Kristības pieaugušajam

Veletos uzzinat ko vairak ka ir ar iesvetibam lai varetu nokristities.Cik esmu sapratusi jaiziet kursi.Neviens mana gimene nav kristits,bet esmu izaugusi un sapratusi ka velos nokristities,klut par luterani.dzivoju un stradaju Riga Ziepniekkalna.Vai kads varetu ieteikt kadu draudzi saja rajona vai centra?

fargo (2013-07-12 15:07)      sirsnīgi apsveicu ar vēlmi.

lai to realizētu, ieteiktu mēģināt šeit>
http://www.martinadraudze.com/

nedaudz info par kristībām(pieaugušajiem pašās beigās)
http://www.lelb.lv/lv/?ct=kristibas

vajadzētu sākt tieši tur - draudzē. draudze ir ļoti svarīga kā atbalsts ticībā, avots padomiem dzīvē.

kokote (2013-07-12 15:23)      Ieteiktu Tev aiziet uz svētdienu dievkalpojumiem- paklausīties, kādi ir mācītāji un tad arī pieņemt lēmumu. Zinu, ka Vecajā Ģertrūdes baznīcā ir ļoti aktīva kristīgo jauniešu sadzīve- tas varētu būt Tev interesanti, lai būtu Tavas paaudzes cilvēki, lai interesanta, piesātināta draudzes dzīve.

kalatura (2013-07-12 15:40)      Dievs visiem viens,grēki dažādi.
Iesaku kristīties pareizticīgo baznīcā.Spēcīgāka,uzrunājošāka aura.Ja vien noskatītais līgavainis arī ir pareizticīgais.

jozolsen (2013-07-12 16:39)      Kalatura....Pareizticīgie nedrīkst šķirties...visu mūžu mocīsies ar vienu:PAr katoļiem arī uzmanīgi..tos arī nešķir....Ebrejus apgraiza...

labalabadiena (2013-07-12 18:35)      Man jau liekas, ka Rīgā gan rajons nebūs izšķirošais. Mēs, piem., no Purvciema braucam uz Torņkalnu. Jo TUR ir vienkārši lieliski.
Un tad jau Jums jāvaicā konkrētajā baznīcā - kas un kā. Bet apmācības būs noteikti jāiziet.

Deisa (2013-07-12 20:39)  4   Varu ieteikt vienu mācītāju, kurš krista, laulā un izvada mūžībā bez konfesionālās piederības. Var info apskatīt www.brivticiba.lv. Mazliet ačgārnas tradicionālajām konfesijām tās tradīcijas, jo pēc Bībeles kristīja tos, kas atzina Jēzu par savu Kungu, bet tālāk izzināt Dieva mācību kristītie jau gribēja tāpat. Tagad otrādāk - izej obligātos kursus un tad varēsi kristīties. Čo ta dīvaini...

dailjava (2013-07-13 09:05)      Arī apsveicu ar vēlmi!
Ja doma ir par luterāņiem, tad visas luterāņu draudzes Latvijā ir uzskaitītas šeit: http://www.lelb.lv/lv/?ct=draudzes
Pārdaugavā ir jau šeit minētās Lutera draudze Torņkalnā un Mārtiņa draudze, ir arī draudzes Imantā un Bolderājā, bet pieņemu, ka tur nebūtu ērti izbraukāt. Centrā ir Sv.Jāņa draudze Vecrīgā, Jēzus draudze aiz Centrāltirgus, nedaudz tālāk jau minētā Vecās Ģertrūdes baznīcas draudze u.c.
Lielākajai daļai draudžu ir mājas lapas, kurās aprakstīts, kas draudzē notiek, kādas aktivitātes, var papētīt tās lapas. Arī iesaku aizbraukt uz kādu dievkalpojumu draudzē, uz kuru izlem iet, aprunāties ar mācītāju, kad plānota nākamā iesvētes grupa (parasti vasarā ir mazāk, rudenī, septembrī sākas jaunas grupas, un tad kristības un iesvētības parasti ir kaut kad Ziemassvētku laikā). Jāskatās arī, kur būs Tev iespējams iesvētes mācību laiks, ir draudzes, kur mācības notiek darbdienu vakaros, citur - brīvdienās (parasti - 1x nedēļā).

fabbiana (2013-07-14 14:48)      kapēc gribi kristīties?

Līdzīgi jautājumi
Kristības - dāvana (13 atbildes)Dāvana kristībās (12 atbildes)Kristību maksa (37 atbildes)Kas jāievēro, dodoties uz katoļu kristībām Lietuvā? (24 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu