Meitenes un sievietes kas Jūs piesaista smeķēšanā

Meitenes un sievietes kas Jūs piesaista smeķēšanāLatvija ieņem trešo vietu smeķeošo meiteņu un sieviešu skaita ziņā Eiropas savienībā!Gribētu dzirdēt sieviešu un meiteņu domas !Kapec viņas smeķē n kas ir tas kas viņas pisaista ši lietai?

DanaL  1 2 Droši vien tas pats, kas zēnus un vīriešus. Domāju, ka argumenti tie paši.

inaralaima    2 Nekas nepiesaista,jo savā dzīvē ne reizi neesmu smēķējusi.

TODD    2 Muļķīgs jautājums-tā ir atkarība,neviena tak nesāks tev atklat savas vajības...!

veeja_roze    8 Tagad moderni ir nesmēķēt.
Tikpat labi var pajautāt- džeki, kādēļ jūs dzerat? Kādēļ lietojat narkotikas? Tādēļ ka nepietika gribasspēka, kad pirmo reiz kāds piedāvāja, pateikt NĒ. Pēc tam jau viss, ieradums.

jozolsen    3 Smēķēšanas vēsture...Sāka vīrieši pīpēt pīpes,tad ietina papīrā cigaretes..Un pagājušajā gadsimtā sievietes sāka justies kā cilvēki,cīņā par līdztiesību..Sāka līdzināties vīrietim,ar luļķi mutē kūpot izrādotos..
Šajā gadsimtā sāka ražot cigaretes sieviešu cilvēkiem,tievās..Un paradokss..Ir vīrieši kuri sāk līdzināties sievietēm,smēķē tievās cigaretes rozā kreklos...
Visi paliek par cilvēkiem līdztiesībāi pārvēršoties par vienlīdzību..

sandra111  1   neticu-mana apkartne nesmeke neviena draudzene, neviena pazina vai vinu meitas.

solveiga23    2 Pīpēju un jau ilgi,kas piesaista? Nekas,ieradums,ja būtu kā vērts atmest šo netikumu,noteikti to izdarītu.

solveiga23    1 Ja par smeķēšanu,tad smeķē daudz kas...

Geisha  1 4 Vai zini kāpēc tik daudz resnu sieviešu? Tāpēc, ka viņas seksuāli vīrietis nav apmierinājis. Ja vīrietis seksī ir kā trusītis, tad vismaz pēc šī tā saucamā baudas gūšanas procesa sieviete aiziet uzvilt nervus nomierinošo dūmu. Palika labāk.

avenekazene    6 Smekeja mani vecaki, laikam tapec izvelejos to nekad pat nemeginat, jo ta smaka bija sausmiga.....smeketaji loti smird, drebes, izelpa.....brrrrrrr

Lucy    1 solveiga23 (c)ja būtu kā vērts atmest šo netikumu,noteikti to izdarītu,vnk pamēģini nedēļu nepīpot,tava elpa nesmirdēs,tu varēsi paskriet un tev dūmu smaka vnk sāks riebties,dari to sevis pēc nevis priekš kāda cita!
kāpēc to dara,domāju ieradums

AijaT      Tādēļ ka iesākt viegli, bet atmest ļoti grūti. Kurš ir smēķējis, tas zina. Nesmēķētājiem nekad nesaprast.
Tādēļ gudri rīkojas kurš pat nemēģina, bet cik tādu, ar stingru pārliecību pusaudža gados ir?!

annija005  1   KĀDS naivulis....tic visam kas rakstīts...visādas statistikas.
...smieklīgi.

Evora    3 netā noskatījos, kur pusaudze saviem vienaudžiem stāsta , kāpēc nesmēķēt, ļoti patika meitenes pārliecība(latviešu meitene).
Nesmēķēju un nesmēķēšu.Kamēr neskar mani, lai jau citi, bet sev blakus ne, ne, ne....

Ance08    3 Nekas- nesmēķēju, jo tas vienkārši šķiet pretīgi. Kurš vīrietis sev blakus gribēs smirdošu sievieti?!

Chris1986  1 1 es lasīju, ka sievietēm tikt vaļā no postošām atkarībām (dzeršanas, smēķēšanas) esot daudz grūtāk kā vīriešiem - praktiski neiespējami. Tur kkas bija saistīts ar sieviešu psihi

gaisma35    3 Viņas piesaista fiksā nāve!Nekad nezini to dienu, kad mirsi no plaušu vēža, klepus ir ilgs un brīnišķīgs, grūti dabūt elpu, toties jebkurā pīpējošā bariņā TU esi ´´savs vecis´´, krutā beibe, dāma, kas vēlas līdzināties populārām aktrisēm, neviens nepasaka, ka - nesmēķē virs sava bērna ratiņiem, jo dzīve ir grūta un pienākas kāds bonus...´´Maksimā´´,´tām, kas nepīpē, tad mazāk brīva laika pārtraukumā.Dažreiz vienīgā iespēja, ja mājās visi smēķē, ir vilkt līdzi, jo citādi būtu ar gāzmasku jāstaigā, bet tās pat nevar dabūt pārdošanā.Jā, un atmest ir tik grūti, īpaši sievietēm, labāk pat nemēģināt!Man ir viegli, jo atmetu pēc pirmās cigaretes, 7. klasē, vēlāk esot grūtāk.

VECA_PIEPE  2 12 Tagad moderni ir nesmēķēt. (c)

Moderni ir būt veselam un šī mode ir vienmēr bijusi aktuāla,...ir un tik pat aktuāla tā būs mūžīgi.
Smēķēšana ir netikums un bezrakstura izpausme,...apsolūti ne ar ko neattaisnojama bezrīcība, gļēvums un nolaidība,...bezatbildība pret sevi...un ne tikai pret sevi,...reāli smirdīgs bezsakars!

piparbecinja    4 Parasti nekur neraksta/nerunā, ka smēķējošo sieviešu dēliem potence ir par 30% švakāka nekā normāli būtu jābūt.

DanaL  3 1 Cik jauki, ka te nolasījušies tik pareizi cilvēki :)) Ceru, ka jums nepiemīt arī citi netikumi, un visās citās jomās jūs esat labākie, rīcībspējīgākie un atbildīgākie. Tiešām prieks par jums.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu