Iepazīšanās internetā

iepazīšanās internetā foto attēls

Iepazīšanās internetā - jautājumi un diskusijas

Kur iepazīties ar vīrieti nopietnām attiecībām? (26)
Mans tāds jautājums. Kā un kur lai sieviete (kurai ir bērns un ir šķīrusies) iepazīstas ar vīrieti nopietnām attiecībām?
zini man problemu nav,esmu skirusies un ar beru,bet seit tikai PA.skatoties kada stadija esi,ja skumiga un nomakta un doma tikai par to ka virieti dabut,tad neceri.dzivo brivi un viss buss ok. Kā kur - Rimi hipermārketā!
Pirmais solis: "Palīdziet maisiņus līs auto aiznest, tik smagi, sapirkos kā stulbene, mēs t;apat divatā to nemaz apēst nevarēsim..."
Otrais solis, kad džeks jau iekrāvis bagāžniekā maisiņus;
"A varbūt varat man meitu palīdzēt uzaudzināt! Tāds labs cilvēks esat!"
Kaut kādai reakcijai jābūt vienmēr, tā kā mēģini!
Es vispār nesaprotu,būtu priecājusies,ka brīva. Jeb gribas kļūt par šķirteni ar 2 bērniem? Viennozīmīgi tikai un vienīgi Oho /patriotiski sit pie krūtīm/:) Atkarīgs no tā, kā viņa izskatās. Ja ir skaista, šādus jautājumus neuzdod. Ja nav- atbilde ir- oho! ··· Iepazīšanās internetā: Kur iepazīties ar vīrieti... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Ko iepazīšanās portālā dara precējušies un tie kuriem ir draugs/draudzene? (53)
Daudzi noteikti uz reiz teiks seksu. Tomēr ja ne, tad ko? Sazināties ar paziņām var arī citur, es ieteiktu skype. Ko domā, ja zin draugs vai draudzene, par to ka otra pusīte te ir reģistrēta. Hmm, nē nu vienkārši interesē...
Kaut vai pieredzes apmaiņā laiku pa laikam piedalās vai palasa. Vienkārši laiku pakavē. Citi lasa ziņas delfos, citi šeit muļķības smeļas :) Meklē ko labāku. Bēg no vientulības mājās. Vai varbūt - mēģina tvert mirkli. Brīdis `pirms` tak ir labāks par pašu TO. Iespēja staigāk pa naža asmeni, nenolaižot pa kreisi. Vai tas tomēr skaitās? ko dara, ko dara... ko grib to dara, ibio. Tev kāds virsū lien?
Šis nav TIKAI iepazīšanās portāls. Un pat ja būtu, vai tad iepazīšanās galvenais mērķis ir sekss? Pēc Tava jautājuma uzstādījuma tā sanāk...
kaa teica Vinnijs Puuks - medus visgarshjiigaakais ir tieshji mirkli pirms....... Vienkārši komunicē ar citiem šeit esošiem cilvēkiem, tam nav nozīmes precējies, aizņemts vai brīvs. Katrs meklē kas viņam trūkst vai atdod kas paliek pāri. ··· Iepazīšanās internetā: Ko iepazīšanās portālā dara... lasīt visu diskusiju (53 atbildes) –»
Kā pārbaudīt vai foto ir īsts? (28)
Kā var atsijāt feikprofilus? Savādāk raksra bredi piti, klūniji, rikiji martini un leonardi di kapriji, pat Bonds piedāvā tēju :)
GOOGLE_ADSENSE_CODE_INFEED_HOR
Jautaajumaa par julijs_matos identitaati :d gooogles tante saka taa :D
[Aptuveni 28 rezultāti (0,49 sekundes)] —[piemēram] [http://www.bromygod.com/2014/04/06/girls-bikinis-coming-summe
r-near/] — Girls in Bikinis Are Coming…Summer is Near.. [uzmetot acis šai kolekcijai :D šķiet tur vēl viena otra meitene no OHO :D][šī šķiet bija pieklājīgākā puiku vietne kur šo bildi atrast :D]

[proti, diezgan daudz nogjiimju patiesos valkaatajus atradiisiet manaa albumaa :D]
Visiem Tevis nosauktajiem jau krietni pāri 40. Neinteresējies par veciem večiem un vilšanās nebūs. Jauni vīrieši, kādi būtu vajadzīgi Tev, neliek aktieru bildes.
Un meitenei peldkostīmā arī pārāk nevajadzētu sacerēties uz nopietniem piedāvājumiem.
neko,- viņai JAU ir sveša bilde. Gan jau arī nekādi 26 gadi nav. Meli melu galā un nav neērti pārmest citiem. Aiziet uz randu, un tad citēt Blaumani: "Ai, Jēč, tu nu gan esi pārvērties!" :) Ne tikai ar bildēm šmaucas :) Dažreiz uzraksta kāda, kurai anketā atzīmēts, ka 38, bet, kad beigās nonāk līdz bildēm, ir skaidrs, ka 50+ :D kas rosina nekavējoties pārbaudīt paša anketu, vai tur nejauši pie savām seksuālajām novirzēm un pārējām izpriecām neesmu atzīmējis gerontofīliju. ··· Iepazīšanās internetā: Kā pārbaudīt vai foto ir īsts? lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Vai sievietes pirmās raksta un piedāvā iepazīties? (47)
Man ar iepazīšanos pagaidām neveicās. :( Neviens vēl nav neko piedāvājis. Kaut kā kautrējos pirmā rakstīt. Ja nu neatbild vai noraida, tad kaut kā nepatīkami būtu. Vēl nepatīkamāk ja aizsūtīšu fotogrāfiju un tad noraidīs. Negribās...
Jā, Gvena, ņem piemēru no Lielāslāsmiņas un ieliec kailbildi. Piedāvājumi momentā uzradīsies un ej nu sazini, varbūt galu galā kas sanāks. Un vēl, šejienes vīriešiem/ atšķirībā no realitātē esošajiem/, dikti patīk tās, kuras atdodas pirmajā tikšanās reizē. Vēlam parādīt dažādus akrobātiskus trikus gultā, prasmīgu minetu, anālo pats par sevi saprotams, un tad gaidi rezultātu paziņošanu. Pirms tam dod čalim laiku apskriet un izmēģināt vēl citas. Gvena, kamēr Tev nebūs foto, vīrieši pirmie nerakstīs. Viņi raksta tad, kad redz, ka bildē redzamā sieviete patīk (te es nerunāju par tiem, kam dikti spiež rieksti un raksta visām pēc kārtas, kas ir online). Un te ir ļoti daudz sieviešu ar bildēm, kāpēc lai kāds nopietns attiecību meklētājs rakstītu profilam bez tās? WO, tā tik ir izrāde, 60 gados tēlot "jaunuvi", varbūt arī gribas rociņās sadoties un tā. Iemetu skatienu anketā, pilnīgs sviests "kungu uz kuru paļauties", kārtējā nespējniece meklē žēlotāju un sponsoru dzīves norietam :D...bet tas kungs varbūt arī grib kādu uz ko paļauties, ko nu?
Bildei šeit naff nozīmes, vari nelikt!
Es neiesaku rakstīt pirmajai. Esnu to pamēģinājusi un secinājusi, ka tas nav to vērts. Jo vienā gadījumā vīrietis bija atsaucīgs un nespēja noticēt savai laimei, es tur viņu salielīju, ka viņš lieliski izskatās, bet satiekoties vīlos, jo nemaz nebija realutātē smuks un bija mazliet īsāks par mani. Pēc tam vēl kādu laiku vīrietis mēģināja sarunāt nākošo randiņu, bet man vairs negribējās. Cits atkal atraidīja, bet vēlāk pats uz citu manu bildi rakstīja man. Kad pateicu, ka viņš man jau atteica, tad apvainojās. Bet visā visumā sievietei rakstot pirmajai ir jārēķinās, ka arī turpmāk viņa būs attiecību virzītājspēks, bet to neviena sieviete nevēlas un tas vīrietis jebkurā laikā var pateikt, ka pati jau gribēji. Labāk vilini ar smukām bildēm un pati neraksti gan. kaut kas bumbastīgs tajā visā ir .tāda sajūta un nepāriet. ··· Iepazīšanās internetā: Vai sievietes pirmās raksta un... lasīt visu diskusiju (47 atbildes) –»
kadam(ai) ir sanacis iepazīties internetā te? (23)
Kadam(ai) ir sanacis te atrast cilveku, ar kuru nu jau gimene izveidota, beerni sarazhoti un kopuma viss ir vienkarshi ideali? P.s. tie kas dzivo kopa paris meneshus vai dazhus gadus, nav precejushies- neskaitaas !
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Tas ka kādam sanāk nenozīmē ka vēl kādam citam sanāks :) Arī rindā uz tualeti var iepazīties :D Starp citu varbuutiiba satikt otru pusi arpus OHO.lv ir daudz lielaaka nekaa te...:)

Taakaa neliekam visas olas vienaa grozinjaa bet turam atveertas arii citas opcijas..:)
draudzene šeit satika vīrieti ar kuru jau cik gadus dzīvo kopā, prieks skatīties.
varbūt Rīgā vai vēl kādā lielā pilsētā, iespēja satikt otru pusi ´´tur ārā´´ arī ir, bet mazpilsētā, kur ir tikai darbs-mājas, un visi par visiem visu zin, faktiski līdzinās nullei.
Man regulāri sanāk. Manas divas draudzenes te satika savus vīrus.. )) un draudzenes draudzene arī. Attiecības ir stabilas un.. prfu, ptfu, ptfu.. laimīgas. :))) Sākās visiem viņiem viss tā viegli un bez nodoma.. bet, redz, sanāca. :))) ··· Iepazīšanās internetā: kadam(ai) ir sanacis iepazīties... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Iepazīšanās portāls? (38)
Jūsu domas?Pa manam, šī portāla sākotnējās funkcijas-iepazīšanās,attiecību veidošana, ir atmirušas.Pat PA tēmās viens un tas pats-datoru,auto,veselības,sadzīves problēmas.Neviena jautājuma no attiecību sfēras.
Par oho sievietēm runājot, ir radies iespaids,ka te joprojām ir diezgan daudz foršu un sakarīgu sieviešu, pie tam visādos vecumos, ar normālu pašapziņu un pašcieņu, samērā pašpietiekamas, tāpēc "pa galvu,pa kaklu" attiecībās nemetas un pēc principa "ka tikai vīrietis blakus", tāpēc pēc manām domām, attiecības, vismaz noturīgas, te pārāk bieži neizveidojas. kopaina var likties ne-laba. jā. bet īstenībā, tie, kas mekleja, tie atrada. un tie, kas vibrēja. tie ir turpat. zini cik laulības ir noslēguši cilvēki no tiem, kuri bija manos draugos no sākuma?
tagad pieturies kaut kur - visi.
nē, nevis lielākā/mazākā daļa. visi. kādam tā arī nesanāca un ir jau atkal šķirušies, bet lielāka daļa ir prom uz neatgriešanos, es domāju.
tie, kuri meklēja, tie atdrada. ar laiku. visi...
ir cilvēki, kas pie sevis saka - es nevaru tāpēc, es nevaru cita iemesla dēļ, oho ir vainīgs, sabiedŗība tāda, draugu nav. īstenībā, tie cilvēki ir kaut kur tuvumā. un nereti domā līdzīgi. "man nekas nesanāks, es esmu nesmuks, vai es esmu pārāk laba, es nē, es vēl pagaidīšu"
un gaida. un gaida vēl un laiks paiet. un kādā brīdī vairs gaidīt nav ko. un tad. nāk un stāsta, ka iespēju nebija. jo nebija īstas, vai nebija īstā.
bija.
pagāja garām.
ir tāda lieta - nav neīstu cilvēku, ir falšas motivācijas. cilvēki ir tādi, kādi tie nu ir, bet vēlmes? tās gan mainas. un ka lai noskrien līdzi kaut kam, kas ir mainīgs?
un pienāk brīdis, kad jautā - kur ir mans laiks? "bet tev bija"
nauda, vara, izklaides, patikas. ir tikai viens resurss, kuru neviens cilvēks nevar atjaunot - laiks, kurš tam ir piešķirts.
Feisbooks ir skaļa darba vieta ar balsu pirkšanas un pārdošanas biržu.
Draugi ir kafejnīca ar vasaras terase uz Barona ielas, kur neviens nepārmet ja kāds paslepus uzsmēķē.
Toties šeit ir enerģiska zaļumbale, kur satiekas apkārtējo ciemu zēni un meitenes, lai sevi piedāvātu par augstāko cenu brīvajā seksa tirgū.
Dmž jāpiekrīt Vanesai15, ka normālo vīriešu resursi šeit iet uz beigām, ja vēl vispār palikuši. Ja sievietei ir daudzmaz normāli atlases kritēriji - satikt foršu vīrieti, ne vecu un vēl visādā ziņā spējīgu (kurš vienlaicīgi nav "laidējs" un prot apstāties) jāteic, ka viņai jābūt lielai optimistei, cerot viņu atrast šeit.... Viss atkarīgs no paša attieksmes un mērķa. Kādam te izklaide, laika nosišana, cits nopietni vēlas iepazīties. Jālasa anketas, jakomunice. Nevar gaidīt, ka kaut kas veidosies, ja komunikācija bus smailiju un vienfrazu līmeni. ··· Iepazīšanās internetā: Iepazīšanās portāls? lasīt visu diskusiju (38 atbildes) –»
Iepazīšanās internetā ar cilvēkiem, ko realitātē pat nepamanītu (33)
Vai bieži ir gadījies, ka internetā esat iepazinušies ar cilvēkiem un atzinuši tos par labiem esam, ar kuriem reālajā dzīvē pat neiedomātos uzsākt sarunu? Kādu iemeslu pēc realitātē tie cilvēki šķistu galīgi nepieņemami? Kādos saitos,...
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu