Grīdas eļļošana

grīdas eļļošana foto attēls

Grīdas eļļošana - jautājumi un diskusijas

Nav būtiski, kāda matērija ir apakšā ( Ozols, osis, bērzs, priede) pēc lineļļas car cīklēt, tas ir kasīt ( pa jaunam ar slīpmašīnu) daudz un dikti. Ozols osis kādi 0,5mm jānoņem, priedei var būt pat 1mm. Es ar cīklūņu tīrīju. metāla ass zobiņš koka kātā. Ar cīkliņu vai loga stikla gabaliņu var izkasīt lokālus defektus, bet pēc eļļas var tikai eļļas bāzes lakas. Jo mīkstāks koks, jo dziļāk sūc. Ja pa sentēvu metodei, tad nav reāli noņemt. Kārtīgi izkarsētā istabā 3 kārtas verdošas eļļas. Tas ir uz mūžu. Priedes dēļus pirms iestrādāšanas vārīja lielās baļļas. Vai lineļļa tika uzklāta uz jau noslīpētas grīdas? Neko darīt ir jāslīpē vēlreiz, jo ja uzklāta pareizi, tā ir sasūkusies jau kokā iekšā... ideāli būtu, ja dēļus varētu noņemt un noēvlēt, ja eļļots tikko tad labāk samierināties un aizmirst, slīpēt būt murgains darbs, ķeps ciet. a ko taa ella dariija uz griidas vispaar ? Pie eļļotām koka virsmām laka nekad vairs neturēsies. Atliks vien pacietīgi tīrīt un vajadzības gadījumā vēlreiz noeļļot. Nav viegli dzīvot ekoloģiski. ··· Grīdas eļļošana: Kā no noslīpētas grīdas ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Vai uz eļļotas grīdas var likt vasku? (2)
Gribeju lakot lapeglu delu gridu, bet man neieteica to darit, jo grida varot staigat un sabojat laku. Vai labak butu ellot virsu liekot vasku, lai butu izturigaks, jeb tikai vaskot, varot iegut izturigaku efektu.
vislabāk eļļot, bet vidējiem prātiem jau patīk, ka spīd un smird pēc lakas....
Ir jau labas beices un vaski--veikalā vajag aptauju taisīt ne te.
http://painteco.eu/products/vasks/
http://painteco.eu/products/gridas-ella/
··· Grīdas eļļošana: Vai uz eļļotas grīdas var ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā izlabot kļūdu grīdas eļļošanā? (6)
Grīda tika ieeļļota ar Osmo Dekorwachs 3164 Eiche(vaska eļļa)pēc firmas pārstāvja ieteikuma tika uzklāta ļoti plānā kārtiņā ar otu un atstājot bez ievaskošanas (liekās eļļas ievaskošanas). pēc 10 stundu žūšanas ...
Nav iespējams saglābt bez pārslīpēšanas un zinoša meistara palīdzības. Turpiniet, Jums labi sanāk, īpaši jau tās spraugas starp dēļiem:) manuprāt, nav tik traki...slīpēt pa jaunu nepārsteidzies..:)
...saprotu, ka eļļojot tika atstātas "peļķes" vietām, tagad tās vietas līdz galam nav nožuvušas, līp...
pamēģinātu ar spēku papulēt, ja nav pārāk daudz liekās eļļas, tad patiesībā jāapbruņojas ar pacietību - pēc kādām dienām nelips nemaz... tad novaskot var un būs pa pirmo, drusku ilgāk jāpaciešas.
Eļļošanas ideja vispār ir drīzāk lai procesu vienkāršotu, vēlāk, ja kādā vietā problēma, nokasi, saeļļo pa jaunu... Laikam ir tā, ka eļļošana vai nu iepatīkas un dari to pats, vai arī ir, kam tā neder..:)
Pilnībā piekrītu arogainis(jāpārslīpē-zinošam meistaram+ar grīdām paredzētiem instrumentiem)
Katram jādara savs darbs.
neesmu ar šo materiālu strādājis, bet slipējums diez vai iespaido iesūkšanās spēju kokā. neslīpētai koksnei ir mazliet lielāka virsma, tāpēc ātrāk nožūst. Ja ir laiks ,es pagaidītu kādas dienas. Noņemšana jebkurā gadījumā būs interesanta,manuprārt, tikai ciklējot. Tā koksne jau nebija ar kaut ko piesūcināta? ··· Grīdas eļļošana: Kā izlabot kļūdu grīdas ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kā apstrādāt lapegles dēļu grīdu - lakot, eļļot? (4)
Ja eļļot pēc slīpēšanas jaunu lapegles dēļu grīdu,ar ko? Nepieciešama pēc iespējas noturīgāka grīda.Linsēklu eļļu, parketa vasku,lineļļu, kokdarvas lineļļas krāsa. Ja lakot ar ko? It kā vislabākā ...
Ja grīda tiks lietota regulāri :) ,tad iesaku lakot .
Parketu Nams (uz Brīvības ielas)...tur bij laba vācu divkomponenta laka (profesionālā)....

Ar eļļotajām grīdām vairāk problēmas: pietiekami bieži jāatjauno aizsargkārta+ieteicams kopt ar speciālu mazgāšanas līdzekli (ar naF lēts prieks) ;)
Vaskot ar speciālo vasku. Kalpo daudz ilgāk kā jebkura laka, bet padārgi ~ 100 EUR litrā. Toties pēc tam bez īpašas kopšanas turas gadus 3-4. Lapegles dēļõu grīda - skaisti izskatās, bet tas ir viss vissliktākais grīdas materiāls. Ja ir 100% dabīgi dēļi, bez kādas "modernas" figņas, tad esi gatavs ka tie dēļi staigās visu kalpošanas laiku. Te būs šķirbas, te to nebūs. Un tas viss neatkarīgi no materiāla ko klāsi virsū. Tur nekas nelīdz. Koksnes tehnologiem ir tāds jēdziens kā koka miršanas laiks. Tas ir kad koks dabīgi ir sasniedzis tādu stāvokli kad koka šūnas ir pārstājušas dzīvot. Nu no sugas ir atkarīgs, dažaiem tas ir gads vai pāris. Cietākiem kokiem vairāk, bet lapeglei tur ir kādi gadi 15 ja ne vairāk.
Izvairīties no šāda stāvokļa var uzliekot līmēto lapegles parketu, tas ir lapegles finieris ir uzlīmēts uz cita inertāka materiāla. Bet tās jau ir modernās figņas un nav no tīra materiāla.
Es par visu dabisko un žmogas mani par žizņi ir tracinājuši, tā kā......NEKO variants vai eļļot-ar BIO eļļu, protams :-) ··· Grīdas eļļošana: Kā apstrādāt lapegles dēļu ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu