Vai ir vērts pirkt dekoderi no LATTELECOM?

Vai tiešam tas ir Ķīnas ražojums? Kur vēl var nopirkt? It kā vēl ir Zviedru ierīces.

kloss (2010-03-19 23:47)      1. Reāli 99% no visas pasaules elektronikas tiek ražotas Ķīnā un ar jebkādu uzrakstu ... visa pasaule to zina bet neviens "nelec" tiem augumā ... Mongolija nesen līdzīgi ar kurpēm mēģināja , tad tos uzreiz norēja ..
2. Ķīnas ražojumi nemaz nav slikti ja tie tiek taisīti eksportam ... tur sistēma līdzīga kā bija kādreiz PSRS ... ražojumi vietējam tirgum bez kvalitātes kontroles un ražojumi eksportam ar pamatīgu kvalitātes kontroli ..
3. Daudz sliktāk uzrauties "kreisajiem" tirgoņiem kuri kā reiz maisos ved to preci no Mandžūrijas ko Ķīnietis taisījis savam iekšējam tirgum ..
4. Esmu bijis vairākās Dienvidķīnas elektronikas fabrikās ... uztjūnoti viņi ar Japāņu tehnoloģijām ne pa jokam ... tur jau tas knifs ka Japāņi taisa tehnoloģijas , bet ražošanu uz to bāzes izvieto Ķīnā un tur arī pasūta preces priekš ASV un EC tirgus ...
Cita lieta ka tāds Lattelecom uz šiem dekoderiem kruti uzvārās , jo cena tur šādai kaštelei ir ap 5 U$ ...

Nimfa (2010-03-20 00:07)      nē!!! Esmu ĻOOOOTI NEAPMIERINĀTA.. :(((

barbarosa9 (2010-03-20 01:30)      Vai tad veel ir palicis kaut kas, ko nerazjo Kjiina, lai arii kaada valsts kaa eksporteetaaja nav mineeta?
Nike arii razjo Kjiinaa, Zara prece-paarsvaraa visa ir Kjiina.Ne jau tur tas "suns aprakts".

Ezjule (2010-03-20 07:48)      Lietoju jau 1,5 mēnesi. Vienīgais, kas nedaudz traucē, ka klāt nākusi vēl viena pults un ka DVD rakstīšanas laikā vairs nevaru skatīties citu programmu.

Dzhokonda (2010-03-20 08:20)      Vispār diez kas nav. Signāls mēdz iestrēgt un kadrs čakarējas-tas gan ir reizēm, ne visu laiku. Tomēr uzskatu, ka pakalpojumu sniedzējam ir jāgarantē visu laiku normāla signāla uztvere, ko gan viņi nedara-visi apkārt parasti ir vainīgi, tikai ne viņi....

vasks (2010-03-20 08:26)      ka parastam lietotajam pilniigi apmierina.....

MazaisPrincis (2010-03-20 09:05)      Visu jau veel nerazho Kiinaa. Pirms paris gadiem nopirku Vaacijaa Hugo Boss kreklinju, atbraucu maajaa, izpakoju un kaa juus domaajies - ko es izlasiju uz birkas? Made in Latvia!!! :)
Sorry par off-topic!
Nemaku komenteet Lattelecom dekoderus, jo esmu viens no "laimigajiem" Viasat klientiem. :(

gravieris (2010-03-20 09:32)      nupat inboxā ir pienākusi ziņa,lai novērtē Lattelecoma servisa kvalitāti...nemāku neko teikt,jo to ķīnīzeru kastīti es netaisos pirk.Nosaukums - Virszemes televīzija ,diezko nepatīk(pagaidīšu kad parādīsies Pazemes TV)Esmu priecīgs,ka nav vairs jāredz nebeidzamie reklāmu ruļļi pa visiem kanāliem vienlaikus....filmas kačāju torentos un skatos pilnībā nesaraustītas, sev pieņemamā laikā.

_grieta_ (2010-03-20 09:32)      Dzhokonda - piezvani uz Lattelecom un atnaaks tev meistars un par velti piergulees antenu

trafs (2010-03-20 09:34)      Ja ir iespēja- nepērc to "tvstar" par ls39, bet kādu kvalitatīvāku, kaut dārgāku.
Vienīgais, ko neražo Ķīnā- latviešu bērnus ! :)

zalais (2010-03-20 10:16)      Jautajums butu japagriez citaadi- vai ir pieredze ar letakaam alternativaam, kaa sis oficialais par 39 Ls. Par Kiinas razojumiem- tas neizsaka neko, jo razotnes tur atver visa pasaule, bija jaapamana :)

hefny (2010-03-20 10:55)      Hmm-
nu Lattelecom -ir monstrs,kam nekas cits,kā nauda-par nekvalitatīvu pakalpojumu-neinteresē.
viņi atradīs vainu-visur, un jebkuri strīdi beigsie,ka :
tad vadi nav īstie,nav sertificēti pēdējā gadā,antena veca,nev sertifgicēta pēdējā gadā,pakalpojumu nodroīna tikai no izejas punkta, Tv -neder,štekers nav īstais,pakalpojumu nodrošina tikai--kaut kādā-viņiem tai brīdī vajadz`;igajā -zonā,
utt---Tā virzemes Tv-ir krāpniecība smaga,jo tā kastīte,cik sapratu no Tv raidījums ir tikai starta pirkums,tā kā visai/lielai daļai/valsts-i antenas jāliek par 500ls,i būvprojekti jātaisa-jāpamaksā-jo antenu vajagot virs 10m,bet ja virs 10 m-tad vajag i būvatļauju,i projektu.
Un bezmaksas TV--ir liegta/pretēji tam,ko rāda reklāmās,ka tā ir bijis ar krāsaino,un TV 5/,-tad bija tikai/patiesi-tikai pričendālis,bet arī antena-pat istabas derēja/bet ja to negribēja ,tad TV 1,3,LNT--tie tomēr bija redzami-patiesi-bez maksas.
Manuprāt -tas tagad izskatās -it kā tagad ieviestu elektrību---visur ar spriegumu---130,vai 300--pilnīgi visss-jāpārtais,vai auto--pārietu--obligāti uz gāzi, vai visa valsts tikai uz apkuri -ar elektrību.
Gan jau izdomās,kā naudu izspiest un savas kabatas piebāzt.
Piecīgu 1.pavasara dienu visiem!

picolo1964 (2010-03-20 11:00)      It kaa leetaaku alternatiivu neesot.
Te var palasiities par sho un to, kaa arii ir mineeti ieteicamie modelji, tiesa, saprotu, ka krietni daargaaki:
http://www.calis.lv/aprunasimies/forums/thread.php?id=15417809#page-1

Jeecis_Peecis (2010-03-22 20:18)      Vai ir vērts pirkt dekoderi no LATTELECOM? foto Lattelecom izstrādājums ir ģešaks. Pie mazumtirdzniecības cenas 39 LVL (cik tur ... 44 LVL ar karti) tā iegādes vērtība (aprēķināta analītiski) ir aptuveni 16 - 19 LVL, tam gan ir liels pluss - ja kas notiek ar dekoderi, to nomaina bez jebkāda gemoroja, tas ir ielikts ilgtermiņa mārketingā. Es te neteikšu publiski, bet ... ir kauedze situāciju, kurās tas 100 % - īgi uzkārsies un bez meistara neko, sēdi un gaidi. Serviss , kā jau teicu, nav slikts" izsauc, burtiski dienas laikā ir meistars, omaina, pamēra antenas parametrus, sasērčo programmas ...

Tā, atgriežamies pie izstrādājuma: no ķīniešu ķidām leišos korpusā ielikts lētucis. Pat "priekšiņā" ir plēve uzlīmēta. Arī pie laba signāla programmām, kuru signāls ir vājāks ( tas gan neattiecas uz bezmaksas apraidi), "karās" , "strēgst" bilde utt. Vecākus ļaudis tā lietošana, pults spaidīšana utt. iedzen histērijā. Tām, kurām dzīvoju blakus, ar mani ir krietni paveicies! :)))))) Jā, vairākas nopietnas lažas programmatūrā, piemēram, tu vari pusstundu kārtot kanālus, bet pēc apraides atjaunošanas visi šie iestatījumi pazūd.
Jā, ieteiktu neslēgt dekoderu ārā, citādi katru reizi vajadzēs zaudēt laiku šai te reseta procedūrai, vienalga programmu ziņā nekā jauna nebūs. Ja arī būs, tad var izčekot, iepriekš uzzinot Lattelecom Virszemes TV sadaļā, kas tr ar programmām darās.
Ieteiktu (arī pats tā rīkošos ar laiku) paņemt kādu nopietnāku izstrādājumu, protams, ar card - reader - u ...
Rekur tāds cilvēcīgs. Man jau vēl patīk tā USB atmiņu spraudelēšana un tūlītējs ieraksts uz ārēja nesēja. Ieraksts - atspēlēšana. Ērti. Tur tik jāskatās, kā ar failu sistēmu - kādu uztur, cik lielus failus uztur, cik lielu ārējo HDD "atpazīst" ... Enjoy!

Jeecis_Peecis (2010-03-22 20:22)      http://www.dekoders.lv/w1/Pirkt.html

zalais (2010-03-23 09:58)      Jeecim visu cienju. Tas vis nav parastais pljaapuudens :)
Iznaak, ka deelj papildus apstakliem Lattelecomnieks buutu sapratigaka izveele!

pauls77 (2012-02-06 08:34)      Es ar nepacietību gaidu 2.jūniju,kad man beigsies līgums ar šiem ķēmiem! Dārgāku un problēmu pilnu 2 gadu murgu būšu izturējis!

ero_massage (2012-04-19 10:21)      Pērc kuru dekoderi gribi... Visi ir +- vienādi, mēdz atšķirties signāla pastiprinājums.

Pats lietoju Viasat,jo TV1000 rāda labas filmas un bez reklāmām.

LTK izmanto tieši tos pašus Thompson dekoderus ko viasat un citi operatori, skaitās zviedru firma, bet ražotājs visam ir viens - Ķīna!

symbio (2012-04-19 10:24)      Ir lētākas alternatīva! Mans bijušās sievas brālis dabūja leišu ražojumu, kuru sprauž televizoram aizmugurē (protams ir pults) un strādā super. Maksāja 25 ls. Ir tikai viens mīnuss, var tikai skatīties 4 Latvijas programmas. Bet man tā nav problēma. Es skatos pārējo visu inetā. Esmu atradis mājaslapu ar TV kanāliem, kur var skatīties arī arhīvu.

solt (2012-04-25 12:28)      Pērc gan.Man iet ļoti labi un nesūdzos,ja kādu mēnesi nav naudas var iztikt ar četriem bezmaksas kanāliem.Līdz šim man tas ir atmaksājies kā kabeļtelevīzija.

vai17 (2018-05-20 20:12)      un žēli ķērc-nav vērts,nav vērts:)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu