Gaiļezers

Gaiļezers - jautājumi un diskusijas

Kā no centra aizbraukt uz Gaiļezera bērnu slimnīcu? (5)
Kā no centra aizbraukt uz Gaiļezera bērnu slimnīcu?
21 autobuss 1188- pilsētas satiksme - Rīgas autosta / vai stacija, vienalga/ - Gaiļezera bērnu slimnīca - priekšā būs saraksts ar visiem numuriem un laikiem . ieskaties http://saraksti.rigassatiksme.lv/index.html#bus/21/a-b
tur arī uzspiežot uz "bumbulīša" blakus autobusa Nr atvērsies karte, kuru vari pievilkt tuvāk un visu kārtīgi izpētīt, saprast, kur centrā ērtāk iekāpt un otrā galā izkāpt, redzēsi, kādi vēl transporti tev der.
21 autobuss (pie Stokmaņa)
18 trolejbuss (pretī vecajam pastam (Origo) pie Stacijas laukuma)
14 trolejbuss (Esplanāde)

un visādi mikriņi no autoostas, piemēram.
Ar trolejbusiem vēl būs gabals ko kātot. Autobuss nr.16 pievedīs tuvāk, bet vislabākā izvēle autobuss nr.21. ··· Gaiļezers: Kā no centra aizbraukt uz ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
15.autobuss,216 mikriņš.
Ja zinātu no kuras tieši vietas Juglā.tur transporta dofiga.
19.29.autobus no jaunciema puses un 204. 206 mikrobusi,pie bijušā kinoteātra jeb tagad Maxsima. tikai jāskatās ,204 iet uz brīvības pusi,pārējie uz 3 juglas pusi pa silciema ielu Tur pastaigājoties kājām var aiziet. Iet ari sab tr-ts un ar taxi ar nav dārgi. Pats tik ar savu tr-tu pārvietojos. Rigassatiksme.lv izpēti, kamēr neviens Juglas mierīgais iedzīvotājs nav pamodies! no juglas šķiet pa tiešo nav. jābrauc līdz alfai un tur laikam 21 autobuss varētu būt. bet rigassatiksme.lv tiešām gan jau vislabāk zina ··· Gaiļezers: Kā no Juglas aizbraukt uz ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu