Nekustamā īpašuma apdrošināšana

Nekustamā īpašuma apdrošināšana - jautājumi un diskusijas

Kā apdrošināt dzīvokli? (22)
Kuru firmu izvēlēties, cik tas apmēram izmaksā, un vai ir jēga realitātē? Kuram ir viedoklis no personīgās pieredzes?
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Tak nē swedbank apdrošināšana ir dārgāka nekā parasto apdrošinātāju, bet viņi tur visādus bonusus sola. Pati neapdrošinu, jo tāpat viņi nemaksā, izvairās līdz pēdējam un meklē iemeslus nemaksāt. Apmēram kā ergo veselības apdrošināšana, par kuru tu vari saņemt tikai to, ko tāpat saņemtu valsts apmaksātās programmas ietvaros. Kādreiz bija laba If veselības apdrošināšana, kad nebija vispirms pašam jāmaksā un tad ar čekiņiem pie viņiem jāskrien, bet līgumiestādēs varēja iet bez maksas tikai polisi uzrādot. Smaila- ja pat mazu summu nesamaksāja, tad ko par lielām runāt. Viņi vienmēr atradīs vainīgo un sūtīs pie tā, kaut faktiski apdrošinātājam jāsedz skāde un tad jāpiedzen no vainīga. Minnija! Iesaku izmantot lielāko brokeru apdrošināšanas firmu pakalpojumus. Viņi no visiem apdrošinātājiem Tavā vietā uztaisa Tev piedāvājumu ar prēmijām, t.i. ar cenām, cik tas maksās. Protams, cik tas maksās, atkarīga no tā, kādus riskus vēlies apdrošināt. To visu Tev izskaidros un uz jautājumiem atbildēs brokeru apdrošināšanas firmas speciālisti. Viņu pakalpojumi Tev neko nemaksās. ... izklausās nereāli, bet varu apgalvot, ka tā tas ir, jo pati izmantoju. :) Lai veicas! uz to briidi bija dargakas, ja. jo kvadratura ir liela, ir jamekle izdeviigaku variantu. bet nu dziivoklji tak ir saliidzinoshi mazaki. nenoplesiis tas 10 adas. toties iz zinama droshiiba. un apdroshinashanas varianti ir dazhadi, kopa/bez iipashuma utt. Dabiski, ka swedbank ir dārgāks, tur aci no pieres izraus cietušajam, bet nelaimes gadījumā neko nemaksās. Un vispār, LV apdrošinātāji ne velti algo daudz juristu, viņiem uz katru argumentu būs kontarguments un rezultātā, varbūt kādus 10% no skādes samaksās. Tipa, polises summu.
Bet lai naktī mierīgāk gulētu, labāk apdrošināt, kur, pilnīgi vienalga, ņem kur lētāk.
··· Nekustamā īpašuma apdrošināšana: Kā apdrošināt dzīvokli? lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Apdrošināšana, ja ūdensvads plīsis aiz skaitītāja (14)
Ja ūdensvads ir plīsis aiz skaitītāja vai kopējā šahtā, kas apmaksā apdrošināšanas izdevumus?
Apdrošinātājs mēģinās no visiem pēc kārtas... Apdrošinātāji atradīs 101 iemeslu, lai neko nemaksātu. Neceriet. Jautatajs /taja laikam gribēja teikt - truba saplisa pirms skaitītāja. Bet vai jautātāja īpašumam bija nodarīta kāda skada (ja ūdens tecēja šahtā, uz apakšejiem dzīvokļiem ) ? Labrador-nemurgo. GAn kompensē, gan tāda maksa nebus, ļurinātājs tukšais.
Ko nozīmē-aiz skaitītāja? Ja saprot ūdens plūsmas virzienu, tad AIZ ir dzīvoklis.
Ja apdrošinātāji neko nemaksātu, vieni no maniem pastāvīgajiem klientiem sen būtu nobankrotējuši, bet viņi zeļ un plaukst (veic apdrošinātāju apmaksātus tīrīšanas darbus). ··· Nekustamā īpašuma apdrošināšana: Apdrošināšana, ja ūdensvads... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu