Akmeņi

Akmeņi - jautājumi un diskusijas

Ko iesākt ar lieliem akmeņiem no veciem mūriem ? (31)
Ēka celta 30-tajos gados, liela , lieli akmeņi. Vai tādus akmeņus šodien var izmantot ? Kur ? Kam ? Pašai nevajag.
Tā ir liela vērtība. Savulaik, manuprāt, Lido iepirka šādus akmeņus. Tikai bija kaut kā jāpierāda to akmeņu piederība.

Es domāju, ka ieliec sludinājumus kaut vai tajā pašā ss.lv, gribētāji iegādāties noteikti atradīsies.

Ak, mana sapņu māja ir būvēta tieši no tādiem akmeņiem :(

Padomā labi, pirms tiec no viņiem valā.
uzraksti, berite kto hotitite un pēc gada nekā vairs nebūs. galvenais , spied uz to,ka dikti potenci atsvaidzina, un ka uz veciem vīriem pēkšņi jaunas meičas sāk skatīties. Un ieliec OHO reklāmu. No katra apmeklētāja ņem pa 1/ vienam/,ne vairāk eiro. Pēc pus gada varēsi pamest savu darbu, nauda nāks griezdamās. Agrāk akmeņi nebija nevienam vajadzīgi, tagad tā ir manta, lielās akmeņu kaudzes kaut kā nemanot pazūd! Ieliec sludinājumu,celtniecībā noteikti kādam noderēs,tagad par viņiem var dabūt labu naudiņu... ··· Akmeņi: Ko iesākt ar lieliem akmeņiem ... lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Kur pārdot laukakmeņus? (14)
Čupa ar lieliem laukakmeņiem. Varbūt kāds zina kur un kas pērk laukakmeņus un pa kādam cenam!?
Akmens ir izejmateriāls. Nopērc drupinātāju un akmens šķembas pa lielu naudu varēsi tirgot, un no visas apkārtnes akmenus savākt... vai slikts bizness?... Es arī kādreiz domāju ka akmeņus var dabūt par velti ....nekā , akmeņi maksā ap Ls 30,- kubikmetrā..... kā vienojas - ja pats brauc pakaļ, tad var sarunāt par velti, visus savācot. ja izlases veidā, tad uz pārdošanu. tiesa, es nepērku - es arī varu čupu čupas pārdot. bet pārsvarā atdodam bez maksas, ja savāc visus.
tā ka business ir tāds nestabils šajā jomā
uzsākšu interesentu listi:
1.pirtnieki, bet tiem der īpašie melnie (bez vizlas akmeņi)
2.zemīši, bet tiem pa lēto spridzināšanas izklaidēm
3.amatnieki, bet tiem der jau mūros esošie
4. vēl var mēģināt kādam daiļdārzniekam piedāvāt - lai akmensdārzu sabūvē. Bet nu tad gan - ar pievešanu. ··· Akmeņi: Kur pārdot laukakmeņus? lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Akmeņu plēšamais, skaldāmais - "cirvis", veseris... (2)
Gribu dabut, nopirkt AKMEŅU plešamo, skaldāmo- cirvi, veseri, āmuru...pat nezinu, kā pareizāk saukt! :D ...faktiski atrasts jau ir bet baidos, ka nepaņemu parastu muru "dauzāmo"....jo tas, ir peec izskata, asmeni galigi neass, ...
Nenodarbojos ar tādām lietām. Taču no pieredzes, savā laikā kantoris kurā strādāju algoja akmeņu dauzītājus konkrētam projektam. Tad nu atziņas kuras palikušas atmiņa no sarunām ar vīriņiem. Pirmā un galvenā, akmeni ir jāmāk skaldīt, ir jābūt uztrennetai acij lai ieraudzītu pareizās vietas kur sist. Citādi var dauzīt līdz rītam bez rezultata. Ar cirvi vai cirvjveidīgu priekšmetu arī neko neizdarīsi. Viņi neko veikalā gatavu nepirka. Tos āmurus taisīja paši no laba tērauda kuru rūdīja līdz kādām 45-50 vienībam. Metālu spečuki te varētu ko vairak paskaidrot, bet metāls kļūst gana ciets un reizē arī trauslāks nekā parasts tērauds.
lielākiem akmeņiem izmanto plēšanas metodi ar ķīļiem. Tas ir saurbj caurumus un dzen iekšā ķīlus līdz saplīst. Te arī jāzina kur urbt lai labi plīst.
To visu rezumējot es neņemos akmeņus dauzīt pats un ja būtu vajadzība meklētu kādu kas to pieprot.
To vīriņu kontaktus man neprasi, tas bija gadus 15 atpakaļ un ļoti daudz ūdeņu kopš tā laika aiztecējuši.
Pameklē SS.LV varbūt paveicas.
··· Akmeņi: Akmeņu plēšamais, ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Vai var būt žultsvados akmeņi pec žultspūšļa operācijas? (2)
februari bija operacija,viss bija normali. tagad sap sirds un starp lapstinam labaja puse. kas tas varētu būt?
Neviens nekomentē, man žēl palika. Aizej pie ārsta, var viss kas būt, bet diezin vai akmeņi. drīzāk kāds aizmirsts ķirurģiskais instruments... ··· Akmeņi: Vai var būt žultsvados ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā ārstet žults akmeņus? (8)
Jutos labi,nesap,tikai dziedniece pateica ka esot sie zults akmeni,varbut ir kadas tautas medicina iecienitas un kas tos skaida,reizem ,kad jabrauc ilgak par vienu stundu,dak vilkt laba puse aizmugure ta sapigi un lidzi velk ar laba puse ...
Varbuuy nierakmenji? :-) Nierakmenji arii saap mistiski, ne ta paribee, ne taa vederaa, ne ta muguraa...

Zhultaksmenjus operee laproskopiju :-)

p.s. ziilnieces/dziednieces pamet...respektee sevi un savu savu kjermeni!
tante/zīlniece var pateikt, ka tev bija žultsakņeņi, aids, vēzis vēl kas, tad teikt, ka tagad ir izārsējusi, bet tu - maksā.
žultsakmeņi ir redzami sonoskopijā. jā arsts saka, ka nav, tad visdrīzāk, ka nav. ārsti, protams, mēdz kļūdīties. varbūt... tantiņas arī?
ar cieņu, būtls.
Aiziet vēlreiz uz sonoskopiju. Ja tā neuzrāda, tad var būt, ka nekādu žultsakmeņi nav, var gadīties, ka sāpes izstaro no mugurkaula. Princioā ar žultsakmeņiem vai nu sadživo, vai to izoperē, izārstēt tos nevar. Esmu dzirdējusi, ka jādzer visas dzelteno puķīšu tējas- kaķpēdiņas, gaiļbiksītes, māllēpenes utt.
Bet vispareizāk iet pie ģimenes ārsta un prasīt nosūtījumu pārbaudīties kārtīgi.....
Pēc gadījuma ar man tuvu cilvēku, iesaku visiem- ejiet pie ārstiem....
Te var padalīties, kad jau zini, kas un kā...nu tā emociju līmenī:)
Jaiziet noteikti atkārtota izmeklēšana un tad jau manīs vai ir tie akmeņi vai nav. ··· Akmeņi: Kā ārstet žults akmeņus? lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
eurukanob - vistīrākās muļķības! Šogad 13.janvārī operējos Gaiļezerā, nogulēju aptuveni 10-11 dienas, par VISU, ieskaitot operāciju un visādas analīzes samaksāju nedaudz virs 100 eiro! NEVIENS neprasīja (ne tieši, ne arī kā aplinkus!) nekādu naudu "pa virsu"! Māsiņas un sanitārītes vispār skraidīja un apčubināja pacientus, kā bitītes! Nezinu, cik būtu jāmaksā, ja atnāk ´ar savām kājām", jo mani atveda ātrie ar smagu lēkmi. Nevienu sliktu vārdu nevaru pateikt, tikai visu to labāko! atkarīgs no akmeņu svara Cik iedosi,tik būs. Bet cik dzirdēts,tad bez štukas neko nesāk. cik man zināms Gaiļezerā latos bija 30 un ap 10 ls par gultas dienu .......
ja ir norīkums
··· Akmeņi: Cik maksā žultspūšļa ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kā uzlabot pašsajūtu pēc operācijas? (1)
Pirms 11 mēnešiem izoperēja žultsakmeņus, žultspūsli, jūtos joprojām slikti. Ir nelaba dūša, galva jocīga, nevaru sakoncentrēties, tas it kā no sprandas.... Labajā paribē iesāpas. Pēc operācijas joprojām izkrīt mati, ...
hmmm...ir tādas tereško tējas. ir tādas-organisma stiprināšanai pēc operācijām,smagām slimībām, pēc apstarošanas,ķīmijterapijas,-vārdusakot,-tādas,kas palīdz piecelties1 var pamēģināt,pat,ja tam netic,slktāk jau nebūs, bet varbūt palīdz. galu galā: medikamentus jau izgatavo pēc dabisko dabas velšu iedarbības paraugiem!!!!Lai veicas! ··· Akmeņi: Kā uzlabot pašsajūtu pēc ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Žultsakmeņu likvidēšana bez operācijas (21)
Vai ir kāda iespēja žultsakmeņus dabūt laukā bez operācijas? Kādas tējas?Interesē tikai reāla pieredze.
sēdēt siltā vannā, dzert siltu alu:) /es nejokoju/ Ļoti skumjšs stāsts.....neizturēties pret šiem akmeņiem vienaldzīgi, ja ārsts saka, ka jāņem ārā, tad arī jāņem!!!Man viena ļoti laba paziņa arī cerēja uz dziedniecību....riskēja ar pašārstēšanos....pagājušajā vasarā, 42 gadu plaukumā, nomira....:(((((( Ja tie akmeņi traucē, tad ir vērts domāt par izņemšanu. Citādi var dzīvot mierīgi. undine> tas ir nierakmeņiem!
žultsakmeņus ar lāzeru var saskaldīt.tautas līdzekļi diezgan lēni iedarbojās...ja akmeņi lieli,tad nekas nesanāks.man izņēma ar operācijas palīdzību,bet bija tik 4 mazi iegriezumi:)
Ir tāda su džok terapija. Un pēc šīs metodes vieksmīgi var atbrīvoties no žultsakmeņiem bez operācijas, tikai obligāti jāņem vērā šo akmeņu izmērs. ··· Akmeņi: Žultsakmeņu likvidēšana bez ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu