Horoskopi

Horoskopi - jautājumi un diskusijas

Ar kādām zīmēm sader Svari? (11)
Jūs ticat horoskopu saderībai un tml. lietām? varbūt kāds var pateikt, ar kādām zīmēm sader Svari? Nekad neesmu ticējusi, bet varbūt pameegginaat, varbūt izdosies? :)
Jaa ticu visam horoskopa saderiibai, citiem astrologjijas briinumiem...lidz nenoaaku pie konkreeta cilveeka! Tad tam vairs nav iisti nekaadas jeegas! :))) Ja tic,tad liekas,ka viss iet pēc zīmēm. Mani šī tēma neinteresē... Jebkurā tāda satura inform. avotā atradīsi, ar ko sader un tml. /Svari- ar savas-gaisa- stihijas zīmēm -Dvīnis, Ūdensvīrs, sīkāk ir jau viss kaut kas vēl- draudzībā- tas, mīlestībā- tas, pēc gadiem-tas, pēc mēnešiem- cits:) Izdosies jau tāpat- mēģini, tikai nevajag tā apmāti darīties. Manuprāt, ir miljons citu lietu- netveramu -starp cilvēkiem,- kas darbojas; tādi sprakšķi!!!,kurus Tev neviens neizskaidros, bet Tu taču rīkosies tieši to vadīta (ceru). Tā ka- LM jau pateica, es tā "paplūdu" bišķi. es ticu nezinu kur tadu info var dabut vispar pie specialistiem... Plika zīmju saderība nav nekas, jo katram cilvēkam horoskops ir individuāls, un vienā zīmē dzimušie var būt ļoti dažadi. Paskaties www.astro.com, tur ir partneru saderības aprēķins pēc precīziem dzimšanas datiem. ··· Horoskopi: Ar kādām zīmēm sader Svari? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Vai Dvīņus pēc horoskopa pamet vairāk? (45)
diez kāpēc, ļoti liels vairums sieviešu šeit, oho, ir tieši dvīņi - zīme, kam divas dabas. pēc dzīves pieredzes ar šiem cilvēkiem varu teikt, ka saprotu, kāpēc tā, bet tomēr, vai tiešām dvīņi ir viens no ellišķīgakajiem horoskopiem un...
to pasu varu teikt par viriesiem-nedod dievs dvini! ;) Esmu "Dvīnis" un nedomāju, ka briesmīgi "ellišķīga"horoskopa zīme...drīzāk ne Dvīni pamet, bet Dvīnis pamet....Kāpēc divas dabas? Jebkurš cilvēks ir gan jautrs , gan bēdīgs, gan atvērts, gan noslēgts, gan tiešs, gan liekulīgs...un nav nekāda sakara ar horoskopa zīmi....Tā ir gaisa zīme ....un, manuprāt , spēj sadzīvot ar jebkuru citu "zīmi"....bet....Dvīņi vienmēr alkst pēc kaut kā nezināma.... Dviinis pamet,varu piekrist:) Dvīnes piezīžas, kā dēles tiem, kuriem ir kaudze naudas, no kuras pašām tiek vairāk nekā pelnījušas:))) Un viņām vārds "morāle"ir svešvārds!!! Piekritu 100% Lodei-divkosigi,pretiga zime. ··· Horoskopi: Vai Dvīņus pēc horoskopa pamet... lasīt visu diskusiju (45 atbildes) –»
Kura horoskopa zīme? (30)
Kura no horoskopa zīmēm vīriešiem ir viss labākie pēc sieviešu domām, lai veidotu ilgstošas un harmoniskas attiecības? Un kura varbūt ne tā labākā? Pieredze un viedokļi? Pats īsti horoskopiem neticu, lai gan šķietami nojaušu ar kādu...
Mēs neprasam horoskopu zīmes, mēs prasam bankas izziņas !
ha ha
Atkarīgs no tā kāda horoskopa zīme pašai sievietei. Man "veicas" ar strēlniekiem, bet viņi galīgi nav spējīgi ilgstoši būt uzticīgi, tāpēc neiesaku, lai gan pēc horoskopa man viņi it kā ļoti labi der. Ir arī ūdensvīri bijuši, viņi ir tādi pievilcīgi un romantiski, bet arī tāpat kā strēlnieki nav diez ko uzticīgi. Tā kā šīs divas zīmes nebūs tā labākā izvēle. Varbūt tiešām vērsis, jo pazīstu lielisku ģimenīti, kur vīrietis ir tieši vērsis. Tur gan sieva besās, ka tas vērsis visu pārāk nopietni ņem un pat slotu pats izvēlas un braukā pa veikaliem salīdzina utt. Nu tāds knīpstanga nebūs viņam strēlnieka vai ūdensvīra ekstravaganto izgājienu, tāds praktisks un ilgspēlējošs. Vislabākās ir Aunenes, seksīgas, saimnieciskas, aktīvas, dzīvas. Ja arī apvainojas, tad ātri atdziest.
Pretīgas ir Strēlnieces, spītīgas, augstprātīgas. Skorpiones pi-līgas, bet dod visiem. Lauvenes labas aktrises, Vērsenes spītīgas un nepārdomā.
vislabākā ir Vērsis:) Tieši tā,kas nu kuram labāk der. Nav labāko un sliktāko. ··· Horoskopi: Kura horoskopa zīme? lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Vīrietis mežāzis, ko teiksiet meitenes? (26)
Sadeeriiba mezaazim ar lauvu?
Zinu ka mieriigs un nosveerts, sastriideeties neiespeejami! vispaar forss, nu nezinu par citiem, bet vienu zinu kas taads ir! atstājiet tos mežāžus mums - jaunavām, nav ko mocīties, mums der!;) Mežāzis nav priekš Lauvas..... es gan daudz nepētu horoskopus. galvenais - seksuāla saderība.... nē? nekā laba tur nebūs ··· Horoskopi: Vīrietis mežāzis, ko teiksiet... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kas ir negantākās horoskopa zīmes? (39)
Saka, ka skorpioni. Bet vai Hitlers un Staļins bija skorpioni?
skorpioni ir drausmīgi. nu vismaz viens noteikti.. negribas jau sevi slavēt, bet... diezgan droši zinu, ka vislabākās ir zivis.. Adolf Hitler; dzimis 1889. gada 20. aprīlī.
Staļins-Dzimis: 1878. gada 18. decembris./tas chaachaa (2015-03-12 23:32) viedoklis/
Nav tādu negantu zīmju, ir tikai nesaderīgi cilvēki.Parasti labi saprotas vienas stihijas ļaudis.
Ir diezgan neauglīgi mēģināt nodefinēt labākās un sliktākās zodiaka zīmes, it īpaši ja ņem vērā tikai Saules zīmi, ko nosaka dzimšanas datums!
Faktiski katrai zodiaka zīmei ir pozitīvās un negatīvās iezīmes. Tie, kuri kaut ko vairāk saprot no astroloģijas, zina ka raksturu vairāk ietekmē Mēness zodiaka zīme, nevis Saules, it īpaši sievietēm. Tāpat svarīga var būt ascendenta (uzlecošā) zodiaka zīme un vēl kāda planēta. Faktiski katru no mums ietekmē vismaz 2 - 3 zodiaka zīmes, nevis tikai tā ko nosakām pēc dzimšanas datuma! Tāpēc, ja gribat kaut ko precīzāk saprast par cilvēku, vajag noskaidrot arī citas ietekmes un, pirmkārt, Mēness zīmi un aspektus!
Jautājums taču bija par negantākajām. Strēlnieki un jaunavas taču ir ļoti sabiedriski,miera mikas. Skorpions,sevišķi ja Pērtiķa vai Pūķa gadā,varētu būt ļoti indīgs. Uz ātru roku sameklēju visādus negantniekus, lai kāds te pārāk iedomīgs nepaliek :)))

Ļeņins, Berija, Hitlers, Kārlis Lielais - auns
Marks, Huseins, Idi Amins (genocīds Ugandā), Pols Pots (genocīds Kambodžā) - vērsis
Kadāfi, Jons Antonesku (holokausts Rumānijā) - dvīnis

Musolīnī, Napoleons - lauva
Dzeržinskis, Ivans Bargais, Kaligula - jaunava
Himlers, Putins - svari
Gebels - skorpions
Engelss, Staļins, ģen. Franko, Pinočets, Nerons - strēlnieks
Gērings, Hideki Tojo (Japānas imp. arm. ģenerālis, pakārts par kara nozieg., Tokijas trib.) - mežāzis
Mao Dzeduns - ūdensvīrs
bin Ladens - zivs

Vienīgais, vēža zīmē neko cienīgu neatradu, ja neskaita Jūliju Cēzaru, kas dzimis 12.jūlijā ;) bet tas ir tikai tādēļ, ka neatradu, nevis tādēļ, ka vēži ir balti un pūkaini :))))
··· Horoskopi: Kas ir negantākās horoskopa... lasīt visu diskusiju (39 atbildes) –»
Vēl viens horoskops (31)
IETIEPĪGIE AUNI Zīmes lepnums - slikta garastāvokļa lēkmes un egoisms. Uzmanīgi ieskatieties acīs sev pazīstamam Aunam - cilvēks jau sen zaudējis spēkus… Auni - vīrieši dievina seksu un ir pārliecināti par savu Seksuālo...
Muļķības pilnīgākas! Šis horskops ir lasīts jau pirms 3 gadiem un jau toreiz tajā nebija ne rindiņas patiesības. Slima sunīša murgi. par streelnieku pilniigs breds... Izmēģinājusi visas horoskopu zīmes, sieviete iekrita depresijā un sarakstīja šo murgojumu |te ir pieredzes apmaina nevis horoskopu intereshu grupa. .. taaka beidz seit kopeet iekshaa! Vieniigi par streelnieku fiksi iemet apraxtu :))) garamejošais :))) pacieties taču nedaudz :)
_________

Turpinu-> viņu augstajiem standartiem. Viņu mīļākā atbilde - iebildums. Maniakāla tieksme pēc tīrības izdaiļo pastāvīgo gatavību Jūs nokritizēt Jūsu paša labad. Tomēr Jaunavas spēj zem sava jumta uzņemt liekēžus un neveiksminiekus, ar kādiem neviena godīga Dvīne pat pie galda nesēstos.(Pastāvīgs kritikas objekts pie sāniem?) Fantāzijas seksā Jaunavām atradīsies labi ja priekš trīs ar pusi pozām, kaut gan pierunāt viņas var praktiski uz visu, šajā plāksnē viņām, par laimi, kompleksu nav… Iepazīstieties ar Jaunavu kaut vai tāpēc, lai iepazītu sevi no malas.

SMAIDĪGIE SVARI

Kad lēmums pieņemts - izlēmīgāks par Svariem nav neviens, tomēr parasti tas tik un tā ir par vēlu. Frāze "Visa dzīve ir teātris, visi cilvēki tajā - aktieri" ir par viņiem, kas savu lomu spēlē pat pilnīgā vientulībā.
Gaisīgās Svaru zīmes būtnes vieglāk "panes" sarežģītas abstrakcijas nekā sadzīvi. Kad lietas iegrozās ne tā, kā gribētos, viņi kļūst sīkumaini un sakaitināmi. Sieviete, kas nolēmusi sarīkot scēnu, strīdu var uzskatīt var vinnētu vēl pirms tā uzsākšanas tāpēc, ka vīrieši - Svari neieredz skandālus… Pat tad, ja viņam ir taisnība, viņš nesāks to pierādīt, bet drīzāk gan viss izgaist, saglabājot dvēseles līdzsvaru.
Jocīgi, ka sieviešu vidū valda uzskats, ka vīrieši - Svari - tas ir "Hemoroīds". Draudzības plāksnē viņi ir diezgan interesanti, kaut gan sievietēm labāk zināms…
Sieviete - Svari kopš bērnības ir pārliecināta par to, ka ir neatvairāma un unikāla.
"Kam man, tik skaistai un gudrai, šie nepatīkamie pienākumi, tas ir zem manas pašcieņas!" - viņa domā, izklaidīgi šauboties. Sekss un dzimumdzīve ar laiku viņai sāk krist uz nerviem. Skūpstoties viņa vēro peizāžu u
··· Horoskopi: Vēl viens horoskops lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Horoskopa zīmes noteikšana (11)
Kas es esmu pēc horoskopa, ja sāku nākt šajā pasaulē zem dvīņu zīmes, bet nabas saites pārgriešana notika jau vēža horoskopa ietekmē? Hibrīds?:))
Naksana pasaule skaitas pec konstateta pirma elpas vilciena sirds pukst auglim visu laiku, bet-

ja nopietni- tādiem jau iepriekš paredzēts oho.

Tas arī ir viņa horoskops.
Büsi tas, kä tu pati jüties. Varbūt viens no vēža dvīņiem??
Labāk aizej pie astrologa Rača, erudīts cilvēks, viņš Tev pastāstīs, kas Tu esi.
Astroloģija dīvaina padarīšana, cilvēks jau tā kā rodas laikā, kad ieņemts, kur vēl 9 mēneši, citam 7 vai pat 5... :) Mistika! ··· Horoskopi: Horoskopa zīmes noteikšana lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Esmu Zivs, draudzene Mežāzis. (8)
Astrologi raksta ka bus dubļi un ilgi kopa nebus. vai ta ir vienmer? Es ipasi neskatos saderibas un vai sader kopa vai ne, bet draudzene uztraucās un pamazā, jau noraksta atiecibas delj tā ka zvaigznes saka ka nesader. ko lai daru? tā būs?
Vēl jau arī ir gada zīme, ja tās sader, tad nav tik traki, galvenais jau būs vai nebūs abpusēja vēlme palikt kopā arī pēc iemīlēšanās perioda. V Zivis- mīl laist pa kreisi pat bez vajadzības. S Mežāzis- mājas tirāns. Bonacure:) mežázis sieviete,ja uzzinâs,ka vírietis zivs krápj,trìsreiz klusám atriebsies un májás sejá

smaidìs- nekàdas tiránìbas:)))
Zeme(Mežāzis) un ūdens(Zivis) jau it kā sader gana labi, ja skatās pēc stihijām. Neder Zeme+Uguns, Uguns+Ūdens. Labi sader, ne ideāli, bet diezgan labi. Vīrietis šajā gadījumā ir tas liderīgais nenopietnais tips, bet sieviete būs pavarda turētāja, noteicēja, stabilitāte un saimnieciskums. It kā jau tradicionāli labāk būtu otrādi, bet arī šāds matriarhāta veids daudziem der. Būs gan jautrība, gan romantika, gan mierīga mājās pasēdēšana. Vēl ir nozīmīgas arī citas planētas, kas jums ir, jāskatās visa karte kopumā. ··· Horoskopi: Esmu Zivs, draudzene Mežāzis. lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Valstu horoskopi (8)
Viss par valstu horoskopiem. Latvijas valsts atrodas skorpiona vai jaunavas zīmes ietekmē? Vācija esot auns, hinduisti – vēzis, Krievija esot ūdensvīrs.
Kas šitās figņas izgudro? Izstāstiet kurai valstij strēlnieks...? varbūt jāpārceļas tur dzīvot :) Latvija ir zem Jaunavas zīmes. nu paskaties pats - vīrieši taču nekādi, bet sievietes foršas. Pieminekļi arī pamatā sievietēm. A es gribu, tur kur viegli un jautri, kura valsts Dvīņos? Kas vainas skorpionam? jaunavai tāpat, jaunavas pasistas uz tīrību,pedantismu,parfektumu un tādi arī kopumā Latvieši ir. Kur Tu to lasi???
Agrāk teica, ka Latvaijai jaunavas zīme - ļoti tipiski - kārtīgi, strādīgi, intelektuāli, bet kautrīgi, ar noslieci smuki ģērbties, un arī provinciāli.

Krievija - skorpions - vienas vienīgas galējības, traki cilvēki, emocionāli, nežēlīgi, ģeniāli, valst kuru gan ienīst, gan mīl. Tagad saka, ka Latvija arī skorpionā - nu kaut kā neredzu pagaidām.

ASV - vēzis - tie tikai par naudu un ģimeni domā, glumiķi, it kā tādi naivi, bet patiesībā viss ir aprēķināts..
··· Horoskopi: Valstu horoskopi lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Vīrieši svari un lauvas? (41)
Padalieties pieredzē, par vīriešiem svariem, un lauvām?
Jā, ar nestabiliem nerviem ar svariem nav ko ielaisties... bet lauvas tādi razpi...ji vien ir pa dzīvi! Piekrītu Pellei, ka lauvas grūti paciešamas ilgtermiņā(mana māte lauva, bijušais vīrs arī), tā ka pieredze ir...Šamie lielākoties domā tikai par savu labumu, ir visai veikli manipulatori, uzskata, ka apkārtējā pasaule pakārtota viņu labsajūtai;)tā ka ir ko turēt, ja nav iespējams iet katram savu ceļu...Necieš kompromisus. Pozitīvais - parasti materiālajā ziņā nav skopuļi, drīzāk jau izšķērdīgi un neuzmanīgi naudas lietās(īpaši vīrieši). Ar Svaru vīriešiem nav bijusi darīšana, bet sievietes ir diezgan nelīdzsvarotas;) Vīrieši svari ir super. Bet tikai tad, ja pati neesi lupata un tev nav slikti ar nerviem. Man apkārt ir bijuši un ir daudz lauvu :)
Vīrieši lauvas (arī sievietes) pārsvarā ir ar plašu vērienu visās jomās. Ļoti egoistiski, viņu domas un uzskati ir vienīgie pareizie. Vēriena dēļ regulāri saskaras ar finansiālām problēmām, bet parasti arī ātri atgūstas, jo dzīvo pēc principa - ir aitas, ir cirpēji. Pazīstu tikai vienu bijušo kolēģi, kurš šādam raksturojumam neatbilst. Kopumā cilvēki kā cilvēki, bet paciest ilgtermiņā lauvas nevaru :)
Svari - vechi ar lokanu mugurkaulu, lauvas - ka jau lauvas - atnjirgtiem zobiem, plesonjas. Galvenais, ka cilveeks labs.:) ··· Horoskopi: Vīrieši svari un lauvas? lasīt visu diskusiju (41 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu