Metāla durvis

Metāla durvis - jautājumi un diskusijas

Vienkāršāk ir ielikt jaunas durvis, nevis esošajās kaut ko kombinēt klāt :) Uz vietas ,iepriekš nopērkot piemērotu slēdzeni. Vajadzīgie instrumenti = Urbjmašīna + urbīši , vīle , flexis, vīņgriezis ,skrū

ves.
Metāla durvis ir dažādas un tik pat dažādas ir tajās jau esošas atslēgas.
Kā ielikt - atkarīgs no tā kādas durvis, kāda atslēga tur jau ir un arī no tā, ko tur grib ielikt.
Dažām durvīm labāk neķeties klāt, jo plānais metāls jau tā ie nekāds. Vienīgas, ko varu ietiekt - sazināties ar meistaru. Apskatīs durvis, izstāstīs ko un vai vispār var darīt.
eertaa augstumaa jaaboree caumurs. Taas metaala durvis taapt iekssaa no koka, vai tukssas. Gudrinieki ... metāla durvis ir dažādas un normālas ir izjaucamas tikai ar flekša vai autogēna palīdzību, attiecīgi ielikt ko jaunu iekšā nav iespējams. Lētučiem gan varbūt urbšanas un vīlēšanas ieteikumi derēs. ··· Metāla durvis: Kā un kur metāla durvīs ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Slēdzenes nomaiņa metāla durvīm (20)
Vai ir iespējams metāla durvīm nomainīt slēdzeni? Gribas tādu gruntīgāku..
slēdzeni nomainīt var, bet vai uz gruntīgāku, tas gan jautājums. Zirnekļa tipa slēdzenes parasti iestrādā durvīs jau izgatavojot, tāpēc stieņu daudzumu un diametru mainīt būs pagrūti un iespējams pārāk dārgi. Ja ir vēlme nomainīt tikai serdeni, tad tur ir liela izvēle, vēlams arī ulikt bruņas, lai serdeni nevarētu tik vigli izurbt/salauzt.
Bet pats galvenais - nav jēgas atslēgu likt labāku par durvju materiālu, ka nesanāk šādi: :D
https://www.youtube.com/watch?v=WCVACq5Bqe0
Tā arī palika neatklāts, kas ir slēdzene. Iespējams, ka vienkāršākais un varbūt pat lētākais variants ir jaunu durvju, atbilstošu prasībām, uzstādīšana. Depiņā nav redzētas durvis, kurām bleķis virs 1mm, tās visas, var sagriezt bez lielas piepūles. Daudzmaz drošas durvis izgatavo vismaz no 2mm tērauda, slēdzenes jāliek vismaz 2vas dažāda tipa (zirneklis un serde), drvju rāmim ar jābūt no bieza metāla (vismaz 5mm), kā arī rāmis pie sienas jāskrūvē ar 8..10 vismaz 12mm skrūvēm/tērauda tapām

=>Maybex profi Elbor taisa vaļā 2..5 min atkarībā no modeļa
Tām durvīm, kas Depo pa 100 ls slēdzeni nevajag mainīt.
Youtube ir video, kur tādas durvis ar konservu taisāmo atgriež.
Tad jāmaina visas durvis!
Ko Jūs ņematies ar tām durvīm un slēdzenēm. Dārgas un svarīgas lietas jāapdrošina un jāglabā attiecīgās vietās,vēl signalizācija. Vari ielikt pašas krutākās durvis, bet laupītājs, ja gribēs, pieliks nazi pie rīkles un pats atslēgu atdosi,jo ne viens krāms nav dzīvības vērts.
Ja esi iedevusi atslēgu,kam nevajadzēja, variants- otra uzliekamā slēdzene. Mazliet ķēpa ar uzstādīšanu, bet manuprāt vajadzētu varēt.
··· Metāla durvis: Slēdzenes nomaiņa metāla ... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Durvis ar ārdurvju kodu (21)
Daudzdzīvokļu mājās ieeju ārdurvis durvis ar kodu aizveras ar blīkšķi. Kā tehniski novērst / samazināt blīkšķi. Vai labāk nepirkt dzīvokļus 1. stāvos.
Aizverēja mehānismam regulējas aizvēršanas spēks un ātrums, kā arī ir divi ātrumi, aizverot vērtni un pēdējos 10 centimetros var uzlikt citu ātrumu. Varētu būt nepieciešams krustiņa un plakanais skrūvgriezis un seškanšu atslēga, vēl ķeblītis kur pakāpties. jānoregulē aizvērējs... Aizverējs tikai aizver durvis, neko neslēdz, ja nav atspere aizverēja vietā tad var būt tikai aizverējs. Tas tāpēc ka durvis regulē namsaimnieka alkoholiķi kuri nesaprot, ka lai durvis cieši aizvērtos ir jāpalielina nevis ātrums, bet spēks. ir tads ....tipa , amortizaators, bremze, kas ir reguleejams. Vinnss llauj aizveerties aatri, bet passaas beigaas lloti leenipiever pilniigi ciet. Ja taads verkkis nav uzlikts, vajag uzlkt. Nemaksaa daargi. Es uziktu pats, ja man baigi trauceetu, un reekkinu atdotu iipassniekam, vai nonnemtu no ires maksas/no komunalajiem kasaajumiem. ··· Metāla durvis: Durvis ar ārdurvju kodu lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Jāliek labas durvis nevis Ķīniešu kura ar konservu nazi var attaisīt mazs bērns!
https://www.youtube.com/watch?v=V5D_EuK5jNA
slidenas.
atkariigas no durvju konstrukcijas,staava,kuraa jaastiepj,kabeli,kuri jaasaglabaa pleeshot aaraa vecaas utt...
..kāpēc jarauj vecās ārā,es ieliku dzelzenes nišā ari vecās palika,siltāks un klusāks,ari tā pati drošiba lielāka.. Man ķīnietis ir otrās ar dzelzenes! Ķīnieti ieliku pats pa 3 stundām! Otrās, pareizak sakot pirmās gan ir smagas , divi veči lika! Līdz ar to arī dārgāk! Pašiem jātaisa, jāmetina :)
Būs tādas ka apokalipsi izturēs :D
··· Metāla durvis: Kādas cenas ir metāla durvju ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu