kas stiprāks vai vājāks? Labāk jau dzīvot vienam.:)

DAFUS      Zinātnieki vel pa to strīdās.

skvo    1 Ja abi speeciga rakstura personiibas, tad dzirksteles pa gaisu vien leks:)) sadzivot verees ja abi buus ieintereseeti mekleet, atrast un iziet uz kompromisiem. Bet vieglaak ir ja viens taads un otrs savaadaaks - preteejie poli pievelkas:))

simona10      Baigi grūti sadzīvot

inkypinky    1 Ja vīrietis stiprāks,tad ir labi sievietei,kura ir vāja....ja sieviete-vīrietis var neizturēt,ja abi...kas tur var nesanākt,ja abi ir psiholoģiski spēcīgi? Tas nozīmē,ka abi māk loģiski domāt,risināt problēmu,nebaidīties zaudēt,ir izdzīvotāji,mācās viens no otra,novērtē otru...Nu,teiksim,tās TIEŠĀM būtu divas stipras personības.

_La_Luna    1 Protāms,kā ir atškirība!!:)Vispār jau psiholoģiskais stiprums vairāk piemīt sievietei - sievietes psiholoģiski ir izturigākas par vīrieti.Vīrietis ir specīgāks citās jomās!!Dievs mums radīja ar domu,kā vīrietis ir līderis un sieviete viņam sēko.Un šis pozicījas vienmēr būs laimīgas ģimenes noslēpums!!Mēs rietumu pasaulē šis pozicījas sagrozījam krustām šķersām un tāpēc mums tik daudz nelaimīgo ģimeņu,jo vīrietīm jābūt tam stiprām plecām un balstām,bet sievietei jābūt skaistuma un harmonijas radītajai!!Pozicīja - vājaks vīrietis un sieviete līderis - ir pret dabas llikumiem!!Vīrietis - tā ir atbildības sajūta,virišķība,gādība.Sieviete tā ir harmonija,rūpes,sievišķība un ne otrādāk!!:))

Elizabete1957      viss atkarīgs no kāds vides mēs nākam...cik progresīvi esam......tad izejot no tā un veidojam attiecības, katrs vadās no saviem stereotipiem.........

asne    3 Ilgi nodzīvoju kopā ar vājāku vīrieti un rezultātā sāku nicināt visu to dzimumu:(( arī tagad grūti noticēt, ka vīrietis var būt stiprs. žēl...

lirica    2 divi kopā ir kā galva ar kaklu...un kakls ir tas ,kas groza galvu pareizā virzienā...un viens būs kalks,bet otrs galva...kādā kārtībā..tas atkarīgs no pašiem...jo nevar būt divi kakli vai divas galvas.

esome      ...es par ģimeni, kur vīrietis stiprs un gudrs.

Karinka      Vāji vīrieši nevienai nav vajadzīgi!!! /arī ir asnes pieredze, kad sievietei jākļūst par darba zirgu un stuti vienmēr un visur/

ja nevar atrast ideālu, tad vislabāk dzīvot vienam!

VecmeitaARrunci      Es esmu ļoti stipra un manam vīrietim jābūt stiprākam,gudrākam,labākam par mani.Tikai tad es viņu varēšu cienīt.Man nevajag vārguli,man nevajag tādu,ko vākt.Tikai starp līdzvērtīgiem partneriem var būt harmoniskas attiecības.Ja es tādu neatradīšu,dzīvošu viena.

you_are_welcome    1 Mēs visu kopdzīves laiku cīnāmies par varu...Nu gan metu mieru, un dzīvoju viegli un patīkami..

Maitinja55      Pievelku "vājos", balstāmos un stutējamos vīriešus un tas mani besī, jo blakus sev vēlos līdzīgu.. sāku šaubīties par tādu esamību.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu