Pareģojumi

Pareģojumi - jautājumi un diskusijas

Nākotnes ģeopolitiskie pareģojumi (29)
Ir dzirdēti vairāki pareģojumi, kuri ir piepildījušies, tai skaitā, ka izjuks liela savienība (PSRS) un Krievija sadalīsies atkal guberņās. Nākotnes pareģojumi. 1.Latvija iestāsies savienībā, kura drīz izjuks, ...
karsh nebuus. vismaz tuvaakajos 25 gados. Nevajag jau par tālām zemēm runāt. pietiek jau ar mūsu gaidāmajām katastrofām. Piemēram hesi uz Daugavas. Tie visi vienā strīpā sabruks. Pašlaik Pļaviņu hes ir izkustējies, jo pirms tilta ir lieli grunsūdeņi, kas to visu kustina. To ir atklājis krievu zinātnieks. Hesā valdība to zin, jo pat ir izrēķināts, kad gāžas pirmais (pļaviņu) tad pēc cik tur minūtēm Ķeguma, tad Rīgas. Tapēc nepērciet īpašumus Daugavas krastā. Būs problēmas ar elektrību, un ar to visu saistītais. Mājas apkurinās ar malku. Būs problēmas ar dzeramajiem ūdeņiem. Viņas jau pamazām sākas. 1. Tas, ka ES izjuks, nav jaaprasa paregjiem - jau daudzi politologi taa uzskata. Turklaat, ja tagad grasaas veel uznjemt Moldaaviju, Baltkrieviju, Ukrainu un Turciju (!), tas jau ir naavesspriedums ES. Latvija nav taada naacija, kurai vispaar var buut liela teikshana. Mums nav ve kvalitaates, ne kvantitaates, ne vajadziigaas mentalitaates. :D
2. Tas, ka shajaa regjionaa vareetu saakties karsh, skan ljoti absurdi. Mees dziivojam liberalizaacijas laikmetaa. Tomeer "nekad nesaki nekad". Turklaat arii 1000 miera valstiiba ir paregjota uz 21 gs., arii astrologjiski shis ir emocionaals, nevis racionaals gadsimts.
3. Manupraaat, ja turpinaasies pashreizeejaas tendences, jeedziens "rase" Balto cilveeku (ja patiik - aarieshu) zemees paliks ljoti otrskjiriigs un nenoziimiigs (diemzheel). Kjiinieshi vienmeer izdzivos deelj savas kultuuras specifikuma (piem., konfuucisms un komunisms ir paaraak konservatiivs, lai notiktu taada liberizaacija kaa Eiropaa).
4. Diez` vai. Ja nogrims Maskava, 100% buus nogrimusi lielaakaa dalja Eiropas.Tomeer Maskava ir viens no seismiski sstabilaakajiem regjioniem, manupraat.
5. Man jau gribeetos! :) Nesen lasiiju vienu krievu paregji, kursh apgalvoja, ka krieviem dzims mesija Uraalu regjionaa, un krievi kljuus par visvarenaako naaciju. :))))))
6. Asteroiids var nokrist vai nu taa, ka lielas izmainjas nebuus, vai nu taa, ka izmainjas buus globaali postoshas. Pat sameeraa neliels asteroiids var izsist zemi no orbiitas.
Par tiem paregjojumiem. Man domaat, ka ES tieshaam ilgi nepastaavees (Latvieshi ar savaam shaubaam un nespeeju vienoties jau cik savieniibas sagraavushi).

Bet ja tas ES sabruks, tad muusu veiklie zeeni parasti maak savu kushkji noraut... Un reekjinoties, ka muusu gjeograafiskais novietojums ir visai sakariigs, tad ziemeljvalstu savieniibaa mums buus visai normaala taa dziivoshana.

Domaaju ka Maskava nenogrims fiziski, bet gan Ekonomiski - taa atrodas visai dziljos ziemeljos, daarga un nefektiiva... Un pienjemot, ka krievijas tuvaakaas apkaimes energoresursi iet uz beigaam un jauni nerodas - Maskavas pilseetai chabiigi buus.

Dzeltenajai rasei IKP (par kjiinieshiem runaaju) aug nezheeliigi. Tas jau ir sasniedzis ASV liimeni. Kaa rezultaataa vinju ietekme uz lietu norisi arvien palielinaas.

Un ja reekjina, ka vinji ir speejiigi izdiivot salmu buudaa, braukt ar velsoipeedu un eest riisus - shii rase ir daudz konkureetspeejiigaaka par mums, baltajiem cilveekiem, kam pashsaglabaashanaas izdziivo daargaak. Taadejaadi katru reizi kaa mees nopeerkam kjiinieshu botas, mees iesperam baltajai rasei, izsviezham dalju naudas kjiinas attiistiibai, pietuvinam to minuuti, kad kjiinieshi buus gana stipri, lai attiektos no kakla kungu investiicijaam.

Tas meteoriits uz ASV, gan jau ka bulshits. Driizaak tur veel kaads Osama vareetu nokrist.
tas viss, protams, ir no kaadiem slepeniem valdiibas arhiiviem izrakts???:)))
··· Pareģojumi: Nākotnes ģeopolitiskie ... lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
Vangas pareģojumu grāmata. (29)
Kāds nezina kur atrast vai kā saucas grāmata, kur apkopoti Vangas pareģojumi, grāmatu ir daudz par viņu, bet īsto kaut kā neredzu? Savā laikā dzirdēju, ka tādas īstās esot tikai divos eksemplāros - viena krieviem, otra ...
Kam ir jānotiek galvā, lai par tādiem s%diem interesētos ? Viduslaiki atgriežas ? Nav nekādu Vangas pareģojumu tālai nākotnei. Gaisa jaucēji un pašpiesauktie pareģi, ik pa laikam, Vangas vārdā, paziņo dažādus pareģojumus. Bet, kā rāda pieredze, viss ir pilnīgi nepareizi!
Šādi, piemēram, bija it kā Vangas pareģojumi kurus publicēja 2008.g.:
2008 - Atentāts pret četriem valdību vadītājiem. Konflikts Indostānā. Tas ir viens no Trešā Pasaules Kara iemesliem.
2010 - Trešā Pasaules Kara sākums. Karš sāksies 2010 gada Novembrī un beigsies 2014 gada Oktobrī. Karš sāksies kā jau parasts karš, vēlāk tiks izmantoti kodolieroči, pēc tam - ķīmiskie ieroči.
2011 - Radioaktīvo nokrišņu rezultātā Ziemeļu puslodē nebūs ne dzīvnieku, ne augu. Pēc tam Musulmaņi uzsāks karu pret dzīvos palikušajiem Eiropiešiem.
2014 - Vairākums cilvēku cietīs no augoņiem, ādas vēža un citām ādas saslimšanām (ķīmiskā kara sekas).
2016 - Eiropa ir gandrīz neapdzīvota.
Līdzīga situācija tāpat ir ar it kā Nostradama pareģojumiem (prognozēm)!
Cik esmu dzirdējusi par Vangas pareģojumiem, tad tie tiek locīti un pielāgoti konkrētajai situācijai un pasaules notikumiem. Rodas tik jauni un jauni klāt, lai gan pati Vanga ir citā saulē. Aiz tam rodas aizdoma, ka viņai tiek pierakstīts tas, ko pati nav bildusi. Vanga spīdošu nākotni paredzēja Krievijai. Nu ļoti mīļa viņai bija Krievija. Un tad nu mīlulim arī spoža nakotne. Ok.

Toties mūsu Finks esot pareģojis, ka:
- Latvija atgūs brīvību, bet pie varas tāpat paliks komunisti kuri būs kažoku apmetuši uz otru pusi. (Velns vienalga ir un būs melns, lai vai kāds kažoks mugurā).
- trūks koferi, jo daudzi pametīs Latviju
- ES sabruks 2 daļās - dienvidos un ziemeļos
- Latvijā noķers lielo zagli un atņems sazagto. Bet tas muti ciet neturēs nodos visus savus līdzzagļus.
- Aizbraukušie atgriezīsies Dzimtenē un tad Latvija atkal būs ziedoša zeme.

Vai nav jauki pareģojumi? Vismaz kaut kas pozitīvs.
Kad vienreiz to maitu lielo zaglī savažos????? Kaut atrāk tā diena pienāktu!!!
Vi_Vitas vari turpināt ticēt visādiem meliem un muļķībām! Es, jau kopš pagājušā gadsimta astondesmitajiem gadiem, salīdzinu, ko Nostradama interpretētāji ir prognozējuši uz priekšu, ar to kas pēc tam reāli ir noticis. Un 100% nekas nav piepildījies! Tad, kad pēc jau esošiem notikumiem mēģina pievilkt kaut kādus pantus no Nostradama, tas nekā neapliecina, ka Nostradams kaut ko pareģojis par mūsdienām. Pievienojos tiem vēsturniekiem, kuri apgalvo ka Nostradama pareģojumi attiecas uz 16.gs. - laiku ap viņa dzīves periodu un nedaudz uz priekšu.
Bet tā kā balstoties uz Nostradama vārdu, var labi nopelnīt, tad arī turpmāk tiks drukātas un publicētas grāmatas, prognozes - tādu kā Vi_Vitas ir daudz, it īpaši šādos nestabilos, pārmaiņu laikos!
··· Pareģojumi: Vangas pareģojumu grāmata. lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu