Īres tiesības

īres tiesības foto attēls

Īres tiesības - jautājumi un diskusijas

Īres tiesības uz 99 gadiem (13)
Īres tiesības uz 99 gadiem dzīvoklim-kur?kā meklēt?
neizdevīgi.. Turklāt man šķiet, ka tāds termins kā īres tiesības vispār no likuma ir dzēsts!? īres tiesības ir murgs. Nevajag tās pirkt,jo : 1.tu samaksā tikai par to, ka tev izīrē dzīvokli;
2. īres maksu izīrētājs var palelināt jebkurā gadījumā;
3. ja tev ir parāds par dzīvokli, tevi izliek no dzīvokļa neatmaksājot neko;
4. Vienīgais labums - ja tev šis dzīvoklis apnīk, vari pārdot savas īres tiesības kādam citam, lai gan parasti tas notiek tikai ar iz``irētāja piekrišanu un tur atkal ir savas "zamaročkas".
Kopsavilku ms: īrniekam tas nav izdevīgi. Izīrētājam izdevīgi, jo papildus īres maksai viņš saņem uzreiz lielāku naudu. Prakstiski tu nopērc atļauju īrēt no saimnieka dzīvokli.
Pilnīgs un galīgs fufelis. Vienīgais ieguvējs ir izīrētājs, jo viņam nav lielu problēmu tādu gaisa pircēju elementāri izlidināt ārā, kad vien sagribas. Jo ... neviens normāls cilvēks nekad nelasa līgumus, īpaši jau tos tekstus, kas maziem burtiņiem. Un tā pašu elementārāko kosmētisko remontu attiecīgajā dzīvoklī, ja tas viss nav attiecīgi dokumentēts ar saskaņojumiem par katru kustību ar izīrētāju, to var uzskatīt par izīrētāja mantas bojāšanu, attiecīgi iemeslu īres līguma laušanai un vēl "zaudējumu" piedziņai. Gana riskanti! Zinu vienu ģimeni,kas to lietu nokārtoja un...iztaisīja remontu,ielika līdzekļus,bet saimnieks maju pārdeva un viss izkūpeja....saņēm 4 t eiro kompensāciju un attā! ieguldīja,daudz lielākas summas...neiesaku tādus līgumus,nav arī likumiski. ··· Īres tiesības: Īres tiesības uz 99 gadiem lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Īres tiesības (5)
Es vēlos pirkt dziivokli, bet daudzos pārdošanas sludinājumos rakstīts "pārdod īres tiesības uz . .. gadiem". Ko tas nozīmē? Ko es varēšu darīt ar to dziivokli, ja nopirkšu īres tiesības? Un ko, ja vienkārši nopirkšu dziivokli?
principaa slinkums gari un plashi skaidrot (esmu jau to neskaitaamas reizes agraak dariijis), kas ir iires tiesiibas, iisumaa paskaidroshu, ka pirkt iires tiesiibas noziimee pirkt tukshu gaisi.

mans padoms - sakraaj bik vairaak babkas vai panjem krediitu, bet neteeree naudu shajaa pasaakumaa.

iisumaa, lai arii kaads buutu iires liigums, ir pietiekoshi dazhaadas metodes kaa to lauzt, respektiivi, izlikt tevi uz ielas neraugoties uz to, ka esi nopircis shaadas mistiskaas "iires tiesiibas".

btw biju jau domaajis, ka cilveekiem sen jau ir saprotams, ka tas ir bezjeedziigi, bet kaa izraadaas veel aizvien var atrast cilveekus, kas ir gatavi izmest naudu par tukshu gaisu.
Īres tiesības nenozīmē neko vairāk kā maksu par atļauju ievietoties šajā dzīvoklī. Turpmāk šajā dzīvoklī būsi tikai īrnieks. Ja nopirksi dzīvokli, būsi īpašnieks. Parasti gan tie, kas piedāvā nopirkt īres tiesības, nepiedāvās iegādāties dzīvokli. ja nopirksi iires tiesiibas - vareesi dziivot un maksaat tikai maajas saimnieka vai paarvaldnieka noteikto maksu par iiri (bez papildus uzcenojumiem) - tas visticamaak ir iipashnieka nams. Iires tiesiibas vareesi arii paardot, bet ne pashu dziivokli... iekjiilaat nevar! Tas nav Tavs iipashums, Tev ir tikai tiesiibas uz iiri...

Nopeerkot dziivokli, Tu vari veikt visas darbiibas ar to, tb, paardot, iekjiilaat, iziireet... Tas kljuust par Tavu iipashumu! Un tiek nostprinaatas shiis iipashuma tiesiibas zemesgraamataa. Par ko Tev izdod attieciigu dokumentu.
Ņefiga nevar pārdot īres tiesības. Nespēju iedomāties nevienu saimnieku, kas to naudiņu atļaus sev palaist garām. Protams, var kādu ielaist tajā dzīvoklī savā vietā un paprasīt par to naudu, bet maksās viņš tikai tādā gadījumā, ja ir muļķis, jo jauno īres attiecību puses ir īrnieks un izīrētājs, nevis bijušais un esošais īrnieks. Tā kā visas attiecības šim īrniekam būs jākārto tikai ar saimnieku, ļoģiski, ka tikai saimniekam ir tiesības prasīt maksu. Tas noziimee, ka ... gadus Tu vareesi tur dziivot, ja vien kaartiigi maksaasi iiri. (ja nemaksaasi pats vainiigs). Labaak njem dziivokli uz krediita, avanss buus aptuveni taac pac kaa iires tiesiibu cena, bet ikmeenesha maksaajums lidziigs ikmeenesha iires maksai, bet iipsahums buus tavs ··· Īres tiesības: Īres tiesības lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Dzīvo bez īres līguma (19)
Man pieder dzīvoklis Jūrmalā, kurā dzīvo radiniece, kura atsakās noslēgt īres līgumu un par īri man nemaksā. Bija mutiska vienošanās no 2002.gada, kopš izpirku dzīvokli no valsts (privatizēju), ka viņa tur paliek dzīvot. Taču tagad viņa...
Ja Tavā dzīvoklī , īpašumā atrodas tur nedeklarēta persona, vai persona bez īres līguma... Sauc pašvaldības policiju, lai met viņu arā... Tur pat tiesu nevajag... :D To personu aizvedīs uz iecirkni, bet Tev tikmer janomaina dzīvoklim atslēga...!!! Ja to uzlauzīs tā jau bus ielaushanās Tavā īpašumā ar mantas bojāšanu... Visas vinjas pekeles pa logu ārā... Un viss...! Ja Tu privatizēji uz sava vārda un viņai nav īres līguma, tad uz policiju vai tiesu, jo viņai nav nekādu tiesību tur. Vot ja būtu beztermiņa īres līgums, ot tad gan būtu vāks, izlikt nebūtu iespējams vispār.
Es apbrīnoju tos, kuri uzskata ka var dzīvot cita īpašumā, nemaksāt, bojāt.
16:38
nedeklarēta? Es varu jebkur deklarēties, bet tas nedod tiesības tur dzīvot.
Varu to pašu pateikt, ko Nenotveramais - viss ir ļoti vienkārši - tas ir jāizdara, pēc tam, jau jāskatās pēc situācijas! pec tam ir kriminallieta par patvaribu. ··· Īres tiesības: Dzīvo bez īres līguma lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Īrnieks neatbrivo dzivokli (9)
kadas tiesibas ir dzivokla ipasniecei?
Ja elektriba ir uz Tava vaarda, tad paludz lai Latenergo atsledz to.

Parejais ir caur tiesu.
Tad jau dzīvokļu zagļiem nevajag bēgt, bet palikt dzīvot līdz tiesas spriedumam un tad tikai iet uz nākamo dzīvokli. Ja, un gāzi un ūdeni arī atslēdz. Pamuks pāris dienu laikā. Dzīvokļa īpašniecei ir tiesības neklausīgo īrnieku sūdzēt tiesā :) Lai tad tā nolemj, kad un kā īrniekam ir jāizvācas no dzīvokļa.
Domāju, ka policijas iesaistīšana nepalīdzēs. Viņiem nav tādas pilnvaras - bez tiesas lēmuma izlikt kādu no dzīvokļa (kaut sveša) :)
izsviež ārā, vislabāk kad nav mājās, izkrāmē mantas pagalmā un tad pazvana lai nāk savākt ··· Īres tiesības: Īrnieks neatbrivo dzivokli lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu