Ieslodzījums cietumā

Ieslodzījums cietumā - jautājumi un diskusijas

Kur uzzināt kurā vietā cilvēks sēž ieslodzijumā (5)
Man te kaimiņs aizgāja citā saulē,viņam bij palicis viens radinieks un tas pats uz pāris gadiem iesēdās,kā varētu paziņot,uzrakstīt vēstuli,ka onka vairs nav,ka nebūs kur dzīvot,lai laicīgi domā..
Uzraksti uz ieslodzījuma vietu pārvaldi,kur atrodas..vārds,uzvārds.Mēneša laikā tev dos atbildi. ketija64,tas ir pēc likuma,bet reāli....,aizej uz Rīgas centrāltirgu un apskaties,kā ir dzīvē un kur lielākā daļa viņu dzīvo,un pa lielam,viņi dara visu ,lai atkal atgrieztos atpakaļ ieslodzījumā,jo tur ir ko ēst un jumts virs galvas,siltums un gulta un pa retam kādam arī darbs par 3-10 eur mēnesī. Būs kur dzīvot,jo personām,kuri atbrīvojas pēc soda izciešanas IR janodrošina dzīvesvieta :))

"Pašvaldībām ar likumu „Par palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā” ir noteikts, ka jānodrošina mājoklis no ieslodzījuma vietām atbrīvotām personām.

Likuma 14.panta „Personas, kuras ar dzīvojamo telpu nodrošināmas pirmām kārtām” 1.punkta 5.daļā ir rakstīts: „Pirmām kārtām ar dzīvojamo telpu nodrošināmas maznodrošinātas personas, kuras pēc soda izciešanas atbrīvotas no ieslodzījuma vietas, ja tās pirms notiesāšanas dzīvoja attiecīgās pašvaldības administratīvajā teritorijā un tām nav iespējams likumā noteiktajā kārtībā iemitināties agrāk aizņemtajā dzīvojamā telpā. "
Kāpēc nebūs kur dzīvot? Kaimiņš īrēja mājvietu? Ja ne, tad pašvaldībai būtu jāatklāj mantojums,jo gan jau ka onkam palika nenomaksāts Nin un/ vai komunālie, ja apsaimniekotājs ir pašv.SIA,..tādos gadījumos var sameklēt radiniekus caur IR ( ja domājoša,normāla pašv.)..un tad,tam radagabalam jāpiesakās kā mantiniekam,tikai tas viss maksā naudu, bet ja sakārto,tad būs kur dzīvot un mājoklis neaizies kā bezsaimnieka manta. Bet,kā jau minēju, tas tikai tad,ja mājoklis bija kaimiņa īpašums. -> puuka 09:11
IeVP ieslodzītā kaimiņam nekādu atbildi par to, kur "sēž" figurants, nedos. Vienīgā iespēja būtu oficiālā vēstulē lūgt IeVP darīt zināmu ieslodzītajam, ka viņa radinieks (norādot konkrētu radniecību), Vārds, Uzvārds, p.k. 000000-00000, ir miris un izskaidrot viņam kārtību gadījumam, ja figurants vēlas pretendēt uz mantojumu.
··· Ieslodzījums cietumā: Kur uzzināt kurā vietā cilvēks... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu