Viss par kāzām...

Viss par un ap kāzām...Manam dēlam būs kāzas un man tas pasākums ir pirmo reizi un nav ne jausmas kas jādara...Vai man jādavina ziedi utt. Dēls kāzas rīko un finansē pats. Lūdzu Jūsu padomus...

Decijs    1 Ir tacu kazu rikotaji, tiem senariji galvaa un taaa. Praktiski vedejtevs un vedejmate parasti visu organizee.
DD ir buts 2 reiz par vedejtevu, bet tas ir riktigs arprats but par vedeju DDD. Tiesa varu but lepns savestie vel sobrid turas kopaa un znacit labi izdevies tas gajiens))). Lai veicas viniem!

Tessa      citas kazas nav buts? un ar delu tachu var parunat,ne?
iisti nesaprotu,ko tieshi tu jauta.man domat,ziedi ir jadavina,jaatruna davanu(-as),vismaz ar tuviniekiem.
jauzvelk elegants terps.jasmaida.kas tur vel?kabatslakatine liidzi,lai asaras nebirst uz kleitas.

Lucy      Tā itkā no citas planētas būtu nokritusi:))
Ir vecāki kuri dāvina ziedus,bet citi nē,kā gribi tā dari,nu nafigam skatītīties,kā dara citi.
Parasti bērni dāvina ziedus,pasaka paldies vecākiem
Ja jau tev nav neparko jāsatraucas,tad tikai sevi sapucē un padomā par dāvanu ko dāvāsi viņiem.
Parējās formulitātes lai kārto vakara vadītājs un paši vaininieki!

sorrell    2 mans dēls arī pats organizēja savas kāzas, mēs ( vecāki) varējām tikai iespringt uz to to , kādas štātes vilkt mugurā:), puķes nedāvināju, dāvana pārskaitījuma veidā, viss bija pat ļoti ok, tikai par to kabatslakatine ir taisnība...:))

dogville    1 Man līdzīga situācija,bet ar meitas kāzām jūlijā...esmu tikai viesis...līgavaiņa radi visu organizē"pareizajā provinces stilā"...meita gribēja ar torti un šampanieti pēc laulību reģistrēšanas,tad doties mazā ceļojumā...bet neesot smalks tonis,ja divas dienas radi nepārēdas pāri acīm...

Jason    4 Ja dēls rīko un finansē pats, tad tev:
1. jāsarūpē pārim kāda dāvaniņa,
2. jāsapucējas pašai,
3. jānobirdina kāda asara ceremonijas laikā,
4. pēc ceremonijas abi jāsabučā,
5. kārtīgi jāpiedzeras kāzās,
6. un visbeidzot jānodejo Lambada ar dēla sievastēvu! ;)

lapsu_aacis      mja...skatos, pat te latvijieshi irj ne tikai pamaniijushies aizmirst savas tradiicijas, bet arii no svesheim sagraabaataas, ne diez ko protas ieveerot...

ir 2 daljas visai shai borgjelei. liigavas un liigavainja.
liigavainja dalja atbild par kaazu izdevumiem, viesiem, to izmitinaashanu, liigavas dalja - saruupee eedienu, shtaates un ziedus.
bazniicu rotaa un par noformeenjumu atbild liigavas dalja un tas viss tiek veidots peec liigavas veelmeem.
ziedu daavinaashana un viss paareejais, saistiiC ar daavanu sarakstiem, to veertiibu un visu paareejo, ir jaunaa paara kopiigs leemums, kuru buutu veelams respekteet. sarakstus izsuuta viesiem, tie savstarpeeji sazinaas vai dara to caur vedeejiem un sagaadaa daavinaamaas lietas.

vieniigais maamju tieshais pienaakums tamii dienaa- ir pirms ceremonijas dot beerniem sveetiibu un peec iespeejas dailjaak snjupsteet ceremonijas laikaa, kaa arii - michoshanas laikaa- paucinaat savu lielo beebi, irms tas tiek atdots jaunaa dziivee.

paareejo, par runaam , galda izdariibaam un paareejo, atbildiibu nes vedeeji un ja tie ir liimenii, "darbu" saraksts nonaak vecaaku rokaas jau meenesi pirms ceremonijas.

IipashaSieviete    1 Parsti jau kāzās bērni dāvina ziedus vecākiem un vecāki arī ir kaut kur nosēdināti atsevišķi.
Dāvanas jau atkal vecāki visdrīzāk dāvina tādas, kas uz baznīcu vai zagsu toč līdzi nav jāņēm!
Varētu vēl būt , ka pie galda kādi vārdi jāpasaka. Es biju sagatavojusi albūmiņu ar dažām līdzšinējām bildēm (interesantākajām vai zīmīgākajām) un vietu jaunā turpinājuma bildēm.
Smuku kleitu protams, frizūru, jābūt gatavai kādu asariņu nobirdināt....

prikshniece      Man mamma deva puķes,,,

Nelima6      Vecāki nekam ziedus nedāvina... dažreiz dēlu vecāki dāvina dāvanu meitas vecākiem par daiļas un labas vedeklas audzināšanu.
Bērni māmiņām sedz sagšas uz pleciem (meitas parasti), dēli dod ziedus mātēm un tēviem alus kausus (mucas)

Giga1970      Tādu priekšrakstu nekur nav, kā tieši jārīkojas. Kā sirds saka priekšā, tā dari. Ja kaut kas būs vajadzīgs "pēc scenārija", par to tiksi brīdināta.

susurs999      Paņem salvešrulli līdz,vajadzēs asariņu noslaucīt...dāvanas negatavo,to jau dēls dara.

cilveex      http://www.preceties.lv/kazu-raksti.htm

hewy      Par ziedu dāvināšanu būtu lietderīgi vienoties ar otras puses vecākiem , lai nerastos kāda muļķīga situācija. Vismaz dzimtsarakstu nodaļās, pēc ceremonijas, kā pirmie jauno ģimeni sveikt tiek aicināti liecinieki un vecāki. Var jau tikai sabučot, bet parasti vecākiem ir kāds zieds, ko pasniegt. Kāzās vispār nebūtu vēlams dāvināt pušķus, jo nav nelaimīgāka cilvēka par to, kuram tas viss birstošais klēpis pēc tam jāstiepj un arī vāzēs vieglāk sakārtot.

ValentinsC      ziedus var nedāvināt, bet oriģināla dāvana būtu kompis ar neta pieslēgumu un iepazīšanās portāla saraxtu-gadījumam, ja vienam (vai abiem) apnīk.

riks      ja dēls kāzas rīko pats, galvenais ierasties ar ziediem, dāvanām un ar labu garīgo. ja dēls pirmoreiz precās un nav 100 kāzās bijis - pabrīdini no hiperaktīviem kāzu vadītājiem, no kuriem miera nav ne mirkli. apģērbs un muzōns, kādu vēlās! un pabrīdini no fotogrāfa, kurš sola bildes gatavas uz nākošo dienu. lai veicās!

gulgul      Brīnišķīgi, ka bērni paši rīko kāzas un tās finansē. Mans gadījums. Sākumā arī bija neziņa un satraukums, bet ko es izdarīju. Sagatavoju albumu, kurā jau no meitas piedzimšanas krāju viņas zīmējumus, rakstu darbiņus, novēlējumus, fotokartiņas. Tos glīti noformēju skaistā albumā un kāzu dienā pasniedzu. Vēl bērniem var nodot kādu ģimenes talismanu vai senču vērtslietu, protams, ja ir iespēja, nauda viņiem vienmēr noderēs dzīves ceļu uzsākot. Lai Jums veicas! 2013-04-04

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu