Personas kods

Personas kods - jautājumi un diskusijas

Personas koda otrā daļa (16)
Gribēju noskaidrot, kā veidojas personas koda otrā daļa? Pirmā skaidrs, tie ir dzimšanas dati, bet otrā? Jo esmu ievērojusi, vienam tā otrā daļa sākas ar 106, otram 138. Pēc kā vadoties tiekam pie otrajiem skaitļiem?
No PMLP:
Septītais cipars "1" - 20.gadsmits, cipars "2"-21.gadsmits. Personas koda veidošanas algoritmu nosaka Iekšlietu ministrijas Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde. Personas koda veidošanas algoritms ir ierobežotas pieejamības informācija.
Cik dzirdēts, pēdējais cipars ir "čeksumma" (veidojas veicot kādas matemātiskas darbības ar pārējiem cipariem) pēc kura pārbauda vai personas kodā nav kļūdas
Zinu, ka pirmais cipars ir saistīts ar gadu tūkstoti, kurā dzimis, bet par pārējo nav ne jausmas. Kādreiz domāju, ka ir iekodēta arī dzimšanas vieta, bet pasekojot savam un bērnu dzimšanas kodam, šis variants atkrīt. Zinu vien, ka ģimenē man, tēvam, mātei, māsai personas kodu otrās puses pirmie 3 cipari bija vienādi un pēdējie divi bija turpat blakus stāvoši. Varbūt sakritība, nezinu. Esmu pazīstama ar cilvēku kur otrās daļas cipari ir vienādi/nav nekāda nojausma ko nozīmē otrās daļas cipari??? tas taču loģiski ka katram būs savādāks. Ja 5 personas dzimušas vienā gadā un datumā, ja vēl otra puse sakrīt, tad p.k zaudē jēgu. Tā kā dzīvoju pie divu bijušo rajonu robežas, tad ir līdzības ciparos vienā rajonā dzīvojošajiem uz brīdi, kad tika piešķirts p.k. ··· Personas kods: Personas koda otrā daļa lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu