Dzintars

dzintars foto attēls

Dzintars - jautājumi un diskusijas

Dzintara cena (4)
kada ir vidējā cena dzintaram rotaslietu izstrādajumos?
Neapstrādātam kādreiz bija $400 tonnā. Cik ir tagad nezinu, bet nekas dārgs tur nav. Bet kreelēs savērtiem cena būs tāda par kādu pērk. Atkarīgs no tā, kāds dzintars. Presēts ir lēts, vecais ovālais dārgs. Pēti tirgu un aukcionus. nav tāda - vidējā: cena atkarīga no lieluma, skaistuma, no tā - vai sudrabā vai zeltā un no klienta maksātspējas un meistara dārguma Ja kādai(m) ir nevajadzīgas dzintara bumbuļu krelles,labprāt nopirkšu! ··· Dzintars: Dzintara cena lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Cena ir vairākus desmitus reižu stiepjams jēdziens - dzintari kurus krievi pie Kaļiņingradas ieguva spridzinot pie apstrādes plīst gabalu gabalos attiecīgi nemaksā nenieka, zema cena ir arī sīkajiem gabaliņiem - jo lielāks un mazāk plaisu jo cipars par gramu augstāks. ··· Dzintars: Cik maksā grams neapstrādāta... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Dzintara kreļļu cena (11)
vai kāds ir pārdevis uzpircējiem dzintara krelles, kāda pieredze un cena?
mūsdienās modē minimālisms. iztirgo pūru un nopērc iphone Piedomā kāpēc tik kārīgi uzpērk un tieši apaļās bumbas. Tādas lietas nevajag pārdot,tos pāris latus ko dabūsi tūlīt iztērēsi un nebūs nekā.Es nepārotu gan,būtu žēl. es domāju tāpat,kā ornitologge ..īstas dzintara krelles ir dziednieciskas,pat maziem bērniem agrāk gultiņā lika.
Tu laikam pa radio saklausijies to reklāmu,tad ņem un piezvani tur num uzradās,ieej apskaties kur tirgus radio2..es ari nepārdotu,jo tās krelles ir noteikti mantotas no vairākām paaudzēm!!!
Tās apaļo bumbu krelles ir tieši labās. Palīdz pret vairogdziedzera problēmām. Patiešām.
A par to, ka akmens - tie nieki! Ņemot vērā, ka dzintars nav akmens bet nostāvējušies sveķi.
··· Dzintars: Dzintara kreļļu cena lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
"Dzintars" sejas krēmi (3)
Sen neesmu lietojusi sejas krēmus no "Dzintara" kolekcijas. Kuras līnijas krēmu Jūs ieteiktu pirkt? Svārstos starp "Opera" un "Organic Style".
Ir veel ....vell dziivs tas "Dzintars" ? Jaskatas tak kāda āda ir,,
Un tad meklet pareizo kremu,,,nevis nosaukumu,,
Dzintars ari ne visi kremi ir piemeroti sejai,,
Ja nemaldos, tad "Opera" rekomendēja pēc 45. Par "Organic style" nav viedokļa, bet varu ieteikt paskatīties kaut ko no "Nature´s recipe" kolekcijas. ··· Dzintars: "Dzintars" sejas krēmi lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Līme dzintara ielīmēšanai auskarā (6)
Izkrita auskaram dzintara akmentiņš no auskara. Ar kādu līmi var to ielīmēt, lai nebojātu dzintaru?
ir ciana akrilāts (superlīmīte) Kas neatstāj baltos plankumus, paliek caurspīdiga. meklē wmt Savu izkritušo swarovski kristālu ielīmēju ar parasto superlīmīti. Idēli turas un zaigo zaiga kā jauni:) ir divu komponentu epoksiidu liime, kaa stikls tiira, caurspiidiiga, kas sazzuust. Tikai jautaajums buus, ja dzintaram , metaala dallai auskaram, un liimei buus katram savs temperatuuras izplessanas koificients, cik ilgi tureess....Varbuut tiessi jaalieto kaada elastiigaa liime. mazā superlīmīte... ··· Dzintars: Līme dzintara ielīmēšanai... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu