Kukuļdošana (kukuļošana)

Kukuļdošana (kukuļošana) - jautājumi un diskusijas

Kukulis...ka korupcijas veids! (7)
Kukulis...sens lietvards,ka zeme si!Maizes klaips un kukulis!Pamatu pamats!...un te tev bija,korupcijas veids!...kukuldeveji ,kukulnemeji!...un brinamies,ka netiek valsts ar to gala,ja kukulus izmanto praktiski visi!
Kurzemes hercogistes laikos maizes kukuli ar zelta monētām mēdza pasniegt muitniekiem... :)
Mūsdienās gan tā biežāk šokolādes konfekšu kaste (kas skaitās pie "atļautajām pateicībām") kuras saturs papildinātas ar kādām naudas zīmēm. Maizes kukulī vairs neviens neko slēpt nemēdz.:)
lai nebutu korupcija,
izmanto lobesanas piegajienu!
Manuprāt, ļoti labs vārds, kaut vai ar citu nozīmi. Citās valodās tiek izmantoti vārdi ar pavisam citu nozīmi. Tā kā ierēdņu uzpirkšana ir bijusi kopš seniem laikiem, vārdam arī jābūt tādam senatnīgam kukulis ir labs vārds Tiešām, labāk skanētu- dāvana! Kad pasniedz dāvanu, atbildes žests kā izpalīdzība vai pretimnākšana ar klanīšanos un laipniem smaidiem kameras priekšā...būtu tik aizkustinoši cēli; hm, hm, hm, kā deja!:DDD
Nav ko maizītei piedēvēt lietas, kas uz viņu neattiecas!:DDD
··· Kukuļdošana (kukuļošana): Kukulis...ka korupcijas veids! lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kukulis ārstam (25)
Arstējošais dakteris un kukulis - vai tas ir obligāti?
atkariba, cik slikta veseliba un kada kaite..
lielakoties jau ta ir tada stingra tradicija, jo ipashi slimnicas, operacijas ut..
kukulis - kaa piespiesta lieta pirms operaacijas.....nesmukums un kauns visai aarstu sugai. Toties - peec savas briivas gribas un peec operaacijas - pateiciiba:) Varu atzities, ka esmu pagulejusi nedaudz slimnicas. Un bez kukuliem.. Skatijos uz dakteriem, masinam utt un brinijos, kur tada cilvekmilestiba var rasties. Daktere pacientus ar karotiti baroja....
Toties, zinu gadijumus, kad cilvecins iedod kukuli, un dakteris pasaka, ka par maz.
Parunajos ar dakteriem un, izradas, ka pasi mes pacienti vainigi, skrienam ar kukulisiem, un tad jau ari vini sak lekties.
Iesaku pameginat bez. Bus patikami. Un neviens neteiks, ka par maz iedevi
Es nedotu kukuli! Ja justu, ka netiek darīts viss iespējamais, stingrā balsī pajautātu, vai dakteris maizi ēd. Ja teiktu, ka ēd, jautātu viņam, vai viņš gribētu ēst sliktu maizi utt. Nē, nav. Tas notiek tikai tādēļ, ka pati tauta to iedibināja vēl cara tētiņa laikos un tādēļ, ka neviena valdība Latvijā vēl pagaidām nav novērtējusi ar adekvātu atalgojumu ārstu, skolotāju , zinātnieku utt. darbu. Drīz jau nebūs kas strādā, jau trūkst... tāpēc garum garas rindas veidojas pie dakterīšiem, tāpēc tauta ar kukuļa iedošanu cenšas to rindu saīsināt.Skumji... ··· Kukuļdošana (kukuļošana): Kukulis ārstam lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu