Dzīvokļa plāns (plānošana)

Dzīvokļa plāns (plānošana) - jautājumi un diskusijas

Moderns dzīvoklis- vai liela virtuve? (63)
Dzīvokļa meklējšanas laikā raisījās pārdomas par redzēto-: Vienas lielas istabas "durvju kaktā" virsdrēbju un apavu izstāde,tālākajā stūrī kāds guļ,otrs skuj kājas,trešais rosās ""virtues stūrī"", turpat tiek mazgāta un žūst veļa...
Nu laukjiem, kas mājas vāra cuku galvas galertam, šāds dzīvoklis nav domāts. Tieši tā, studio ir domāts roltonu faniem, jo pēc ikmēneša hipotekārā vārīta cūkas galva viņiem ir tikai tāls sapnis Sāksim ar to, ka studio tipa dzīvoklis ir paredzēts vienam cilvēkam, labi varbūt diviem jauniem tikko sākušiem kopdzīvi. Smakas vai smarža no ēdiena gatavošanas? Kam domāts nosūcējs? Nav saprotams pa kādiem ūķa ala studio tipa dzīvokļiem tiek staigāts. Ir ļoti daudz jaunu mazu un omulīgu studio tipa dzīvokļu, kuros viss ir pārdomāts un tiešām ir mājīgi. Nevajag ģimeni ar 5 cilvēkiem censties iebāzt studijas tipa plānojumā un tad šausmināties. Visam sava nozīme un pielietojums. Nēesmu jaunā, bet vecumdienās labprāt šādā mazā omulīgā dzīvoklī dzīvotu, ko vairāk vajag vienam cilvēkam Savi plusi un mīnusi ir visur. Te nav jāpērk durvis, tātad ietaupījums un pluss Toties kāpņu telpā, caur vienīgajām ārdurvīm, labi dzird, kas tajā dzīvoklī notiek un bez durvīm nav savas privātās telpas, ja dzīvo vairāki. Tas variants vairāk der vientuļajiem.
Kārtību mīlošajiem kārtība būs vienmēr, bet nevīžīgajiem pat pilī būs bardaks.
Mazā virtuvītē ar parastu sienu pie sveču gaismas šampis stundas garumā omulīgi tērzējot..kamēr palagi dziest ··· Dzīvokļa plāns (plānošana): Moderns dzīvoklis- vai liela... lasīt visu diskusiju (63 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu