Fotomaksla oho.

labi apzinoties topbildes reitinga Viagraciju:DD,esmu apmaldiijusies paris jautajumos,kuri radas,ilgu laiku verojot damu piedavajumu she. nerunashu par gaumiigam bildem,bet par tam,kuras balanse uz apakshejas robezhas. vai sievietem ir vienalga,ka vinjas var ieraudziit kolegjes,vecaki,berni,ne oho draugi?jebshu «À la guerre comme à la guerre» - kara visi ierochi,ta teikt?(logjiski,ka te ir karsh)) un parejas apskauzh izstadiito damu daili,ka arii nerada savas bildes!!)
un otrais jautajums.teiksim ta,viirieshiem.jusu attieksme pret shada veida pasniegtu damu?nevis patiik/nepatiik(jo patiik,tad jau nebutu topa),bet perspektiiva izklasta.
ka arii var parunat,kur sakas vulgaritate?un vai vispar sakas?

peedinjas (2011-12-20 13:09)      fotomāksla oho ir djermo sobačije...bet es saprotu, cilvēkiem citā nekā nav...............

Greens (2011-12-20 13:10)      pliks vai apģērbts skaistums ir skaists :)

Just_ (2011-12-20 13:12)      Galvenais, ka pašām patīk! Bet skauģes var sēdēt stūrīti un grauzt nagus, sapņojot par Patiesu Daili.

dogville (2011-12-20 13:16)      Mees varam ar putaam uz luupaam apspriest sho teemu,bet vismaz reizi nedeeljaa par dienas bildi buus taads"shedevrs",kaa pashlaik skataamaa.

Lucy (2011-12-20 13:23)      (c)Galvenais, ka pašām patīk! Bet skauģes var sēdēt stūrīti un grauzt nagus, sapņojot par Patiesu Daili.
Man patika justes teiktais:)))
...un patīk te viena otra lētajā veļiņā ar nogriestajām galvām,kura apgalvo,ka ir makten pieprasīta un kad viņu redziet skaužot.
Ja par večiem,nu bet logiski,ka par pusplikajām būs starā,jo spīd iztukšot riekstus,ja tiks bērti komplimenti.
Ko ta viņai citu vajag,ja jau tā virinās ar saviem plikumiem:))
Ja par bildēm vērtēšana,tad ir maz baudāmas mukas bildes.
Patīk dikten tās bildes kur guļ gultā un klāt pierakstīts,tā ir īpaša:)))

Just_ (2011-12-20 13:32)      Ikvienai sevi cienošai sieviete oho anketā ir jāievieto bilde, kur viņa redzama, pusguļus atlaidusies savandītā gultā (vislabāk viesnīcas gultā) visnotaļ kairinošā pozā. Kreatīvais moments šādā attēlā ir apakšveļa un zābaki kājās, vēlams balti vai sarkani, ar ļoti spiciem un gariem purngaliem.

VC6013 (2011-12-20 13:33)      atzīšos foto sadaļu praktiski gandrīz nekad pat neveru vaļā, šad tad reizi 4 mēnešos aiz neko darīt iečāpoju foto vērtēšanā, bet pie 4 desmita man aizbrauc jumts un es no turienes laižos prom neatskatoties. Prieškam ar personīgo veselību jokot, nav nekā dārgāka uz pasaules.

VC6013 (2011-12-20 13:45)      man domāt tās pagastu slavenības tiek skolās, pagastu domēs, pie bodēm aprunātas tā vai tā, vai tur oho pie vainas, vai kaimiņjāņonkulis vienās apakšbikses, ko sieva kā kaujamu teļu ved mājās no slavenības dzīves vietas.

kokote (2011-12-20 13:49)      (2011-12-20 13:12)- graužu nagus :D:D:D
(2011-12-20 13:32)-aizmirsi zeķes ar mežģīņu malu :D:D:D
Jāpiekrīt kā te reiz Mavs teica, ja sievietes savos 40 nav tālāk par nepilnu vidusskolu un Maximas kasieri tikusi (es kā šķiru, nevis dzīves peripetijām), tad viņai vienalga, ko redzēs un kas to redzēs.
(2011-12-20 13:37)> ir sieviešu šķira, kurai dzīvē, ka tik uzšāvējs, a bērni- tā: nejaušība, traucējošs misēklis

Elizabete_1 (2011-12-20 13:50)      kāpēc te kāds ir iedomājies, ka te kādas neta virinātājām skauž ...nu pasakiet, kas man kā normālai sievietei var tur skaust... vai tiešām viņām nepietiek rievu smadzenēs aizdomāties, ka tas ko viņas dara, var kādu arī aizskart nu kā sievieti...man kā sievietei atverot oho saitu un pirmais ko ieraugot tās plikumu virinātājas , paliek neērti, ka es arī šeit socializējos...jo tas cilvēks, kurš šeit ienāks pirmo reizi ar nopietniem nolūkiem, bet ieraugot OHO topu, tad nu spriediet paši kāds viņam radīsies priekštats par šo saitu...nu ir tak tām plikumu virinātājām citi saiti, kā gribu.lv...un tie oho kārumnieki var gozīties tur , kur tiek apmierinātas viņu vēlmes, bet ne sabiedriskajā saitā, kurš nav domāts tik aprobežotiem mērķiem...bet ja tomēr mēs šeit atrodamies visi tik dažādi, tad ir jāievēro atbilstoša uzvedība atbilstošai sociālai videi...nu tā kaut kā.

VECA_PIEPE (2011-12-20 13:50)      Šis portāliņš jau arī nav nekāda lielās foto mākslas izstāde. Ja sieviete ir ielikusi sava puskailā ķermeņa detaļas apskatei iepazīšanās portālā, tad droši vien, ka viņa arī apzinās šīs reklāmas jēgu, kas noteikti arī sniedz rezultātus. Tā nu ir viņu personīgā darīšana.
Mani neaizrauj puskailu sieviešu foto sesijas šajā portālā, tāpēc arī nepiedalos ar saviem vērtējumiem par šīm bildēm.
Katram savs ieskats arī šīs tēmas sakarā.

jodo (2011-12-20 13:53)      PAR KURU BILDI RUNĀJAM?!?!? *izsamisis meklējumos* :D

fargo (2011-12-20 14:19)      Jā, liecina par gaumi, liecina par funktieri. Rāda to, ko uzskata par bonusu un rādīšanas vērtu. Prasts babulis meklē kniebienu ar prastu vīrieti. Ot i vesj skaz.
Perspektīvē? :)
Man domāt, ir kaudzēm vīriešu, kuri tos babuļus izvālētu saidrā vai pa šmigu pēc "dejām".
Par skolām. Galvas tak "nogrieStas", parasti. Ja tādai bildei galva nav nogriezta, tad arī nav galvas kuru nogriezt. Smadzenes nerada parmērīgu spiedienu uz galvaskausa iekšieni, teiksim tā...

kokote (2011-12-20 14:26)      Vīriešu domas (sajūsmu) var lasīt šo bilžu komentāros...un, ja sievietes piedāvājuma mērķis ir atrast pēc iespējas vairāk uzšāvēju, jo vaislas laiks jau tā kā pagājis- tb dzīves baudīšanai- tad viss ir OK (nu estētika te tiešām reti kuru satrauc). Tikai smieklīgi ir ja tās pašas pasažieres pēc tam pievaimanā visu portālu par to, kādi tie vīrieši lopradījumi un kā neviens te nenovērtē viņu dvēseli.
Saka, ka acis dvēseles spogulis, lai tad nebrīnās, ka dvēsele tiek meklēta virzienā, kur izstādītās "acis" norāda :D:D

art_deco (2011-12-20 14:41)      Draudzenīte man viena tāda kā šīsdienas topbilde, pat trakāk. Vīriešu (no malas) uzmanības viņai nekad netrūkst - uz traukiem raksta, disenēs ar nekad malā nesēž. Patstāvīgais vīrietis par tādu stilu ir sajūsmā, iet blakus lepns kā pāvs, pats pērk tos garos kā zeķe zābakus , īsus ādas svārkus. Viņai pofig , ko kāds padomās. Un nav tā, ka grib tikai izvālēt - parasti tādas meitenes uz prasto modi izskatā ir diezgan šerpas valodā, tik viegli nevar tik klāt. Tad jau vieglāk pielauzt stūķi pelēkā bītlenē un zilos džinsos.

gxg0301 (2011-12-20 14:44)      Te tak būtība ir "bordelis"...nu tirgus vieta noteikti..

Gan_Jau (2011-12-20 14:48)      Ja apspriesta tiek Krikas bilde un taa ir tikai viena no albuma,tad saku ,ka forssi.It sevisskki albuma kontextaa.Albuums atklaaj simpaatisku sievieti,kas dalaas ar skaistumu,ko izkopusi un kopj.Nemanu ne kaa vulgaara un piedauziiga.Kokketeerija ,jaa!Bet tai ir jaapiemiit sievietei!

VECA_PIEPE (2011-12-20 14:54)      Interneta iespējas ir milzīgas, arī šo puskailo sieviešu un vīriešu foto apskatei. Ne vienam tak nav noslēpums, ka arī ļoti lielas masas, konkrēti nobarotas sievietes foto tēls ir spējīgs aizraut noteiktu vīriešu uzmanību. Ir sievietes, kuras pašas nav spējīgas sevi apkalpot higiēniski, ne arī spējīgas kustēties bez tuvinieka palīdzības, jo traucējošs ir viņas nenormālais svars. Bet viņa drosmīgi izvieto savu kailfoto attiecīgā interneta saitā, tā veiksmīgi pelnot naudu. Ja daļai no skatītājiem šāda bilde izraisa riebumu un nepatiku, tad ir otra daļa pētītāju, kuri ir gatavi par šādas bildes apskati maksāt smuku naudiņu.
Katrai reklāmai ir tikai un vienīgi viens mērķis- sasniegt vēlamo rezultātu, tieši to pašu var teikt par OHO portālā izliktajām puskailo sieviešu bildēm. Ja nebūtu pieprasījuma, tad nebūtu arī piedāvājuma!

Līdzīgi jautājumi
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010