Kāzas

kāzas foto attēls

Kāzas - jautājumi un diskusijas

Vecmeitu ballīte (17)
Varbūt kāds var pamest kādu ideju jautājumiem, kurus iepriekš uzdod līgavainim un tad pārbauda līgavas zināšanas par topošo vīru? Varbūt kāda inčīga atrakcija nāk prātā? Doma ir braukt ar kuģīti un tur palaist gaisā balonos īeliktas...
Noīrē žigalo lai jaunā sieva kārtīgi izpriecājās. Aizej uz Vecrīgu un paskaties kā to stūlbie briti dara. Mums taču ir vienlīdzība. Piedzeraties, arpoličiem izkaujaties, ar plikiem dupšiem kādā piemineklī uzrāpieties, lai jaunais vīrs skatoties Degpunktu var novērtēt sieviņas ātrumu un spēku. Pirmais video jau ģimenes arhīvā būs. Lai jauniem veicās!!!! kad reiz sievietes nāks pie prāta un beigs šito māžošanos...vecmeitu ballītes vietā labāk aizbrauciet uz laukiem pie omes un dārzu palīdziet izravēt, vismaz būs jēga un omei liels prieks. i par kāzām vagā sēžot varēsiet parunāties :)) Nav pieredzes ar vecmeitu ballītēm un arī nevēlos, no čem čort ne šutit... Bet, jau tie uzskaitītie pasācieni izklausās banāli un garlaicīgi, tas varbūt uz urrā! aizietu 20-gadnieču kompānijā, bet citādi - prasās ko daudz oriģinālāku. Piekritu Jurim...manai meitai arī 9.jūlijā kāzas,bet izdomāja,ka tomēr šādu jampadraci nerīkos.Jau paliek skumji,skatoties,kā izmisušu līgaviņu bari šturmē Vecrīgu. Nevajag meklēt utis topošā vīra kažokā, bet Saulei austot svētavotā nomazgāt visu to enerģiju kas ir palikusi no iepriekšējiem vīriešiem lai laulībā stājoties jaunā sieva vismaz enerģētiskā līmeni būtu tīra...... ··· Kāzas: Vecmeitu ballīte lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Ielūgums uz kāzām (19)
Vai ielūgums uz kāzām vnm ir "papīra formā" vai tas var būt arī mutisks uzaicinājums?
parasti pēc mutiska aicinājuma seko arī ielūgums smukā aploksnē, rakstisks. Saprotams, ka var pabrīdināt mutiski, bet uzaicinājumam jābūt rakstiskam. Nu tas atkarīgs kāda "mēroga "svinības.....ja mazas svinības, tuvāko lokā, var arī ar mutisku uzaicinājumu... var, jā:) ja kāzas notiek zaksā darbdienas pusdienslaikā, fiksi, fiksi sarakstīs, fiksi pa ķilavu maizei, fiksi pa šnabja glāzītei un, gatavs, tad var mutiski, jā Es vienu ielūgumu uz kāzām saņēmu elektroniski..pat ļoti skaisti noformētu..nav starpība,vai tas pa pastu vai elektroniski. ··· Kāzas: Ielūgums uz kāzām lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Dāvana kāzās (12)
Kādas dāvanas dāvināt kāzās (precas jauna sieviete), varbūt varat padalīties pieredzē?!:)
Labu kosmētikas komplektu...Bet vispār,pēc jaunās sievas vajadzībām...vēlmēm...hobijiem...iegribām...niķiem...utt... :)) Ja ņem vērā,ka reizē precas arī jauns vīrietis,tad var uzdāvināt kopīgu dūnu segu.:)) Man jau patiktos davanu karte ,pec tam pats vari izvēlēties to kas nepieciešams. Jāņem vērā daudzi faktori, kur jaunais pāris dzīvos - tikko iegādātā īpašumā vieni, pie vieniem no vecākiem, vai iepriekš iekārtotā ligzdiņā...
sākot no labām sadzīves lietām (virtuves kombaini, trauku komplektu, zīda gultas veļas komplektu utt.) beidzot ar atsevišķām privātām lietām katram.
Ar ko atšķiras dāvanu karte no naudas? Dāvanu karte piesieta iepirkšanās vietai, tai ir ierobežots derīguma termiņš(tam beidzoties - nauda vējā), to var iegādāties ar bezskaidras naudas pārskaitījumu(der juridiskām iestādēm izdevumu attaisnošanai).
Ierastā prakse: -kāzās svin jaunas ģimenes oficiālu sākšanos, dāvina visu ko saimniecībā noderīgu abiem(lai tik nav vienādi vairākiem ciemiņiem), unversālākais ir un paliek nauda, nevēlies maksāt tieši, pasniedz apdrošināšanas polisi ar uzkrāšanu kur veikta pirmā iemaksa(pēc Tavām iespējām).
··· Kāzas: Dāvana kāzās lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Dāvana kāzu 50 gadadienā (zelta kāzās) (12)
iesakiet lūdzu ko varētu dāvināt uz kāzu 50 gadu jubijeju?
Vai tie, kuri iesaka ceļojumu, ir padomājuši, cik tiem cilvēkiem gadu,- vai viņi spēs ko tādu izturēt?
Lūk, par to sanatoriju gan nav slikta doma.
Jaunus laulības gredzenus - zelta kāzās esot pieņemts tos mainīt. ceļojumu! Viss atkarīgs no tā, cik tuvi pazīstams ir šis pāris. Ja svešāks, tad kādu mākslas priekšmetu (mākslinieka radītas krūzītes, vāzes, interesantus pulksteņus utt.), nopērkami mākslas galerijās lielā vairumā .
Ja tie ir tuvi radi, tad iepriekš minētais ceļojums nav slikta doma. Var kādu divu dienu atpūtu kādā viesnīcā, viesu namā, kur ir masāžas, ūdens procedūras un cita veida atpūta. Vai ko tamlīdzīgu.
celjojumu ··· Kāzas: Dāvana kāzu 50 gadadienā (zelta... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kāzas maija beigās! (6)
Iesakiet, lūdzu, padomu kā gatavoties kāzām! Kāzas plānojam nelielas, ap 20 cilvēkiem, būtu labi Rīgā vai pierīgā. Tā kā Maija beigas, iespējams, kāds zin, kādu restorānu, viesunamu ar skaistu ābeļdārzu.
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Ir tads teiciens, ka tie, kas precas maijaa, visu dziivi "budjet majatsja". Kā gatavoties? Nolīgt kāzu rīkotāju un atslābt :)
Kopā ar viņu arī atradīsiet piemērotāko vietu kāzām (kas gan atšķiras, cik ilgi un kādas tās kāzas gribiet - tikai vakariņas vai kārtīgs 3diennieks) :)
Bīriņu pils:) Kleistos labs viesu nams ar dārzu Es arī ieteiktu kāzu rīkotāju - vari satikties, izrunāties, vienoties par budžetu, kurā jāiekļaujas, un dzīvot bez stresa :). ··· Kāzas: Kāzas maija beigās! lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kāzu tortes (6)
Vai kāds nevar ieteikt - kas cep kāzu tortes?
Mii un zjee!Tagad uz katra stuura konditorejas, kur pat bildees var apluukot, kaada modelja torti gribi!
Otrkaart ir guugles tante, treshkaart paskaties precos.lv
kur ir atshkjiriiba starp parastu torti un kaazu torti? :) http://www.google.lv/search?hl=lv&q=k%C4%81zu+tortes&meta=
Shite gaazj no kaajaam taas kaazu tortes un viesu nami, kuri nodroshina viesiibaas galdu klaashanu, nodroshina kaazu gadiijumos arii iipashu, klientu izveeleetu torti.
...29517683-SELGA Telefons 26347305 Sarmīte. ··· Kāzas: Kāzu tortes lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Balti baloni kāzām - kur nopirkt? (4)
Kur varētu iegādāties kāzām baltus balonus? Ir krāsaini, bet baltus neizdevās sameklēt. Paldies.
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
ALFA veicī pirmajā stāvā, kas ar dāvanām ņemās, (neatceros nosaukumu) bet tur viņi tin un iesaiņo, un balonus ar visvisādus var atraut. Rīgas rēvija - veikals Jeruzalemes 2/4, internetā baloni.lv dekori el vē Ja vajadzīgs vakarā/naktī, tad daudz iespaidīgāk būs laternas -> www.laternas.lv ··· Kāzas: Balti baloni kāzām - kur... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kādā krāsā izvēlēties kāzu kleitu, ja precas ne pirmo reizi? (36)
Skaidrs, ja vienreiz mūžā, tad balta (ar nokrāsām) ir tradicionālā, savā ziņā simbolizē nevainību. Bet kādā krāsā izvēlēties kleitu, ja precas otrreiz, trešreiz, ceturtreiz? Kā iz pieredzes?
Aizsargkrāsā. Nu tas lai kā pleķīts pie pleķīša, bet vienotā dziesmā... jus tiesham tantem precejaties/precaties? nu moins.
sarkana krasa kleitam bija viduslaikos-monarhu gjimenes. sarkana kleita precejas Marija Stjuarte. vispar kaazu kleitu vesturi var atrast mamma-buble.
laulashanas bazniica neticiigiem cilvekiem ir mazhoshanas. jo tie,kuri nav draudze un apmekle bazniicu tikai svetkos un tad tur precas,ir liekulji un zaimotaji.
es uzskatu,ka bazniica japrecas tad,kad nodziivo kopa gadus 10,ne mazak. un kad ta bazniica tiesham ir apmekleta. ja jus ticat(saka,var tachu ticet tapat,neejot uz dievkalpojumiem), neesot draudze,kam jums japrecas bazniica?nekad nesapratiishu.
Dajebkādā, kādu sirds kāro. Citas pat pirmo reizi precas džinsās un tēkreklā. Domāju tad vairāk jāskatās kas piestāv, patīk. Droši vien tāpat labāk būtu ļoti gaiša krāsa... ··· Kāzas: Kādā krāsā izvēlēties kāzu... lasīt visu diskusiju (36 atbildes) –»
Vai šeit jau skatījāties? http://www.dainuskapis.lv/katalogs/2.5.2.-Kazu-dziesmas Ja dziedās pie vārtiem kādu no šīm , domāju, ka derēs....Zzīdi, zīdi rudzu vorpa,Strauja, strauja upe tecēj, Jauns un traks tu puika esi bijis, Dažus skaistus ziedus utt., Silavas valsis. Nu jāzina jau gaume un ar kādu humora izjūtu ir jaunais pāris.
Dziesma par Jaunību.....
··· Kāzas: Kur atrast kāzu vārtu dziesmas? lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kāzas Jaunmoku pilī (7)
Vai ir kāds/a, kas ir svinējuši kāzas Jaunmoku pilī?Padalieties lūdzu ar pieredzi!
Esmu tur bijis vairākos cita tipa pasākumos. Kas tieši interesē..? tapat ka Feks, esmu tur bijusi citos pasakumos.. bij jauki..:) Kāzās neesmu tur bijis, bet zinu diezgan labi šo iestādi no "virtuves puses". Domāju, ka par to pašu (un zemāku) cenu un ar to pašu konceptu var atrast ko labāku ... piemēram, Jaunpili. Kas tieši Jaunpilī labāks..? Es savas kāzas svinēju Jaunmokās! Ja kas interesē - raksti uz anketu privāti. ··· Kāzas: Kāzas Jaunmoku pilī lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu