Pase

Pase - jautājumi un diskusijas

Pases derīguma termiņš lidojot uz Norvēģiju (13)
Ceturtdien plānoju lidot uz Norvēģiju, bet pases derīguma termiņš palicis 2 mēneši, mani atļaus lidot, vai būs jāmaina pase?
Izbrukt no valsts atļaus arī pēdējā dienā, jautājums ir vai ielaidīs valstī uz kuru brauc. Šengenas zonā (kurā ietilpst arī Norvēģija) vajag vismaz 3 mēnešus. laikam tak 3 vajadzēja, Vari lidot bet bus jabrauc atpakal unjamaina pasi ..nu tad norvēģi ir iecietīgāki, par pārējo Šengenas zonu. cilveeks brauc pacellot , pieeeram tikai divas nedellas , un pasei jaabuut veel deriigai .... 3 meenessi ? ··· Pase: Pases derīguma termiņš ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Pases derīguma termiņš ceļojot (9)
Pase derīga līdz februāra sākumam. Esmu ieplānojusi, janvāra beigās, paceļot pa ES valstīm. Atgriezīšos pārs dienas pirms, pases derīguma beigām. Es drīkstu izbraukt no valsts? Cik zinu,lai pa ūdeni ceļotu,pasei jābūt ...
http://www.pmlp.gov.lv/lv/news/?news_id=513 Izcelot Tu vari kaut iepriekšējā dienā! Jautājums vai Tevi pieņems tur ar pasi, kas beidzas zem 3 mēnešiem! Ja dodies uz ne Šengenu var būt problēmas! Pats personīgi esmu atstājis cilvēkus Rīgas lidostā, kuri lidoja uz ne Šengenu vai ne ES(piemēram Turcija, tur netikt ar tādu pasi) Šis jautājums nav šeit jādiskutē, jo aizies komentāri - vot kad es lidoju, tad bija šitā, bet vot kad es lidoju, man neko nebaudīja! Izdzēs jautājumu un piezvani robežsardzei, kas atbild par pasēm vai palasi ministrijas info! Savādāk te tauta sarakstīs zilus brīnumus! kāda starpība sauszeme vai ūdens, visur 3 mēneši. Jāmaina, un laicīgi , lai pār steigu nav jāpiemaksā. Kāpēc nevar tagad uztaisīt jaunu pasi, ja zini, ka būs jāceļo? Vismaz uz/no Vācijas problēmu nav. Interesējos vēstniecībā. Tavā gadījumā problēmu nebūs. Labu ceļavēju! :) ··· Pase: Pases derīguma termiņš ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Ārzemēs nozaudēta auto tehniskā pase. Kā rīkoties tālāk lai atgriezties uz Latviju ar auto? (10)
Atrodos Nīderlandē. Tika nozaudēta auto tehniskā pase. Nezinu kā rīkoties, jo nekad nebiju saskāries ar tādu jautājumu. Auto nav uz mana vārda. Īpašnieks ir mans brālis. Varbūt ir bijis kādam tāds negadijums?
2 varianti: godīgais - griezties vietējā policijā un saņemt attiecīgu izziņu; pirms tam gan kaut kāda brāļa sarūpēta CSDD izziņa noderētu, citādāk neiespējami pierādīt, kas par auto un kam pieder; vai OCTA arī nozaudēta? Otru variantu jau augstāk vairākkārtīgi ieteica, klusiņām čunčināt uz māju pusi un cerēt, ka policija nekur pa ceļam neapturēs (riska pakāpe visai augsta).

Mūsdienās visiem dokumentiem der turēt kopijas, ieskenēt datorā. Problēmas var būt tāpat ar kopiju oriģināla vietā, tomēr, iespējams, ne tik lielas.
a kur bralis atrodas ,te LV ??? man nav bijis gadijums,bet stradaju ciesi sai sfera,ja bracka ir tepat LV ,atjaunot var tikai ipasnieks vai cits ar pilnvaru,bet lai atjaunotu vajadziga agregatu numuru salidzinasana,kur jauzrada auto,bet auto ka parasti ir talu prom,tagad ir caurums uztaisits,ka ar policijas izzinu,kura ir noradits ,ja iesakts kriminalprocess par zadzibas gadijumu kura ir nozagts tehniska pase un vel viskas maka,tad ta salidzinasana nav vajaadziga,tas ir vienigais gadijums,ka to atjaunot,no otras puses,padoma cik biezi tev prasijusi uz cela to teh pasi?var ari risket Ļot personīga pieredze. Ukraina.
Izrādījās - visvienkāršāk ir iet uz policijas iecirkni un teikt, ka nozagta. Tas gan nozīmē... Ko tas man nozīmēja, atcerēšos visu mūžu. Otrreiz negribu iet tam cauri.
Ja ir pazaudēta tā pase, tad vajagot numuru salīdzināšanu, kas nozīmē, ka jāņem no mašīnas nost numuri, jāsūta uz LV, un tad kaut kad apstiprinās, ka auto ir tas pats, piešķirs vai nu jaunu numuru, vai pasi, vai vēl kaut ko, un varbūt pēc pusgada tiksi pie pases :D
Ja nopietni, tad piezvani uz CSDD un painteresējies par situāciju.

Kas smiekligākais - tā pase atradās zem gultas, un mašīna tika arestēta par pārkāpumiem, pie kuriem es tuvumā nestāvēju. Līdz ar to tai mirklī, kad pase tika atrasta, mašīna jau bija Ukrainas valdības īpašums....
Tagad takš nav robežu un robežsargu ES iekšienē. Nebrauc ārpus ES (Šveice), nepārkāp ceļu satiksmes noteikumus un būs ok, neviens dokumentus nepārbaudīs. :) to karbonade

uz numura salidzinasanu vajag pasu masinu,ta numuru sutisana neko isti nedod,tukss numurs buss:))
··· Pase: Ārzemēs nozaudēta auto ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Ko darīt, ja nozaudēta auto tehniskā pase? (12)
...ko darīt ,ja nozaudēta auto tehniskā pase?
sorry :) sajaucu ar autovadītāja apliecību :) ... bet iespējams, ka procedūra tā pati ... :) Tieshi taa-CSDD tas nokaartojams aatri un bez probleemaam. aptuveni 20 Lvl atjaunot CSDD....

Pikko, taa info tieshaam novecojusi.. Ja padeej aplieciibu, tad atjaunot vnk 23 lati schem to...

Meenestinsh ieveries stvilktnee, cakareet polichus 10 ls deelj...
pareklamee sho skaadi ieksh radio! (cer uzzinaat dzidruminja tel.nr.) :p pazaudēji, vai nozaga ....
par pazaudētu atjaunošanu būs jamaksā nedaudz vairāk, nozagtām vajag policijas izziņu ...
Jāiet uz csdd izsniegs pagaidu apliecību (lakam uz 3 mēnešiem) ... ja tajā laikā atradīsies tad labi, ja nē tad dublikāts tiks radīts ...

vairbūt infa jau novecojusi, sask``aros vairākus gadus atpakaļ ...
··· Pase: Ko darīt, ja nozaudēta auto ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Ceļošanas dokumenti ceļojot uz Horvātiju (6)
Vai dodoties un Horvātiju, obligāti jābūt pasei vai der arī ID karte?
Ceļojot pa Horvātiju gar Adrijas jūras piekrasti, visticamāk iebrauksii arī Bosnijā un Hercegovīnā, kas nav nav ES sastāvā, un tur jābūt PASEI. Drošāk gan pase , nebūs problēmu ne uz vienas robežas. Latvijas ārlietu ministrija apgalvo, ka: "Personas apliecība. Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Austrijā, Beļģijā, Bulgārijā, Čehijā, Dānijā, Francijā, Grieķijā, Gruzija, Horvātijā, Igaunijā, Īrijā, Islandē, Itālijā, Kiprā, Apvienotajā Karalistē (Lielbritānijā), Lietuvā, Lihtenšteinā, Luksemburgā, Maltā, Melnkalnē, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Portugālē, Rumānijā, Serbijā, Slovākijā, Slovēnijā, Somijā, Spānijā, Šveicē, Ungārijā, Vācijā, Zviedrijā." ID karte der,biju ar to gan Horvātijā,gan tikko Austrijā Pretrunīga informācija par to BiH gabaliņa šķērsošanu braucot uz/no Dubrovniku. Oficiāli izskatās EU pilsoņi var šķērsot ar ID. Protams, ja grib dziļāk BiH, tad vajag pasi. ··· Pase: Ceļošanas dokumenti ceļojot ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Es var pasūtit aviobiļetes tagad uz septembrī ja man pasei deriguma termiņš beigsies 27 07. 2015g (5)
Kā es var pasūtit aviobiļeti uz ārzemem septembrī ja pasei derīguma termiņš beigsies 27.07.2015g
Vai tad kaads prasa pasi, pasuutot aviobiljetes? Augstaakais - personas kodu, tas tachu, taa pat kaa vaards, buus tieshi tie pashi arii jaunajaa pasee. Neesmu saskāries, ka rezervējot un pērkot elektroniski aviobiļetes tiktu prasīta pases informācija...
Šis dokuments ir vajadzīgs uz lidojuma brīdi tavas personības verifikācijas nolūkos (check-in procedūras veiksmīgai izpildei).
Ņem un pasūti tās biļetes. Pasi neviens neprasīs.
Bet pasi sakārto līdz lidojumam, citādāk netiksi nemaz līdz lidmašīnai. :)
Vienkāŗsi ej un nomaini pasi jebkurā PMLP neatkarīgi no dzīvesvietas- vēlākais pēc 2 nedēļām būs jauna pase un sūti biļetes. Var mainīt īsākā laika sprīdī, tikai tas maksās vairāk. Kāds tam vispār sakars?Pasei vienkārši jābūt ok līdz izlidošanas brīdim. ··· Pase: Es var pasūtit aviobiļetes ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Pases derīguma termiņš (9)
Es, šī gada augusta sākumā, esmu ieplānojusi lidot uz Turciju atpūsties. Mana pase izdota 2006.gada 21.jūlijā un ir derīga līdz 2016.gada 20.jūlijam. Pase ir zilā krāsā. Nav jāmaina uz jauno pasi? Vēl ir derīga?
1) g=neklausi lāsmiņu, viņa tālak par kaimiņa sētu nav bijusi ID karte der EU un iespējams šengenā, bet valstīs ik pa laikam likumi pamainās un var snākt braukt mājās. Turcijai nekādas ID kartes nederēs.
2)Ceļošanai derīgas ir pases kuras ir elektroniski nolasāmas, tiesa lai izmantotu ASV bezvīzu režīmu, nepieciešama pase ar RFID (sarkanā) ja ir ASV vīza vari braukt arī ar veco. Elektroniski nenolasāmās izsniedza līdz 2002.gada 30.jūnijam, tātad tavējā ir ok priekš Turcijas.
*)Prasības, pases derīguma termiņam ieceļošanai, katrā valstī ir dažādas, bet parasti variē robežās 3..6 mēneši
nu bet samaini. Kā tur bija - ja pēc atgriešanās tai vēl 3 mēneši derīguma termiņš, tad jau der !
Vari arī apmainīt..
Tā kā stāsts ir derīguma termiņa atlikušajām nedēļām, prātīgāk būs braukt ar jaunu pasi. Nezinu, cik ļoti turki ievēro pašu noteiktos termiņus LV pilsoņiem, bet teorētiski pasei jābūt vēl derīgai cik tur tos mēnešus pēc izbraukšanas no Turcijas.

Normal passports issued to nationals of Latvia, not holding

a visa, must be valid for at least 90 days from date of
arrival.
- When holding a visa for entry into Turkey, passports and/or
passport replacing documents must be valid for at least 60
days after the expiry date of the visa.
JOEN, bet te tak vēl gads , ne nedēļas !! derīga līdz 16. g.jūlijam. ··· Pase: Pases derīguma termiņš lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kur Rīga var saņemt pasi? (1)
vai Čiekurkalns ir vienīgā vieta?
Nav vienīgā.
http://www.pmlp.gov.lv/lv/sakums/kontakti/pmlp-nodalas/teritorialas-nodalas.html
··· Pase: Kur Rīga var saņemt pasi? lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
2006. gada pase ir derīga braukšanai uz Dubaiju? (5)
Mana 2006 gadā izdotā pase ir derīga braukšanai uz Dubaiju?Bilde ir skanēta un pase derīga līdz 2016g
CEĻOŠANAI NEDERĪGĀS PASES

Ceļošanai ir derīgas visas Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases, izņemot:

Latvijas pilsoņu pases, kas izsniegtas līdz 2002.gada 30.jūnijam (ar ielīmētu fotokartīti);
ceļošanai ārpus Šengenas zonas valstīm nav izmantojamas Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases, kas izsniegtas ar derīguma termiņu 50 gadi.
!!! Īpaši vērīgiem jābūt tiem ceļotājiem, kas plāno ceļot uz Lielbritāniju vai Īriju, jo šīs abas Eiropas Savienības valstis neietilpst Šengenas zonā, tādēļ tajās Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases ar derīguma termiņu 50 gadi netiek atzītas.
National Latvia (LV) /Embarkation Latvia (LV)
Destination United Arab Emirates (AE)

United Arab Emirates (AE)

Passport required.
- Passport or passport replacing documents of visitors must be valid for:
- at least 3 months from the date of entry, for visits of up to 3 months; or
- at least 6 months from the date of entry, for visits exceeding 3 months.

Visa Issuance:
Visa required, except for Holders of normal passports issued to nationals of Latvia can obtain a visa on arrival for a max. stay of 30 days. Free of charge.
- E-visas can be obtained via www.ednrd.ae . These visas are valid for entry at any international airport of the UAE.
Airlines can check the validity of an e-visa at the same site by clicking on the "Query DNRD APP" button.
Minors:
- Passport not required for minors registered in their parent/guardian passport, provided it contains photos of the minors and travelling with the passport holder.
- WARNING! In accordance with European Union (EU) Legislation, all minors who are nationals of Latvia will be expected to hold their own passport or National ID Card (where applicable) when departing from Bulgaria, Cyprus, Romania or a Schengen Member State
- Separate visa not required for minors registered in their parent/guardian passport, provided
Additional Information:
- Valid visas in expired passports are accepted provided accompanied by new passport.
- Extension of stay possible for additional 30 days, for nationals of Latvia, provided extension request is submitted at least 2 days prior to the expiry date of the visa issued on arrival. Fee: AED 600.-.
Warning:
- Visitors not holding return/onward tickets For details, click here could be refused entry.
Ir gan derīga , es februārī tur biju, bet manai pasei šogad , gada beigās treriņš beigsies.... Protams, ka ir deriiga. Ceru, ka tev ir normaalaa pase, ne mikemouse passport, tad der noteikti. Mikimausu pases rada izbriinu arii ne tik taalaas vietaas:) Ja kas - ne es izdomaaju taadu nosaukumu nepilsonju paseem. ··· Pase: 2006. gada pase ir derīga ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Vai varu veel lidot uz Londonu ar pasi. .. (21)
Kurai terminsh beidzas 2014. gada augustā. .. ja jā, kāpēc daudzi maina uz tām briesmīgajām ar melnbaltu foto un(brr)pirkstu nospiedumiem. Negribas ar manu "blondo"jautājumu ieriednju neizskaramiibu un bezgala vajadzīgo darbu ...
tikai informācijai, arī Rīgas centrā, Alunāna ielā ´pērnā augustā rinas nebija - gāju bez pierakstīšanās un pat ne 1 minūti nedabūju gaidīt
pēc nedēļas vai divām (neatceros) nozīmētajā pulkstenī ierados pakaļ un atkal nebija jāgaida.
Manuprāt, var. Vismaz es brauktu. Kāpēc maina? Es mainīju tāpēc, ka ar jauno pasi vienkāršāk ceļot ārpus ES robežām, piemēram, uz ASV. Kad lido un cik ilgi paliec?
Pasei jābūt derīgai 3 mēnešus pēc plānotās atgriešanās.
Tieši tā, es arī mainīju, lai ASV bez papīra vīzas kārtošanas iekļūtu. ··· Pase: Vai varu veel lidot uz Londonu ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu