Mēness

Mēness - jautājumi un diskusijas

Kas šonakt noticis ar mēnesi? (23)
Milzonīgs oranžs, redzams tikai no tilta, starp mājām vispār nav saskatāms, tātad ļoti zemu. Pirmoreiz kaut ko tādu redzu Latvijā!
Mēness lec??? Patiesībā - mēness ir redzams visu laiku - arī pa dienu gan vasarā, gan ziemā... Pavērojiet biežāk debesis! Nu nevajag te Marseli izcelties ar nezināšanu un apgalvojumiem, ka bezmaz visi uzskata, ka Mēness ir mākslīgs veidojums. Astronomu aprindās ir gandrīz simtprocentīgs viedoklis par Mēness dabisku izcelsmi, kurš radies pirms ~4,36 miljardiem gadu, Zemei saduroties ar protoplanētu Teiju. Šo teoriju ļoti labi apliecina Mēness seismiskā zondēšana un Mēness iežu analīzes.
Mazāk vajag skatīties REN TV, bet gan iepazīties ar īstu zinātnisko informāciju!
annija005: [bībele.... uzrakstīta vadāmiem cilvēkiem, lai viņus kontrolētu]
Krimināllikums ir tieši tāds pat neliela konsīlija raktu darbs uzrakstīts tieši tādiem pat nolūkiem:)

[ nu es tik tā; par to vai noliegt un atmest visas grāmatas, kas uzrakstītas cilvēku kontrolēšanai ir laba ideja un vai cilvēki bez tādam grāmatām maz var iztikt ]
Optiskais māns. Ne nu pirmo reizi, nekā... būšu atklāts, annij. šoreiz jūsu muļķību jau var saukt par žilbinošu. bez pārspīlējuma.

attēlā gūtebnerga bībele, ņujorkas publiskajā bibliotekā. drukāta ap 1450.g.
300. gadus pirms to uzrakstīja jezuīti.
··· Mēness: Kas šonakt noticis ar mēnesi? lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
kas tur smiekliigs... kaa lai zina cilveeks kaadas tur civilizaacijas pagadiisies priekshaa! Veel jau ir diezgan argumenteeta versija, ka visa taa ir amerikaanju propoganda un neviens cilveeks veel patiesiibaa uz meeness nav bijis. Izkaapsana uz meeness nofilmeeta tepat uz Zemes paviljonos - kaut vai pliivojosh ASV karogs, kaut gan uz meeness nekas nevar pliivot, jo vnk nav gaisa utt.
Ar 60-to gadu tehnologijaam nemaz nebija iespeejams aizvest un paarvest cilveekus uz meenesi. Jo tagad 40 gadu laikaa peec tam nevienam neko liidziigu veel nav izdevies atkaartot, kaut tehnologijas strauji attiistiijusjaas. Vobsem, es arii sliecos uz to, ka viss tas amerikaanju blefs, jo vinji zaudeeja krievam sacensiibaa par 1. kosmonauta godu un vajadzeeja kaut kaa atspeeleeties
TORPEDO- nu vismaz šoreiz es tev pilnīgu piekrītu, es arī esmu lasījusi vairākus žurnālistu pētījumus pa šo tēmu un man ar radās pārliecība, ka ASV kosmonauti nemaz nav bijuši uz mēness un to kas īstenībā pasaulē notiek, mēs varam tikai nojaust... "kaut vai pliivojosh ASV karogs, kaut gan uz meeness nekas nevar pliivot, jo vnk nav gaisa"
Lai plīvotu kosmosā, "gaisu":), tb pietiekami lielu atmosfēras spiedienu nemaz nevajag. Iztīsi kosmosā linu palagu, viņš arī "plīvos"... tikai deļ kustības momenta saglabāšanas.
Saproti, simtiem tūkstoši zinātnieku neienāk galvā apšaubīt mēness misijas... bet kur konspirācijas ir, tās netiek pamanītas, kur to nav, tās tiek.
Bet konspiraacijas teorijai ir viens buutisks truukums - piekriteeji staasta, ka tur ir vairakai gaismas avoti kuri ir prozhektori, karogs pliivo, jo caurveejsh paviljonaa bijis utt. Tachu - ja NASA uznjem gadsimta lielaako mistifikaaciju, vai tieshaam to nevar noveeerst un paredzeet? Jebkuraa Holivudas filmaa juus neredzeesiet nevienu lieku prozhektoru, nevienu lieku caurveeju. Vismaz ne tik uzkriitoshaa veidaa. Tad jau NASA darbs buutu jaauzskata par visprastaako braakji pat peec prastaakaas filmu studijas meerauklas :D ··· Mēness: Vai pirmais cilvēks uz Mēness... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Interesantākie pilnmēness novērojumi (12)
Šeit jau piefiksēts, pē kā var spriest par pilnmēness iestāšanos, bet kādi ir jūsu interesantākie pilnmēness novērojumi. PA senioru sasparošanās jau laikam gana aprasta, bet notiek jau arī daudz kas cits. Savulaik kāds policists arī...
Sapņus redzu biežāk šinī laikā - reizēm diezgan aizraujošus sižetus:D Visi, kas strādā tiesībasgājošās vai citās t.s. "spēka struktūrās", dažādās kontrolējošās institūcijās, mediķi apstiprinās, ka nedēļā pirms fāzes iestāšanās ļaudis kļust krietni uzbudinātāki, palielinās nesaprotams/neadekvātas rīcības gadījumu skaits... Tendence ir skaidra, es tikai neesmu dzirdējis racionālus skaidrojumus - kāpēc tas tā.... Manuprāt muļķības. Ir cilvēki, kurus pilnmēness vairāk ietekmē, ir - kurus mazāk, tas jau katram dziļi individuāli, pēc horoskopa.. Pilnmeenesim iestaajoties, cilveeki biezhaak un vairaak pieljurbaajaas. Krogu darbinieki zinaas, ka man taisniiba. ··· Mēness: Interesantākie pilnmēness... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Mēnessērdzība - vai iedzimst? (8)
Mēnessērdzība. Vai tā iedzimst. Ja nē,tad kāpēc sievietei tas bijis bērnībā un pazudis ap 18-it gadiem. Arī viņas meitai tas bijis līdz zināmam vecumam un tad pats no sevis pazudis?
Domāju, ka iedzimst, bet diez vai to pārmanto, manuprāt izcelsme cita. Jaa,iedzimst.Un tad?Vai tas ir slikti,ka pazuud?:)
Meenesseedziiba nav nekas neparasts.
Iedzimst.Līdz tiem 18 gadiem ne tikai ceļās,no gultas krīt ārā un staigā apkārt,bet arī pa nakti skaļi un pēkšņi sāk bļaut. Tad ar gadiem tā sērga sāk mazināties ,bet pilnīgi diezvai izzūd.Kad dienā kāds ļoti stingrs kreņķis gadījies vai fiziska pārslodze- atkal tas neprāts ir klāt. šizofrēnijas blakusefekts... :)))) Nu šitā "interesantā" lieta ir apmēram 18% bērnu.Parasti tiem pieaugot pazūd pati no sevis. ··· Mēness: Mēnessērdzība - vai iedzimst? lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Mēnessērdzība (10)
Apmēram gadu nebiju sevi pieķērusi. Domāju, ka vairs tā nepiemīt. Pāris dienu laikā otro reizi sevi pieķēru, kad naktī atkal staigāju. Pagājušo nakti pirmo reizi līkumu neizņēmu. Ieskrēju akvārija skapītī. No sāpēm pilnībā atmodos. Kā ar...
Bīstama kaite...skat ka nesanāk nesmukums...pa nakti pie kaimiņa ka neaiziet🙊 Jāpieslēdzas pie gultas , vispirms gulta pie grīdas jāpiestiprina ,lai neaizej ar visu!

Pie psiho gudrajiem vizītē jādodas , varbūt galvā ir kāds pārdzīvojums , un līdz ar to šī blakne!
Varbūt hipnoze vajadzīga ,lai pētītu problēmu saknē!
Tas pāries, kā mīlestība un dzīve, tikai pacietību un neiet ārpus dzīvokļa! Var trenažieri pie gultas atstāt. Pastaigā mazliet un ej tālāk gulēt. saac dzert............miega zaales. Dziivee vajag rezziimu - fiziskas slodzes, un atpuutu.
Nu tas taa, teoretiski.
··· Mēness: Mēnessērdzība lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Dzimumzīmes operēšana (12)
Dakteris ieteica izoperēt dzimumzīmi. Kādreiz esmu lasījusi, ka zināmās mēness fāzēs ir ieteicams operēt un citās nē, taču vairs neatceros precīzi. Man ir iespēja to darīt dilstošā vai tukšā mēnesī. Ko darīt? Varbūt kādam ir zināšanas šajā...
.
gan dilstošā gan tukšā dara tādas lietas, kam jāiznīkst - tak što droši tagad tuvākā laikā. uz pavasari atkal citas laika zīmes - sulu mēnesī nea, jo brūce nedzīst un sulo.
rudenii to vajadzeeja dariit. kad organismam ir uzkraatas rezerves. paareejo shtepseljka jau pateica. Nezinu par fāzēm,bet esmu trīs noņēmusi.Viss ir ok.Tieši ir labākais laiks tagad,kamēr saulīte mazāk spīd,lai nepaliktu rētas. Vislabaak dilstoshaa un/vai tukshaa meenesii.Ja iespeejams operaaciju plaanot, tad noteikti to nedariit "sulu meenesii"-pavasarii /marts, apriilis, maija saakums/ nez vai tam ir tāda nozīme kurā fāzē, bet moš es vnk nezinu ··· Mēness: Dzimumzīmes operēšana lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Pilnmēness mediķu skatījumā? (14)
Tad nu reiz gribetu dzirdet savu kolegu (arstu, med. personala) profesionalo viedokli saistiba ar dzives(darba) pieredzi: ka jus izjutat (ja izjutat) pilnmēness aktivitates vietas, kuras praktizejat? Jautajums radas pec vakardienas un...
Neesmu gluži mediķis, darbs ir vairāk sociālajā sfērā, bet pietiekami atbilstošs šāda veida novērojumiem - veco ļaužu pansionāts Anglijā, 56 iemītnieki vecumā no 71 līdz 106 gadiem. Pilnmēness ir ļooooti interesants laiks, man it īpaši, jo strādāju naktīs. 1) kam ir, saasinās hroniskās kaites; 2) demenciālajiem parādās "uzvedības problēmas" - agresivitāte (kas parasti nav raksturīga); 2) bezmiegs un klaiņošana, kas komplektā ar pasliktinājušos līdzsvara izjūtu rada kritienu risku un (esmu intereses pēc paskaitījusi un salīdzinājusi ciparus) ir vairāk traumu, pamatā gūžu un iegurņa. Esmu piefiksējusi vēl vienu interesantu parādību, raksturīgu tieši pilnmēness periodam - "nojūk" laika izjūta. Vakarā šķiet, ka ir rīts. Turklāt tas ir raksturīgs cilvēkiem, kas ir vai nu ļoti agrā demences stadijā, vai vispār bez jebkādiem tās simptomiem.
Bet fakts, ka visas manas darbinieces pilnmēness laikā "raujas" strādāt pie tiem iemītniekiem, kas ar demenci nesirgst, reizēm ir ļoti grūti sadalīt darbus tieši pilnmēnesī (kopējas, saprotams, arī ietekmējas :) ), jo meitenēm, īpaši gados jaunākām, reizēm ir vienkārši bailes no visādiem cunduriem, ko visādi citādi mīļie večuki šajā laikā mēdz izstrādāt.:)
NMPD īpaši nav nācies izjust, bet valsts pārvaldē ir novērots, ka hroniskie sūdzību rakstītaji stipri aktivizējas...un paspēj uz visam instancēm.... Pilnmēness laikā,bieži redzu savu nakamo bujušo! Pilnmēnesi slimnīcā izjūt vienkārši fantastiski. Pacienti aktivizējas, pārsvarā gan nelabajā virzienā, "šaubīgiem" pacientiem nereti attīstās agresija/aptumšojas apziņa. Arī ievesto pacientu skaits parasti pieaug (ar retiem izņēmumiem). Tomēr, ja iet uz darbu ar apziņu, ka "šodien būs trakāk kā parasti", tad ar to ir vieglāk tikt galā. :) Šodien ir pilnmēness. Vakar vakarā arī jau bija. Rīgas centrā kāds ne visai iereibis vīrietis vecumā ap 50 atvēra mikroautobusa durvis un šoferim vaicāja vai viņam pa ceļam nav kāda viesnīca. Viena viņa bija tieši aiz muguras... ··· Mēness: Pilnmēness mediķu skatījumā? lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Veiksmīgākā diena Jurģiem februārī. (5)
Sanāca maza neskaidrība. Pēc manām domām pārcelties uz jauno dzīvesvietu februārī/ līdz 1.03. jāatbrīvo tagadējā/ ne agrāk par 25.02. jo tad sākas augošs mēnesis. Tā ir? Skeptiķi var arī neizteikties
HONEY_APPLE taisnība...9.diena ir sātana diena...:(
Tad, protams, ka vienīgā labvēlīgā diena priekš pārcelšanās ir 27.februāris.
Augošs Mēness būs sākot ar 19.februāri. 19.02 ir galīgi tukšs. Ceturtdienā, piektdienā vai svētdienā un augošā mēnesī. Sanāk, ka veiksmīgi būs 26., 27.februāris un 1.marts, jo AUGOŠS mēness sākas 25.februārī.

p.s.19.02.sākas JAUNS mēness, uz to neskaties.
26.02. ir 9. mēness diena. Paliesiet, ko par to saka. ··· Mēness: Veiksmīgākā diena Jurģiem... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
nesauc vārdā. Lai iet vien savu iesākto taciņu, netraucē. Iztraucēsi, no jumta nokritīs, tad būs ziepes. Ir pierādījis ka tas ir īpašs stāvoklis kura cilvēks neapzinoties dara lietas kuras ikdienā retajam pa spekam. Iztraucejot visu tikai samaitā. Tapēc ja tadu redzi, lai iet savu ceļu, nekas slikts viņam negadīies ja vien neiztrauce. vispar ir taadi...meenesserdziigie?? Pe gultas slapju dvieli noklāj, kā šamais rapsies arā,tā uzkāps uzslapju,aukstu un nepatikamu dvieli... !! šo es lasiju kaut kur! Šādu cilvēku jāved pie mācītāja,Dieva vārds var palīdzēt. ··· Mēness: Kā palīdzēt mēnessērdzīgajam? lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Pilnmēness ietekme (14)
Pilnmēness aktivizē spīvāko sabiedrības daļu uz nenovēršamu komunikāciju sociālajos tīklos? Agresīvi, taisnvirzienā, bez kompromisa un pārliecību par vispasaules židu - masonu sazvērestību jeb šādi cilvēki vienmēr ir tādi neatkarīgi no...
lasi gramatas!
tad bus skaidriba par to ,ko piesaista pilmeness
un ko jadara dilstosa,vai augosa!
Pie reizes ieskaties google-,brivmurnieki,masoni,rozenkreic.illuminati,jauna pasaules kartiba utt.,
kads sakars ar vispasaules zidiem?
Tu aizvaino tad vienu organizaciju,...
tad zidus? lasi gramats!
ja arī kāds ir agresīvs, tad tā esi tu šobrīd. ja kas...
bet ja tu domā, ka tev pretēja viedokļa paušana ir pielīdzināma agresijai, tad tev vēl nāksies paciesties, politkorektums vēl nav īsti likums. drīz būs, bet vēl nav.
100% mēness būs pēc pāris stundām, agrā rītā. pēc tam atlaidīs, neuztraucies ;) Dari pats, spried pats, un lai tevi nebiedē citu spriedumi.
.Reinis Kaudzīte
(c)Pilnmēness iespaids autorei :D
tuvojas gan... vakar vakarā bija tik skaists skats pa logu... :-) ··· Mēness: Pilnmēness ietekme lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu