Izlaidums

Izlaidums - jautājumi un diskusijas

Apsveikumi vai runas izlaidumā (3)
Skolās izlaidumi. Sveikšanas, apsveikumi... Varbūt kāds var padalīties, kur varētu atrast tekstus apsveikumiem, novēlējumiem, ja jāsveic un jāpateicas skolotājiem, vecākiem. Palīdziet, lūdzu!
5 gadus atpakaļ vecākā dēla izlaiduma pasākuma vajadzēja uzstāties un pateikties no vecāku puses. Bija 2 klases. Izgāju pie mikrofona un redzu nāk no otras klases mamma ar sagatavotu runu uz 2 lapām. Es viņai piedāvāju pirmai sākt. Viņai bija labi vārdi, dzējoļīši sagatavoti, bet redzet viņa pirmo reizi runāja mikrofonā, ļoti tālu viņu turēja. Un es sapratu tik ilgu runu jau izturēja klātesošie. Man rokas mazs blociņš . Un šajā situācijā es vienkārši aizvēru viņu un pagriezos skolotāju pusē - pateicu MĪĻŠ UN MILZĪGS MĀTES PĀLDIES PAR MŪSU BĒRNU SKOLOŠANU UN JŪS IELIKAT KATRĀ BĒRNA SAVAS SIRSNIŅAS GABAĻINU. Mana labā roka bija uz sirds. Manām bērnam patika Mana runa . Es arī ieteiktu nelielu runu sagatavot. Lai tev veicas! Neesi kādreiz no sirds pateikt visu ko juuuti? pameegini, sanāk labāk nekā A. ELksnes dzejoļus kārtējo reizi lasīt. .. . ··· Izlaidums: Apsveikumi vai runas izlaidumā lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Ko dāvināt uz izlaidumu? (13)
Esmu ielūgta uz izlaidumu.Ko lai dāvina septiņiem bijušajiem audzēkņiem?(izlaidums sestdien). Nēsmu viņus redzējusi 6 gadus.:( Pārškirstīju albūmus,palasījos viņu vēlējumus(es saglabāju,ejot projām:D) Padalieties ...
Uzsauc visiem kadu omuligu krodzinju Vecrigaa! Septiņus citronus, aizkožamajam.
Aizkost tekilu, protams.
Keramiķes Airas Lesiņas krūzītes ar labajiem tekstiem no Vinnija Pūka...Vakar tādu dabūju-man jau nu ļoti patīk ,un var personīgi katram piemeklēt piemērotāko. ... savējiem pamatskolas beidzējiem dāvināju katram vēja zvaniņu Es kaa teicu un rakstiiju, taa arii teikshu un rakstiishu latviski - albuuuums!:))) Skolotaaji parasti daavina graamatas, padaargi gan tagad:( ··· Izlaidums: Ko dāvināt uz izlaidumu? lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu