Iepazīšanās internetā

Iepazīšanās internetā - jautājumi un diskusijas

Kur iepazīties ar vīrieti nopietnām attiecībām? (28)
Mans tāds jautājums. Kā un kur lai sieviete (kurai ir bērns un ir šķīrusies) iepazīstas ar vīrieti nopietnām attiecībām?
zini man problemu nav,esmu skirusies un ar beru,bet seit tikai PA.skatoties kada stadija esi,ja skumiga un nomakta un doma tikai par to ka virieti dabut,tad neceri.dzivo brivi un viss buss ok. Kā kur - Rimi hipermārketā!
Pirmais solis: "Palīdziet maisiņus līs auto aiznest, tik smagi, sapirkos kā stulbene, mēs t;apat divatā to nemaz apēst nevarēsim..."
Otrais solis, kad džeks jau iekrāvis bagāžniekā maisiņus;
"A varbūt varat man meitu palīdzēt uzaudzināt! Tāds labs cilvēks esat!"
Kaut kādai reakcijai jābūt vienmēr, tā kā mēģini!
Es vispār nesaprotu,būtu priecājusies,ka brīva. Jeb gribas kļūt par šķirteni ar 2 bērniem? Viennozīmīgi tikai un vienīgi Oho /patriotiski sit pie krūtīm/:) Atkarīgs no tā, kā viņa izskatās. Ja ir skaista, šādus jautājumus neuzdod. Ja nav- atbilde ir- oho! ··· Iepazīšanās internetā: Kur iepazīties ar vīrieti ... lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Ko iepazīšanās portālā dara precējušies un tie kuriem ir draugs/draudzene? (53)
Daudzi noteikti uz reiz teiks seksu. Tomēr ja ne, tad ko? Sazināties ar paziņām var arī citur, es ieteiktu skype. Ko domā, ja zin draugs vai draudzene, par to ka otra pusīte te ir reģistrēta. Hmm, nē nu vienkārši interesē...
Kaut vai pieredzes apmaiņā laiku pa laikam piedalās vai palasa. Vienkārši laiku pakavē. Citi lasa ziņas delfos, citi šeit muļķības smeļas :) Meklē ko labāku. Bēg no vientulības mājās. Vai varbūt - mēģina tvert mirkli. Brīdis `pirms` tak ir labāks par pašu TO. Iespēja staigāk pa naža asmeni, nenolaižot pa kreisi. Vai tas tomēr skaitās? man shkjiet,vislabak butu,ja katrs atbildetu par sevi,neuztrauktos par citiem un nebaztu degunu citu dariishanas.
kapec tev tas nav vienalga?nu,ko dara citi?
ko dara, ko dara... ko grib to dara, ibio. Tev kāds virsū lien?
Šis nav TIKAI iepazīšanās portāls. Un pat ja būtu, vai tad iepazīšanās galvenais mērķis ir sekss? Pēc Tava jautājuma uzstādījuma tā sanāk...
Vienkārši komunicē ar citiem šeit esošiem cilvēkiem, tam nav nozīmes precējies, aizņemts vai brīvs. Katrs meklē kas viņam trūkst vai atdod kas paliek pāri. ··· Iepazīšanās internetā: Ko iepazīšanās portālā ... lasīt visu diskusiju (53 atbildes) –»
Kā pārbaudīt vai foto ir īsts? (28)
Kā var atsijāt feikprofilus? Savādāk raksra bredi piti, klūniji, rikiji martini un leonardi di kapriji, pat Bonds piedāvā tēju :)
Jautaajumaa par julijs_matos identitaati :d gooogles tante saka taa :D
[Aptuveni 28 rezultāti (0,49 sekundes)] —[piemēram] [http://www.bromygod.com/2014/04/06/girls-bikinis-coming-summe
r-near/] — Girls in Bikinis Are Coming…Summer is Near.. [uzmetot acis šai kolekcijai :D šķiet tur vēl viena otra meitene no OHO :D][šī šķiet bija pieklājīgākā puiku vietne kur šo bildi atrast :D]

[proti, diezgan daudz nogjiimju patiesos valkaatajus atradiisiet manaa albumaa :D]
Visiem Tevis nosauktajiem jau krietni pāri 40. Neinteresējies par veciem večiem un vilšanās nebūs. Jauni vīrieši, kādi būtu vajadzīgi Tev, neliek aktieru bildes.
Un meitenei peldkostīmā arī pārāk nevajadzētu sacerēties uz nopietniem piedāvājumiem.
neko,- viņai JAU ir sveša bilde. Gan jau arī nekādi 26 gadi nav. Meli melu galā un nav neērti pārmest citiem. Aiziet uz randu, un tad citēt Blaumani: "Ai, Jēč, tu nu gan esi pārvērties!" :) Ne tikai ar bildēm šmaucas :) Dažreiz uzraksta kāda, kurai anketā atzīmēts, ka 38, bet, kad beigās nonāk līdz bildēm, ir skaidrs, ka 50+ :D kas rosina nekavējoties pārbaudīt paša anketu, vai tur nejauši pie savām seksuālajām novirzēm un pārējām izpriecām neesmu atzīmējis gerontofīliju. ··· Iepazīšanās internetā: Kā pārbaudīt vai foto ir ... lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Vai sievietes pirmās raksta un piedāvā iepazīties? (47)
Man ar iepazīšanos pagaidām neveicās. :( Neviens vēl nav neko piedāvājis. Kaut kā kautrējos pirmā rakstīt. Ja nu neatbild vai noraida, tad kaut kā nepatīkami būtu. Vēl nepatīkamāk ja aizsūtīšu fotogrāfiju un tad ...
kadam(ai) ir sanacis iepazīties internetā te? (23)
Kadam(ai) ir sanacis te atrast cilveku, ar kuru nu jau gimene izveidota, beerni sarazhoti un kopuma viss ir vienkarshi ideali? P.s. tie kas dzivo kopa paris meneshus vai dazhus gadus, nav precejushies- neskaitaas !
Iepazīšanās portāls? (38)
Jūsu domas?Pa manam, šī portāla sākotnējās funkcijas-iepazīšanās,attiecību veidošana, ir atmirušas.Pat PA tēmās viens un tas pats-datoru,auto,veselības,sadzīves problēmas.Neviena jautājuma no attiecību sfēras.
Iepazīšanās internetā ar cilvēkiem, ko realitātē pat nepamanītu (33)
Vai bieži ir gadījies, ka internetā esat iepazinušies ar cilvēkiem un atzinuši tos par labiem esam, ar kuriem reālajā dzīvē pat neiedomātos uzsākt sarunu? Kādu iemeslu pēc realitātē tie cilvēki šķistu galīgi ...
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu