Blusas

Blusas - jautājumi un diskusijas

Blusas - kā no tām atbrīvoties? (26)
To,ka Rīgā šādu radījumu var iegūt transportā,kāpņu telpā...tuvu esot bomžukam,nu saprotu! Tad ātri no šā mazā briesmoņa tiekam vaļā...noķerot,noindējot,bet.....aizbraucu uz laukiem,viss atstāts tīrs un sakopts,bet ...
Visi,meit,pie blusām esam uzauguši,ne nu kāds nomiris nekā.:DDDD Tik traki jau nu nav gan,nu tu pārspīlē,ja mazgā istabu un piešauj drusku terpentīna ūdenim,tad māja jauki smaržo un blusu nav.Ja atkal klāt,tad jāmazgā biežāk. Īstais blusu mēnesis parasti ir augusts un nav svarīgi vai savi mājdzīvniki ir atblusoti vai nē, jo blusas mudž visur. Es parasti veterinārajā aptiekā nopērku kaut kādu ķimikāliju (iespējams ka saucās neostomazāns), atšķaidu un ar pulverizatoru izsmidzinu pa māju. Labi palīdz. Ja tev ir suņi,kaķi,tad nopērc to skaustā pilināmo ampulu un nebūs neviena blusa.Var arī pieliet pie ūdens,ka mazgāsi grīdas.
Sentēvu recepte kalmes sagriez un izbārti,smarža dieviega un blusas izleks pa logu:)))
ja mazgā grīdu ar terpentīnu tad visas blusas salec gultā:))):p
visi tie ķīmiskie līdzekļi ir kaitīgāki par blusu!
jāpamēģina man arī būs ar sālsūdeni un abi runči arī jāizmazgā terpentīnā vai sālsūdenī:)))Tiem jau tāda villa,ka diez vai blusas dabūs laukā no tiem kažokiem,kaut ķemmē vairākas reizes dienā:)))
Sausaa laikaa, it iipashi, ja ir pirmais staav, vinjas tur arii smiltinjaas dziivojaas, cik tur daudz vajag, lai ielektu iekshaa....
Sunjus, kakjus ar shmapuuniem (pretblusu) mazgaat, obligaati siksninjas uz kakliem.
Griidas -terpentiins, kalmes, gultas - aerosoli utt.
··· Blusas: Blusas - kā no tām ... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
vispirms jātiek vaļā no sievas, tad ik pēc dienas sūknē ar putekļu sūcēju grīdas, cītīgi visas spraugas, pie reizes lietojot Cobra, kaķiem spec siksniņas uz kakla kamēr rodas dabīgā aizsardzība, nezinu kā savādāk to formulēt, bet trīs siksniņas nonēsājot tās vairs nav vajadzīgas jo blusām vairs tie kaķi nepatīk, par sievu tas tāpēc, ka viņa uzskatīja laukos tā esot normāla parādība, blusas. kamēr bija sieva, viņa mazgāja grīdas i ar neostomozānu i ar terpentīnu kad braucām uz pāris dienām prom, tas neko nelīdzēja, tāpēc man tādi secinājumi.
labprāt paņemšu pie sevis sievu kurai arī nepatīk blusas:)
Lai gultā nebūtu blusas, pakaisa nedaudz zem palaga parasto ēdamo sāli (Na Cl), grīdu mazgā ar ūdeni, kam pievienots terpentīns, par kalmēm arī dzirdētas labas atsauksmes. Blusas dzīvo smiltīs... Neviena maita neizdzīvo, ja atbilstoši instrukcijai izmazgā visu māju ar Neostomozānu un dara to gan pavasarī, gan rudenī + mājdzīvniekiem arī sagādā pilienus vai siksniņas, kas nu kuram labāk. galvenais visu darīt regulāri. Ja ir privātmāja, dzīvnieki, dārzs, un blusu laikā tās uzrodas pavisam noteikti. Neostamazisns.10 mil ampula iskidinat uz 2l udens un izmazgat gridas. Nopirkt var lopu aptiekas. Vislabākais, ja ir suns mājās.Pietiek sunim uz muguras papilināt vet aptiekās nopērkamās indes.Pēc nedēļas pazudīs arī mājas, vismazs pusgadu būs miers.Pirms tam ir pirkti visādi Dihlofosi un Neostomozāni, sunim speciāli šampūni vienalga kāda maita izdzīvo.Nu jau kādi 10 gadi no viņām miers ir, lai gan vienubrīd man pat divi suņi dzīvoja.Reizi 7-12 mēnešos pa pilina un ir miers, varu ieteikt, ja regulāri lieto pietiek ar daudz mazāku devu ne kā instrukcija rakstīts, jo 30-40 kg sunim viena deva var sanākt kādi 7-8 euro. ··· Blusas: Kur nopirkt efektīgu indi pret ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Vai suņa blusas lec uz cilvēku? (25)
Izskatās.ka tā ir....kā līdzēt?
-nedomāju,ka blusu dēļ pārtrauksi gulēt ar viņu vienā gultā!?:DD Putekljusuuceejs, terpentiins, Neomastazan

http://www.la.lv/ka-tikt-vala-no-blusam-majas-2/
Atkarīgs no asiņu garšas. ar blussaam ir taa, ir kam vinnas kozz, un ir kam nee. Man nekad nekozzz, pat ja kaaada ir uzradusies no kaada miillulla. Gan suņa, gan kaķa (un tās ir dažādas šķirnes) blusas lec "uz cilvēku", un kož arī. Bet - "uz cilvēka" viņas ilgi neuzturas, meklē citu nabaga suni vai kaķi, jo dzīves komfortam vilnu vajag. Kā tik vaļā? Nu tak atbluso suni, un tas jau ir cits jautājums :) Ir ķīmija, ko uz ādas uzpilina (kaķiem vismaz, man liekas, ka sunim arī tas pats), iesūcas organismā, blusa saēdas saindētas asinis, un pagalam ir. ··· Blusas: Vai suņa blusas lec uz ... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kā atbrīvoties no blusām? (12)
ka varetu atbrivoties no dzivnieku blusam,ja tas ir pargajusas uz cilveku
..bladāc- nezināju, ka ir tādas "dzivnieku blusas"! ...ta jau ir cilveku blusas ari, vai?! :D
Bliņ- paņem, noperc takš tam radijumam pretblusu siksnu-- čomi saka, ka liidzot......nu i pie viena, pats/e var panesāt...mok blusas spiekdamas begs no mājas prom! :D
Vispirms atbluso to nabaga dziivnieku,ir taada lieta kaa stomazaans,nopeerkams vetaptiekaas,kaa lietot-izlasi netaa,man slinkums rakstiit. Dzīvniekam iesmērē sprandā pilienus un nebūs nekur arī citur blusas! Tikai īsto zļāi jānopērk vetaptiekā!
Vienīgi smilšu blusas ar lizolu jālej. Bet- varbūt tām arī līdz.
Blusas tiešām ir daudz šķirnes! Cilvēku blusas neesot tik lecīgas, vairāk lienošas. Un lielākas. Palasi grāmatās! "Dzīvnieku blusas neaiztiek cilvēkus - un otrādi:) Man vetārste šito teica - nav ko apvainot dzīvniekus, ka tie "aplaiž" cilvēkus ar blusām. Bet cīnīties vajag - katrā vetaptiekā pastāstīs - kā."
un vēl kā aiztiek! piemēram, blusas, kas dzīvo pagrabos ieperinās mājas kaķos un tie atnes tās mājās un šīs blusas nesmādē cilvēkus nemaz.
nemaz nerunājot par mēri, kā vēsturisku piemēru.
slimoja žurkas. pārnesa blusas un "melnās nāves" epidēmijas... laikam nav jāstāsta par sekām.
··· Blusas: Kā atbrīvoties no blusām? lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Tu gaidi, ka mēs tagad iesim tavu kaķi atblusot?
Ir tādi veikali, kur pārdod dažādas lietas dzīvniekiem, tajā skaitā līdzekļus, kas "´aizdzen"" blusas. Arī no kaķēniem.
izmazgā ar neostomazānu kaķi + māju un nopērc pilienus vai siksniņu vetaptiekā... jūlijā, augustā bieži ir blusu un lapseņu invāzija :)

pievienoju, ja nu reāla sāpe...
uz vetaptieku pēc ampulas pret blusām Ja pats paiet nevari, süti mazbeernu uz aptieku vai zooveikalu un nespiidzini kakji. ··· Blusas: Kaķēns kasās un ņaud ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Blusas zem ģipša - ko darīt? (8)
salauzu kāju celī,taisīja operāciju,pēc 10 dienām noņēma šuves un uzlika ģipsi.Atbraucu no slimnīcas mājās un dabūju kaut kur blusas,kas ielīda zem ģipsa.Ar lineālu mēģinu kasīt,baidos smidzināt kādu ķīmiju,jo tur ...
Rēta dzīst un niez.Kādēļ domā , ka blusas? Kāpēc domā, ka blusas? Manai radiniecei bērnībā visa kāja bija ieğipsēta un arī niezēja tur visu laiku apakšā. Bāza garām adāmadatas un kasīja, jo neko citu jau nevar padarīt. :) Nav nekādas blusas! Te jau pareizi rakstīja - rēta dzīst un niez. Var sarunāt kādu medmāsu, kas ir to darījusi - lai noņem ģipsi, kāju nomazgā, var nedaudz ar kremu sasmērēt un tad viņa uzliek ģipsi atpakaļ un satin pareizi. Būtu blusas tad kostu arī citur. Ja citās vietās nav koduma pēdas tad rēta dzīst. Vari jau māju pamazgāt ar terpentīnu vai uzpilināt dažas piles terpentīna uz ģipša, lai nu sirds būtu mierīga. pārlikt ģipsi ··· Blusas: Blusas zem ģipša - ko darīt? lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu