Jāņogu audzēšana

Jāņogu audzēšana - jautājumi un diskusijas

agraa pavasarii,kamer nebija lapu-pilnigi drossi to vareja... Tadag,kad lapotne saaugusi,un vel tik sauss,var aizniikt-neataugt. bet,ja laistisi-vari megginat! Tagad neriskētu aiztikt, pat ar liešanu ne. Apgrieztu vēlā rudenī, kad lapas jau nost. Un tad skatītos pavasarī, kas notiek. Naakoshgad martaa. ··· Jāņogu audzēšana: Kā atjaunot vecu alpu jāņogu... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Jāņogu un upeņu krūmu pavairošana (7)
Skatos, pamatā jāņogu un upeņu krūmu pavairošanai izmanto spraudeņus, kas pierakti (vai griezti) rudenī. Bet kā ir ar pavasarī nogrieztiem zariņiem, kuri vāzē izdzinuši saknes, tos var pārstādīt dārzā, tie ar laiku ražos tikpat labi?
droši stādi, jaunā mēnesī... tas ir tagad... Labi būs! Kamēr kārtīgi apsakņojas,vēlams uzlikt noēnotu burciņu-lai neiekalst... Ja pasākums nav vairumā un nav steidzīgs, tad vislabāk ir pieliekt zaru un ļaut izveidoties labai sakņu sistēmai. Spraudeņi kas vāzē, ja sadzinuši smukas saknes, tad nav iemesls neizaugt par smuku krūmu, bet augs ilgi. Ja smukas saknītes, tad nav problēmu.
Man viens jāņogu krūms pats sevi pavairo ar noliekteņiem. Gribēju sarunāt no kaimiņienes, lai tā pieliec vienu ērkšķogu zariņu- kaut kāda vecum veca šķirne, ogas tādas kā spalvainas, bet ļoti garšīgas, taču viņai tieši šis krūms ņēmis un pa ziemu nobeidzies...
CIK sarežģīti.

Es dalu cerus....ātri un vienkārši.krūmi parasti pamatīgi saaug tā ka noteikti jaunos pieaugumus brīvi vat nodalīt.
··· Jāņogu audzēšana: Jāņogu un upeņu krūmu... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu