Nagu lakas traipu tīrīšana

Nagu lakas traipu tīrīšana - jautājumi un diskusijas

Nagu lakas traipu tīrīšana (6)
Sakiet lūdzu, ar ko lai notīra nagu laku no pārvalka? Mazais visu pudelīti izgāza.
Mēģini ar to pašu nagu laku noņēmēju vai acetonu,bet ilgi nevelc garumā gan.Un ja paliek garlaicīgi,aicinu uz interešu grupu pie jokdariem ikdienā.Tur Tev ne tikai labumus,bet arī jautrumus ieteiks. Acetons, dihloretaans, dioksans, etilacetaats, butilacetaats. Vairums no shiem skjiidina arii plastmasas un maitaa kraasas, ieprieksh jaanomeegjina stuuriitii. hmmm... un ka tas viss reage ar celulozi? (pienjemot ka parvalks no kokvilnas)... varetu but interesanti efekti:)) Hmm..., tas var beigties ar iespēju izrotāt pārvalku ar kontrasta auduma aplikācijām zvaigznīšu, sirsniņu, mākonīšu utt. veidā.:) nomaini pārvalku. ··· Nagu lakas traipu tīrīšana: Nagu lakas traipu tīrīšana lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
ar to pašu nagu lakas noņēmēju. ideāli, ja ir tāds zīmulītis, ko izmanto pēc nagu lakas uzlikšanas, lai notīrītu to, kas par daudz un pārgājis pāri nagu malām. ja nav daudz - var mēģināt karsēt caur gludekli un salveti. pēc tam uzmanīgi nokasīt nost. to var darīt uzreiz ar gādu zobu bakstāmo kociņu. jārēķinās, ka krāsa būs izēsta tik un tā (to jau nagu laka būs noēdusi). uzreiz var domāt par kādu puķīti, dekoratīvo pogu vai citu mežģīņotu ielāpu izēstās krāsas vietā. Labāk aiznest uz ķīmisko tīrītavu!Parasti cilvēki izberzē pleķi tad ne ko neizdarīs!
Nagu laku tīra ar acetonu pamēgini auduma apakšmalā iekšpusē kas notiek!
Nevajag ar pašdarbību. Nes uz Irvi, kīmiskā tīrīšana. Man dažus gadus atpakaļ bija līdzīgs gadījums. Sākumā garantiju nedeva, bet iztīrīja lieliski. nagu lakas šķīdums jau satur acetonu. vispār ne nagulaka ne acetons audumu krāsu nenoēd, viegli iztīrāms ar nagulakas noņēmēju mājas kārtībā...vienīgi ja nagulaka koša-var palikt pleķlis no krāsas pigmenta. Šajā gadijumā tas nav aktuāli jo nagulaka ir balta. ··· Nagu lakas traipu tīrīšana: Kā iztīrīt baltu nagu laku ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Nagu laka uz tv ekrāna (9)
Kā notīrīt nagu laku no platekrāna tv ekrāna virsmas?
Gaidi,ka pati nokritīs! Acetons-nē! baigi uzmaniigi, jo acetons dazzaadas plasmas vienkaarssi..sasskkaida, rodas efekts, ka no plasmasas paliek tikai pelni......
Ir krasasas nonneemeeji saimnieciibas preccu veikalos. Meeggini tos.
nu nagu laku var noņemt arī bez acetona, ir nagu lakas noņēmēji bez acetona Vai tad televizoram skārienjūtīgs ekrāns? Pamatā visas nagu lakas šķīst acetonā vai 646 šķīdinātājā. Domāju, ka ekrānam tas nekādu skādi neizdarīs, tikai uzmanīgi !
Vispirms pamēģini kaut kur stūrītī !
··· Nagu lakas traipu tīrīšana: Nagu laka uz tv ekrāna lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu