Vientuļa sieviete

Kas jūsuprāt ir vientuļa sieviete - tiešām viena, bez vīra, bērniem, radiem draugiem, vai tikai bez vīra bet ar bērniem, vai bez vīra, bērniem, bet ar radiem un draugiem. t.i sabiedriski aktīva. No kāda vecuma sievieti varētu uzskatīt par vientuļu un vai tam vispār ir kāds vecuma cenzs.

abols23    1 Vientuļa sieviete vai vīrietis ir tad,ja par sevi tā domā....:)

effy    1 domāju, ka vientuļa sieviete, jeb vispār cilvēks, ir tāds, kas tā jūtās.
ir pietiekami daudz piemēru dzīvē, kur gan ar vīru/sievu, gan bariņu bērnu cilvēki it kā ir vientuļi un ar dzīvi neapmierināti.
atkārtošos - cilvēkam ir jābūt PAŠPIETIEKAMAM, lai viņam būtu labi pašam ar sevi. tad citi būs kā patīkams un interesants papildinājums paša dzīvei un nevis kā obligāti komponenti laimei un apmierinātībai ar dzīvi.

[never]    2 vientulja sieviete ir sieviete, kuras dveeseles staavoklis ir vientuliiba, neatkariigi no taa, kas vinjai ir vai nav liidzaas.

Vucis    2 Piekrītu visam augstākminētajam. No savas puses varu piemest, ka vientuļa sieviete var būt tiklab AR vīru un bērniem kā bez.

kokote      [never] pateica...
STELLA nejauc sociālo statusu un dvēseles stāvokli vienā putrā...un vecumposma kategorijas vientulībai - vispār sviests...

ssaulla    1 aha vientuļš var justies ari ar viru,mīļāko un 5iem bērniem,3suņiem un 7 kaķiem,un 30 papagaiļiem:):):):)
ja neesi īstajā vietā.....

Miilj_aciite      vientulība ir vienīgais patiesais un dabiskais cilvēka stāvoklis.....un ir OK....tas nav nekas slikts:)

tam maz sakara ar sociālo statusu, komunikācijas loku, ģimeni utt.....

Eneile    2 Bij kaut kāds skečs krievu komiķiem, kur izskanēja doma, ka vientuļa sieviete ir tāda, kurai ir TIKAI vīrs. :)
Manuprāt, vientuļš ir cilvēks, kuram nav domubiedru un cilvēku, kas viņu saprot.

lirica      Viss atkarīgs no pašas sievietes...kā viņa jūtas.

pride    2 vientuļš cilvēks, tas ir nesaprasts cilvēks no apkārtējiem, no tuvajiem...

cilveex      Divus svarīgakos notikumus cilveks vienmēr piedzīvo viens. Tad kā ir? Cilvēks ir viens, vai nav viens? Nav.:) Tas ir par "savācejiem/mednieku sievām". Ja tu nevari paņemt līzi tās ogas, kuras redzi, tu viņas saliec tarbās uz muguras. Tas pac ir ar cilvēkiem, kā ogām.:) Nevar visas ogas noplūkt un apēst, bet var "ņemt līdzi". Un fakts ir iekš tā, ka cilvēks vairs nemaz nav viens, pat lietas, kurās principā ir singles. Padomā par to.

viirietis      ir brīži, kad meklēju vientulību.....

rozamunde      Ir fiziska vientulība un ir garīga.
Un man vienalga kāds ir statuss kādai sievietei no malas. Galvenais kā viņa sevi pozicionē, kā viņas rīcība saskan ar viņas esību.

SievieteMelnaa      Vientuljsh ir pamests cilveeks, kursh par to paardziivo un skumst. Taatad ir nepiecieshams, lai buutu bijis kam vinju pamest - radinieki, beerni, viirs, draugi. Jebkura vecuma cilveeks var buut vientuljsh, jau pavisam mazs beerns, kuru pamet maate, buus vientuljsh.

^esse^      Vientula ir ta,kura par variiteem visadi censas dabut sev veci.

Rabittspeed      Vientuļa sieviete - sieviete ar aizsietu muti,acīm un ausīm -izmesta uz totāli neapdzīvotas salas (pat bez mērkaķīša-piektdienīša!), fiziski un psiholoģiski neaktīva un bez mazākās vēlēšanās tikt prom....! :)

vakara_kjemiiba      Vientuļš ir cilvēks, kas nevienam nav vajadzīgs, nav draugu, vīra, bērnu....pats pa sevīm un nevienam nav nekādas daļas

saulite_1      Vientuļš cilvēks ir tāds,kas visā ,,dzīves teātrī,, - grūtībās, priekos un bēdās, svētkos un ikdienā ir VIENS gan fiziski,gan garīgi,gan materiāli,gan emocionāli. Un vecuma cenza nav.

Lucy      Ta nemēdz būt,ka sieviete var būt bez radiem,draugiem,neticu..
cita lieta kaucoša ar pielietām asaru pilnam acīm pēc veča un tādu te netrūkst.
Vispār katrs tak ir savas laimes kalējs!!

Alex_Jones      Vientuļa sieviete foto Dialektika...
Var justies vientuļi (neatkarīgi no ģimenes un draugiem) a var arī .. tā, ka kaimiņi tikai pēc nejaukas smakas uzzina, ka tā vientuļā laikam ir kādu laiku mirusi!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu