Auto īpašnieka noskaidrošana pēc numura

Auto īpašnieka noskaidrošana pēc numura - jautājumi un diskusijas

Auto īpašnieks pec auto numura (6)
Kā iespējams noteikt auto īpašnieku pec auto numura?
Sameklē paziņu lokā kādu cp, uzjautā un nekādu problēmu ;) Tikai caur pazīšanos! Protams, ka ir, bet tie mudaki CSDD tev neteiks. http://www.csdd.lv/lat/noderiga_informacija/preses_relizes/2013/?doc=2031 Rinkulim labs ietekums ··· Auto īpašnieka noskaidrošana pēc numura: Auto īpašnieks pec auto numura lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Info par auto īpašnieku, zinot auto numura (12)
Kā var atrast kaut kādu info par auto īpašnieku, zinot automašīnas numuru? Vēlētos uzzināt ja ne vārdu un uzvārdu, tad vismaz pilsētu. CSDD šādu info nesniedz.
Vai jūs vispār esiet dzirdējuši par tādu lietu, kā privātā konfidenciālā informācija? Izskatās, ka - nē.
Tas tikai vēl trūka, lai šāda info mētātos apkārt un katram pamuļķim tā būtu pieejama. Ja šā konkrētā auto īpašnieks, vai vadītājs ir kautko nodarījis, tad ir jāgriežās policijā un policija rīkosies tālāk!
Meklē galus ceļu policijā. protams,ka CSDD nesniegs tev sadu info:),pat pa maksas talruni:) paņem un nošaujies......... nu LV atkal izcellaas :( Kaapeec nevareetu but taada info pieejama ??? OK, uzraadot normaalu iemeslu , un samaksaajot par info?
Esmu meegginaajis peec uzvaarada un vaarda atrast Internetaa telafona nummuru LV. Arii bezceriigs variants, izraadaas.
Gan jau ar laiku kaads attapsies, ka var pelniit uz info arii. Un arii Latvijaa, netikai citur pasaulee .
··· Auto īpašnieka noskaidrošana pēc numura: Info par auto īpašnieku, ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
kā atrast auto īpašnieku? (7)
kā var sazināties ar auto īpašnieku ja zināms auto vn? Gribu atpakaļ savu veco autiņu! Nostaļģija pavilka, moš pārdos?
Vai nu detaļās izjaukts, vai laukos pusaudži pa mežu ar jamo vālē vai sen ar sūnu pārklājies. Pie tam, ja nav no uzskaites noņemts, tad būs jānomaksā ceļa nodoklis par 4 gadiem Legāli būs tikai ieliekot sludekli visās iespējamās un neiespējamajās vietās. CSDD šādu infu nedāļā pa labi un kreisi. Vienīgais ko tu vari legāli uzzināt zinot auto reģistrācijas numuru ir īpašnieku skaits un arī tikai Latvijā. Tikai un vienīgi caur drošības iestādēm.
Vajag kādu čomi vai šmīzīti kas apgrozās tādās aprindās.
vai tik pats neesi tas bijushais ipashnieks, kursh par kaut ko baidaas, un tagad pulaas izzondeet vai tevi var vai nevar atrast....? Domāju kad mašīnīte ir jau sen jau Mangaļos vai Liepājas Metalurga skavās ··· Auto īpašnieka noskaidrošana pēc numura: kā atrast auto īpašnieku? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu