Līmes traipu tīrīšana

Līmes traipu tīrīšana - jautājumi un diskusijas

skatoties no kurienes,bet jebkurā gadījumā,jāgaida,lai šamā sacietē,citādi būs vēl trakāk...bet peli Tu no viņas toč neiztīrīsi:D vaitspirty Kas ir peļu līme? Pirmo reizi, ko tādu dzirdu! Tas ir kā mušpapīrs pelēm?Tāds tiešām eksistē? Ārprāts! Moki dzīvnieku, to pielīmējot, kamēr tas mocoties mirst bada nāvē pēc kādām nedēļām vai arī nosmokot.
Kurš idiots ko tādu izdomāja ražot un kas tiešām ir tie, kas līmi arī pielieto, nepadomājot iedarbības shēmu.

Bet līmi var iztīrīt ar vaitspirtu- kā īsti pareizi to ķīmiju sauc, nezinu.
··· Līmes traipu tīrīšana: Kā notīrīt peļu līmi no ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kā dabūt nost superlīmi? (21)
Kā visātrāk un nesāpīgāk dabūt nost no ādas superlīmi? Neveiksmīgi pārdūru tūbiņu un tagad visa sauja ar līmi.. :(
Ar nagu vīlīti! vispirms pagaidi lai nokalst. tad arii nopleesiisi. priecaajies,ka nav karstaa liime :) shitaa nemaz taa nesaap... shkjiet, ka ar acetonu... Nagu vīle tiešām der, tikai tā, kas domāta "falšajiem nagiem". Parastā nenoņems. Es parasti ar smalko smilšpapīru:) ··· Līmes traipu tīrīšana: Kā dabūt nost superlīmi? lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kā noņemt superlīmi no planšetdatora ekrāna? (8)
Kā noņemt superlīmi no planšetdatora ekrāna virsmas?
Superlīmes ir dažādas pēc sastāva kurš nosaka līmes stiprību. Komponenti ir vieni un tie paši tikai proporcijas ir dažādas lai līme ir vai nu stiprāka vai mazāku stiprību. Acetons kā organiskais šķīdinātājs nav nevienas superlīmes sestāvā, 100%.
Tāpēc arī iesaku neliet uz ekrāna acetonu jo ja ekrāns ir no kāda organisko materiālu komponentiem tad acetons to var izkausēt. Mēs neviens nezinām no kāda.Ja ir stikla tad problēma ir atrisināma 100%, nav vajadzīgs šķīdinātājs, tad var ar tapešu nazīša asmeni vai asu naža asmeni slīpi pret stiklu nokasīt. Pārbaudīt vai ir stikla ekrāns var kādā malā ar asu materiālu, adatas spicumu mēģināt ieskrāpēt, ja paliek švīka tad tas ir organiskais materiāls un šķīdinātājus nelietot. Ja nepaliek nekas tad ticami, ka stikls. Tad var veikt manis iepriekš aprakstītās darbības.
Nekādā gadījumā neklausi pastnieku, sabojāsi 100% ekrānu! Bet noņemt visticamāk nenoņemsi nekādi. Vari ļoti, ļoti, ļoti uzmanīgi ar tapešu naža asmeni kasīt tikai to vietu, uzsveru, ļoti!! uzmanīgi, kaut ko nost dabūsi bet noteikti ne visu. Planšetnieka ekrāns nav stikla un tāpēc nav zināms ar kādu šķīdinātāju var kust. Tāpat nav zināms ar ko šķīst superlīme. Iesaku neeksperimentēt. Visdrīzāk ka nekā! Superlīmes ir dažādas. iesaku cerēt, ka tā bija uz acetona vai kāda cita ātri gaistoša šķīdinātāja bāzes, jo, ja tā bija uz dihloretāna bāzes, tad nost nedabūsi un nenonāks arī pati. Ja uz šķīdinātāja, tad atstāj, gan jau kādā brīdī noleks nost ;) ja ekrāns stikla, tad aržileti/asu skalpeli slīdinot asmeni ~45 grādu leņķī pret stiklu. Ja plastmasa tad ar galiem... ··· Līmes traipu tīrīšana: Kā noņemt superlīmi no ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Momentlīmes traipa tīrīšana (8)
Kā iztīrīt momentlīmes traipu no džinsu biksēm? Vai ir kāds šķidinātājs?
Nezinu vai saja gadiijumaa paliidzees,bet var pameeginaat.Uzliec aviizi un ar karstu gludeki,daudz traipus saadi esmu iztiiriijusi!! ...nu nez vai "šito mantu" tā vienkārši vispār var iztīrīt Diemžēl, tur nekas nav līdzams;( ..tīrot traipu tik un tā pleķis paliks,tik varbūt vairs ne tik ciets...tā ka ar vienlīdz labiem rezultātiem var sekot arī scales padomam,traipu izgriezt:))) momentlīmi nevar iztīrīt, ja nu vienīgi ķīmiskajā tīrītavā griezties pēc palīdzības. ··· Līmes traipu tīrīšana: Momentlīmes traipa tīrīšana lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Labdien!

Nekas priecīgs tas nav,bet ir varianti-ja ir intrese,tad varam sazināties,vienīgi ja nav ļoti lieli laukumi,tad tas visdrīzāk nozīmē krāsošanu,jo superlime mīl saēst krāsojumun vai laku.
skrāpē tik nost un brauc tālāk....neiespringsti un netērē naudu uz pārkrāsošanu :) iebrauc pie Alfas,auto mazgātuvē,vismaz man pirms gada visas uzlīmes noņēma nost ar kaut kādu ķīmiju,kas smaržoja pēc apelsīniem,nekādas pēdas nepalika:) uzliimes, jaaa, taas ar citrusu prepapraatiem nonnemaas. Bet ja iista superliime (krazy glue ) uzsmeereeta, aizmirsti. Vieniigi puleet ar uudens smilksspapiiru ceriibaa, ka auto laku/kraasu neasaccakareesi. Nu tad buus japaarkraaso. Ar superlīmi ir problēmas.
Var mēğināt izpulēt.
Bet uzmanīgi.
Pēc tam ievaskot un uzpulēt😎
··· Līmes traipu tīrīšana: Kā dabūt superlīmi nost no ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kā notīrīt silikāta līmes paliekas no stikla? (11)
Mēģināju mazgāt, kasīt, bet nekā.
Silikaats reagjee ar stiklu, taapeec aizmirsti par notiiriishanu. Atliek mainiit stiklu. Silikātu līmei ar silikonu tik vien kopīga, kā pirmās divas zilbes.
Principā stikls sabojāts.
Soudal ir speciāls līdzeklis Silikon remover, nelielā iepakojumā. Lielo daudzumu silikona nogriež ar tapešu nazi, tad uzklāj noņēmēju un pēc minūtēm 5 visu noslauka, tad ar acetonu vēl noņem izšķīdušo silikonu un ar spirtoto stiklu tīrītāju notīra stiklu, būs kā jauns. Ikdienas pieredze. Njaa... nemaaceet silikaatu atskjirt no silikona... taa ir diagnoze! Lasu un smejos! :D :D :D Diemžēl nekā! ··· Līmes traipu tīrīšana: Kā notīrīt silikāta līmes ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu