Miršana

Miršana - jautājumi un diskusijas

40 diena pēc miršanas (11)
Man jautājums-kopš piederīgā miršanas dienas 40dienas-ko tas nozīmē,kas jādara šinī dienā?Kā arī-kad no kapiņa jānovāc bēru ziedu klājumu?
Pareizticīgie uzskata, ka 40 dienas pēc nāves cilvēka dvēsele tiek vadāta starp paradīzi un elli, rādot, kas to sagaida. Un 40. diena ir tiesas diena, kad Dievs pieņem lēmumu, uz kurieni tad to dvēseli galu galā nosūtīt. Tāpēc palicējiem tās 40 dienas ir jāskaita lūgšanas, lai Dievs apžēlotos. Katoļi domā, ka dvēsele tajā laikā atrodas šķīstītavā. Ezotēriķi - ka klīst kaut kur tepat vien apkārt. Par kapu tradīcijām gan nezinu. Bet ir redzētas kapu kopiņas ar vasaras karstumā pārkaltušām puķēm, ko neviens nenovāc. Jā, pareizi, 40. dienā jābrauc uz kapiem apciemot... Mana dzimta četrās paaudzēs ir kapu sargi, kaprači un morga atbildīgie, lielu daļu savas dzīves esmu pavadījusi kapos, tāpēc ļoti labi zinu kā drīkst un kā nedrīkst, ja cilvēks un viņa tuvie nav dziļi savā māņticībā iegrimuši, tad ziedus, līdz tie novīst, no kapiņa noņem, bet skujas lielākoties atstāj līdz 41 dienai. Vislabākā rīcība ir rīcība pēc iekšējām sajūtām. 40 dienā aizlūgums par aizgājēju. Īsti nezinu,ko tā 40 diena nozīmē.Manai meitai nomira draudzenīte,mēs arī braucām 40 dienā iedegt sveces...aizvedām puķes...parunājām. Hirosima-nedrikst gan ziedus nonjemt agrak. Viss jaanovaac tieshi 40-ajaa dienaa. Ja, piekriitu Justai. Un taa neuzskata tikai pareizticiigie.. ··· Miršana: 40 diena pēc miršanas lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kā pār-dzīvojat mīluļa nāvi? (25)
Domāju, ka te ir gana daudz dzīvniekmīļu, kas jau ar šādu tādu pieredzi, un noteikti kāds lopiņš jau arī mūžībā aizvadīts. Kā jums ir - ja viena vairs nav, esat drīz vien lūkojuši pēc cita, vai pēc konkrētā mīluļa ...
Vairs nevienu neņemšu. Es savu suņu aiziešanu pārdzīvoju vairāk nekā radinieku. Negribas tam atkal iet cauri Nu nez-visi mājdzīvnieki kas man bijuši-ir bijuši kā ģimenes locekļi; Mīļāku kaķi- kā man tagad mājās- pat iedomāties nespēju; Sēž katru vakaru pie loga un gaida mājās-tiklīdz ieeju kāpņu telpā, tā skrien jau pie durvīm un pa visu kāpņu telpu dzirdams ir ņauuuuu; Gudrs, medīgs un smuks :)Regulāri noķer kādu trofeju uz balkona un ienes man gultā :D Ne ne, cilvēks kas nemīl dzīvniekus-tas nav cilvēks :) Pārdzīvot un izsāpēt protams var visu-bet aizmirst patiesu draugu- nekad :) Ir nācies vest suni iemidzināt- ar kuru kopā esmu uzaugusi-nu jau vairāk kā 10 gadi pagājuši-bet vēl tā sāpe ir sirdī; Pēctam kaķi nespēju izglābt un nomira-lai ar tika darīts viss iespējamais; Tas ir tāpat kā zaudēt ģimenes locekli; Mana melnā mīlule bija fantastiska, taču diemžēl pēc smagas slimības un ilgas cīņas tomēr izglābt nebija lemts. Faktiski, tas ir vēl smagāk, nekā zaudēt kādu ne tik tuvu cilvēku. Tomēr man drīz vien deva iespēju paņemt citu jaukumiņu gaidībās, kā rezultātā drīz vien drūmā noskaņa pazuda paskatoties uz kuplo ģimeni un pūkainiem mazuļiem. Pēcāk tie bija uz izķeršanu, pat pietrūka. Tad nu vienu mazo atstāju sev un jaukumiņu atdevu pēc piederības. Tomēr melnā mīlule vienmēr paliks atmiņā kā fantastiska būtne. Sāpīga tēma. Zinu, kā ir 2 stundas raudāt ar beigtu kaķi klēpī. vel joprojām ir sāpe un maza kapa kopiņa iepretim guļamistabas logam, bet - tik daudziem pietrūkst mīlestības, tādēļ tagad uz dīvāna gozējas cits raibums... ··· Miršana: Kā pār-dzīvojat mīluļa ... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Ko darīt ar ķermeni pēc nāves? (37)
Kad jūs nomirsiet - kāda veida "pēcapstrādei" dodat priekšroku? Kāpēc? *Zārks un bedre *Kremēšana *Atdot ķermeni zinātnei/medicīnai (vai nu orgāniem smagi slimiem pacientiem, vai izpētei utml)
Kremeet!Necieshu taarpus un kapusveetkus! Gribu, lai mani sadedzina un pelnus izkaisa uz stādāma koka saknēm. Ar laiku varētu veidoties dzimtas aleja. Nu un ja no tās vecās miesas vēl kādam kas var noderēt, nav žēl arī ar orgāniem padalīties. Man jau vairs nevajadzēs. Kremēšana, nav ko vairot kopjamo dzimtas kapiņu skaitu. Agrāk man bija vienalga, bet pēc pēdējo kapu svētku un vienas kremēšanas apmeklēšanas nosliecos uz kremēšanu (nesen to arī pateicu darba kolēģiem)- negribu uzvelt saviem radiniekiem ilgstošu kapu kopiņas kopšanu. :) Ha, šad tad gadās ābolā apēst tārpu un tad es sev saku ka es viņiem atriebjos avansā par to ka reiz viņu dzimta reiz mani grauzīs, taču kroņa triks protams ir atriebties šiem avansā un tad kremēties, lai viņiem netiek nekas. Normāls viltīgais plāns. ··· Miršana: Ko darīt ar ķermeni pēc ... lasīt visu diskusiju (37 atbildes) –»
Atrodas it kā mirušais vīrs (16)
Vīrs ar tiesas lēmumu pirms 2 gadiem atzīts par mirusu tā kā pazudis bez vēsts afganistānā pildot kontraktu. Tagad vīrs pēkšņi atradies dzīvs. Taču šajā laikā sieva ir uz miršanas apliecības pamata šķīrusies un ...
Neapskaužu sievieti,it sevišķi ja bijušas jūtas pret mirušo ,itkā,vīru.Tā ir traģēdija. Miris ir miris. Juridiski vinhs neeksistee. Jaauztraucas ir tam viirietim kaa pieraadiit savu eksistenci, nevis sievai, kura tagad buus tjipa divi viiri :) Situācija tiešām smaga. Bet par cik laulība šķirta, tad... šķirta.

Neapskaužu abas puses...
ka var shkjirties no mirusha? tipa, nomira, bet es vel no vinja shkjirshos? bulshits. atraitne ir atraitne.
un ka var pieprasiit atjaunot lauliibu? galiigi pashapzinjas nav jebshu ta nomiriija kopa ar identitati?
Cross...vispirms, lai tas viirs pameegina atziit sevi par dziivu un eksisteejoshu personu.

Lauliiba ir shkjirta in punkts! Vinhs var meeginaat iekarot savu sievu veelreiz, tad Vinja shkirs otro lauliibu un precees savu pirmo viiru veelreiz...bet! Skat pirmo punktu ! :)

Veixmi:)
··· Miršana: Atrodas it kā mirušais vīrs lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu