Plēves siltumnicas pārvilkšana

Siltumnīca ir augsta un 6x3m liela. Kādu plēvi pirkt zinu. Tikai esmu viena un nav kas to plēvi pārvelk. Vai ir kāda organizācija, kas to varētu par samaksu izdarīt?

selietis7 (2016-02-29 09:20)  1 1 Siltumnīcai plēvi jāiegādājās ne pārlieku plāna,jo pie pirmajiem stiprajiem vējiem to vienkārši noplēsīs,pārāk bieza arī nebūs tā labākā izvēle ilgāk gan kaipos,bet intensīvi jāseko temperatūras režīmam,optimālākā būs vidēja biezuma plēve. Ja ar plēves pārvilkšanu,gan jau ka ir tuvākajā apkārtnē kāds vīrieša gabals,kurš to vat izdarīt,nekā sarežģīta šajā pricesā nau,to var izdarīt pat saprātīgs pusaufzis.

Parkers (2016-02-29 09:24)  1   Siltumnīcu plēves iedalās pēc ilgmūžības. Var pirkt vienam, diviem gadiem un ir astoņi līdz desmit gadīgās. Vienas ir plānākas, otras biezākas. Nu un attiecīgi ilgmūžīgākās ir biezākas un arī dārgākas. Viss jautājums - pēc cik gadiem ir vēlme pārvilkt plēvi no jauna. Zinu cilvēkus, kas apzināti pērk plānās viengadīgās, jo katru rudeni ņem plēvi nost un pavasarī pārvelk jaunu.

Rinkulis (2016-02-29 09:37)  2 1 Organizācija saucas - draugi, radi, paziņas, kaimiņi...

hashashiin (2016-02-29 10:18)      Polietilēns un kaprons (siets iekšā) saules staros (UV) kļūst neizturīgi, tā ka tas nav uz ilgiem laikiem. Es drīzāk domātu par slīpāku stikla jumtu (apm 3O°, lai ziemā sniegs nesaplēš), savukārt plēvi var kniedēt pie sienām. Protams, ja dārziņš, pieejamā vietā, tad stikli arī būs neizturīgi pret vandāļu ordām.. tad plēve ir labākais risinājums.
Par pašu darbu - tur kādi meistari jāmēģina sadzīt rokā (meistari.lv), vai nu jāsarunā kādi kaimiņi talkā - gan jau kāds atsauksies.

jasmina33 (2016-02-29 16:49)  1   Plēves siltumnicas pārvilkšana foto ...

Marija_Anna (2016-02-29 19:12)      Nezinu kāda ir tava siltumnīca , manējā pusapaļa un mazāka . Taču mana metode ir vējš un pareizi salikt. Vējš nāk palīgos pārmest pāri lokiem plēvi , makšķernieku tīkls ar palielām acīm pa augšu man plēvi noturēja vietā stipros pūtienos . Vairākus gadus bija ok. Šogad pauze. Pamainīšu sējumus un stādījumus.
Bet vispār , dārza kaimiņi arī bija gatavi iet palīgos , pat īpaši neaicināti . Labas attiecības.

suunuroze (2016-03-01 15:05)      Laba ir ilggadīgā EVA plēve ar pretkondensāta pārklājumu. Tā jāklāj siltā dienā - 20 grādi -, kad ir izpletusies, un ļoti pamatīgi, ar spēku, jānostiepj. Tāpēc visi asumi uz rāmja jālikvidē vai jāapsit, piemēram, ar bieza linoleja gabaliņiem. Plēvi piestiprina ar līstēm. Nostiepšanai un pieturēšanai noteikti vajag divus vai trīs cilvēkus. Kur tos ņemt - nezinu.

Līdzīgi jautājumi
Plēves siltumnīcas kalpošanas laiks (10 atbildes)Siltumnīcas būvēšana (6 atbildes)Pūpēži siltumnīcā (3 atbildes)Siltumnīcas izvēle (13 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu