Nogurums

Nogurums - jautājumi un diskusijas

Noguruma mērītājs (13)
tikko pa TV dzirdu, ka iegādāšoties noguruma mērītāju, lai pēc acu zīlītēm mērītu šoferu nogurumu! Vot, interesants verķis!
Tad šoferiem piedāvās līmi plakstiņu nostiprināšanai :) Labs biznesa plāns :)) ...a mērīt var tikai šoferīšiem?.... Un tāds universāls?Stiprajiem,vājajiem,tizlajiem un hirojiem,resnajiem un cirkuļu modelēm..:)Neticās,ka ko tādu varētu unificēt,kā mēru jebkura cilvēka rumpim...:)Un ir kādas normas,ar tabulācijām un cipariem,kur šie gradienti izlikti? Nav tāda likuma.Var palūgt atpūsties.Ja godīgi,esmu braucis tādā transā,ka pats esmu stājiājies malā.Trakāk nekā pēc polša!! Arāb, izlasi vetvārdnīcā ātri-kas ir transs!!!! ··· Nogurums: Noguruma mērītājs lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Pavasara nogurums (16)
pavasara nogurums, ko iesakat, paldies
Vičuki un vēlreiz vičuki jālieto!
:)
tieshi taa, vitamini, svaigs gaiss, kaut vai lenas pastaigas, fiziskas kustibas utt..:) Tikai divas iespējas- vai nu ļauties slimkumam un pagulēt, vai tieši otrādi - tā trakulīgi pamīlēties..!
Patīkamas ir abas versijas...
Nu tos pašus peltos bioloģiski aktīvos uztura bagātinātājus - vitamīni-minerāli un augu bioflavanoīdu kombinācijas..... Ja vēlies konkētāk prasi! svaigs gaiss un fizisks darbs ··· Nogurums: Pavasara nogurums lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Rudens nogurums (11)
Atkal rudens. .. darbs. .. rodas nogurums- patsstaaviigi. .. it kā miegam atvēlu-pat 8h. .. tomēr netieku no siis noguruma sajūtas valaa. .. pat brīvdienās nespēju atpūsties. .. varbūt varat ieteikt relaksācijas paneeemienus ...
Taa vien raadaas ka Tavaa dziivee kaut kas pietruukst. Tavs nogurums vairāk sakņojas Tavā prātā, nevis ārējos apstākļos. Tas, ka Tu ietekmējies no tiem, ir tikai Tava paša ziņā..
PAr relaksāciju - katram savas metodes un ieteikt var tikai tas, kurš Tevi kaut nedaudz pazīst.
Ja es Tev ieteiktu meditāciju - Tu medi†ētu? :)
Masaazha paliidz:))) varbūt tieši divatā, nevis vienatnē? Tavaa vienatnee ir tavu nelaimju ceelonis.Rudens vakari tokss tik gari un tumssi.Ej cilveekos. ··· Nogurums: Rudens nogurums lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu