Dzīvokļa tīrīšana

Dzīvokļa tīrīšana - jautājumi un diskusijas

Firmas kas veic dzīvokļa uzkopšanu pēc veca slima cilvēka (9)
Situācija sekojoša... Ir dzīvoklis kas palicis pēc ar vecuma demenci slima cilvēka... Stāvoklis ir katastrofāls (urīns, fekālijas u.t.t.), bet ne tik traģisks kāds tika parādīts kādā populārā TV raidījumā pēc vairākas nedēļas pakārušās...
Ja cilvēks jums atstāja dzīvokli,tad vajadzēja palīdzēt kamēr dzivs bija, nevis tagad šausmināties..tā urīna smaka tur paliks mūžīgi jums degunos :D izītrīt lielumu var, smakas ārā dabūt nevar..it sevišķi problemātiksi ar nāves smaku .. es taisīju remontu.... kapitaalremonts, vienigais variants. Griidas jaunas, kraasas, materiaali, meebeles musoraa. Utt. Ja viņam nepalīdzējāt dzīvam esot, tad atsakaties no mantojuma un nopērciet savu dzīvokli ,par SAVU nopelnīto naudiņu :D
Savā praksē esmu redzējusi ļooti daudz gadījumu,ka radinieki neliekas zinis par slimu cilvēku,bet tikko cilvēks nomirst metas pēc mantas kā nenormāli.Tas ir ļoti pretīgi,bet katram savs viedoklis, protams.Mans viedoklis ir šāds.
Šķiet, lieluma nokopšana maz dos. Paliks visi slēptākie stūrīši, kur iesēdušies gadu putekļi un viss cits . Arī apdares materiālu savecējusī smaka.
Ja vien tas nav ekskluzīvs seno laiku dzīvoklis ar parketiem, krāšņām dēļu grīdām un koka mēbelēm, tad labāk gan uztaisīt kārtīgu kosmētisko remontu, novācot visu veco.
Arī kopējā sajūta būs cita. Piemiņai par cilvēku var atstāt kaut ko īpašu.
··· Dzīvokļa tīrīšana: Firmas kas veic dzīvokļa... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu