āderes

āderes - jautājumi un diskusijas

Ādere guļamistabā (35)
Ūdens ādere - vai kāds zin, kā to "apmānīt" guļamistabā (aizņem praktiski visu istabu)?
neizdosies apmaniit, vinjas nepaarvietojaas. Kā var apmānīt to,kas atrodas kilometriem dziļi zemē? Apmānīt vari tikai pats sevi, neviss dziļās plaisas zemeslodes garozā. Tās nekad nepārvietosies, kāmēr šī pasaule vēl pastāvēs ..... Vecmaris +1 Īslaicīgi jau šis tas der, bet visi augi un visi citi svešķermeņi ātri nogurst no apmēram 0,2 Hz frekvences iedarbības, pie tam vēl ar Alfas un vēl citu (nezināmi-aktīvo) staru iedarbības.
Protams - ilgstoša uzturēšanās šajās zonās nav vēlama, bet īslaicīga pat ieteicama.....
(kas par daudz, tas par daudz - tas jau ir kaitīgs ......)
··· āderes: Ādere guļamistabā lasīt visu diskusiju (35 atbildes) –»
Āderu neitralizēšana (16)
Vai kāds zina kā neitralizēt āderes? Manā īpašumā āderes ir aptuveni ik pēc 2,5 - 3 metriem! Sanāk, ka visos variantos māja jāceļ uz āderēm. Ja kādam ir informācija lūgums padalīties. Vēlams pēc personīgās ...
kamēr māja vēl nav uzcelta, var ierīkot projektu tā, lai āderes "ietu ārā" pa logiem/durvīm, krustpunktu labi iekārtot tur, kur būs skurstenis vai apkures sistēma. Āderes netraucēs priekšnamā, kabinetā, darbistabā, virtuvē, dzīvojamā istabā - jo to ietekme tikai veicinās darboties. Guļamistabā citādāk. Tur nevajadzētu pieļaut, ka kāds ilgstoši atrodas uz āderēm vai, vēl sliktāk, āderu krustpunktiem. Tiesa, ir redzētas mājas, kurās āderu tīkls ir vēl blīvāks, māja jau gatava. Tad vienīgais, kas atliek - bieži mainīt gultas vietu, lai iedarbība nebūtu ilgstoša uz kādu ķermeņa daļu (īpaši jūtīga ir galva). Ja kāds tev piedāvā āderi neitralizēt, tādu vajadzētu uzskatīt par krāpnieku. Neko tur neitralizēt nevar. Āderi neitralizēt nevar, bet var to "atstarot" atpakaļ, novirzot no konkrētā punkta. Teorētiski ir jānoliek spogulis ar atstarojošo virsmu uz leju un ādere starojums tiek atvirzīts atpakaļ. Šo metodi izmanto, ja nav cita varianta kur nolikt gultu, spoguli liek tieši zem gultas.
Vispār jautājums, kā tieši uzzinājāt ka āderes ir tādā blīvumā?
Suns norādīs vietu, kur visveselīgāk gulēt, kaķis - kur nevajag gulēt, jo suņi necieš āderes, bet kaķi - gluži otrādi. Normāls vidējais Latvijas āderu blīvums.
Gar Lielupi ir pa pus metram režģis, tur gan nevar gultu ieriktēt nevienā mājā un cilvēki slimo ar dažādām kaitēm. Protams ne visi, cilvēki arī ir ar dažādu jūtību uz tām lietām. Ir arī tāda lieta, ja cilvēks pieradis gulēt tīrā vietā iespējams uz āderes guļ brīnišķīgi, bet tas ja tikai dažas dienas, pēc gada var sākties visādas problēmas, iedarbība lēna bet pamatīga!
Ir cilvēki kuriem nevajag pat noteicamos štrumus, viņi paši visu jūt un saprot
Man arī šis jautājums aktuāls - vienā no dzīvesvietām gultu faktiski neiespējami novietot citādi, kā uz āderes. Esmu dzirdējis, ka par "ekrāniem" pret āderu iedarbību kopš seniem laikiem esot izmantotas aitādas vai arī paparžu klājumi.... vai kāds vēl par to ir dzirdējis un zina ko sīkāk? ··· āderes: Āderu neitralizēšana lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kā novērst āderes un vai kāds var ieteikt labu āderu noteicēju? (21)
Paziņām mazs bērns pārcelts uz savu istabu. Tur labprāt pats iet un priecājas, ka pašam sava gulta un istaba, bet naktīs ļoti svaidās un bļaustās. Vecāki domā, ka varētu būt āderes istabā. Zinu, ka mājas svētību kaktos ...
Recepte ir viena - izmest visu to stulbumu no galvas.
Ar skubu.
Personiska pieredze - arī es uz āderēm nevaru gulēt, rādās murgi, un tā kā uz savas ādas esmu to izjutusi, varu teikt - nav tās nekādas muļķības. Stirpāki cilvēki to nejūt uzreiz, bet pēc laika pēkšņi atklājas ielaista slimība un tad jau ir par vēlu.

Pozitīvais ir tas, ka lielākā daļa cilvēku āderes var noteikt paši. Paņem divas metāla rīvītes rokās un pastaigā pa istabu, pati jutīsi kā tās grozās pašas no sevis. Bet personiski es bīdīju gultu pa istabu tikmēr, kamēr atradu īsto vietu, kur nāk miegs uzreiz, kaut arī tas bija pašā visū un neērti, tomēr miegs un veselība man ir svarīgāki.
Zem bērna gultas novieto lielu spoguli ar spožo pusi pret grīdu.Tas atstaro āderu starus.Tas iedarbību samazina vairākkārt. Tas viss ir fufelis... tā nu sanāca ka man bija vajadzība pēc rīkstnieka padoma .....es atvedu kādus sešus rīkstniekus un katrs no viņiem rādīja un teica savu........ Es strādāju ar vilnas izstrādājumiem un varu piedāvāt gultām palagu ar sudraba diega ekrānu kas atstaro gan āderes gan elektro magnetisko lauku!!!! ··· āderes: Kā novērst āderes un vai ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu