Covid 19

Covid 19 - jautājumi un diskusijas

Kā jums patīk jaunie iepirkšanās noteikumi? (43)
25 km2 uz vienu cilvēku?Var teikt ka vesels mazgabarīta dzīvoklis!Tas ka cilvēki drūzmējas ārpusē,tas nekas.Ārā tak ar tgd nav pavasaris un ja kāds saslims tad tak teiks ka piemeties kovids.Kā arī vien ipaši vezīri ar tgd neder,bet ja ir...
Aha, prātā pavārgajiem, protams, arī momentā bija jāmetas nopirkt 3 (!!!) pannas, zeķu iepakojumus pa pieci un ko vēl tik ne, ka rati līdz augšai :D šitas reāli novērots, kā no ķēdes norāvušies.. Es jau rakstīju, ka neesmu pat pamanījis, ka Maximā nevar kko no precēm nopirkt - es tur pērku tikai pārtiku. Visu pārējo jau gadiem internetā. Es domāju, kādai gan gara nabadzībai jābūt, lai uztrauktos, ka Maximā nevar to un to tūdiņu nopirkt un kāda laime, ka nu atkal var - tiešām, ar šādu attīstības līmeni toč nav jēgas vietu pasaulē aizņemt :D Ārā covit nelīp, svaigā gaisā uzturēties ir veselīgi.Vismaz tie,kas caurām dienām sēž mājās pie datoriem uz kādu stundu varēs izvēdināt plaušas un galvas:)
Valstij nauda jāpelna:)
Absoluts nonsense es to redzu, pirmkārt, kā iespēju tirgotājiem uzlikt sodus. godīgi sakot, es viņu vietā plānotu valdības atcelšanas pasākumus. nu, kopā ar visu profesiju apbižotajiem. un savu lidlu, un dzelceļu friči var iebāzt, kur saule neiespīd. kaut kā jau pāris gs bez tiem vācu kakla kungiem iztikām, bet ne pārāk ilgi. ··· Covid 19: Kā jums patīk jaunie... lasīt visu diskusiju (43 atbildes) –»
Kā cīnīties ar kroņa vīrusu? (35)
Man ļoti patika viens ieteikums jūtūbā kur kāds mužiks aizveda savu teļļuku uz mežu un sāka to pamatīgi zvetēt ar āmuru sakot:"Še tev,še tev kroņa vīruss"tā sakot no sirds!Kādi jums būtu ieteikumi?:))
Jā, policija ir informēta, kuri ir tie, kuriem ir konstateets vīruss, pārbauda Vai sēzh karantīnā. Un karantīna ir Nevis 14 dienas, bet tik ilgi, līdz analīzes uzrāda, ka vīrusa vairs nav.
Mums katram ir tiesības, bet kolīdz atseviskja indivīda tiesības apdraud citu cilvēku tiesības, tad shī atseviskjā indivīda tiesības var tikt ierobezotas.
Epifanija, sodu 2000 eur uzlika, Jo neievēroja karantīnu, t.i., dzeks Slims ar Covid-19 nesēz mājās, bet dodas ielās. Nevajag iet vīrusam tuvumā,tad nebūs jācīnās. Vīruss nav galvenais, galvenais "varonis" ir kas cits! Personīgi man patīk Zviedrijas rīcība!! Viņiem nav vajadzīgs biedēt cilvēkus un aizņemties miljardus!!! 😉 Tikai mūsu masu medijos maz ir informācijas par Zviedriju, bet daudz par Itāliju, Spāniju utt. Kāpēc tā pašiem jādomā, ja vien ir prāts. 😄 Ja ziņas neklausās un tv neskatās tad vīrusa nav. Tā arī dzīvojam. Cilvēki jau jūk prātā no tiem medijiem neko citu vairs neziņo kā par saslimšanu pilnīgi vai nodarbojas ar izstrādātu masu psihozi no kuras ielekt Daugavā! Vienam uzlikts sods €2000 - nez kas bija jāizdara, lai saņemtu tādu taksi, neesot ievērojis distanci, tikai vienam!!?? Es ne ar vienu necīnīsies - reāli atpūšos, guļu, vēdinu smadzenes, meditēju, eju pastaigās svaigā gaisā, veselīgi ēdu, dzeru C vitamīnu, regulāri mazgājot rokas un dezinficēju ar tam paredzēto līdzekli, apsveru atteikties no TV lietošanas, tagad viss ir planšetēs! ··· Covid 19: Kā cīnīties ar kroņa vīrusu? lasīt visu diskusiju (35 atbildes) –»
Covidesgoisms no vecāku puses (26)
Daudzi vecāki ir gatavi aizkavēt ekonomikas atlabšanu un par riskēt ar vecā tēva un vecās mātes dzīvību tikai ērtību dēļ! Ja tik ļoti vajag sīkos nobāzt malā, varbūt nevajadzēja dzemdēt?
To, ka bērni ir slimības pārnēsātāji, šaubu nav.
Par mācīšanos - ir grūti vecākiem, bet daudzi jau arī ir tādi, kas maz, ko zin no latv.val. gramatikas, no matemātikas, fizikas, ķīmijas. Katrā ziņā vecāki ar augstskolas izglītību ir vairāk spējīgi palīdzēt, vismaz meklēt risinājumu.
Nu ko - jācenšas, jācenšas un vēlreiz jācenšas, šoreiz jums, vecāki!
Sanāk, ka beidzot iemācīsies paši, ko skolā palaida garām.
Bet kaut kā tomēr ir tāda klusa aizdoma, ka nepatīk tas, ka jārūpējas par bērnu, ka jāvelta viss savs laiks, palīdzot pildīt mājas darbus.
Neko ļoti sliktu tajā visā neredzu, jo... diezgan izplatīta bija situācija, ka "bērni liek mieru" - skola, pulciņi un vecākiem miers mājās.
Bērni slimības pārnēsātāji -- bet bakstīsim visus učukus ar her zin kādu zapti, kurai pētījumi noslēgsies tikai 2023. gadā... Dzelzs loģika.Tas, ka 2018. gadā no Ukrainas laboratorijas bija mēģenes pa LV uz bērniem ar vēja bakām palaistas, to jūsu protams faili nepiefiksēja. Vai 2019. gadā, kad garais klepus. Tā cilvēki pa pusgadu klepoja, ka biksēs čurāja un kaklā sāls. Tad arī visi mierīgi pārdzīvoja.. Šitā reliģija gan īstā. Visu dzīvi gaidījām, lai lupatiņas ar puņķiem un co2 ošņāt. Saņemt svēto žlurgu, būt pie tiem izredzētajiem, kuriem uz gadu(šodien pa radio pļurkstēja, ka kovid pass tik uz gadu) nākamgad jauna šviralava jātaisa. Bet, lai paliek. Lielai masai nav paššaglabāšanās instinkta, bet stindzinošās bailes no nāves. 1. dēmoniskā čakra. Paralizē dzīvi un loģiskos lēmumus. Par mācībām. Visas tās "valsts" programmas ir fufeļu fufelis! Čakarēt bērnu psihi un taisīt debiloidus. Man ir radu bērns, 12. klasi pabeidza ar vidējo atzīmi 9.03. Lai saturētu tos morālos skolas mīzalus , izpildītu visus uzkrautos darbus, ko cilvēciņš
loti apzinīgi veica, pēc skolas gadu bija nepieciešama rehabilitācija. Fiziska un emocionāla. Pilnīgs spēku izsīkums. Esmu runājusi ar daudzām skolotājām. Jāmaina programmas, jādot to, kas būs derīgs dzīvei. Sarunas gaitā atklāju, ka skolotāji NAV ieinteresēti(nesaku ka visi). Viņi pieraduši braukt pa vienām vilciena sliedēm. Tāpēc, ka atklāsies, ka učene vai učuks, pats dunduks. Nav plaša profila spečuks. Nāksies pašam urbties cauri, pa nopietno gatavoties. Bet tā lūdzu, ko vājprātīgās Šuplinskas komanda sasūta, to bāž bērniem galvās. Ne mana cūka, ne mana druva, par rezultātu. Es biju šokēta, ka bērniem tagad ar sarkanu tinti kļūdas raksta nelabo un vispār neskaita. Kur palika glītrakstīšana? Kur mācība par augiem? Ekonomikas pamati? utt. Metīšu akmeni arī vecāku dārziņā. Lielākajai masai pofig bērni. To, ka viņus pazemos skolā, liks smakt lupatās, dresēs, kā vācu ovčarkas.utt. No a
Nē,mēs vakcinēsimies.lai būtu droši!Vai nav stulbums augstākā mērā?Vai mēs līdz šim jutāmies apdraudēti?Jaunā paudze saka vecākiem:Vakcinējaties,jo to iesaka ārsti!Vai jūs esat dzirdējuši kaut viena virusaloga atzinumu Latvijā?Dzirdu tikai politiķu izteikumus par Covid inficēto skaitu.Neviena ārsta atzinuma!Kaut ko Apinis runā,un par to liels paldies viņam.Zombēti esam katru sekundi masu mēdijos,jo par to ir samaksāts!Kariņam protams. Un kā paliek ar bērnu fizisko attīstību, redzes saglabāšanu, komunikāciju ar vienaudžiem? Vai tā šodien vispār ir izglītība? Daudzi vecāki izņem bērnus no skolām, organizē kolektīvo mājas apmācību. Kamēr mani 6 dēli izauguši, mana imūnsistēma vienmēr tika apgādāta ar jaunākajiem vīrusu paveidiem un tā tas turpinās arī tagad. Tāpēc tā vienmēr ir labā formā un pat ja gadās kas nopietnāks, pārslimoju pavisam viegli, netraucējot medicīnu, ar tējiņām un medu vien. Pat ja tas makaronvīruss eksistētu, tad man tas būtu piegādāts jau neskaitāmas reizes un būtu sen izstrādājusies imunitāte. Beidziet vienreiz klausīties tos viesstrādniekus. Viņiem par to labi maksā, bet sajēgas ne vairāk kā cūkām no aviācijas. Valensija. Varbūt nezini, ka lauku reģionos klasesbiedri dzīvo tālu, pat vairāk kā 10km attālumā. Tikai brīvdienās var satikties un tad arī ne ar visiem. Pavisam cita lieta, kad caurām dienām visi ir kopā un veidojas draudzīgs, saliedēts kolektīvs. Kad pēc vairāku gadu mājas apmācības, tādi vienīgie bērni ģimenē nonāks sabiedrībā, viņi taču nespēs tajā iekļauties. ··· Covid 19: Covidesgoisms no vecāku puses lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Covid-19 obligātie testi starptautiskajiem lidojumiem. (30)
1. Obligāts Covid-19 tests: *Visiem pasažieriem, kas dodas uz Latviju no ārvalstīm, pirms iekāpšanas ir jāveic negatīvs PCR testa rezultāts COVID-19, kas veikts ne agrāk kā 72 stundas pirms lidojuma. Persona sagaida atteikumu, ja nav...
Loģikas par papildus covid testu nav nekādas,vienkārši ar to covidu visi jūk prātā,sevišķi valdība,liek tos drošibas pasakumus vienu uz otra,bez jēgas un vajadzības.Otrkārt tā ir papildus nauda valstij,kas arī nav mazsvarīgi. Latvijā par testu nav jāmaksā,bet piemēram Zviedrijā par atkārtotu testu,pieprasa 200 eiro. Jāsaprot ļoti vienkārši - tests tika taisīts 1..2..3 dienas atpakaļ, toreiz bija negatīvs, ielidojot var būt jau pozitīvs. Uz eu, un uk pagaidām neattiecas, bet tiko ieviesīs zaļās pases, nepotētajiem būs jāsēd karantīnā... Loģikas pēc papildus covid testa nav nekadas,vienkārši valdība jūk prātā cepot vienu aizliegumu pēc otra,bez jebkādas loģijas. Otrkārt veicot testu valstī ienāk papildus nauda,kas arī nav mazsvarīga. Pirmām kārtām valdība rūpējās par savu maku,pēc tam tikai par cilvēkiem. Un kurš saka, ka tas tests ir tik precīzs, viens uzrādīs, ka esi vesels, bet nākamais izrādīsies ,ka esi slims[uzskatu,ka vismaz 5 testi vienlaicīgi jāveic un tad vidējais rezultāts zināms]. Ne reizi cilvēkiem tā ir bijis, un toreiz ,kad pirmo reizi par šo gāja runa, tad pēkšņi atbildīgie paziņoja, ka no 3 veiktajiem testiem, kur viens bija pozitīvs, par īsto rezultātu jāuzskata pozitīvais...
Un vai tad aizmirsi valdības likumus, viens no tiem skan, ja esi kontaktā ar inficētu personu mazāk par 15 minūtēm, tad tevi nevar aplipināt, bet ja ilgāk par 15 minūtēm, tad seko visi atrakciju kalniņi - izolācijas, kontaktpersonas, testi ,testi un vēlreiz apšaubāmas kvalitātes testi...

Vien vārd sakot ,ja ir nauda, lai dancotu apkārt, jāsamierinās ar eksperimenta trusīša lomu.

Par dezinfekciju... iesaku noskatīties pēdējo "Aizliegtā paņēmiena" raidījumu, tur gāja runa par gaisa kvalitāti un izskanēja ziņa, ka smalkākie gaisa pilieni, ko izelpojamam, planē gaisā vēl ntās stundas un ikviens mierīgi var tos ieelpot.
Neesmu nekad bijis lidmašīnās, bet cik saprotu, tur nav iespējams caurvējus taisīt un izvēdināt regulāri salonu. Tajā pašā raidījumā par tramvajiem vai autobusiem gāja runa, ka it kā logus varot atvērt, bet realitātē - viens atver, otrs klapē ciet, jo auksti utt... Ka problēmas ar vēdināšanu.
··· Covid 19: Covid-19 obligātie testi... lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Covid un ceļojumi. (12)
Ja cilvēkam ir Covid-pass, vai tas dod tiesības izbraukt un atgriezties Latvijā bez ierobežojumiem?
Piparkūka - nez vai Tu gribētu tādas metodes, kādas Ķīnā pielietoja ierobežošanai. Iebraukšanai Latvijā covidpass ir obligāts. Plus reģistrēts dažas dienas pirms iebraukšanas atpakaļ Latvijā
Izbraukšanai jāskatās tās otras valsts iebraukšanas noteikumi, kas ir dažādi. Citur anketa, citur izolācija, citur negatīvs tests, citur viss kopā :)
21:40 virusu SARS CoV-2, ko nosauca par Covid19, līdz šim vēl neviens neatrada - viss balstīts uz " analogijām ar SARS CoV-1", jocīgi ka 1 no pillariem uz ko balstās ši "pandemija" - excessive mortality pasaulē - uz cik mirstība 2020 gadā pārsniedz mirstību iepriekšejo gados. Bet "pasakumi" ko pieņēma paši pa sevi palielinā mirstību : cilvēki nobiedēti, atstāti bez darba, neārstēti kā pienākas - protams mirstība palielinājas nostiprinot "pandemijas" pseido realitati un attaisnot "pasākumus" "ciņā" ar to ! Ķinā tādā ziņā labi, covidiotus vienkārši nošauj, un problēma atrisināta. Ja kāds kāpņu telpā saslimst, karantīnu nodrošina aizmetinot kāpņu telpas durvis, soctīklus izcenzē, lai neviens neiedomājas pasūdzēties... Tagad ēģiptē viss pa lēto esot, un štrunts ar to pašizolāciju...piegriezies jau tas kroņa idiotisms ··· Covid 19: Covid un ceļojumi. lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Repatriācijas reisi. (19)
Kāpēc ne ierastie/ un atzīsim, reizes 5 lētākie/ Wizzair vai Ryanair ,uz kuriem jau tirgo biļetes?
Tante laikam nav repatriācijas reisa nozīmi sapratusi...
Kamēr robežas ir slēgtas pasažieru pārvadājumiems nekādi raiņi un vizi nesaņems atļauju šādiem regulāriem lidojumiem.
Lai atvestu kādu kaudzi tautiešu līdz LV viņi tiek savākti vienā punktā, no kura tālak ar vienu speciālu reisu atvesti mājās. 300 eiriki cipars taisnīgs - vajadzēja laicīgi tīt makšķeres/nebraukt nevis aizplivināties ar domu, gan jau tiks mājās...
Repatriācijas reisus organizē Latvijas Ārlietu ministrija un attiecīgi arī izmanto nacionālās lidsabiedrības lidmašīnas (airBaltic). Arī biļetes var iegādāties uz šiem reisiem tikai caur Latvijas Ārlietu ministrijas konsulāro dienestu. Nemeklēs viņi lētāko, bet tuvāko. Tas, ka var biļetes nopirkt vēl nebūt nenozīmē, ka varēs aizlidot ar tiem wizzair un ryanair...
Ryanair appā biļetes uz un no Rīgu varëja nopirkt vēl nedēļu vai ilgāk pēc 17.03., bet RIX vairs nevienu nepieņēma, tā ka- repatriācijas reisi tomēr ir +/- ar garantiju....
=>kwinta2 tie, kuriem ārvalstīs darbs, sēž valstī, kurā strādā, jo nevar zināt kad no LV sāks laist ārā, un galvenais darba valstī iekšā...
Tie kas iestrēga 95% tūristi un ar darbu tam maz sakara, negribēja pakāst iemaksāto piķi, beigās sanāca pa dārgo pasākums...
Nebūs karantīnas pagarinājums uz 3 mēnešiem,noteikti ne. Lidmašīnas arī tagad lido ,ja ne uz Rīgu ,tad uz Tallinu atlido un tālāk jau nav problēmas.Prom arī tieši tāpat. ··· Covid 19: Repatriācijas reisi. lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Ko domājat par šo problēmu!? (41)
Piemēram, ja draudzene (sieva) aiziet sašpricēties ar C-19, vai vīrietim nav bīstami turpināt ar viņu bučoties, mīlēties? Vai tad uzreiz jāsāk izmantot gāzmaska un prezervatīvs?
Skatos, ka dažam jau tie parazīti visas smadzenēs izēduši. Nabadziņi. :)))) Potētie ne tikai nepārtraukti ražo un izplata vīrusu fragmentus, bet arī rada ideālu vidi vīrusu mutācijām, kuras var apdraudēt veselos cilvēkus. (Dr Vernon Coleman)
Arī enerģētika potētajiem ir smagnēja, grūti panesama veselam cilvēkam. Atrašanās potētā tiešā tuvumā, izraisa saslimšanai, vai vakcīnu blaknēm līdzīgus simptomus. Personīgā pieredze, divas reizes. Kā atklāja profesors Garjajevs, vīrusi var pastāvēt ne tikai fiziskā, bet arī lauka farmā. Tas nozīmē, ka vakcinētā izstarotā, vīrusu ģenētiskā informācija var izraisīt reālu saslimšanu. Tāpēc no vakcinētajiem labāk ievērot drošu distanci, kur nu vēl par mīlēšanos runāt! Profilos noteikti vajag ievietot informāciju, vai vesels cilvēks, vai ģenētiski modificēts vīrusu perēklis.
Tikai jāatcerās, ka arī nevakcinētie var šo vīrusu pārnēsāt, saslimt bez simptomiem un nobeigt tos, kas blakus. Traģiski, cik daudz slimu cilvēku, labi ka ir oho, kur viņiem izteikties! Viriesi,viriesi!Jums nav ko darit?Kaut kads stulbums.Ja esi tik bailigs,tad nebucojies un nesekso.Ha! ··· Covid 19: Ko domājat par šo problēmu!? lasīt visu diskusiju (41 atbildes) –»
mRNS vakcīnas un 1+9korovas (24)
https://www.tvnet.lv/7282031/biontech-vaditajs-covid-19-vakcinas-farmacija-paverusas-durvis-uz-jaunu
-pasauli Visas pazīmes, ka tik drīz no tām mRNS vakcīnām vaļā netiksim [tā sacīt - āķis lūpā], jau plāno tās pret visām kaitēm, pat...
es to jau sākumā teicu, izmēģinās, kāda atsaucība bet galvenais - blaknes, un tad lietos katrā dzīves gadījumā
Šausmas!
Šī ir nopirktā pandēmija! Par mRNS vakcīnām runā no 2005.g., bet tikai tagad parādījās iemesls tās lietot, precīzāk, to par tēvoča sema naudu & pēc viņa direktīvas uzsintezēja smaidoši šķībacainie, kuruem savā teritorijā sen par šauru!
Sinavac-tā ir pret koronovīrusu cīnījies ķīnīzers-ar novājināta virsmas proteīna vakcīnu, nevis gēnu inženierijas produktu vai mākslīgu ribosomu! Kāpēc pārējā pasaule ticot statistikai par sinavac mazefektivitāti, lieto invazīvus draņķus? Ja man būtu "tā naudiņa, kas guļ jūras dibenā ", arī Dievzemītē pretkoronas pasākumi sastāvētu no masīvas dezinfekcijas un "vismazākā ļaunuma" - novājinātā v. p. vakcīnām riska grupām, pārējos liekot mierā ar šo uzbāzīgo piedāvājumu!
Šo varam mierīgi uzskatīt par nopirktu pandēmiju, kurā ar savu ķermeni (izslimojis vai sašpricēts) vai ar savu naudas maku (nebeidzami testi par savu naudu) - pēc paša izvēles - spiests piedalīties ikviens planētas zeme citizens!
un arī tad par jēdzienu "izvēle" varam runāt tikai demokrātiskās valstīs ar nenopirktiem vadoņiem. Ceru, ka LV saglabāsies brīvprātības princips gan uz esošajām mRNS žļurgām, gan tām, kuras farmas centīsies iesmērēt citu diagnožu riska grupu klientiem!
jocīgas sagadīšanās dēļ šobrīd pie mums ir klāt ne vien bavārijas pārtikas ķēde, bet arī bavārijas onkoloģijas preparātu firma. Viņi ko, kopā uzstājas? :) CONSIDERABLE!
ļoti labi, jauni izaicinājumi rada jaunas idejas, cerams , ka drīz ar mRNS vakcīnām vēzi un citas smagas slimības ārstēs.... bet tie, kas zinātni noliedz var izlīdzēties ar ceļmallapu, uzdzertr čuriņu, uzkost kakiņu un krustu mest, varbūt palīdzēs... Nezinu, kas ir mRNS vakcīnas. Man vienalga - vai no zaķu olām, vai vistu pautiem taisa. Ja palīdz nesaslimt - nu ij labi. Ja ne - ta tas būs lemts. Interesanti kādās universitatēs AivarsN ar Let abi skolojušies bioloģijas zinatnēs, ja tik parliecinoši ūdeni lej? Kāpēc jātiek vaļā no ši izgudrojuma?
Dzīvosim tos pāris gadus, redzēsim! Nebūs labāk. būs citādāk!
Ja vien liktu mieru! Šis nav tas gadījums, kad runa tikai par naudu. Pareizāk, nauda te pat nav noteicošais, jo tiem kas to organizē, pieder drukāšanas mašīna. Iedzīt valstis parādos un atņemt cilvēkiem īpašumus, tas jau tuvāk. Bet vēl jau vajag cilvēku skaitu pamatīgi samazināt un pieslēgt atlikušos mākslīgajam intelektam. Lūk tas jau ir galvenais, kāpēc tiek rīkots šis teātris. Vairums jau sāk saprast, ka vakcīnas nodara daudz vairāk ļaunuma, nekā pasargā no saslimšanas. Un sapratušo kļūst arvien vairāk. Tāpēc arī tāda steiga, kā pēdējo līdzekli izmantojot piespiedu vakcinēšanu. Krievijā jau tas faktiski darbojas. Pie mums vienmēr viss atnāk ar nelielu kavēšanos, jo ir starpnieks Brisele. Taču septembrī jau obligāti gribēs piespiest vakcinēties gan skolēnus, gan pedagogus. Paskatīsimies, ar ko tas beigsies. Vai izglītotie pedagogi tiešām pakļausies? Vai vecāki tiešām pakļaus sakropļošanai, vai pat nogalināšanai savus bērnus? Vai izdosies noorganizēt alternatīvo izglītības sistēmu ar nevakcinētiem skolēniem un skolotājiem un ar jaunu, daudz kvalitatīvāku mācību programmu? To drīz redzēsim. Jo masveidīgāk tauta iesaistīsies pret parazītiskās sistēmas plāniem, jo mazāk izredžu tiem ieviest Lielo restartu. Atšķirībā no vēl nesenās pagātnes, tagad spēcīga aizmugure ir cilvēkiem, nevis sociālajiem parazītiem, kuri te pūlas noturēties vēl pāris gadus. ··· Covid 19: mRNS vakcīnas un 1+9korovas lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Ja reiz par vakcīnām. (157)
Te, starp mums ir arī mediķi. Varētu kāds apgaismot, kura vakcīna dod imunitāti pret kuru konkrēto COVID19 vīrusa paveidu. Gripai ir A, B un citi paveidi, pret katru no tiem ir cita vakcīna. Pret COVID vakcīnas ir universālas? Jau...
Protams , ka labāk ir izslimot Covidu un pēc tam ārstēt no Covida iegūtās blaknes... Statistiski visvairāk satraukušies un bļaustās tieši nevakcinētie. Raksta garus palagus, cenšas ko pierādīt. Pārējie klusām dara kas jādara. Stradiņu universitāte esot jau izlēmusi, ka studēt varēs tikai vakcinētie, pārslimojušie, jeb uzrādot testu. Dzīve turpinās.:)) Vai covid vakcīnas ir universālas?
Tad iederas teiciens, kas der visam tas beder nekam.
Jā, ieriebsim vakcīnu ražotājiem miljardieriem, slimojot ar covid! Lai viņiem piga! Atbalstu dalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos.
Lai ir privilēģijas pirmajai grupai un ierobežojumi otrajai.
Ja jau tādi bailīgie, tad nav, ko ceļot, piemēram!
Bet nu tiešām smieklīgi - kāda jums daļa, cik kurš bagāts paliek, kas jūsu dzīvē no tā mainīsies?!
Kā jau DanaL teica, jums ir visas iespējas viņiem ieriebt, bet, ka nesanāk ieriebt saviem tuviniekiem vai pašiem sev!
··· Covid 19: Ja reiz par vakcīnām. lasīt visu diskusiju (157 atbildes) –»
Covid19 (55)
Kā -tā , ļaudis ievēro distancēšanos , nēsā mutes maskas , bet tik un tā =saslimst ???????Kur jēga aizsargāties ?
Saslimst tie, kas ir ILGSTOŠĀ kontaktā (virs 15 min) - tipa, ģimenē, darbā, sabiedriskā transportā. Ieejot veikalā ātri iepērkoties, prakstiski saslimst nav iespējams. Es vispār neatceros, kad ar kādu cilvēku būtu vismaz 15 min sarunājies klātienē. Arī pirms kovida neatceros Chris? Tu esi kalnietis? Saslimt protams var tā kā tā,bet iespēja n-tas reizes mazāka. Ja nesargatos,nenēsatu maskas,tad arī Latvijā būtu jārok masu kapi,kā vienā,otrā valsti,saslimušo būtu nevis vairāki simti,bet vairāki tūkstoši. Tā ka labāk sargāties un mazāk iespēju saslimt. pajāt man jūsu politiku. Man bija 4 stundas jānostrādā maiņa covid nodaļā. Nu negribu,negribu es tā mocīties. Un mirt no covid arī ir elles mokas. Un arī strādāt tajos mēra kostīmos ir elles mokas. Mana pieeja vienkārša - esmu tik daudz dažādām kaitēm potēts, ka vēl viena klāt neko daudz vairs neskādēs. Un ja vēl par velti dod, kāpēc neņemt :D ··· Covid 19: Covid19 lasīt visu diskusiju (55 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu