Covid 19

Covid 19 - jautājumi un diskusijas

Vai jums vēl ir kas sakāms par kovidu? (163)
Nu kā piemēram tas ka no 6.decembra testēs visus-gan vakcinētos,gan nevakcinetos!Par 3 busterpoti un vēl vrb 4.5.6.7 un t.t. potēm!Cik vispār viņu varētu būt!Kā arī par to ka tgd sola ka vēl kaut kāds lipīgāks štammis var ...
kad cilvēku masām beidzot pieleks tās neģēlības līmenis, kas ar viņiem ir izdarīts, es domāju, mēs redzēsim nemierus, revolūcijas un beigās tribunālus. un tribunāli, es ceru, beigsies ar nāvessodiem par to, kas ir izdarīts vēl nekad nebijušos apmēros.

viss, ko saka "tumsonīgie antivakseri" dīvainā veidā piepildas. neliek aizdomāties?

tas man bija sakāms.
kamēr cilvēki pieļaus, ka viņus izvāra uz lēnas uguns, tas nebeigsies. jau pavasarī rakstīju malona teikto, ka pateicoties idiotiskai politikai ar masveida gēnu terapiju, kovids tiks iedzīts sava uzdevuma piepildīšanas strupceļā, kas eksalēs vīrusa mutāciju daudzkārtīgi. rezultātā, kovids rudenī kļūs daudz lipīgāks, kā bija agrāk. bet arī daudz mazāk bīstams.
otrais, kas tika rakstīts te pat jau pavasarī - t.s. "vakcinētie", kuri nav nekādi vakcinētie, bet cilvēki, kuriem ar un pret viņu gribu ir mainīta imūnsistēma gēnu līmenī, kļūs nevis izturīgāki kovid pārnēsašanā un iespējā inficēties, bet kļūs mazāk spējīgi pretoties kovid mutācijām.
šīs gēnu terapijas vēl viena blakne ir tā, ka cilvēki lai arī kļūst noturīgāki un labāk panes to vīrusa veidu, pret kuru sākotnēji tika veiktu gēnu terapija, tomēr pret mutējošiem vīrusa variantiem, t.s."vakcinētajiem" ir līdz 750% vājāka imūnreakcija kā tiem, kas kovid ir pārslimojuši dabiski un ieguvuši mūža ilgu imunitāti.

atgādinu, ka pavasarī google u.c. "mēdiji" izvērsa īstu raganu cīņu ar kanāliem un cilvēkiem, kas toreiz apgalvoja, ka vakcīnas nav nemaz spējīgas dot imunitāti un dot tikai varbūtību ap 60+%, ka iespējamā saslimšana noritēs vieglāka formā.

vēlāk, vasarā sākās angažēto mediju korporāciju un valdību ifnormatīvais karš ar tiem, kas brīdināja, ka būs nepieciešami būsteršoti. par apgavlojumu, ka vakcīnām būs vajadzīgi būsteršoti un ka tās nedod imunitāti slēdza veselu ļoti populāru kanālu sēriju. cilvēki tika izsmieti.
nu, tā ir vispārzināma patiesība.

šobrīd mēs sakam, ka tie, kas to vai citu iemeslu dēļ ir sevi pakļāvuši šai gēnu terapijai, visdrīzāk, būs spiesti to turpināt līdz mūža galam. un iemesls ir augstāk minētais - imūnsistēma tika stiprināta tikai uz brīdi, bet savā būtībā tā tika kompromitēta uz viesiem laikiem.

kad cilvēku masām beidzot pieleks tās neģēlības līmenis, kas ar viņiem ir izdarīts, es domāju, mēs redzēsim nemierus, revolūci
23:02

virālie streini nav vienas vai pat kaimiņvalstu parādība, tie ir reģionāli un makro-reģionāli.
ne spānija, ne portugāle nav pietiekamas vienības.
tu vari smīkņāt, cik tu gribi, bet es kaut cik esmu sācis saprast notiekošo, tu vēl ne. tāpēc tu smīni. nekas no tā nav smieklīgi.

jebkurš vīruss mutē. ja ir vakcīnas, kas apkaro izteikti plašas populācijas, vīruss pāriet supermutācijas režīmā, jo ir traucēts vīrusa virsuzdevums - vairoties.

"un rodas nevis vakcinētasjiem, bet gan nevakcinētajiem, kas nesslimo smagā formā, bet "iznēsā" vīrusu savā organismā ļaujot tam sadzīvot ar imūnsistēmu un tai pielāgojoties."
piemēram, šis apgalvojums izteikti parāda, ka ne šo vārdu autors, ne tie ar ko viņš runā savas nozares speciālisti nav.
atšķirībā no ar šīm itkā vakcīnām, dabiskā imūnsistēma vīrusus reāli iemācas nogalināt. bet ko dara šīs vakcīnas, tās atstāj vīrusus dzīvus. un tāpēc tās tiek sauktas par "leaky vaccines", jeb vakcīnas kas "caurlaiž".
un tieši dēļ šī mehānisma, kā kovid vakcīnas strādā, tās iedzen vīrusu AED fenomenā - supermutācijās.
rezultātā ir vīruss, kas ir totāli noturīgs pret vakcīnas antivielām, bet ķermenim ir pavājināta antivielu reakcija uz vīrusa mutagēniem variantiem. notiek AED mehānisms.

sliktākais ir tas, ka cilvēki pie varas šo visu ļoti labi zina. tikai viņi to visu nestāsta publiski. tapat, kā nestāstīja publiski, ka būs vajadzīgas arvien jaunas papildinjekcijas. jums to vnk izdomāja nestāstīt, kaut kur bija kaut kāda vienošanās to noklusēt. informatīvi tika darīts viss, lai tikai cilvēkos mazinātu jebkādas šaubas par vakcinācijas nepieciešamību - noklusētas blaknes, noklusēts tas, ka vakcīnas nav spējīgas dot imunitāti, noklusēts tas, ka vakcinētie joprojām būs pārnēsātāji. tas bija zināms šais aprindās jau pavasara beigās. par to kaut kur tika izlemts klusēt.(augstāka par LV līmenī)

tieši tāpēc, ka dezinformācijas līmenis no oficiālām iestādēm ir tādas pakāpes, cil
Tas nav normāli, ka cilvēki ir spiesti bojāt veselību ar apšaubāmas iedarbības poti, lai saglabātu iespēju strādāt.
Valsts nevis rūpējas par cilvēku veselību un labklājību, bet dzen izmisumā, lai varētu saglabāt iespēju strādāt un dzīvot.
21:42
ak nesapratīšu?
es tikai atkārtoju roberta malona sacīto un rakstīto. tas ir imunologs, virologs un vakcīnu izstradātājs ar nobeļa prēmiju aiz muguras, kurš arī pats ir radījis metodi, par kuru tu "diskutē ar speciālistiem". nu, sorry, ja man neliekas viņi lielākas autoritātes jautājumā par malonu.

un fenomens par kuru viņš runāja jau pavasarī un kas kā viņš arī paredzēja notiks rudenī un notika ir AED.
kas ir aed?
https://www.chop.edu/centers-programs/vaccine-education-center/vaccine-safety/antibody-dependent-enh
ancement-and-vaccines

un šī parādība ir bijis visu vakcinētāju lielākais murgs. un ir noticis arī tagad. neskatoties uz brīdinājumiem un pierādījumiem, kurss un masveida vakcinēšanu tika turpināts un oponenti apklusinati un cenzēti.
··· Covid 19: Vai jums vēl ir kas sakāms ... lasīt visu diskusiju (163 atbildes) –»
Kā jums patīk jaunie iepirkšanās noteikumi? (43)
25 km2 uz vienu cilvēku?Var teikt ka vesels mazgabarīta dzīvoklis!Tas ka cilvēki drūzmējas ārpusē,tas nekas.Ārā tak ar tgd nav pavasaris un ja kāds saslims tad tak teiks ka piemeties kovids.Kā arī vien ipaši vezīri ar tgd ...
Aha, prātā pavārgajiem, protams, arī momentā bija jāmetas nopirkt 3 (!!!) pannas, zeķu iepakojumus pa pieci un ko vēl tik ne, ka rati līdz augšai :D šitas reāli novērots, kā no ķēdes norāvušies.. Es jau rakstīju, ka neesmu pat pamanījis, ka Maximā nevar kko no precēm nopirkt - es tur pērku tikai pārtiku. Visu pārējo jau gadiem internetā. Es domāju, kādai gan gara nabadzībai jābūt, lai uztrauktos, ka Maximā nevar to un to tūdiņu nopirkt un kāda laime, ka nu atkal var - tiešām, ar šādu attīstības līmeni toč nav jēgas vietu pasaulē aizņemt :D Ārā covit nelīp, svaigā gaisā uzturēties ir veselīgi.Vismaz tie,kas caurām dienām sēž mājās pie datoriem uz kādu stundu varēs izvēdināt plaušas un galvas:)
Valstij nauda jāpelna:)
Ja 25 km2 ir mazgbarīta dzīvoklis, tad iepirkšanās nevajadzētu būt nekādām problēmām. Visdrīzāk šāds cilvēks pats nemaz neiepērkas, bet to viņa vietā izdara citi.
P.S. Salīdzinājumam, Ogre ir 13km2, Liepāja - 60km2, Rīga - 300km2 :D
Pašlaik tā īsti varam pamanīt, cik patiesībā esam beztiesiski, kur valdība ved, tur jāiet, ko liek darīt, to jādara....daudzi likumi atcelti, savas tiesības pat nav kur aizstāvēt-pilnīga pakļaušanās dažu dīvaiņu iegribu noteikumiem. ··· Covid 19: Kā jums patīk jaunie ... lasīt visu diskusiju (43 atbildes) –»
Kā cīnīties ar kroņa vīrusu? (35)
Man ļoti patika viens ieteikums jūtūbā kur kāds mužiks aizveda savu teļļuku uz mežu un sāka to pamatīgi zvetēt ar āmuru sakot:"Še tev,še tev kroņa vīruss"tā sakot no sirds!Kādi jums būtu ieteikumi?:))
Jā, policija ir informēta, kuri ir tie, kuriem ir konstateets vīruss, pārbauda Vai sēzh karantīnā. Un karantīna ir Nevis 14 dienas, bet tik ilgi, līdz analīzes uzrāda, ka vīrusa vairs nav.
Mums katram ir tiesības, bet kolīdz atseviskja indivīda tiesības apdraud citu cilvēku tiesības, tad shī atseviskjā indivīda tiesības var tikt ierobezotas.
Epifanija, sodu 2000 eur uzlika, Jo neievēroja karantīnu, t.i., dzeks Slims ar Covid-19 nesēz mājās, bet dodas ielās. Nevajag iet vīrusam tuvumā,tad nebūs jācīnās. Vīruss nav galvenais, galvenais "varonis" ir kas cits! Personīgi man patīk Zviedrijas rīcība!! Viņiem nav vajadzīgs biedēt cilvēkus un aizņemties miljardus!!! 😉 Tikai mūsu masu medijos maz ir informācijas par Zviedriju, bet daudz par Itāliju, Spāniju utt. Kāpēc tā pašiem jādomā, ja vien ir prāts. 😄 Ja ziņas neklausās un tv neskatās tad vīrusa nav. Tā arī dzīvojam. Cilvēki jau jūk prātā no tiem medijiem neko citu vairs neziņo kā par saslimšanu pilnīgi vai nodarbojas ar izstrādātu masu psihozi no kuras ielekt Daugavā! Vienam uzlikts sods €2000 - nez kas bija jāizdara, lai saņemtu tādu taksi, neesot ievērojis distanci, tikai vienam!!?? Es ne ar vienu necīnīsies - reāli atpūšos, guļu, vēdinu smadzenes, meditēju, eju pastaigās svaigā gaisā, veselīgi ēdu, dzeru C vitamīnu, regulāri mazgājot rokas un dezinficēju ar tam paredzēto līdzekli, apsveru atteikties no TV lietošanas, tagad viss ir planšetēs! ··· Covid 19: Kā cīnīties ar kroņa ... lasīt visu diskusiju (35 atbildes) –»
Covidesgoisms no vecāku puses (26)
Daudzi vecāki ir gatavi aizkavēt ekonomikas atlabšanu un par riskēt ar vecā tēva un vecās mātes dzīvību tikai ērtību dēļ! Ja tik ļoti vajag sīkos nobāzt malā, varbūt nevajadzēja dzemdēt?
Bērni slimības pārnēsātāji -- bet bakstīsim visus učukus ar her zin kādu zapti, kurai pētījumi noslēgsies tikai 2023. gadā... Dzelzs loģika.Tas, ka 2018. gadā no Ukrainas laboratorijas bija mēģenes pa LV uz bērniem ar vēja bakām palaistas, to jūsu protams faili nepiefiksēja. Vai 2019. gadā, kad garais klepus. Tā cilvēki pa pusgadu klepoja, ka biksēs čurāja un kaklā sāls. Tad arī visi mierīgi pārdzīvoja.. Šitā reliģija gan īstā. Visu dzīvi gaidījām, lai lupatiņas ar puņķiem un co2 ošņāt. Saņemt svēto žlurgu, būt pie tiem izredzētajiem, kuriem uz gadu(šodien pa radio pļurkstēja, ka kovid pass tik uz gadu) nākamgad jauna šviralava jātaisa. Bet, lai paliek. Lielai masai nav paššaglabāšanās instinkta, bet stindzinošās bailes no nāves. 1. dēmoniskā čakra. Paralizē dzīvi un loģiskos lēmumus. Par mācībām. Visas tās "valsts" programmas ir fufeļu fufelis! Čakarēt bērnu psihi un taisīt debiloidus. Man ir radu bērns, 12. klasi pabeidza ar vidējo atzīmi 9.03. Lai saturētu tos morālos skolas mīzalus , izpildītu visus uzkrautos darbus, ko cilvēciņš
loti apzinīgi veica, pēc skolas gadu bija nepieciešama rehabilitācija. Fiziska un emocionāla. Pilnīgs spēku izsīkums. Esmu runājusi ar daudzām skolotājām. Jāmaina programmas, jādot to, kas būs derīgs dzīvei. Sarunas gaitā atklāju, ka skolotāji NAV ieinteresēti(nesaku ka visi). Viņi pieraduši braukt pa vienām vilciena sliedēm. Tāpēc, ka atklāsies, ka učene vai učuks, pats dunduks. Nav plaša profila spečuks. Nāksies pašam urbties cauri, pa nopietno gatavoties. Bet tā lūdzu, ko vājprātīgās Šuplinskas komanda sasūta, to bāž bērniem galvās. Ne mana cūka, ne mana druva, par rezultātu. Es biju šokēta, ka bērniem tagad ar sarkanu tinti kļūdas raksta nelabo un vispār neskaita. Kur palika glītrakstīšana? Kur mācība par augiem? Ekonomikas pamati? utt. Metīšu akmeni arī vecāku dārziņā. Lielākajai masai pofig bērni. To, ka viņus pazemos skolā, liks smakt lupatās, dresēs, kā vācu ovčarkas.utt. No a
Nē,mēs vakcinēsimies.lai būtu droši!Vai nav stulbums augstākā mērā?Vai mēs līdz šim jutāmies apdraudēti?Jaunā paudze saka vecākiem:Vakcinējaties,jo to iesaka ārsti!Vai jūs esat dzirdējuši kaut viena virusaloga atzinumu Latvijā?Dzirdu tikai politiķu izteikumus par Covid inficēto skaitu.Neviena ārsta atzinuma!Kaut ko Apinis runā,un par to liels paldies viņam.Zombēti esam katru sekundi masu mēdijos,jo par to ir samaksāts!Kariņam protams. A tu pats, mājā sedēdams, daudz tautasdziesmu un teorēmu esi apguvis? Nu, koļījies! Un kā paliek ar bērnu fizisko attīstību, redzes saglabāšanu, komunikāciju ar vienaudžiem? Vai tā šodien vispār ir izglītība? Daudzi vecāki izņem bērnus no skolām, organizē kolektīvo mājas apmācību. Kamēr mani 6 dēli izauguši, mana imūnsistēma vienmēr tika apgādāta ar jaunākajiem vīrusu paveidiem un tā tas turpinās arī tagad. Tāpēc tā vienmēr ir labā formā un pat ja gadās kas nopietnāks, pārslimoju pavisam viegli, netraucējot medicīnu, ar tējiņām un medu vien. Pat ja tas makaronvīruss eksistētu, tad man tas būtu piegādāts jau neskaitāmas reizes un būtu sen izstrādājusies imunitāte. Beidziet vienreiz klausīties tos viesstrādniekus. Viņiem par to labi maksā, bet sajēgas ne vairāk kā cūkām no aviācijas. Ko var prasīt no vecākiem, ja liela daļa vecāku rakstīt nav iemācījušies, kur nu vēl par ko vairāk runāt - tādi arī gatavi bērnus kaut kara laikā uz skolu sūtīt, lai paši neuzņemtos atbildību. Ko tādi bērnam var iemācīt!? ··· Covid 19: Covidesgoisms no vecāku puses lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Travel to London (4)
Varbūt kāds varētu pastāstīt, šobrīd, dažu dienu braucienam uz Londonu, kā notika otrās dienas testa saņemšana/nodošana un par passenger locator form aizpildīšanu?
https://www.gov.uk/guidance/travel-to-england-from-another-country-during-coronavirus-covid-19 Galvenā lieta, ja neizdodas dažu dienu braucienu saorganizēt kā 24 h tranzītu - testam jābūt pasūtītam un apmaksātam. Testēties drīkst kaut tūlīt no lidmašīnas izkāpjot, nav noteikti otro dienu jāgaida. Ja dažas dienas ir divas dienas, var netestēties, tikai jāpasūta un jāapmaksā. Ielidojot Beļģijā, PLC formu dalīja lidmašīnā. Biju tur tranzītā. Tiesa gan - neviens to aizpildīto formu tā arī neprasīja. ··· Covid 19: Travel to London lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Covid19 testi lidostā Rīga (11)
Paredzēts brauciens uz Angliju, bet nekur neizdodas atrast informaciju par ātrā testa veikšanu (15 euro) pirms izlidošanas lidostā. Ir kas apgalvo, ka to var veikt lidostā, bet tuvāk nepaskaidro. Negribētos tērēties un ...
Lidojumiem uz Lielbritāniju vajag noskaidrot visu sīki un smalki. Pirms kāda laika testi bija jāveic visiem, arī vakcinētajiem. Ātrais tests nederēja, vajadzēja "īsto" un negatīvā rezultāta apliecinājumu no SPKC angļu valodā (obligāti). Vēl vajadzēja obligāti būt uz rokas apmaksātam testa pieteikumam Lielbritānijas laboratorijā, citādi pat lidmašīnā iekšā nelaida, un daudzi palika neaizlidojuši.
Vakcinācijas sertifikāts pasargāja tikai no karantīnas viesnīcas (baigi dārgi) Lielbritānijā.
Kāda kārtība ir tagad nezinu, bet tas noteikti ir jānoskaidro, lai negadās nepatīkami pārsteigumi.
Ātro testu var veikt automātā pie lidostas ārpusē pie ielidošanas E sektora ieejas. Rezultāts pēc vairākām stundām.
Testu var veikt lidostā. Rezultāts būs pēc 40 minūtēm.
Tirznieciiba centraa Spice , kad nogriezzas no Juurmalas cella, ir otraa staavaa labratorija, jaagaida nav nemaz,jaapieralstaas iepriekss nav , veic visu veidu covid testus , atbilde atnaak aatri (kaadas 4-5 stundas), uz emailu, un angllu valodaa, protams. Der lidossanaoi. Un veel , covid vakciinu esamiiba/ne-esamiiba lidostaa nevienu neintreseeja, tikai vajag svaigu testu.Negatiivu. Uz laboratoriju lidostaa nav ko uzticeeties ,jo darba laiku nosaka lidostas vadiiba. Var sanaakt taa kad tu ierodies uz reisu , bet laboratorija ir sleegta . Nav saskanots. Vaardsakot - cilveeku intereses nav svariigas. ··· Covid 19: Covid19 testi lidostā Rīga lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kādi dokumenti jāpilda pirms lido no Nīderlandes uz Latviju? (4)
Saprotu covid 19 tests, jāpilda covidpase. Un tas būtu viss vai vēl ko vajag.
Vēl jānopērk lidmašīnas biļete, tas arī viss Kas ir...tie iipassi nelabveeliigie? No Afganistaanas, vai kas? Tikai covid pass. Čipotam/legāli izslimojušam (abiem ar QR kodiem) tikai kovidpase. Citiem vajag pirmslidojuma testu, īpaši nelabvēlīgiem arī tests ielidojot RIX. ··· Covid 19: Kādi dokumenti jāpilda pirms ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Covid-19 obligātie testi starptautiskajiem lidojumiem. (30)
1. Obligāts Covid-19 tests: *Visiem pasažieriem, kas dodas uz Latviju no ārvalstīm, pirms iekāpšanas ir jāveic negatīvs PCR testa rezultāts COVID-19, kas veikts ne agrāk kā 72 stundas pirms lidojuma. Persona sagaida atteikumu, ...
Un kurš saka, ka tas tests ir tik precīzs, viens uzrādīs, ka esi vesels, bet nākamais izrādīsies ,ka esi slims[uzskatu,ka vismaz 5 testi vienlaicīgi jāveic un tad vidējais rezultāts zināms]. Ne reizi cilvēkiem tā ir bijis, un toreiz ,kad pirmo reizi par šo gāja runa, tad pēkšņi atbildīgie paziņoja, ka no 3 veiktajiem testiem, kur viens bija pozitīvs, par īsto rezultātu jāuzskata pozitīvais...
Un vai tad aizmirsi valdības likumus, viens no tiem skan, ja esi kontaktā ar inficētu personu mazāk par 15 minūtēm, tad tevi nevar aplipināt, bet ja ilgāk par 15 minūtēm, tad seko visi atrakciju kalniņi - izolācijas, kontaktpersonas, testi ,testi un vēlreiz apšaubāmas kvalitātes testi...

Vien vārd sakot ,ja ir nauda, lai dancotu apkārt, jāsamierinās ar eksperimenta trusīša lomu.

Par dezinfekciju... iesaku noskatīties pēdējo "Aizliegtā paņēmiena" raidījumu, tur gāja runa par gaisa kvalitāti un izskanēja ziņa, ka smalkākie gaisa pilieni, ko izelpojamam, planē gaisā vēl ntās stundas un ikviens mierīgi var tos ieelpot.
Neesmu nekad bijis lidmašīnās, bet cik saprotu, tur nav iespējams caurvējus taisīt un izvēdināt regulāri salonu. Tajā pašā raidījumā par tramvajiem vai autobusiem gāja runa, ka it kā logus varot atvērt, bet realitātē - viens atver, otrs klapē ciet, jo auksti utt... Ka problēmas ar vēdināšanu.
Loģikas nav un nebūs...Kāda jēga cepties. Vai nu pakļaujies, vai nepakļaujies.
Viss.
Uz ko tik cilvēki nav gatavi, lai varētu ceļot. Tāpēc arī viņus puļķē visos caurumos. Tie testi nemaz tik nevainīgi nav. Pamazām atklājas, kāpēc tiek urķēts tik tuvu smadzenēm un tieši tur, kur vīrusiem caurlaide. To darot regulāri, var panākt līdzīgu rezultātu kā ar vakcīnām, saindējot hipofīzi, nojaukt ķermeņa saikni ar savu būtību, jeb dvēseli. Tā arī ir tā atšķirība starp pilnvērtīgu cilvēku un pakļāvīgu, patstāvīgi domāt nespējīgu biorobotu. Loģikas par papildus covid testu nav nekādas,vienkārši ar to covidu visi jūk prātā,sevišķi valdība,liek tos drošibas pasakumus vienu uz otra,bez jēgas un vajadzības.Otrkārt tā ir papildus nauda valstij,kas arī nav mazsvarīgi. Latvijā par testu nav jāmaksā,bet piemēram Zviedrijā par atkārtotu testu,pieprasa 200 eiro. ··· Covid 19: Covid-19 obligātie testi ... lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Covid un ceļojumi. (12)
Ja cilvēkam ir Covid-pass, vai tas dod tiesības izbraukt un atgriezties Latvijā bez ierobežojumiem?
Piparkūka - nez vai Tu gribētu tādas metodes, kādas Ķīnā pielietoja ierobežošanai. Iebraukšanai Latvijā covidpass ir obligāts. Plus reģistrēts dažas dienas pirms iebraukšanas atpakaļ Latvijā
Izbraukšanai jāskatās tās otras valsts iebraukšanas noteikumi, kas ir dažādi. Citur anketa, citur izolācija, citur negatīvs tests, citur viss kopā :)
21:40 virusu SARS CoV-2, ko nosauca par Covid19, līdz šim vēl neviens neatrada - viss balstīts uz " analogijām ar SARS CoV-1", jocīgi ka 1 no pillariem uz ko balstās ši "pandemija" - excessive mortality pasaulē - uz cik mirstība 2020 gadā pārsniedz mirstību iepriekšejo gados. Bet "pasakumi" ko pieņēma paši pa sevi palielinā mirstību : cilvēki nobiedēti, atstāti bez darba, neārstēti kā pienākas - protams mirstība palielinājas nostiprinot "pandemijas" pseido realitati un attaisnot "pasākumus" "ciņā" ar to ! Ķinā tādā ziņā labi, covidiotus vienkārši nošauj, un problēma atrisināta. Ja kāds kāpņu telpā saslimst, karantīnu nodrošina aizmetinot kāpņu telpas durvis, soctīklus izcenzē, lai neviens neiedomājas pasūdzēties... Tagad ēģiptē viss pa lēto esot, un štrunts ar to pašizolāciju...piegriezies jau tas kroņa idiotisms ··· Covid 19: Covid un ceļojumi. lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Repatriācijas reisi. (19)
Kāpēc ne ierastie/ un atzīsim, reizes 5 lētākie/ Wizzair vai Ryanair ,uz kuriem jau tirgo biļetes?
Tante laikam nav repatriācijas reisa nozīmi sapratusi...
Kamēr robežas ir slēgtas pasažieru pārvadājumiems nekādi raiņi un vizi nesaņems atļauju šādiem regulāriem lidojumiem.
Lai atvestu kādu kaudzi tautiešu līdz LV viņi tiek savākti vienā punktā, no kura tālak ar vienu speciālu reisu atvesti mājās. 300 eiriki cipars taisnīgs - vajadzēja laicīgi tīt makšķeres/nebraukt nevis aizplivināties ar domu, gan jau tiks mājās...
Repatriācijas reisus organizē Latvijas Ārlietu ministrija un attiecīgi arī izmanto nacionālās lidsabiedrības lidmašīnas (airBaltic). Arī biļetes var iegādāties uz šiem reisiem tikai caur Latvijas Ārlietu ministrijas konsulāro dienestu. Nemeklēs viņi lētāko, bet tuvāko. Tas, ka var biļetes nopirkt vēl nebūt nenozīmē, ka varēs aizlidot ar tiem wizzair un ryanair...
Ryanair appā biļetes uz un no Rīgu varëja nopirkt vēl nedēļu vai ilgāk pēc 17.03., bet RIX vairs nevienu nepieņēma, tā ka- repatriācijas reisi tomēr ir +/- ar garantiju....
=>kwinta2 tie, kuriem ārvalstīs darbs, sēž valstī, kurā strādā, jo nevar zināt kad no LV sāks laist ārā, un galvenais darba valstī iekšā...
Tie kas iestrēga 95% tūristi un ar darbu tam maz sakara, negribēja pakāst iemaksāto piķi, beigās sanāca pa dārgo pasākums...
Nebūs karantīnas pagarinājums uz 3 mēnešiem,noteikti ne. Lidmašīnas arī tagad lido ,ja ne uz Rīgu ,tad uz Tallinu atlido un tālāk jau nav problēmas.Prom arī tieši tāpat. ··· Covid 19: Repatriācijas reisi. lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu