Atslēgas

Atslēgas - jautājumi un diskusijas

Slēdzenē ielieta momentlīme, ko darīt? (14)
Nezinu smieties vai raudāt. .. mana māte gribējusi salabot durvīm vaļīgu slēdzeni, ielējusi tur momentliimi, tagad durvis nevarot ne aizslēgt, ne atslēgt, jo atslēgu nevarot ielikt. .. viņa prasa, vai nevar to visu ar kaut ko ...
vairums parasto šķīdinātāju sacietējušu CA līmi tikai atmiekšķē. ja ir pazīstams kāds motorsporta entuziasts, var mēģināt dabūt drusciņu nitrometāna, tas varētu derēt.

vēl ir tāda lieta, ka CA līmes aukstumā kļūst trauslas... var cerēt uz aukstu ziemu. :)
Parasti filmās izmanto ļoti efektīvu metodi: ar 43 izmēra zābaku izpilda sitienu pa aizslēgtu durvju slēdeni!!! Var lietot kuvaldu vai kādu laukakmeni....

Vieglāk ir nomainīt visu atslēgas mehānismu.....
Lai diestēs nogrāpstās,vot līdz šitam vaig aizdomāties! Teci nu uz bodi pēc jaunas atslēgas nevar gan. bet, ja limes nav daudz, tad var meegjinaat izdedzinaat ar ruupniecisko feenu. Acetone is often found in household nail polish remover, and a small amount on the end of a Q-tip or cotton swab applied directly to the glue should dissolve the bond without damaging the skin. Be very cautious in gently peeling the skin apart as in removing a bandage from the skin; pulling the skin apart may rip the skin! Read the label to make sure that the remover actually contains acetone, as more and more manufacturers are turning away from the chemical because of the growing popularity of acrylic nails (which are loosened by acetone). ··· Atslēgas: Slēdzenē ielieta momentlīme, ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Vienkāršāk ir ielikt jaunas durvis, nevis esošajās kaut ko kombinēt klāt :) Uz vietas ,iepriekš nopērkot piemērotu slēdzeni. Vajadzīgie instrumenti = Urbjmašīna + urbīši , vīle , flexis, vīņgriezis ,skrū

ves.
Metāla durvis ir dažādas un tik pat dažādas ir tajās jau esošas atslēgas.
Kā ielikt - atkarīgs no tā kādas durvis, kāda atslēga tur jau ir un arī no tā, ko tur grib ielikt.
Dažām durvīm labāk neķeties klāt, jo plānais metāls jau tā ie nekāds. Vienīgas, ko varu ietiekt - sazināties ar meistaru. Apskatīs durvis, izstāstīs ko un vai vispār var darīt.
eertaa augstumaa jaaboree caumurs. Taas metaala durvis taapt iekssaa no koka, vai tukssas. Gudrinieki ... metāla durvis ir dažādas un normālas ir izjaucamas tikai ar flekša vai autogēna palīdzību, attiecīgi ielikt ko jaunu iekšā nav iespējams. Lētučiem gan varbūt urbšanas un vīlēšanas ieteikumi derēs. ··· Atslēgas: Kā un kur metāla durvīs ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kur, pa cik uztaisīt auto atslēgu, ja pazuda? (13)
kur,pa cik uztaidīt auto atslēgu,ja pazuda?Ir automātiskā sēdzene,pazuda/palika rezerves/,-lakam jāmaina satslēga,laikam bezjēgā dārgi,kur to var izdarīt un uzzināt cenu?Gribēju kā labāk,bet atslēga pazuda-vai ...
Pajautäjiet atsleegu meistaram Valdim. 27781600
Vinjsh gan specs pa sarezhgjiitäkäm, bet zinäs un arodams centrä.
Pats notikuma apraksts jau vien ir ko vērts ... Ir jautaajums kad shii buutne kas uzdodaas par sievieti, iemaaciisies normaala tekstaa un saprotami rakstiit?
Pieaudzis, par jau novecaojis exemplaars, bet lasot vaarsmojumus, sajuuta ka kaut kada paliigskolas audzeekne izpildaas. :(
Ir darbnīca Brīvības ielā gandrīz pie krustojuma ar Tallinas ielu. Jāpaiet drusciņ virzienā no centra, labajā pusē (tur, kur pāru numuri). Vai tik ne pirmā vieta, kur apjautāties, ko tagad darīt, ir savs apdrošinātājs. Šis ir standarts, kā atteikt klientam apmaksāt jebkādus zaudējumus, ja nav ORIĢINĀLO atslēgu komplekta. ··· Atslēgas: Kur, pa cik uztaisīt auto ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Hondai Prelude,palika iekshaa atsleega:D (7)
Ko pasākt, cilvim arī dators iekšā palika, tāpēc es par stapnieku:D varbuut kāds meistaru var ieteikt. Sāpe Zolitūdē:)
Atsleegu sos serviss.
20206060
Veel viens
29241632
un veel
26385649
29193852
izsauc LAMB, man atbrauca un par 10ls izņēma atslēgu 5 min OCTA ar papildus pakalpojumu "palīdzība uz ceļa"; arī "Dāmu kasko":) Vispār tas darās ļoti vienkārši - ,mazliet paloka durvis lai parādās maza spraudziņa, neko nelaužot un ieliek bumbas kameru vai ko citu piepūšamu, tad to piepilda ar gaisu un pa radušos spraugu ar stiepli atver vai ar rokturi,vai izķeksē atslēgas utt.A. ··· Atslēgas: Hondai Prelude,palika iekshaa ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Auto atslēgu serviss (8)
durvju slēdzis nestrādā.. vairākas reizes slēdzu durvis ar imobilaizeru,bet pašlaik palieka vaļā aizmugurējās labās durvis /pārējās ir ciet un strādā /..pat ar iekšējo knopi neslēdzās ciet..?!Kur Rīgā ir normāls ...
Piekrītu "demon". Normālā autoservisā noskaidros, kas par vainu un pieķibinās. varbuut saakumaa iegriezies kaadaa auto servissaa...!? Visdrīzāk motoriņš slēdzenē ir beigts, tur tik uz auto servisu Tā nav pults problēma. Vaina ir neliela, tdurvīs ir iebūvēta tāda figņa, kas lec ārā - pārējās turas normāli, bet vienās ir izlekusi. Apmēram 10 minūšu darbiņš, maksā ap 5 Ls.

Es piebrauktu jebkurā servisā, pateiktu, ka vienām durvīm nestrādā centrālā atslēga (nevis imobilaizers - tas vairāk tā kā pret aizdzīšanu). Ja paši nevarēs salabot, tad skaidri un gaiši pateiks, pie kā vērsties.
ticami,ka tām durvīm,centrālatslēgai ir štoks nomaucies.a imobilaizers ir domāts pavisam kam citam:D
jāņem durvju apšuvums nost un jāskatās:) jebkurā servisā,kam rokas no pakaļas neaug,to izdarīs!! nebūs gan tas 5 ls darbs a bik vairāk!:)
··· Atslēgas: Auto atslēgu serviss lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kā atmūķēt vecā tipa slēdzeni (27)
Ievācos dzīvokli un man ir aizslēgts balkons ar veco slēdzeni (plakano šauro). Pārmeklēju visu māju, tā arī neatradu atslēgas un tagad nekā dīgi netieku uz balkona. :S varbūt kādās zina, kā pašrocīgi to varētu ...
Kā būtu, ja pajautātu dzīvokļa saimniekam/cei? Ja īrē, tad parasti tā dara. Durvju eņģes vecās? Izsit tapas un izcel durvis. Iesaku sākumam pamēģināt slēgt ar jebkādām divbārdu atslēgām - ja mehānisms krietni lietots, tad arī plāksnes padilušas un nav tik neiecietīgas pret neprecīziem robiņiem.
Mūķēt šo nepratējam nebūs pa spēkam. Arī ar urbšanu būs grūtāk. Ietiektu zāģēt nost rīģeli. Atslēga jau tik un tā jāmaina.
Bet darbs Nr.1 - jautā saimniekam atslēgu.
Eu, eu, eu...izurbs, izsitiis...a peec tam?

P.s. peec tam buus teema: izsitu durvis, izgaaju balkonaa, forshi...tagad paliek auksti. Kaa dabuut durvis atpakalj? :-)
Youtube es pieļauju, ka krievi tur par šo tēmu ir salikusi daudz materiāla. ··· Atslēgas: Kā atmūķēt vecā tipa ... lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Atslegas kauls lauzts, operacija jeb pats sadzis? (9)
Tetis lauza atslegas kaulu un 4 ribas. Ribam neko darit nevar, skaidrs. Ka ir ar atlegas kaulu? Arsts iedeva opciju operet Jeb pats sadzisot. (Luzis 2 vietas) ko darit? ( sadzisot ne taisni bet tas netraucesot dzivei)
Steidzīgi meklēt citu ārstu! Normāls ķirurgs uzsies pareizi astotnieku (pašā nabadzīgākajā gadījumā) vai uzliks ortozi, un sadzīs. Kādas vēl operācijas atslēgas kaulam? Dakteri par naudu ir gatavi operēt visu - ko vajag un nevajag. Aizej pie vismaz 3 ārstiem un tad lem Nezinu kā pieaugušajiem, bet mazuļiem dzimstot šad tad gadās salauzt atslēgas kaulu. Sadzīst ar fiksētu pārsējus. Veseļojies. Nu ja-sadzīt sadzīs,ja ļausi "saķerties". Ja kustinās-dabūs lieku locītavu. Sagatavots cilvēks pareizi nofiksēs ar pieejamiem līdzekļiem-tas jau tik īsam brīdim. Tur jau pat ārstu nevajag...
Bet ribas arī jānofiksē-kaut ar palaga stērbeli-lai neļurkājas! Ja nu krietni pāri simtam un nepacietīgs,tad jāpadodas... Bet kārtējo reizi-bez izsmeļošas informācijas tā ir tukša runa.Divi lūzumi nav gluži ikdienišķi.
Atslēgas kaulu īsti nofiksēt nav iespējams. Operē. ··· Atslēgas: Atslegas kauls lauzts, ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Vai kādam ir gadījies salauzt atslēgas kaulu? (8)
Cik ilgā laikā tas sadzija? Kā tikāt galā ar ikdienas darbiem?
Manam deelam [ sportistam] shitie kauli reizes dchetras lauzti.Katraa zinjaa vinjsh tika vienmeer ljoti aatri ticis uz striipas un turpinaajis aktiivi sportot.Jaapiebilst, ka labi medikji un aarsteeshana ir daudz no svara.
Vieniigi abi atsleegas kauli taadi jociigi izskataas-itkaa spaarni augtu:) Kauli nepareizi saaugushi, jo deels aatri atsaaka sportot.Bet vinjam tas netraucee.
Paaris nedeeljas-un atpakalj ekstreemajos sporta veidos:)
ir gadījies salauzt, jāaiziet pie ķirugu viņš visu saliek pareizi un tad 1.5-2 mēnešu laikā atkal kūleņus varēsi mest! ir bijis, sen, sen atpakall. Nekaa ssausminossa nav atceroties, saauga diezgan aatri. Ar to roku daudz nepadariisi. Viss buus labi, varbuut tas noziimee, lai bikinn atpuuties no ikdienas steigas. :) vesellojies! :) Bij tāda lieta. Nekas, pirmās četras dienas tā smagāk, apģērbties utt. Pēc tam jau iemanies.
Pēc mēneša jau varēju fiziski strādāt, nedaudz brīžm pasāpēja. Tādēļ nepareizi saauga ar nobīdi :(
Vispār tas atkarīgs no lūzuma pakāpes.
Juri, tad jau sanāk, ka.... dažši svētie mums te ar nāves grēku svēti palikuši :D
Par atslēgas kauliem ziņu nav, vienīgasi - jebkurš lūzums bez komplikācijām dzīst apmēram 2 mēnešus.
Un cilvēks kā žurka - zdzīvos jebkurā situācijā :)
··· Atslēgas: Vai kādam ir gadījies salauzt ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Pec atslegas kaula luzuma uzpampusi visa roka (3)
roka tirpst un ir diezgan uspampusi bet pats luzums nesap
noteikti nervi saspiesti ,kaut kur Atslēgas kauls (2 tādi) ir ķermeņa priekšējā daļā, zem kakla, izskatās, ka savieno krūšu kurvi ar plecu.
Ir viens tāds ārsts, saucas ķirurgs. varbūt apciemo...
Lūzums izraisa iekaisumu, iekaisuma rezultātā palielinās asinsvadu caurlaidība, kas veicina audu tūsku. Atlēgas kaula rajonā ir nervu pinums, no kura stiepjas nervi uz roku. Tūska, iespējams, ir saspiedusi nervu, tapēc tirpst, un pati roka var būt uztūkusi tapēc, ka pagiadām ir traucēta limfatiskā attece. Ja tas nepāriet ilgstošāku laika periodu, vajadzētu apmeklēt dakteri. ··· Atslēgas: Pec atslegas kaula luzuma ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu