Apģērba tīrīšana

Apģērba tīrīšana - jautājumi un diskusijas

Iesakiet, ar ko var iztīrīt asins traipus? (23)
Nevaru nekādi tikt vaļā no asins traipa uz auduma! Ar balinātāju nemēģināju, bet tas nebūtu tas labākais variants!
Ar uudenjrazha paarskaabi. Kas tad traks ir uudenjrazha paarskaabee (3%), ja to lej virsuu jebkuram pushumam? Vislabaakaa metode, tiesa gan der tikai svaigam asins traipam - ar saslapinaatu vates picinju paarbrauc paari, un burtiski uzsuuc to traipu. Ja neesat maagjinaajushas, tad nevajag kritizeet:))) Asinstraipus no apgeerba es ar uudenrazha paarskaabi vnm iztiiru nez, labs pulveris labi daudz un iemērkšana tajā uz nakti, bet tikai aukstā ūdenī. un kārtīgi izšķīdināt zilos pulvera graudiņus pirms iemērkšanas, ja to neizdara, tad uz baltā paliks tādi sīki zili punktiņi un no tiem tad vairs nevar tikt vaļā. tad var arī daļu pulvera uzlikt tieši uz paša traipa.
ir pat palīdzējis arī tad, ja jau pēc izmazgāšanas veļas mašīnā ir konstatēts, ka nav izmazgājies.
Vanish. Vai kāds speciāls traipu tīrāmais asinīm.
Ar ūdeņraža pārskābi, gan nē!!!
··· Apģērba tīrīšana: Iesakiet, ar ko var iztīrīt... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Kā iztīrīt sveķus no apģērba? (11)
gribētos padomu,kā lai no kombinzona izmazgā egles sveķus,gadijās uzsēsties virsū sveķainam kokam,būšu pateicīgs par padomu
es gan tādas lietas daru tā:
* salvete/tualetes papīrs
* karsts gludeklis virsū
* terpentīns
* mazgāšana
Avīze+gludeklis! Sviests labi sveķus šķīdina. Sākumā ar sviestu pēc tam ar fairy Hektosāns izgriez ar skereme,ja nesanak ar skerem...tad Tu ir dimba :D ··· Apģērba tīrīšana: Kā iztīrīt sveķus no apģērba? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kā iztīrīt šokolādes traipu? (10)
bērns sasmērēja baltu sintepona segu ar šokolādes saldējumu...ar ko lai tagad iztīra?
Man gan parasti ir pieticis ar parasto mazgāšanu un vēl jau pastāv ķīmiskā tīrīšana. Traips nekavējoties jāizberž ar aukstu ūdeni. Kamēr drāna vēl mitra, netīrā vieta jāapsmērē ar glicerīna un olas dzeltenuma maisījumu un pēc kāda laika jāizskalo aukstā ūdenī. Apgriez otrādi lai citi neredz, vai ieliec "aploksnē";):)! es parasti segas mazgāju veļas mašīnā - nekas traģisks nav noticis līdz šim..tik 40 vai 30 grādi īsais režīms un veļas mīkstinātājs obligāti :)
jasmīna> tas par to, ka nav Tev blondas smadzenes nav tiesa..šis nav tikai iepazīšanās portāls
PS. kādas pāris minūtes pirms likt mašīnā mazgāt, uzlej traipam vanish - parasti visi traipi izzūd ··· Apģērba tīrīšana: Kā iztīrīt šokolādes traipu? lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kā pareizi tīrīt zvejas kombinzonu.? (4)
Kā pareizi tīrīt zvejas kombinzonu.?
Ar siltu ūdeni un ziepēm izmazgāt. Ķīmiskajā tīrītavā to gandrīz droši sabojās (ūdensnecaurlaidību u.c. labas īpašības). Ja pavisam vecss tad protams var dot, bet tikpat labi var veļenē iemest, bez centrifūgas. viss tiek mazgāts veļasmašīnā, arī zvejas kombinzons :D No sākuma lielā bļodā izmērcēt mazgāšanas līdzeklī, pēc tam ar birsti noberzt netīrumus, noskalot un tad velas mašīnā. Tas tādā gadījuma, ja nav pieejams pedejaisvalis variants. labaakais variants atdot kjiimiskajaa tiiriitavaa ··· Apģērba tīrīšana: Kā pareizi tīrīt zvejas... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
ar spirtu, var ar snjabi. Izgriez to vietu, kur uzlijusi tinte, ar škērēm.
Pēc tam uzliec ielāpu, tīrs un modīgi.
PatiesibasKalns, kam veltita ir Tava dizhruna tagad???kads sakars oho morales limenim ar traipu tirisanu??? Vai vards " snjabis" tev liekas lamuvards???

Ja kas, tad tinti tiesam var iztirit ar spirtu, ja auduma sastavs lauj.
Kāds Tinti piesauca? :)

Es neieteiktu tintes traipus pašai tīrīt, jo ja neizdosies, tad ķīmiskā tīrītava arī vairs maz ko varēs palīdzēt, jo tur neviens nezinās ar ko tas traips ticis apstrādāts, kādas reakcijas var notikt un tā...
Rekomendēju izmantot speciālistu palīdzību!
Kādā krāsā audums. Ja balts, tad ir variants, tikai jārēķinās ar to, ka var arī sabojāt pavisam. Ja gaišs krāsains, tad liekas izredžu nav nekādu, tikai aplikācija. ··· Apģērba tīrīšana: Ar ko var tinti iztīrīt no... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
kā iztīrīt dīzeļdegvielu? (15)
kā iztīrīt no drēbēm un apaviem dīzeļdegvielu? sanāca maza šaizīte:)
Nemaz tik viegli to smaku nedabūsi arā:(( izpieredzes zinu,izmazgāju un nesu āra lai vēdinās,tad atkal mazgāju un atkal vēdinu.Domāju tās kurpītes odīs ilgi:(( Ar šķiltavu benzīnu (labi attīrīts, neatstāj pleķus pēc izžūšanas), pēc tam izmazgāt lai atbrīvotos no benzīna smakas. Ja, traipi svaigi, domāju, ka var iztikt arī bez benzīna. Vienkārši ar veļaspulveri paberzē un izmazgā - sārms arī labi tīra tādas lietas. Nu, zamšu jau ar ūdeni un ziepēm, vai pulveri var mazgāt. Nu, pēcāk lēnā garā jāizžāvē kādas avīzes tajās kurpēs sabāžot Šķiltavu benzīnu var nopirkt praktiski visos veiklos kur tirgo tabaku. Kaut vai tas pats "Tabakas Nams". Mēdz būt ari lielajos RIMI pie kasēm. Savulaik māsas zamša zābakus tieši tā izglābu:) ··· Apģērba tīrīšana: kā iztīrīt dīzeļdegvielu? lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Līme uz apģerba (8)
Lūgums ieteikt kā var iztīrīt superlīmes traipu uz apģerba? Paldies.
Superlīmi - manuprāt nekā. Tikai izgriežot gabalu.
Labāk padomā, kā defektu pārvērst par efektu - piemēram uzlīmē pa virsu kādu aplikāciju :)
Superlīmi laukā nedabūt. Tā kā klausi Maveriku vai arī met to drēbi laukā. Neiztīrīsi. Var tikai radoši pieiet jautājumam: smuka aplikācija, ielāps, skatoties kas par apģērbu un kurā vietā traips. ...vai smux caumurs :-) Kompoziicijai vai Simetrijai jäliek 2 vai vairäkas aplikäcijas. ··· Apģērba tīrīšana: Līme uz apģerba lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kā likvidēt kaķa urīna smaku? (18)
Vai iespējams no samta zābakiem izdabūt kaķa urīna smaku? Varbūt tomēr ir tādi līdzekļi, kas spētu glābt apskādētos apavus? Pieredze? Viedokļi?
Ir speciāls airosols,maksā ap 4 lati.Jautā vietās,kur tirgo dzīvnieku pārtiku.Palīdz ļoti labi. Iesaku izmest. Kā arī noskaidrot,kapēc kaķis čurā zābakos. ljoti skeptiski vertetu visus liidzekljus.un vel-vinjam bus vilinajums vel kadu reizi tos ieziimet,lai ar ko tu tiiriitu. Man bija tāds pat gadījums ar zamša kurpi. Smaku nebija iespējams dabūt ārā nekādiem līzekļiem. Pat tad, ja liekas, ka nekas vairs neož, vismazākajā miturmā (mazliet iesvīdusi kāja) tā atkal ir jūtama. Samierinies vai pērc jaunus zābakus. Bija tāds gadijiens, bet gan emerikā .. :)
Un ir tāds līdzeklis, kas ir aerosols, kuru uzpūšot uz traipa (arī šada) tas veido smalkas putas, kuras diezgan ātri ižzūst un paliek pa miltiem līdzīgu herņu.. Vēlēk to visu ar putekļusēcēju ... Cietusī teicās, ka smakas neesot vais bijis, bet arī tos puszābakus vairs neredzējām ... :P
··· Apģērba tīrīšana: Kā likvidēt kaķa urīna smaku? lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Kā iztīrīt akrila krāsas no apģērba? (5)
Bērnam iedeva skolā "paspēlēties"ar akrila krāsām, nu tagad džinsas tādas "apgleznotas" :) Ar ko var iztŗīt, kam ir pieredze ?
Ideāli tīru nedabūs- var diennakti mērcēt vieglā etiķa ūdenī( apm1%),pēc tam ar ziepēm un rokām attiecīgās vietas izberzt.Ja ķīmiskie pigmenti,pleķu pēdas tāpat paliks.( Baltā gandrīz ideāli iztīrās) Vanish, vai paturēt saldētavā un tad pacietīgi to visu ,,izkasīt,,.... Akrila krāsas ļoti labi šķīst siltā ūdenī.... Ja uzreiz iemērc- tad ūdenī šķīst! Varbūt nebija akrils? ··· Apģērba tīrīšana: Kā iztīrīt akrila krāsas no... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Nagu lakas traipu tīrīšana (6)
Sakiet lūdzu, ar ko lai notīra nagu laku no pārvalka? Mazais visu pudelīti izgāza.
Mēģini ar to pašu nagu laku noņēmēju vai acetonu,bet ilgi nevelc garumā gan.Un ja paliek garlaicīgi,aicinu uz interešu grupu pie jokdariem ikdienā.Tur Tev ne tikai labumus,bet arī jautrumus ieteiks. Acetons, dihloretaans, dioksans, etilacetaats, butilacetaats. Vairums no shiem skjiidina arii plastmasas un maitaa kraasas, ieprieksh jaanomeegjina stuuriitii. hmmm... un ka tas viss reage ar celulozi? (pienjemot ka parvalks no kokvilnas)... varetu but interesanti efekti:)) Hmm..., tas var beigties ar iespēju izrotāt pārvalku ar kontrasta auduma aplikācijām zvaigznīšu, sirsniņu, mākonīšu utt. veidā.:) nomaini pārvalku. ··· Apģērba tīrīšana: Nagu lakas traipu tīrīšana lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu