Insekti

insekti foto attēls

Insekti - jautājumi un diskusijas

Blusas - kā no tām atbrīvoties? (25)
To,ka Rīgā šādu radījumu var iegūt transportā,kāpņu telpā...tuvu esot bomžukam,nu saprotu! Tad ātri no šā mazā briesmoņa tiekam vaļā...noķerot,noindējot,bet.....aizbraucu uz laukiem,viss atstāts tīrs un sakopts,bet nakti,tevi grauž uz...
Īstais blusu mēnesis parasti ir augusts un nav svarīgi vai savi mājdzīvniki ir atblusoti vai nē, jo blusas mudž visur. Es parasti veterinārajā aptiekā nopērku kaut kādu ķimikāliju (iespējams ka saucās neostomazāns), atšķaidu un ar pulverizatoru izsmidzinu pa māju. Labi palīdz. Ja tev ir suņi,kaķi,tad nopērc to skaustā pilināmo ampulu un nebūs neviena blusa.Var arī pieliet pie ūdens,ka mazgāsi grīdas.
Sentēvu recepte kalmes sagriez un izbārti,smarža dieviega un blusas izleks pa logu:)))
ja mazgā grīdu ar terpentīnu tad visas blusas salec gultā:))):p
visi tie ķīmiskie līdzekļi ir kaitīgāki par blusu!
jāpamēģina man arī būs ar sālsūdeni un abi runči arī jāizmazgā terpentīnā vai sālsūdenī:)))Tiem jau tāda villa,ka diez vai blusas dabūs laukā no tiem kažokiem,kaut ķemmē vairākas reizes dienā:)))
Visi,meit,pie blusām esam uzauguši,ne nu kāds nomiris nekā.:DDDD Tik traki jau nu nav gan,nu tu pārspīlē,ja mazgā istabu un piešauj drusku terpentīna ūdenim,tad māja jauki smaržo un blusu nav.Ja atkal klāt,tad jāmazgā biežāk. Sausaa laikaa, it iipashi, ja ir pirmais staav, vinjas tur arii smiltinjaas dziivojaas, cik tur daudz vajag, lai ielektu iekshaa....
Sunjus, kakjus ar shmapuuniem (pretblusu) mazgaat, obligaati siksninjas uz kakliem.
Griidas -terpentiins, kalmes, gultas - aerosoli utt.
··· Insekti: Blusas - kā no tām atbrīvoties? lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Apkarot mājā melnās skudras. (4)
Kādreiz piedāvāja, pulveri skudru apkarošanai, aizmirsu nosaukumu? Varbūt kāds atceras. Paldies.
man arī nāk 1. st. pa logu iekšā, kādam laikam līdzēja superkobra, nu jau atkal maršē nesen nācās pēc gariem laikiem iet cauri vilcienstacijai,tur pilns ar veikaliem, ir nodaļa visādiem kaitēkļiem,arī skudrām man šķiet tur bija.
Nācu no SM puses,ja nemaldos pimajā ejā pa labi,sākumā tas kiosks.
Labi palīdz parastais smalkais salis . Bros,zila bundzina pulverits loti efektigs un bez smarzas.. ··· Insekti: Apkarot mājā melnās skudras. lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Pārtikas kodes (27)
Ko darīt ar pārtikas kodēm - tobiš - kā izsvēpēt šamās ar kādu tautas līdzekli? Ķīmijas nepiedāvāt, lūgtum?
Manuprāt, normāls līdzeklis, lai šīs neiemetas - ir neveidot liekus uzkrājumus. domāšana jāpamaina, ar kaut ko pievelk, bet neatceros....sr ko

skudrām bija augstprātība.Kad atbrīvoju to, skudras nenāk! Kodēm jāpameklē - pamēģiniet skopumu atbrīvot! Jo viņas liek visu izmest, tā maca mūs atbrīvot attiecīgo klišeju:D:D:D:D:D
Varbūt palīdz!
Kad šīs atradu, es izmetu ārā visas garšvielas, visus miltus, putraimus utml virtuves substances. Kādu pusgadu šīs nebija, tagad atkal dažas jau manītas :/ Ja ir iemetušās tad visu tik ārā, bet ja veido tādus kā krājumus tad ieliec ķiploka daiviņas maisiņos vai kastītēs, kur produkti stāv.Jā un vēl neko neturi plasmasa maisiņos vai kastītēs. Kas šie pa zvēriem? Tādi nemaz nav redzēti. Moš neveido baigos daudzgadīgos ēdiena uzkrājumus?...Tas mans subjektīvais viedoklis. ··· Insekti: Pārtikas kodes lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Līdzekļi pret mušām? (16)
Kā atbaidīt mušas, kuras lien pa logu iekšā, ja nav iespējas ielikt sietu, bet elpot gribās? Vai ir kādi iedarbīgi tautas līdzekļi?
nekā labāka par mušpapīru neesmu dzīvē redzējusi. Pletne un mušpapīrs :) Laikam jāpiekrīt... mušu pletne vai mušpapīrs :) Vismaz aktīvi pavadīsi laiku :D logu ailes noziest ar etiķi..........bet sietam jabut velams dzeltenam,jo krasa esot briesmu signals Visiedarbīgākā ir avīze vai dvielis. Jāskrien, kamēr muša vai nu izdzīta pa logu vai nobendēta. ··· Insekti: Līdzekļi pret mušām? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Aizbaidīt? Bezbailīgs irsis?
Atrodi avīzi, sarullē, uzšauj irsim pa pakausi, savāc apdullušo irsi, atver logu, izmet irsi, aizver logu.
Irsis ziemā????!!!! Btw irsis nesisina. Sisina sienāži, siseņi un circeņi. Tikšķ ķirmji, bet tikai vasarā - pārošanās laikā.

Droši, ka Tev vienkārši ausīs džinkst ...Pārbaudi asinsspiedienu!
tas buus circenis. irsis, da ladna :D ...buu Nekādīgi neaizbaidīsi, ja traucē tad ņem un nosit. Darbiņš nava grūts, bet atbildīgs. Bet tas drīzak tiešām būs circenis, izbaudi koncertu par brīvu, jo jamais ir nekaitīgs. ··· Insekti: Kā aizbaidīt irsi no dzīvokļa? lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Es katru gadu cenšos ar viņām sarunāt, lai iet citus dzīvot, bet vēl mums neizdodas iziet uz kompromisu. jāierok zivis, būs divi labumi vienā - iznīdēs skudras un būs mēslojums tomātiem forfora veidā:)

un skudras dārzā ir kaitēkļi!!!!
Ko vinjas sliktu dara? Cik zinu - gurkjus, tomaatus tachu neeed, driizaak tikai labu dara - kaiteekljus izniidee. Lai tachu dziivo radiibinjas! Man arī nekāda sarunāšana nelīdz, bet es pirku , man liekas pat kādā no liellveikaliem speciālu preperātu, ko pakaisa uz augsnes. Pagājušā gadā iznīdēju, bet šogad atkal ir......tiesa tomātus un gurķus skudras neēd, bet augsni "izvago"un augi sāk nīkuļot. Pamēģini riktīgo vācu Aeroxon graudaino pulveri Ameisen-Stopp! ··· Insekti: Kā iznīdēt skudras siltumnīcā? lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kā iznīcināt prusakus? (5)
prusaki virtuvē, kā cinities?
Ja kaimiņiem arī ir prusaki tad bezjēdzīgi. Sarunājiet visi kopā, izsauciet dienestu, kurš iznīcinās prusakus visā mājā. Ja tas nesanāk vieglāk iznīcināt kaimiņus. Vari nepirkt nekāds "mājiņas", krītiņus, borskābes u.c. niekus. Tie nepalīdz.

Nopērc šo pastu ( tā ir pašķidra un vispār nesakalst, nopērkama tepat pie mums LV) un uzspied nedaudz uz vairākām papīra lapiņām, kuras noliec bērniem un dzīvniekiem nepieejamās vietās: zem skapīšiem, kumodēm, skapjiem gultām, dīvāniem. Un liec pa visu māju, nevis tikai virtuvē, kur esi tos mošķus redzējusi.

Apsprāgs visi tie kukaiņi un aizmirsīsi, ka tādi vispār bijuši.

http://megashop33.ru/globol-schaben-paste-gel-dlya-unichtozheniya-tarakanov.html
Vispirms jau tas ir komplekss pasākums. Vispirms jau nīdēšana. Bet ja grīdās un sienās ir šķirbas, tad klāt nāk jauni un jauni. Mitekli var salīdzināt ar kuģi, kamēr būs caurumi, ūdens smelsies iekšā. Jālikvidē sūces - šķirbas sienās, grīdās... kaut kā tā. Drogaas ir smere tubinaa, zem izlietnes uz sienas uzsmereju,,,,,kad ieraudziju, cik krituso, mazliet apmulsu......bet kops ta laika sie mani vairs neapciemo...... Galvenais - nekad nekur neatstāt nevienu nenomazgātu trauku un drupačas! Ja tas nav iespējams - iegādāties erdelterjeru! ;) ··· Insekti: Kā iznīcināt prusakus? lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kā sauc preperātu melno skudru indešanai? (9)
Kādreiz pirku, bet esmu aizmirsis nosaukumu.
Skudra siktim black. Neostomazāns ir toksisks arī bitēm un nokļūstot ūdens tilpnē, pat ļoti niecīgās devās, zivīm, līdz ar to jālieto uzmanīgi. Neostomazāns. Še-lasi,meklē-cits tavā vietā,diezvai,to darīs.

https://www.google.lv/search?q=melno+skudru+ind%C4%93%C5%A1ana&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=5XZjVd
mPH4fgywOkooHIBg
Rabarbers! ··· Insekti: Kā sauc preperātu melno skudru... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kā cīnīties pret skudrām? (5)
Daudzus gadus loti liela platiba dzivo skudras, augsne smilšaina un gana sausa, saulaina. Skudras mazas melnas gan zaliena gan pie bernu smilskastes gan darza. Meiginaju specialo skudru indi - palidz uz pus dienu( lai berni varetu mierigi...
Skudrām ļoti nepatīk pūstošas reņģītes uz viņu takām. nezinu ka ara bet telpas var meiginat pastai lidzigu vielu ko var iegadaties veikala kas domata prieks skudram Aivar..diez vai puustosas rengiites patiks arii pasam saimniekam:))))))))) Esmu izmēģinājis pret skudrām dažādas veikalos nopērkamas indes. Reāli ir palīdzējusi tikai viena no visām. Ar pārējām tā arī bija, kā rakstīji - uz pus dienu.
Ja interesē nosaukums, uzraksti privāti. Rīt šķūnī apskatīšus pudelīti un aizsūtīšu nosaukumu.
Labi palīdz aptiekā nopērkama Borskābe(balts pulveris),uzber uz viņu takām,šis paēd un aiziet.Vēl izklausās nežēlīgi: uz takām noliek svaigu raugu sadrupinātu sīki,arī paēd un pazūd.Lai veicas!! ··· Insekti: Kā cīnīties pret skudrām? lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kā cīnīties ar iršiem? (23)
Lūgums palīdzēt ar labu padomu kā cīnīties ar iršiem. Šogad izveidojuši irši sev dzīvesvietu stūrī zem jumta. Paldies.
ar jebkuru kukaiņu indi. naktī. irši ir bīstami, ja ir traucēti.
un ar lapseņpūžņiem un iršiem nav jāsadzīvo, tie ir jālikvidē. lai dzīvo mežā. ja mājās ir bērni, tad vispār nav ko runāt.
un es ceru, ka dzīvniekmīļi neiznīdēs arī utis savā galvā, vai cērmes savā vēdēra, jo dzīvnieciņiem tak kaut kur jādzīvo, va ne?
nevajag klausīt nejēgas, iršu kodumi var beigties slikti un satracina viņu pūzni ir ļoti vienkārši pat negribot.
Nopērc pudelīti Fastaka, uztaisi šķīdumu, kurā samērcē kārts galā piesietu lupatu. To uzliec pūznim tā, lai tas piemirkst. Riska nekāda un visi irši pagalam.

Piekrītu Fargo, dzīvniekmīļi lai dzīvo kopā ar žurkām, prusakiem, blaktīm, utīm un citiem parazītiem. Un mušu pletnes vispār ar likumu vajag aizliegt.

Diez lielie dabas draugi ar auto nebrauc ? Jeb pēcāk, vējstiklu no kukaiņu līķīšiem mazgājot, lej gaužas asaras un skaita lūgsnas ?
Mūsmājās sirseņi uztaisīja pūzni bēniņos- tieši tad, kad tur sākās pārbūves darbi. Uzpucējos ar bitenieka cepuri, biezo vējjaku un biezām biksēm vēl zem džinsenēm. Vēlu naktī- tā ap pusdiviem- uzrāpos pie šiem ciemos ar sagatavotu dziļu plastmasas bļodu. Pūznis bija piemontēts pie skaidu plates griestiem. Es bļodu pūznim- klapts- virsū, vīrs ar skrūvmašiņu klāt un pieskrūvē bļodu blīvi pie griestiem. Bļodas dibenā izurbts mazs caurumiņš, pa kuru sirseņi tika pacienāti ar speciālu sirseņu indi. (Nopirkām celtniecības materiālu veikalā.)Izpūtām bļodā 2 balonus, caurumiņu fiksi aizlīmējām ar silikona picku, un par sirseņiem varējām aizmirst. Anekdotiska riktēšanās, bet labs rezultāts. Mūsdienu alerģiskajā pasaulē nevajadzētu riskēt ar iršu kodumiem. Katram cilvēkam alerģijas slieksnis ir citāds. Man iekoda - bija ielīdis ārā izkārtajos džinsos, nakti tur izdzīvojis - un no rīta steigā velkot bikses - bijām traki pārsteigti abi ... laikam. Es izdzīvoju, bet patīkami tas nebija! Tagad vasarās ļoti rūpīgi pārbaudu no veļas šnorēm ienestās drēbes ... joprojām. Visvari, tev varbūt paveicies, ka šie tā kulturāli tur dzīvo. Nereti no iršu pūžņa mēdz tecēt nu ļooti smirdīgs šķidrums, un tad gan tur nav par ko priecāties. ··· Insekti: Kā cīnīties ar iršiem? lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu