Kapi

Kapi - jautājumi un diskusijas

kapos-tur tads piedavajums par maksu. pasvaldības kam pieder kapi ··· Kapi: Kur meklēt kapu sakopēju? lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kapu pieminekļa cena (17)
vēlos uzzināt aptuvenās izmaksas. (tikai nevajag netā sūtīt, ir zvanīts/skatīts, vajag pieredzi) Vajadzības - melnais granits, piemineklis/plāksne ar kādiem 60 gravētiem burtiem, pulēts no vienas puses, nekā īpaša, ap 2 ...
Jā, tas ir par granītu, marmors droši vien krietni dārgāks. neieraudzīju iesākumā, ka marmors vajadzīgs. Tur ir arī tas droši vien, samērā nopietna vieta. Oi, un ap placi apmales arī? Tad pusotra štuka ir ok! Principā cenas visiem kantoriem aptuveni vienādas. akmeņus arī pērk visi pie tiem pašiem piegādātājiem. Apmale ap simtu, piemineklis nedaudz virs 300, nezin vai sēta tik dārgi. Nesen radi pasūtīja pieminekli Rīgā, Pārdaugavā, aizmirsu tās firmas nosaukumu. Izmērs apm. tāds pat. Kantoris samērā nopietns, paši gan griež, gan slīpē, gan gravē - ar kompi un ar roku. Piedod, bet aizmirsu ielu un firmas nosaukumu, pa ķērienam ar to ziņu nav. Tas ir pirms Ziepniekkalna, no Bauskas ielas uzgriežoties uz Mazās Stērstu ielas, pēc tam pa Stērstu ielu un pirmajā lielā krustā pa kreisi. Būs tā borģele kreisajā pusē, pirms paprāva fabriķa(Rīgas piens?) Cena bija ar aizvešanu apm. 30km no Rīgas un uzstādīšanu. Nafig tev marmoru, kapos viņi neatšķiras, tik vien būs ka pats zināsi cenas atšķirības bet vizuāli atšķirība tikai cenā, marmoru vari ņemt mājai palodzēm, virsmām. Ņem melno zviedru granītu, ukraiņu granītam ir tādi pelēki lāsumiņi, un kopā ar apmalēm un gravējumu varētu būt uz 350 Ls, marmors pie mums tikai gaišs biežāk sastopams, tāpēc uz 700 varētu būt bet es šai jomā jau paŗis gadus neesmu iekšā. Ja vajag, tad varu iedot mana bijušā tel nr. vispār par marmoru tas ir lēti (bet tiešām- kam Tev marmors- granītam nav ne vainas un krāsu gamma daudz plašāka un niansētāka un cenas tas uzreiz palētina, +mandomāt, ka tas marmors, kas te tiek tirgots nav viengabalainais(īstais), bet no šķembām presētais- kā akmens masa - nu kaut kā tā), bet vislabāk tās lietas (cenas un materiāla apstrādes izmaksas kāds tēlnieks paskaidrotu) ··· Kapi: Kapu pieminekļa cena lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Mazkapitāla SIA valdes loceklis (3)
Vai drīkst būt arī mazkapitāla SIA valdes loceklis cilvēks,kurš jau ir valdes loceklis parastajā SIA?
Drīkst. Kaut piecās SIA, no kurām, tikai viena var būt mazkapitāla. Protams ka jā. ··· Kapi: Mazkapitāla SIA valdes loceklis lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Pamatkapitāla palielināšana (9)
Jāpalielina pamatkapitāls no 1.00 eiro uz 2800 eiro. Vai ""pamatkapitāla palielināšanas noteikumi"" ir tabula, kas izprintējama, vai tas ir sacerējums, līdzīgi kā sapulces protokols, pieteikums kapitāldaļu iegūšanai un ...
Apstiprināti ar
Sabiedrības ar ierobežotu atbildību
“AAAA” dalībnieka
20___. gada 22.decembrī lēmumu Nr. 02



Sabiedrības ar ierobežotu atbildību
“AAAA”
(vienotais reģ. Nr. 000000000000),
(adrese: Rīga, Graudu iela____ , LV-1058)
PAMATKAPITĀLA PALIELINĀŠANAS NOTEIKUMI

Sabiedrības ar ierobežotu atbildību “AAAA”
1. (turpmāk tekstā – Sabiedrība) pamatkapitāls tiek palielināts, esošajam dalībniekam izdarot ieguldījumu sabiedrības pamatkapitālā un pretī saņemot attiecīgu jaunu daļu skaitu (Komerclikuma 197. panta (1) daļas 1) punkts).
2. Sabiedrības palielinātais pamatkapitāls ir EUR 5000 (pieci tūkstoši Eur). Sabiedrības līdzšinējais pamatkapitāls – EUR 2000 (divi tūkstoši Eur) tiek palielināts par EUR 3000 (trīs tūkstošiem Eur).
3. Vienas daļas nominālvērtība ir EUR 10 (desmit Eur), kopējais palielinātā pamatkapitāla daļu skaits – 500 daļas.
4. Pamatkapitāla palielināšanai paredzēto daļu apmaksa notiek naudā, Sabiedrības dalībniekam iemaksājot to Sabiedrības bankas kontā līdz 20____. gada 24. novembrim.
5. Pamatkapitāla palielināšanā ieguldītās daļas dod tiesības uz dividendi ar to apmaksas brīdi.


Sabiedrības ar ierobežotu atbildību „AAAA” dalībnieks:

Jānis ___________________
Tas ir izmainas statutos un sapulces protokols ar uzraditam kapitala dalam kas pieder valdes locekliem. Plus sis pamatkapitala palielinajums ir jaiemaksa firmas konta... Vispār jau uz šādiem jautājumiem nevajadzētu sniegt nekādas atbildes, bet atbilstošu jautājumam varu sniegt : Komerclikums (185. pants)
Man patīk ka šāda tipa "uzņēmēji" vienmēr bļauj, cik viņiem negudri darbinieki un cik s****a valdība...
Tā "tabula" ir dalībnieku reģistra nodalījums.
Savukārt, iemetot googlē "pamatkapitāla palielināšanas noteikumi" izlec iespaidīgs daudzums piemēru.
Palasīt vajag Komerclikumu. Un jautājums formulēts nekorekti... Nesaprotama reālā vajadzība un risinājuma būtībā..... ··· Kapi: Pamatkapitāla palielināšana lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kā izkapināt izkapti? (26)
Vēlējos pavaicāt, kā pareizi izkapināt izkapti, jāpļauj daudz,ar galodu grūti uztrīt, laktiņa ir, tik bail ka nesadauzu viņu galīgi garām..
Kapināšana ir asmens šauras josliņas pastiepšana/plānināšana ar kaldināšanu. Es to daru uz mazas,mietā iedzītas,trīsstūrveida laktiņas ar nelielu,liektu virsmiņu. Visa māka ir saskaņot sitiena virsmas lielumu un leņķi. Rodas tādi kā zobiņi,ļoti griezoši. Kaļot plakani uz laktas,asmens izstiepjas un sāk mesties tā,ka ne savaldīt... Katrā ziņā interesanta nodarbe-vismaz kamēr apgūst. Un kodiens nesalīdzināms... arī mūžs ilgāks,jo metāls netiek deldēts. euromen, nē, ar smirģeli nevar panākt to, ko ar kapināšanu :) Smirģelis ir efektīvāks, ja izkapts tiek "izgriezta" :)
Tā asināmā mala ir kādus 2-3mm plata un plāna (galvenais, neaizrauties, lai nav pārāk plāna, jo cietāku zāli pļaujot tā kapinātā daļa izlūzt). Pēc tam izkapts kļūst ievērojami biezāka.
Ar visādiem smirģeļiem vai flekšiem var tik nazi uzasināt, nevis panākt ko līdzīgu kapināšanai (plus, ja izdodas, tas izkapts mūžu samazina vienkārši katastrofāli :))

P.S. Piekrītu kvartam. Parādīt ir daudz vienkāršāk, nekā izstāstīt, lai gan Viliendi ir diezgan precīzi izdevies to visu aprakstīt - tieši tā tas arī notiek. Laktiņa (pareizā augstumā), āmurs un lēna un vienmērīga dauzīšana :)
Izkapts klusais šņirksts rīta rasas pilnā zālē ir daudz labāk par trimmera skaļo mocīšanu. Un labs pļāvējs ar izkapti to izdarīs vēl ātrāk par trimmerētāju. Patika vērot glīti appļautās kalnu pļavas Rumānijā, tur tikai pa vecam. Asināt var ātri iemācīties. Galodiņa kabatā un ik pa laikam uz trin. Ar laktu- jāiet mājās. Galvenais, lai kāts viegls un ērts. Mūsējo kaimiņš salauza un ielika vietā citu, uzreiz grūtāk un neērtāk, kaut uztaisīts bija smuki. Paņemt un aiziet pie lietpratēja.Pie reizes par dzīvi parunāt. Vecie vīri uzreiz būs priecīgi, ka var būt noderīgi. meklē googlē "how to peen a scythe "
pirkt lētus ķīniešu mēslus ir idiotisms - tā jau izgāztuves pilnas ar salauztiem krāmiem, kurus nav vērts labot.
··· Kapi: Kā izkapināt izkapti? lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kapavietas labiekārtošana (2)
Nākamvasar būs nepieciešams iekārtot kapa vietu. Nezinu,kur meklēt šāda darba izpildītājus,lai nebūtu dārgi pāri mēram.
Kapsetā tuvakajā Katrai kapsētai ir tas tautā sauktais,kapu direktors,pie tā arī griezties.Zinu,ka melnzeme un baltās smiltiņas visur ir par velti,sķembas un citi dekoratīvi uzbērumi gan jāpērk.Visādas marmora apmales un citi dekori meklējami kapu servisos.kur izgatavo pieminekļus. ··· Kapi: Kapavietas labiekārtošana lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kādas ir kapitālā remonta izmaksas kvadrātmetrā privātmājai? (19)
Daudzi būvē un remontējas... varbūt kāds var nosaukt aptuvenas kvadrātmetra izmaksas... Ja ēku remontē pilnībā... varētu pat saukt par renovāciju... no pamatiem līdz skurstenim... visu kanalizāciju... jaunu apkuri (siltās ...
"Meistari jau grib dienā no 80 eiro un uz augšu... :D"

Un? Nu pajautā sev vai tu patiešām gribi lai to remontu taisa "meistars" kas gatavs strādāt par minimālo samaksu?:)
Pamēģini vienkāršu testu - jebkuram elementāram celtniecības darbam (kaut vai nomainīt rozeti, uzlikt loga ailei apdari un tml) sākumā piemet cik ilgā laikā, tavuprāt, to vajadzētu izdarīt un pēc tam reāli izdari (un vēlams "ātri un labi" izdari). Un tad ļoti ātri sapratīsi gan to kā "viss kas var atklāties", savukārt kad sāksi pirkt instrumentus un aprīkojumu, sapratīsi arī meistaru izmaksas :) Pasmejies un ķeries klāt...Vēlāk sapratīsi..Siltās grīdas komfortam , padārgs prieks ekspluatācijā.. 300€/m2 ir reāla cena ar faktoru "viss kas var atklāties" vecas mājas remontā. Par augšā aprakstīto programmu es pat teiktu, ka ir zināma deva optimisma pie šī skaitļa.

Par terminoloģiju - renovācija vienkāršiem vārdiem varētu tapešu pārlīmēšana, ne silto grīdu ierīkošana un kanalizācijas pārbūve.

Par darbu organizāciju - ja esi gatavs visu nepātraukti finansēt, ne taisīt n-tos pārtraukumus naudiņas sapelnīšanai, tad celtniekiem jāņem objektu, ne jānāk piestrādāt uz stundām.
Loģiski, ka jaunu uzcelt vieglāk.Cik tad maksā bloki sienām? Dārga ir apdare. Un ja vēl veco jānoplēš. Projekti un galvenais saskaņošana, un pats trakākais nodošana ekspluatācijā gan ir super dārgi. Tur piekasīsies pie katra burta, katra cipara, katra centimetra. Maksāsi, cienāsi, utt. Tas ir dārgs prieks, katrs parakst ar 2 nullēm. ··· Kapi: Kādas ir kapitālā remonta ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Paštaisīts antīks skapis (15)
Nezinu ko darīt ar pirmskara galdnieka darinātu drēbju skapi- pārvērst pelnos tēju vārot vai cits pielietojums.
Noteikti var apgleznot, iekšu iztapseet, iznāks jauks un lietojams skapelis! Ieliec bildi, gan jau kaadam noandeleesi. JA skapis ir vienkārši kopā sasisti dēļi - droši pelnos,
Bet, ja cik necik izskatās vai interesants dizains,
var atjaunot, restavrēt vai pārbūvēt...,
Kādam kolekcionāram pārdot.
hmm, man laukos ir paaris taadi skapji. Vinni ir no iista KOKA , neviss no papiira skaidaam , kaa ssodien taisiitie :( Riktiigi Latvijas laika skapji, un ir kaa jauni veel ssodien. Ja neskaita kkirmju caurumus ;(( Kaapeec lai mestu aaraa? Pieskanno paareejo taja istabaa, un buus super. Sadedzināt jau var vienmēr, tomēr parasti ir vērts iespringt, kā labāk restaurēt, un, ja nevajag pašam, atradīsies kāds, kas gribēs. ··· Kapi: Paštaisīts antīks skapis lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Labi un lēti iebūvējamie skapji? (8)
Sobrid nepieciesams iebuvejamais skapis istabai. Ir kadi ieteikumi, idejas, kuras firmas pakalpojumus izmantot??
+1 birininss :) depo var nopirkt visus pribambasus kas vajadzigi un beigās sanāks kādas 7 reizes lētāk. bij gadījums kad vajadēja pēc bīdām durvīm man veikalā pateica ka lētākās pēc maniem izmēriem maksās ap 700 ls. nu bļins ko viņi domā ka es neesu durvis redzējis. dopē sapirku materīalus un iztaisīju pats beigās izmaksas bij bišķiņ pari pa 100ls ....visdārgāk būs durvju furnitūra un sliedes,bet lētās nevajaga pirkt,vislabāk firmā amfurnitūra pie Braslas tilta un durvju plāksnes var pasūtīt firmā Attēls-R atrodas Rumbulā. http://www.latrek.lv/slon.html

ātri, ērti, salīdzinoši ar citiem skapju taisītājiem arī lēti :)
Ņemot vērā krīzi un tra tra tra (tātad to, ka daudzi firmu darbinieki /arī labi galdnieki/ ir palikuši bez darba), pieņemu, ka Tev kāds te uzrakstīs privāti.
Manai draudzenei nepilna mēneša laikā (par ļoooti pieņemamu cenu) uztaisīja mēbeles pēc aptuvenām skicēm. Mēbeles (sekcijveidīga padarīšana un skapis) viņa bija noskatījusi kādā veikalā. Cena laikam bija 2-reiz mazāka nekā veikalā.
uzraksti uz edat@tvnet.lv ··· Kapi: Labi un lēti iebūvējamie ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Pašdarināts iebūvētais skapis ar bīdāmām durvīm (9)
Paši taisamies konstruēt iebūvējamo skapi, taču rodas problēma ar durvīm. Protams, tām jābūt bīdāmām. Vai kāds var palīdzēt ar padomu kā saviem spēkiem tikt galā, kur lētāk nopirk aksesuārus utt. Gribētos, lai ...
Depo var nopirkt konstrukcijas biidaamaam durviim-sliedes, ritentinus, utt. Juutu lidz,pats taisiiju-taa arii neko neuztaisiiju. Ir Čiekurkalnā tāds veikals Čiekurs, tur visādi pričendāļi un garnitūras visādām mēbelēm, gan iebūvējamām gan parastām, arī bīdāmām durvīm gan ritenīši gan sliedes un lētāk kā citur. Uz briiviibas ielas mazliet nedaejot liidz Jaunajai Gjertruudei labajaa pusee labs saimnieciibas precju veikals. vēsi var uztaisīt, ja vien rokas neaug no pakaļas :)
Depo normāla bode
··· Kapi: Pašdarināts iebūvētais ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu