Intelekts

Intelekts - jautājumi un diskusijas

Vai izglītība ir intelekts ? (46)
Vakar biju balītē . Viens sareibinajies kundziņšs apsauca mani par inteletkuālu govi no instituta kad pateicu kad pārdevejām vajaga algu 1000 eiras uz rokas . Tad nu aizdomajos kas tad ira intelekts ? Ja man nebūtu pabeigts institūts tad...
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Pēc pareizrakstības spriežot, absolvēts ir Skaistumkopšanas institūts (vai Skropstu Pieaudzēšanas akadēmija)... Kas tas par instituutu,kas tika beigts? Kaa var taa rakstiit? SKolotāju institūts, ko neteiksi! Spriežot pēc uzrakstītā teksta, deju skolas koridors. Ar intelektu bezsakarā. Cilvēkiem, kuri neciena valodu, nevajadzētu rakstīt vispār. pametu skolu septītajā klasē. tas viss izvērtās par katastrofu. bet es skolu necietu. man patika svarcelšana, bokseris bija mūsu fizkultūras pasniedzējs. viņa tuvumā es jutos ok. bet ne literatūrā. ciest es to visu pasākumu nevarēju. tik bezjēdzīgi.
gāja laiks un es sapratu, kāpēc. kapec man to vajadzēja. 33 gadu vecumā es ieguvu savu pirmo diplomu - pabeigtu vidusskolu. man joprojām ir bilde ar to notikumu. skumji, mazliet. citi tajā laikā pabeidza divas augstskolas, bet es? kā tāds čmo.
nekas. ir kā ir. es sapratu, ko es gribu, kam esmu domāts.
es nedomāju, ka man bija intelekts īpašāks par citiem. bet es zināju, ko es vēlos. tad varēja redzēt onkuli sēžam bibliotēkās un absorbējot visu, kam varēja tikt klāt. vēlāk atnāca... miers.
··· Intelekts: Vai izglītība ir intelekts ? lasīt visu diskusiju (46 atbildes) –»
Vai gudrība iedzimst? (23)
Kādā DG lasīju, ka gudrība/inteliģence iedzimst. Kādas ir jūsu domas? vai,jūsuprāt, tie bērni, kuriem nav paveicies ar vecākiem (alkoholiķiem utt), jau saknē ir norakstāmi un tiem nav prognozējama laba nākotne, neskatoties uz...
Muļķības! un vēture to pierāda:)) Var jau būt, ka kaut kas arī iedzimst, bet vairāk no audzināšanas, gribasspēka, mērķtiecības un vēlmēm viss atkarīgs. 2. apgalvojums nee, taapeec, ka zinu gadijumus, ka alkoholikjiem piedzimst gurdri, peec rakstura forshi, talantiigi utt. beerni.. savukaart ir arii taadi, kad no ljoti labaam gjimeneem naak pilniigaakie preteklji.... ir iznjeemumi. Bet tur kur vide ir pilniigi pipec, apkaart vienas pudeles, koserbungu grabonja un dzeeraaja lamas... protams, ka taada vide degradee, neko neiemaaca un nekas labs tur nevar buut. muljkjiibas. visa taa iedzimsana ir reaals fufelis! slinkums pat staastiit - kaapeec.. :) uz šo jautājumu atbild gudrākais cilvēks pasaulē-Salamans-Izraēlas ķēniņš,un viņš teica tā,,,,,,,kas bīstas Dievu,tas ir ceļs uz gudrību..... ··· Intelekts: Vai gudrība iedzimst? lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu