Advokāti

Advokāti - jautājumi un diskusijas

Advokāts šķiršanās lietai (13)
Nepieciešams labs advokāts laulības šķiršanas tiesas prāvai!Tiešām steidzami,lūdzu palīdzēt!
Ļoti laba advokāte laulības šķiršanas lietās ir Elizabete Bruksle,ieteiktu tev viņu,tiešām spēcīga un gudra sieviete!!! Naids cilvēku starpā ir vislieliskākais veids, kā advokātiem nopelnīt vistreknāko desas šķēli :)

Bet tiesības viņam ir tieši tādas pašas kā Tev, tas, ka dzemdēji Tu, dod kaut kādas minimālas priekšrocības tikai iesīkstējušu padomlaiku precedentu dēļ. Bērnam jādzīvo pie tā vecāka, kurš var viņam nodrošināt vislabākos apstākļus, tai skaitā psiholoģiskos.
Ja nepastāv strīds par mantas
sadali vai kopīga bērna dzīves vietu,advokātam tur nav ko darīt.
un ja striids par beernu tad dod vinjam audzinaat - tu jau vari veel daudzus saruupeet bet vinjsh nevienu...:))) Piekrītu klingeritei. Ja nav strīds par mantas sadali, vai bērna dzīves vietas noteikšanu, jurists varētu būt nepieciešams, lai uzrakstītu pieteikumu tiesai, bet juristam nav obligāti jābūt advokātam. ··· Advokāti: Advokāts šķiršanās lietai lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Advokāts uzturlīdzekļu lietā (26)
Vai lūdzu ieteikt labu advokātu Rīgā bērnu uzturlīdzekļu lietā?
Gribi piedzīt vai negribi maksāt???
😂.
Kam advokāts? Vēlies miljonu?
Ja nemaksā brīvprātīgi,iesniedz uzturlīdzekļu garant.fondā.
Ceri piedzīt vairāk? Nauda laimi nenes....mācies dzivot!
Ja esi otrā frontes pusē,nevēlies maksāt,par to vajag domāt pirms.....😃
laimīgās tantes ir tik smieklīgas,gan ar tiem daudzajiem nikiem, gan ar saviem vibratoriem,izslietajiem pirkstiem un ar to tukšo lielīšanos,cik viņas laimīgas esot ,cik viņām pareizi bērni,tikai tantām pat nav ar ko parunāties,tikai vecais kaķis un tas pats ir jau aizmucis no tik laimīgas dzīves. Tantes tik laimīgas,ka gatavas tūlīt pat visus saukt par idiotiem,pat nezinot cilvēka problēmu. Piekrītu,abiem jāuzņemas atbildība! Bet jautājums,vai var iztikt-var! Ja aizgājušais maksā 150€....+ Palikušais 150€ =300€
Pietiek!!!!-ja cilvēks lieto veselo saprātu,nepērk šmotkas zīmola pēc,gatavo mājās,un iemāca bērnam domāt!!!!
Cits jautājums,cik iegulda darbu un dvēseles!!!! Jā,lai audzinātu bērnu,ir daudz negulētu nakšu.... Un tas,kurš aizgājis-to pat nenojauš! Bet te varu teikt-pats vai pati izvēlējies šo tirliņu,ar kuru radīt bērnu! Un briesmīgākais,šādos stāstos irtas,ja bērnam kādreiz jādzird-es tevi laidu pasaulē,skoloju,baroju,viss dēļ tevis...visa mana dzīve dēļ tevis,cietu...vergoju dēļ tevis....un nekādas cieņas....
Cieņu nevar ne nopirkt,ne uzspiest.
Un advokāti nevar palīdzēt cīņās,kur upuri ir bērni!
Autor,ja nemācēji šķirties ar godu....lai necieš bērni,tā nauda,ir sū...vērta! Iztiec ar to,ko maksā valsts,un tici man,valsts izģērbs to nemaksātāju! Viņš katru dienu atcerēsies,ka viņam ir bērns....👌Atlaid šo situāciju,un sajutīsies labāk... Ar naidu un stresu,ar piedzītu naudu-nedarīsi savu bērnu laimīgu!
Lai veicas!🤗
Normāliem cilvēkiem šādi pakalpojumi nav nepieciešami!
Un idiotiem,neviens advokāts nespēs līdzēt!
··· Advokāti: Advokāts uzturlīdzekļu lietā lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Cik maksā advokāts? (15)
Ap kādām summām grozās advokāta izmaksas par katru tiesas sēdi. Ja prasība jau sastādīta un iesniegta? Un kāds risks ir iet uz tiesu bez advokāta un pašai sevi pārstāvēt, ja esi prasītājs? Viens advokāts nosauca summu 150 ...
Tas ir atkarīgs no paša advokāta,es samaksāju kopumā advokātam ap 500 eiro (stundā ap 30 eiro)rezultāts nekāds,to pašu arī es pati teicu tiesā..tikai naudas slaukšana! 200stunda+cela izdevumi(pieskaiti taxi) Parasti advokāti ņem par pārstāvību tiesā nevis par tiesas sēdi. Daudz kas atkarīgs no lietas. Ja paredzams, ka sēžu skaits varētu būt uz vienas vai pat divu roku pirkstiem skaitāmas, tad rēķinies ar pasakainām summām un tie nebūs pāris simti. Rīgas birojos izmaksas būs lielākas nekā citās pilsētās. Ja lieta ir maza, var riskēt pati, bet ja nopietna padarīšana, tad pašai būs grūti vai pat neiespējami, milzīgs risks, ka sasitīs kā pelavmaisu. Nav svarīgi vai esi prasītājs vai atbildētājs, otrā pusē taču būs advokāts. Tas jau atkarīgs no tā, kas par lietu.
Ja parāda piedziņa vai uzturlīdzekļi no vīra bezdarbnieka, advokāts ir lieka greznība un bezjēdzīga naudas izmešana. Pietiks, ja tiesā pateiksi, ka uzturi savu prasību pilnā apmērā.
Sveiki!
Runa nav lētāk dārgāk - jautājums, ko tas advokāts zina - daudzi ķerās klāt visam, pat tam ko nepārzina.
Lai precīzi atbildētu - jāsaprot, kas tā ir par lietu!
··· Advokāti: Cik maksā advokāts? lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Iesakiet lūdzu, labu advokātu! (13)
Ģimene izšķīrās ar VIENOŠANOS...bet nu jau vīrs visiem spēkiem cenšas atņemt mātei bērnus..kā aizstāvēt savas tiesības?
nu un iedod tos beernus,redzeesi peec nedeeljas luugsies panjemt atpakalj...vispar tikai pie mums un veel laikam Krievijaa,tikai maate par vecaaku tiek uzskatiita.Tas tachu brinishkjiigi,ja viirietis izraada iniciatiivu beernu audzinaashanaa!
nez,ka kaads manas mantas vareetu panjemt-sazaaljotu mani,sasietu?:D
Tur nav sakara noteikti laba mamma vai slikta, ir arī atriebības kāri vīrieši, ja būs ko ieņēmuši galvā.Lai iesaista bāriņtiesu, šaubos vai papucītis spēs atbildēt uz jautājumiem, kāds ir uzvārds bērna ģimenes ārstei, kādus pulciņus apmeklē, kad tie sākas, kāds ir skolotājs vai audzinātājs bērnam, dikti šaubos vai tētis to visu zinās, ja vien mamma nav nodzērusies. Palasīju un nošausminājos. Runājat par bērniem kā tādu mantu. Šitādas gudrinieces bērniem tuvumā laist nevar...... Kaapeec censhas atnjemt? Labai maatei beernus necenshas parasti atnjemt. O.K., ja taa, kaa rakstat, tad mans komentaars nevietaa. Vienkaarshi dariet, nemaz advokaatu nevajadzees: atdodiet vinjam beernu/s un noteelojiet, ka pashai dziivee tagad citas prioritaates. Nekas tam beernam no shaaada solja nenotiks. Redzeesit,ne vinjam (ja ir kaa aprakstaat) beernu vajadzees un veel mazaak vinja jaunajai sievietei. Sievieteem viiriesha beerni no ieprieksheejam attieciibaam nav vajadziigi, ja nu savi nevar buut un iista maate mirusi, tad varbuut veel. Karo tikai, lai Jums ieriebtu vai uz laiku nostaatos sava viiriesha pusee. Sveshi beerni ljoti reti kuram/ai ir vajadziigi. Tie, kuri saka "ja miiljotais/a daargs, arii beerni taadi buus", vinji melo! Bet meli jau nevelkas ilgi, ja ar tie sveshajiem beerniem jaadziivo ikdienaa.

Uzrakstiiju arii privaati, kaa ieteicaat.
··· Advokāti: Iesakiet lūdzu, labu advokātu! lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Jurista vai advokāta konsultācija (2)
Nepieciešams sastādīt iesniegumu(pieprasījumu) tiesai ,saistībā ar arodslimības un darbspējas zuduma noteiktajiem procentiem. Varbūt variet ieteikt kādu labu advokātu biroju par saprātīgām cenām.
Vajadzīgs labs advokats no Zemgales (3)
Dzivoju Jekabpili, bet ir vajdzigs labs advokats NE no Jekabpils! specialistu kiminaallietaas! advokats, kurs vares aizstavet apsudzeto, kurs ir tikai daleji vainigs apsudzibaa. Nezinu kurš būtu tāds zinosh una raksturu, spejigs ...
Anita Riekstiņa Nezinu par kuru Zemgales vietu iet runa, bet Jelgavas advokātus var atrast šeit:
http://www.advokatura.lv/advokati.php?cat=3&id=33

Paguglē, paskaties, palasi atsauksmes, aprunājies ar tiesu sistēmai pietuvinātiem ;)
tas jau tāpat kā ar dakteri - nekad neko nevar droši zināt ;)
Ilmārs Cīrulis- Jelgava,Svētes iela-21.Viņš strādā ar krimināllietām. ··· Advokāti: Vajadzīgs labs advokats no ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Civilprasība pret advokātu (6)
Vai kāds no jums ir cēlis civilprasību pret advokātu, pamatojoties uz Advokatūras likuma 110.pantu (Ja zvērināts advokāts pieļāvis klienta tiesību aizskārumu un tā sekas ir kāds zaudējums, klientam ir tiesības prasīt ...
Sveika dacīte... Diemžēl nav nācies saskarties ar negodprātīgiem advokātiem...

Cik ir nācies saskarties, tik tiek darīts pilnīgi viss, lai tiesības un taisnība,kas katram parasti ir sava, ja lieta nonākusi līdz tiesai, tiktu aizstāvētas pilnībā... Pirms nepilniem trim mēnešiem tika vinnēta prāva pret Rīgas pašvaldības policiju, par stāvēšanas noteikumu pārkāpumu, kas bija neobjektīvs un nepamatots... Tāpēc varu teikt, ka advokāti, kas man pazistami zina un spēj iedziļināties situācijā, lai maksimāli labi izdarītu savu darbu...

Jūs visi jautāsiet kāpēc tiesāties par Ls25 sodu?

Atbilde ir pavisam vienkārša... Brīžiem RPPCP mēdz sodīt ´pārkāpējus´ kas piespiedu kārtā ir apstājušies ceļa malā, un nav vēl paspējuši izlikt avārijas trijstūri, bet no mašīnas priekšas tvaiku mākonis jau parāda, ka šī apstāšanās nav , lai aizskrietu pēc kārtējās cigarešu paciņas... Bet vienalga, safočē kā nostājas,izkāpj un aiziet pie bagāžnieka, bet izlaiž brīdi, kad tiek izlikts avārijas trijstūris un uzrakstīto protokolu iedod rokās, tad tika uztaisītas bildes,no manas puses,kur ir redzams arī trijstūris un prom braucoša pašvaldības policijas ekipāža... Uzvara vienalga nenāca viegli, jo man mēģināja iestāstīt, ka nevajag nobraukt sabiedriskā transporta joslā, bet gan izveidot vairākus kilometrus garu rindu, kas nevienam citam neliekas loģiski...

Rezultāts... Ja neskaita advokāta izdevumus, tad RD nofinansēja jaunu radiatora ventilatoru mašīnai...
Personīgas pieredzes nav,bet es apsvērtu visus + un - ,pirms ķertos klāt. Ja tevis prasītā summa-kompensācija (naudas izteiksmē) ir daudz maz ievērojama, vispirms aizietu pie 1 vai 2 citiem juristu kantoriem-un samaksātu tos ls par konsultāciju šados jautājumos, jo, cik saprotu, pati neesi likumos peldoša zivtele... Iesniedz sākotnēji sūdzību LZAP. Piekrītu, ka ir jāzivērtē visi + un -, jo ar esošo situāciju radīt sev vēl lielākus zaudējumus, būtu stulbi :) Tiesu prakses tādas nav! Ja ir vēlme, vari būt pionieris šajā jomā... :) Jo, neviens advokāts/jurists negribēsies stāties pretī savam kolēģim. Vēl būtu labi noskaidrot- vai "tavam" advokātam ir civiltiesiskā apdrošināšana, kas ļautu tomēr iegūt zaudējumu summu. Pretējā gadījumā, ja viņam nekā nav, tad tu neko arī nedabūsi!
Bet, jebkurā gadījumā, ir iespēja šim advokātam pabojāt nervus :)
··· Advokāti: Civilprasība pret advokātu lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu