Lietussarga tīrīšana

Kā iztīrīt no gaiša lietussarga, locījuma vietā radušās netīrumu svītras?

Melanija27 (2015-12-06 15:59)      Nekā, tikai izmest ārā! Un nākamreiz nepirkt tika gaišu!

Mazaa_naarinja (2015-12-06 18:03)    3 Pamēģini ielikt veļas mašīnā... :D
Bet ja nopietni. Es savējo tīrīju ar trauku mazgājamo līdzekli, man tāds labs, kas visu tīra, un asu švammi. Noliek uz galda/dēļa un paberzē.

hashashiin (2015-12-06 19:30)    4 Veļas mašīnā labāk neliec, ja vien Tev nav īpaši lietussargiem paredzēta :D Ok, lai ieliktu veļas mašīnā, visdrīzāk, būtu japārgriež visi stiprinājumi pie rāmja, jānoskrūvē kāta gals, un pēc mazgāšanas jārēķinās ar to, ka tie būs jāpiešuj atpakaļ.
Labāk, atver lietussargu un ieliec vannā, tad kārtīgi saslapini, un ar saziepētu (jāeksperimentē - var būt uz netīrumiem iedarbojas Fairy, varbūt veļas ziepes vai pulveris) suku apstrādā visu virsmu, īpaši izsukājot netīros locījumus. Var arī uz 5-10 min atstāt ziepainu, lai atmirkst netīrākais. Skalo ar dušu. Ja vajag - atkārto sukāšanu netīrajām vietām. Nopurini, ļauj nožūt. Ja atvēršanas mehānisms ir no rūsējoša metāla, tad uzreiz pēc nopurināšanas, apžāvē ar fēnu visu kātu un to bīdāmo gredzenu. Kad sauss, tad ir jēga nopūst ar kādu pretmitruma aerosolu - apavu veikalos tādus var iegādāties.

marks26 (2015-12-06 21:39)      Ar augspiediena mazgataju !!!

JANNETT (2015-12-06 22:17)    1 Bija man reiz balts saliekamais lietussargs.No šādas situācijas tiku ārā šādi-uztaisīju diezgan stipru Fairy šķīdumu(ūdenī:)) un ieliku lietussargu mērcēties,pailgi,tad ar stipru birsti atberzu traipus.Sākumā gan liku diezgan karstā..Ilgi nācās gan skalot,bet pēc tam bija kā jauns! No iedzeltējušajām locījuma vietām-ne miņas! Žāvēju atvērtu saulītē-tad bija vasara..Galvenais,lai ātri izžūst,citādi,pasarg Dievs,vēl rūsas pleķīši parādīsies...

zebra27 (2015-12-08 15:39)      es domaju- ar putainu švammi, atvērtu dušā nomazga, noskalo un izžāvē---bet vispar Jannetei laba ideja ar to mērcēšanu. Vienīgi asa birste nav vajadzīga, ar švammi traipus labāk var notīrīt, nesabojājot auduma pārklājumu.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu