Ausu caurumini

...vai ausu caurumini aizaug ,ja neneesaa auskarus?

Freya777  2 1

TikaiTu  1 4 Ja viņi ir labi sadzijuši,tad neaizaugs. Tas no pieredzes. Tomēr labāk ik pa brīdim ieliec auskariņus...😊

Sanija013  1 1 Ausu ļipiņās neaizaug, ugstāk ap ausi, skrimslī durtie, tie aizaug , ja ilgstoši nelieto auskarus.

DanaL  3 6 Diemžēl aizaug.

Udensroze1978    1 Aizaug! Bet, atkarīgs no tā, cik sen nav likti auskari. Ja ļoti sen,var mēģināt ielikt tādus,kam smalks dārgmetāla lociņš un smagāgs akmens,tad pastieps skrimsli.

Piii  1 3 Aizaug

lailux7  3 2 Aizvelkas, bet neizzūd. Neliku kādus 8 gadus, bet pirms gadiem 5 joka pēc pamēģināju un kā par brīnumu izdevās iemānīt abās ļipās. Tas prasīja kādu pusstundu. (Dziesmusvētkos bija vērojami neglīti skati, kad dažas karināja auskarus pie tradicionālas galvassegas vai pat puķu vainadziņa, kā baidīdamās, ka caurumiņi aizaugs un būs no jauna jāmaksā par cauršaušanu.)

Pticka  5 1 man parasti aizaug... bet tad ir iemesls izdurt atkal :) jo ausu izduršanā tāpat kā tattoo ir kaut kas sāpīgs un izaicinošs :)

Maskava13  2 1 Ausu ļopiņās caurumi neaizaug!!Ja uzreiz pēc izduršanas neliek auskarus tad var aizaugt!!Bet ja ilgu laiku nēsā auskarus un pēc tam pārtrauc tad nekas neaizaug!!Vienīgais!!Pēc kāda laika mēğinot ielikt auskarus var rasties diskomforts ausu ļipiņās!!

skorpions31_1970      Jaunībā es arī nēsāju vienu auskaru un pēc apmēram 25 gadu pārtraukuma izradijās, ka nekas tur nav aizaudzis :)

runcis1975      Aizaug

Līdzīgi jautājumi
Auss aizkritusi, pec tam kairinosa sajuta ausi (10 atbildes)Ausu ercites kakim (8 atbildes)Ausu caurdursana (11 atbildes)Auss iekaisums (4 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu