Vai esat par progresu?

Palasot diskusijas par c19 rodas iespaids,ka jautājumus skatāmies pārāk šauri! Vai mēs esam par selekciju augu pasaulē? Vai rūpējamies par selekciju dzīvniekiem? Neatkarīgi no C19 izcelsmes, tas varbūt ir selekcijas rīks nākotnes cilvēkiem? Tātad tie, kuri klaigā par antivakseriem un mē´´gina apmānīt dabu vai izpatikt farmācijas kompānijām, patiesībā ir pret cilvēces progresu un attīstību?!

jozolsen  1 1 Kā tad , kā tad..Un pasaule kļūs dzelteni melna.. 2021-09-16 22:19

LaskovijMerzavec  3 5 Mūsdienu tehnoloģiskai līmenis atļautu šādas manipulācijas un selekcijas, bez šādiem lokdowniem un ierobežojumiem. Par ko tā dēvētie antivaxeri aizmirst. 2021-09-16 22:23

Tessa  4 6 es jau sapriecajos, ienaku PA pec ilgaka laika, stav temas tadas normalas, plaisa stikla, profili, muzikli, pilnai oho laimei trukst tikai tema par analo sesku.
Nenopriecaties.
ne, ienak šiten te tie un sak kramet zaru pilnu atkal ar ka19.
kak vi izabeļļi.
2021-09-16 22:24

Anufrijs    6 Un kur tas progress & attīstība ir to cilvēci novedis.. 2021-09-16 22:35

jozolsen      Kaut kur jau tā doma, enerģija un darbi jāvirza.. 2021-09-16 22:48

CoCoSan  3 4 Rīts. Ienāku apollo.pizdec. šķiru tālāk, delfi. Vēl viens pizdec. Domāju, labi, palūrēs kas jauns.lv, arī pilnīgs pizdec. Nu labi, nevar būt, aizies uz nra.lv, nu pizdec pizdec, tur tas pats pizdec. Ok, varbūt tvnet kas, uj, tur arī totāls pizdec. Bāc, ieies oho no tā kašmara, kas saucās pizdec. Kāaaatad, še tev anniņ vasarssvētki, te tas pats pilnīgais pizdec.
Cilvēki, mož pietiks ar tiem kapeņu stāstiņiem visādās variācijās, nonstopā un katru dienu? Jūs totāli esat deģenerējušies, lai vienīgais par ko runātu ir covids? Varbūt lai jūsu dzīve kļūst krāsaināka sāciet lietot narkotikas vai vismaz darbā iekārtojaties?
2021-09-16 22:49

Eneile  2   Tessa, vai ne? Bilde puikam tik daudzsološa! Un ko viš dara? Viš akal par to pašu.... Ej, kuda mir katjetsa... 2021-09-16 22:54

Frita      Selekcijas rīks nākotnes cilvēkiem ir jau tagad un būs zemes pleķītis uz mēness.:D Kartona turzā līdzi kartupeļu bumbeļus,dabisko irdinātāju-sauju ar sliekām un niknu teritorijas sargsuni no citiem zemes iepircējiem:D:D 2021-09-16 22:56

dzilums  2 3 ir ir selekcija. Tie kam ir nepietiekams zināšanu līmenis lai atšķirtu murgus no faktiem pēc visa spriežot pamazām apmirs.
Agrāk dedzināja sārtos grāmatas un spīdzināja zinātniekus, bet tagad netic vakcīnām. Stāsts viens un tas pats. Arī iemesls viens - izglītības trūkums. Bailes no tā, ko nespēj izprast.
2021-09-17 00:10

siikaa16  1 3 Nemirstīgā Kaščeja suga izdzīvos bez potes. Var būt pēc gadiem desmit, bērnus mēģenēs deviņus mēnešus audzēs. Pēc pasūtītā dzimuma, acu krāsas, matu biezuma un deguna līkuma. 2021-09-17 02:37

DanaL  1   Vai tiešām progress jāsaista tikai ar covidu??? 2021-09-17 07:25

Tessa  2 1 pat apskatiiju bildi, tiešam daudzsološa. bet šis ir lustras variants, tu viņam par lovi, viņš tev par kovidu, a tu tik skaiti tos kristaliņus, 383, 384..
ar to oho arii ir labs, uzreiz var redzet, cto počem.
2021-09-17 08:49

etc  2 4 COV19 ir slimība, dabas (???vai varbūt Ķīnas zinātnieku???) radīts instruments cilvēces dabīgās atlases procesa gaitā. Tāpat kā encefalīts, gripa, trakumsērga utt., utjpr. - tā ir vīrusa izraisīta infekcija. Izdzīvo tie, kam ir imunitāte. Iedzimtā (kuras nav un nevar būt) vai iegūtā (pārslimojot vai vakcinējoties). Ar domu "es nesaslimšu" vai "mani tas neskars" var dzīvot ilgi un tā arī nesaslimt. Bet realitātē vīruss pārceļo no saslimušā pie veselā. Ko tagad pierāda slimojošo skaita pieaugums, atsākoties izglītības iestāžu darbam. CCS var necepties par kapeņu stāstiņiem, problēma pastāv un būs ilgi. Atkārtojas tas pats stāsts, kas pagājušajā gadā - slimnīcas atkal pildās un dakteri raujas melnās miesās. Tāpēc ir tikai divi veidi, kā no tā visa izvairīties. Pirmais - pārcelties uz neapdzīvotu salu un pāris gadu laikā sajukt prātā. Otrais - nu, to jau Jūs visi zināt! 2021-09-17 08:58

Chris1986  1 1 Jā, kas būtu dzīve bez sazvērestības teorijām, reliģijām un dzeltenās preses?? 2021-09-17 10:30

Almia  2 6 Izrādās - karš var būt arī šāds - tīrs, kluss, es pat teiktu, estētisks. Nav ne tanku, ne tranšeju, ne sprādzienu. Bet genocīds ir. Ja gribi saglabāt darbu - potējies! Ja gribi apgriezt matus - potējies! Šofera tiesības iegūt, autobusā braukt, mācīties gribi.... drīz veikalā iepirkties nevarēs bez potes. Tagad vēl bērni tiek terorizēti.... AĻĻĻOOO.... BRĪVPRĀTĪBA tā esot!!!!
C@v19 beigsies tad, kad viss plānotais tiks izpildīts,
biznesa plāns realizēts ... un vietā nāks nākamais murgs. Algoritms būs tāds pats - baidīšana, maskas, potes.... Algoritms ir uzķerts un tas strādā.
Lai dzīvo brīvprātība un progress!
Tikai nez kur ir palikusi kritiskā domāšana? Vai tiešām vēsture neko nemāca?
2021-09-17 10:52

Chris1986  2 2 Labi, tantes, ta tantes, no viņām tāpatās neviens nekā negaidīja. Nu, bet, ka vīri ar un tādā skaitā - to neviens negaidīja. Nemaz nebrīnītos, ja pūlis drīz vien atkal sāktu pieprasīt dedzināt raganas un ķecerus. Cilvēka smadzenes, acīmredzot, tik īsā laikā tomēr nespēj pietiekoši evalucionēt. Un pie negaidītiem apstākļiem tā kultūras kārtiņas izrādās tik plāna vai vispār tik notēlota 2021-09-17 10:57

Vaukskis  2 2 Ja un kad izdzīvosim, tad spriedīsim, kuram taisnība attiecībā uz Covid-19! Vēl jāapbruņojas ar pacietību, jo pat 2 gadi nav pagājuši!
Nezinu, kā citviet pasaulē, bet Latvijā ir iespaids, ka klaigā, mēģina un māna antivakseri itin kā cenšoties ieriebt farmācijas kompānijām, par kurām pēkšņi pēdējo gadu laikā īpaši atcerējušies. Koviddisidentu vidū laikam ir tie, kas ilgstoši nav un negrib būt maksātāji arī citiem, piemēram, telekomunikāciju, enerģētikas uzņēmumiem par to sagādāto. Tie, kuri nav antivakseri, pārsvarā klusē vai tikai atgaiņājas no pirmajiem kā no odiem purvainā vietā.
2021-09-17 10:59

rebeka  5 3 Man, piemēram, labāk garšo dabiska partika nekā modificēta, nezinu, kā tas ir tagad vaxeriem.
Gana muļķīgi klaigāt, ka jāpotējas, ja es redzu, ka man pazīstamie arī šobrīd saslimušie/inficētie to pārslimo ar vieglu šķaudienu.
2021-09-17 11:05

AivarsN  5 1 Tur jau tā problēma, ka toreiz sārtos dedzināja pavisam ne tos. Īstie burvji, alķīmiķi un cilvēces lielākie ienaidnieki tā sagrāba varu un sekas mēs šodien redzam. Visas garīgās vērtības, kas cilvēkiem bija evolūcijas pamats, tagad tiek izsniegtas un iznīcinātas, lai cilvēkus padarītu par primitīviem lopiem. Planēta piesārņota, tehnoloģijas arvien neefektīvākas un dārgākas, kā rezultātā cilvēki spiesti arvien vairāk strādāt, lai nodrošinātu sev nepieciešamo. Ģimenei un attīstībai vairs neatliek laika. Nebeidzams žurku skrējiens, kur dēļ treknāka kumosa gūšanas, viens otram gatavi rīkli pārgrauzt. Kas šodien ir izglītība un zinātne? Noziedzīga grupējuma izveidota, viena no reliģijām, cilvēku prāta un radošuma ierobežošanai un novirzīšanai parazītiem vēlamajā virzienā. Ar tik pamatīgi ierāmētu domāšanu, nav brīnums, ka tik daudzi gatavi noticēt izdomātajam vīrusam un glābjošajām vakcīnām. Jā, šobrīd notiek dabīgā atlase, kurā izdzīvos tikai tie, kuri spēs atšifrēt noziedznieku plānus un izvairīties no viņu izliktajiem slazdiem un indēm. Un tikai tad cilvēce varēs pacelties uz nākamo evolūcijas līmeni, kad būs izturējusi šo smago pārbaudījumu. 2021-09-17 11:48

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu