Jaunie projekti

jaunie projekti foto attēls

Jaunie projekti - jautājumi un diskusijas

Renovētā ēka Purvciemā Kastrānes ielā 1/2 (12)
Kāda ir Jūsu pieredze/viedoklis saistībā ar renovēto ēku Kastrānes ielā 1/2? Apsveru iespēju šajā ēkā iegādāties dzīvoklī, tāpēc gribas uzzināt visus + un -. Padalieties, lūdzu, ar visu iespējamo inormāciju par šo māju un rajonu, kurā tā...
Ir taču cilvēki,kuriem patīk trokšņainas vietas.Paskat-centrs pilns ar iedzīvotājiem.
Māja,ja pareizi atceros ķieģeļu,tas ir +.Satiksme arī ļoti laba.Tikai tas kopmītnes zīmogs tā ne visai.Kaut gan,daudz kas atkarīgs no remonta kvalitātes,plānojuma un cenas.
Katrānes ielu zinu,netālu no manis,māju nezinu,kura tā ir.
Ja ir ielas māja,tad nahh,tādu,ja tagad tik liela izvēle ar mājokļiem,kaut vai blakus manai majai,klusa vieta,zaļš rajons.
Uz Kastrānes tikai vienu māju tagad renovē.Tā ir ielas māja, garām iet sabiedriskais transports,satiksme paliela.Agrāk tur bija kaut kādi ofisiņi, katrā kabinetā savs, blakus spēļu zāle.Es arī meklētu klusāku vietu. izskatās pēc kaut kādas kopuškas, nav laba investīcija. Tā arī ir kopmītņu tipa ēka.
Renovācija tur ir ilūzija. Normālu plānojumu neredzēt kā savas ausis tajā mājā. Parasti dzīvoklis sastāv no tur no 2-4 koju istabiņām. Šajā gadījumā viņi tirgo maģimeņu projektu par jaunas ēkas cenu. tad jau labāk pirkt dzīvokli Klijānu ielā 20.
··· Jaunie projekti: Renovētā ēka Purvciemā... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Atsauksmes par dzīvošanu jaunceltēs Salaspilī (19)
Varbūt esat saskārušies paši vai dzirdējušo no citiem kādas neparastas atsauksmes par dzīvošanu jaunceltēs Salaspilī, piem. Silmaļu ielā un citās tuvumā esošajās? Piemēram, aura dzīvoklī, māldzīvnieku uzvedība, mebeļu paspārbīdīšanās...
Mazliet zinātu vēsturi (vai vismaz vietu, kur gatavojies mitināties), zinātu arī kur atradās gan Salaspils nometne, gan karagūstekņu nometne. Vēl satraucies par salaspils atomreaktoru - tas Tevi nekreņķē?
Ja tik ļoti esi ezotēriski tendēta, paņem pie apskates kādu ekstrasensu (labāk 4 - kā šovā, katru atsevišķi un skaties, ko katrs saka).
Bija kādreiz multene "Spoku mednieki", a tās mājas gadījumā arī nepārbīdās vietām? Tad atkal sanāks "S ļohkim parom".
nu tad vajag uz bez tabu pazvanīt, fiksi noskaidros, viņiem baigi patīk tāda veida ziņas.... Ko Tu vēl ņemies, ja tie tuvinieki ir prom? izklausas pēc pilnmēnes.... tagad būvē, kur pagadās- gan kapos, gan applūstošās vietās....
kopumā jau katrā mājā kāds ir miris...dzīve turpinās!
··· Jaunie projekti: Atsauksmes par dzīvošanu... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Atsauksmes par "Vecozolu namiem" (1)
Ja kādam ir/ir bijusi saskarsme ar šo nekustamā īpašuma projektu Mārupē - padalieties, lūdzu, ar savām atsauksmēm. +/-, dzirdamība, ūdens kvalitāte, u.c.
Sociaalajaa maajaa dzirdamiibai vajadzeetu buut labai...

http://www.db.lv/citas-zinas/rigas-dome-izraugas-majas-atpirksanai-129260?cp=1#comments
··· Jaunie projekti: Atsauksmes par "Vecozolu namiem" lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu