Apģērba tīrīšana

Apģērba tīrīšana - jautājumi un diskusijas

Iesakiet, ar ko var iztīrīt asins traipus? (23)
Nevaru nekādi tikt vaļā no asins traipa uz auduma! Ar balinātāju nemēģināju, bet tas nebūtu tas labākais variants!
Ar uudenjrazha paarskaabi. Asinstraipus no apgeerba es ar uudenrazha paarskaabi vnm iztiiru Kas tad traks ir uudenjrazha paarskaabee (3%), ja to lej virsuu jebkuram pushumam? Vislabaakaa metode, tiesa gan der tikai svaigam asins traipam - ar saslapinaatu vates picinju paarbrauc paari, un burtiski uzsuuc to traipu. Ja neesat maagjinaajushas, tad nevajag kritizeet:))) Vanish. Vai kāds speciāls traipu tīrāmais asinīm.
Ar ūdeņraža pārskābi, gan nē!!!
Svaigas asinis mazgā laukā tūdaļ ar ledaini auksta ūdens tecināšanu uz plankuma. Ja ātri sāk, izņem laukā pilnīgi. Iestāvējušos pleķi mērcē ilgstoši parastā mazgāšanas līdzeklī... ··· Apģērba tīrīšana: Iesakiet, ar ko var iztīrīt ... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Kā iztīrīt sveķus no apģērba? (11)
gribētos padomu,kā lai no kombinzona izmazgā egles sveķus,gadijās uzsēsties virsū sveķainam kokam,būšu pateicīgs par padomu
es gan tādas lietas daru tā:
* salvete/tualetes papīrs
* karsts gludeklis virsū
* terpentīns
* mazgāšana
Hektosāns Traipus sākumā vajag patīrīt ar kaut ko taukainu-margarīnu,eļļu.Kad tauki eļļā izšķīduši,tad var ar terpentīnu un beigās mazgāt.Tāpat var tikt galā ar darvas traipiem,tikai vienmēr neizdodas pleķus pilnīgi iztīrīt. uzgaaz terpentiinu, peec tam ar rokaam un ziepeem izskalo Avīze+gludeklis! ··· Apģērba tīrīšana: Kā iztīrīt sveķus no ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kā iztīrīt šokolādes traipu? (10)
bērns sasmērēja baltu sintepona segu ar šokolādes saldējumu...ar ko lai tagad iztīra?
Man gan parasti ir pieticis ar parasto mazgāšanu un vēl jau pastāv ķīmiskā tīrīšana. Ķīmiskajā tīrītavā vai uzvelc pārvalku. Traips nekavējoties jāizberž ar aukstu ūdeni. Kamēr drāna vēl mitra, netīrā vieta jāapsmērē ar glicerīna un olas dzeltenuma maisījumu un pēc kāda laika jāizskalo aukstā ūdenī. Apgriez otrādi lai citi neredz, vai ieliec "aploksnē";):)! es parasti segas mazgāju veļas mašīnā - nekas traģisks nav noticis līdz šim..tik 40 vai 30 grādi īsais režīms un veļas mīkstinātājs obligāti :)
jasmīna> tas par to, ka nav Tev blondas smadzenes nav tiesa..šis nav tikai iepazīšanās portāls
··· Apģērba tīrīšana: Kā iztīrīt šokolādes ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kā pareizi tīrīt zvejas kombinzonu.? (4)
Kā pareizi tīrīt zvejas kombinzonu.?
Ar siltu ūdeni un ziepēm izmazgāt. Ķīmiskajā tīrītavā to gandrīz droši sabojās (ūdensnecaurlaidību u.c. labas īpašības). Ja pavisam vecss tad protams var dot, bet tikpat labi var veļenē iemest, bez centrifūgas. viss tiek mazgāts veļasmašīnā, arī zvejas kombinzons :D No sākuma lielā bļodā izmērcēt mazgāšanas līdzeklī, pēc tam ar birsti noberzt netīrumus, noskalot un tad velas mašīnā. Tas tādā gadījuma, ja nav pieejams pedejaisvalis variants. labaakais variants atdot kjiimiskajaa tiiriitavaa ··· Apģērba tīrīšana: Kā pareizi tīrīt zvejas ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
ar spirtu, var ar snjabi. Izgriez to vietu, kur uzlijusi tinte, ar škērēm.
Pēc tam uzliec ielāpu, tīrs un modīgi.
PatiesibasKalns, kam veltita ir Tava dizhruna tagad???kads sakars oho morales limenim ar traipu tirisanu??? Vai vards " snjabis" tev liekas lamuvards???

Ja kas, tad tinti tiesam var iztirit ar spirtu, ja auduma sastavs lauj.
Kāds Tinti piesauca? :)

Es neieteiktu tintes traipus pašai tīrīt, jo ja neizdosies, tad ķīmiskā tīrītava arī vairs maz ko varēs palīdzēt, jo tur neviens nezinās ar ko tas traips ticis apstrādāts, kādas reakcijas var notikt un tā...
Rekomendēju izmantot speciālistu palīdzību!
Kādā krāsā audums. Ja balts, tad ir variants, tikai jārēķinās ar to, ka var arī sabojāt pavisam. Ja gaišs krāsains, tad liekas izredžu nav nekādu, tikai aplikācija. ··· Apģērba tīrīšana: Ar ko var tinti iztīrīt no ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
kā iztīrīt dīzeļdegvielu? (15)
kā iztīrīt no drēbēm un apaviem dīzeļdegvielu? sanāca maza šaizīte:)
Vanish (rozā iepakojumā, šķidrais), uzlej atstāj uz brīdi un tad izmazgā, esmu pārbaudījusi viss iztītrās,nav jābaidās nepaliek nekādi traipi. Nemaz tik viegli to smaku nedabūsi arā:(( izpieredzes zinu,izmazgāju un nesu āra lai vēdinās,tad atkal mazgāju un atkal vēdinu.Domāju tās kurpītes odīs ilgi:(( Ar šķiltavu benzīnu (labi attīrīts, neatstāj pleķus pēc izžūšanas), pēc tam izmazgāt lai atbrīvotos no benzīna smakas. ja uz zamša kurpēm, tad traki, īsti no smakas nekad vaļā vairs netiksi. Tā dīzeļdegviela ir reti riebīgs smirdeklis. Retu reizi pat pēc veļasmašīnas uz bikšu galiem samanāmi pleķi. Katrā ziņā, šķiltavu benzīns varētu dīzeli pašķaidīt un tad mazgāt ar kādiem mazgājamiem līdzekļiem. Esmu kādreiz mēģinājis ar švammīti un trauku mazgājamo līdzekli tīrīt, tam labas īpašības šķaidīt šādus produktus. Ja, traipi svaigi, domāju, ka var iztikt arī bez benzīna. Vienkārši ar veļaspulveri paberzē un izmazgā - sārms arī labi tīra tādas lietas. ··· Apģērba tīrīšana: kā iztīrīt dīzeļdegvielu? lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Līme uz apģerba (8)
Lūgums ieteikt kā var iztīrīt superlīmes traipu uz apģerba? Paldies.
Superlīmi - manuprāt nekā. Tikai izgriežot gabalu.
Labāk padomā, kā defektu pārvērst par efektu - piemēram uzlīmē pa virsu kādu aplikāciju :)
Superlīmi laukā nedabūt. Tā kā klausi Maveriku vai arī met to drēbi laukā. Neiztīrīsi. Var tikai radoši pieiet jautājumam: smuka aplikācija, ielāps, skatoties kas par apģērbu un kurā vietā traips. ...vai smux caumurs :-) Kompoziicijai vai Simetrijai jäliek 2 vai vairäkas aplikäcijas. ··· Apģērba tīrīšana: Līme uz apģerba lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kā likvidēt kaķa urīna smaku? (18)
Vai iespējams no samta zābakiem izdabūt kaķa urīna smaku? Varbūt tomēr ir tādi līdzekļi, kas spētu glābt apskādētos apavus? Pieredze? Viedokļi?
Ir speciāls airosols,maksā ap 4 lati.Jautā vietās,kur tirgo dzīvnieku pārtiku.Palīdz ļoti labi. Iesaku izmest. Kā arī noskaidrot,kapēc kaķis čurā zābakos. Vislabāk ir nopirkt jaunus zābakus,jo nēsājot tādus arī kājas smirdēs pēc urīna..a tas nemaz nav labi :D ja sāk kaķis darīt blēņas uz apaviem...ai,tad darīs to nemitīgi! vajag arī nopirkt,kas atbaida no tādas lietas un tagad pavasarī.....runčuki makten aktīvi! vajag `pataisīt par kastr;atiņu:). Iztīrīt nevar. Viennozīmīgi. Vari izmest. Ja apavi mīļi, nofočē tos un bildi ieliec sekcijā. Citu variantu nav. ··· Apģērba tīrīšana: Kā likvidēt kaķa urīna ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Kā iztīrīt akrila krāsas no apģērba? (5)
Bērnam iedeva skolā "paspēlēties"ar akrila krāsām, nu tagad džinsas tādas "apgleznotas" :) Ar ko var iztŗīt, kam ir pieredze ?
Ideāli tīru nedabūs- var diennakti mērcēt vieglā etiķa ūdenī( apm1%),pēc tam ar ziepēm un rokām attiecīgās vietas izberzt.Ja ķīmiskie pigmenti,pleķu pēdas tāpat paliks.( Baltā gandrīz ideāli iztīrās) Vanish, vai paturēt saldētavā un tad pacietīgi to visu ,,izkasīt,,.... Akrila krāsas ļoti labi šķīst siltā ūdenī.... Ja uzreiz iemērc- tad ūdenī šķīst! Varbūt nebija akrils? ··· Apģērba tīrīšana: Kā iztīrīt akrila krāsas no ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Nagu lakas traipu tīrīšana (6)
Sakiet lūdzu, ar ko lai notīra nagu laku no pārvalka? Mazais visu pudelīti izgāza.
Mēģini ar to pašu nagu laku noņēmēju vai acetonu,bet ilgi nevelc garumā gan.Un ja paliek garlaicīgi,aicinu uz interešu grupu pie jokdariem ikdienā.Tur Tev ne tikai labumus,bet arī jautrumus ieteiks. Acetons, dihloretaans, dioksans, etilacetaats, butilacetaats. Vairums no shiem skjiidina arii plastmasas un maitaa kraasas, ieprieksh jaanomeegjina stuuriitii. hmmm... un ka tas viss reage ar celulozi? (pienjemot ka parvalks no kokvilnas)... varetu but interesanti efekti:)) Hmm..., tas var beigties ar iespēju izrotāt pārvalku ar kontrasta auduma aplikācijām zvaigznīšu, sirsniņu, mākonīšu utt. veidā.:) nomaini pārvalku. ··· Apģērba tīrīšana: Nagu lakas traipu tīrīšana lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu