Pirts

Pirts - jautājumi un diskusijas

Malkas pirts Ziemasvētkos (6)
Labdien, meklēju malkas kurināmo pirti uz pirmdienu, lai nopērtos un labi pavadītu laiku kur Jūs varētu ieteikt 2 personām meklēt, protams gribu Rīgā
Muižnieka pirtī ieskaties pirtis.lv
Ja meklē tieši Rīgā, ieteiktu Lienes pirti, taču 2 cilvēkiem telpas drusku pa lielu.
Nāras pirts Agenskalnā..ja tikai ir brīva...ļoti laba! www.naraspirts.lv Laba ir Aivara Bramaņa pirts, netālu no Ogres, Tūrkalnē. ··· Pirts: Malkas pirts Ziemasvētkos lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Tikai ļoti, ļoti draudzīgi :)) ...ir viena zināma suga - menti, savā rajonā nekad netusē, brauc uz kaimiņu sētu. nelieli dazadi... svingerotāji:))))))) ··· Pirts: Kādi kolektīvi parasti ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Koplietošanas (publiskās) pirtis Rīgā (18)
Vai Rīgā veel ir saglabājušās koplietošanas pirtis (tādas kā padomju laikos)? Google neko neatradu.
purvciemā arī ir, Ūnijas un Vaidavas ielas krustojumā , tikai iepriekš jāpabrīdina, ka večus tai laikā, lai nelaiž iekšā..:) Meklē googlē "publiskās pirtis" jeb "sabiedriskās pirtis". Zinu, ka Iļģuciemā ir Nellijas pirts, Āgenskalnā Mārtiņielas pirts., u.c. padomju laikos nebija nekādas koplietošanas pirtis, sievieši gāja atsevišķi, vīrieši atsevišķi:), ja domā pirti - parasto- ar taziku- tad Čiekurkalnā ir:) bolderaajaa, pa kreisi paari dzelzceljam. es pati neapmeklēju, bet druška iet uz Čiekurkalna pirti piektdienās- tad ir sieviešu diena:) par mājas lapu nezinu... ··· Pirts: Koplietošanas (publiskās) ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Pirts procedūras (11)
kā PAREIZI jāveic pirts procedūras.
Man bija viens pazinja, kas teicaas, ka esot iemaaciijies pirtnieka arodu un, ka tas esot dikti smalks un ljoti daudz esot jaazin, lai pareizi ietu pirtii, ja nezinot, tad nodarot organismam tikai sliktu. Jaagriezhas pie kaada profesionaalja. Arodu jau var mācīties, bet ir lietas, ko nevar apgūt. Katra spēju just un vadīt procesus ... Ir cilvēki, kam tas ir dots un tādi, kas tikai domā, ka ar teoriju un dažām praktiskajām reizēm ir visu apguvuši.
Īsti pirtnieki mācās visu mūžu.
Man ir laimējies satikt patiesi īstu Pirtnieci.
paprasi google.lv..
Nu, bet tās lietas jādara ar lielu mīlestību, tad labi izdododies - tā viedie runā.
Katram savs... Pirti vajag izjust un to gūst tikai ar gadiem.Man kāds pirtnieks teica, ka jāsajūt, kā kastums kož.....Ir daudz literatūras ,kur var lasīt, bet domāju, ka vislabāk pie pieredzējuša pirtnieks.Vieglu garu!!! To neviens nevar dažos teikumos aprakstīt! Iesaku palasīt pirtslietas.lv. ··· Pirts: Pirts procedūras lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Pirtis Siguldā/tās apkārtnē (8)
VAi variet, lūdzu, ieteikt jaukas latviešu guļbūves pirtiņas ar dīķi un vēlams baļļu, kur ārzemju draugiem izbaudīt pirtspriekus. Blakus jābūt arī naktsmājām. Tā var būt arī zemnieku saimniecība, kas paralēli ...
"Gobas sala", pāris reizes esmu izmantojis, gan vasarā, gan ziemā. Papildus plikai pirtij ir vēl dažādas atrakcijas ārā- svaigā gaisā. Telefonu neatceros bet 1188.... Aparjodā....ventas 1 Aivari Inčukalnā Aivaros ir arī baļļa, un tās saimnieks piedāvā arī vēl citas interesantas izklaises, amfibija, gaisa balons utt..tel: 29221519, Brūveri Turaidā arī ir ļoti jauka pirts! un piekrītu pati_vinja kopš nomainījušies saimnieki Gobas salām..tur vairs nav ne labas auras, ne atpūtas..:(((( Jā, "Aivaros" ir būts, bet nav tas ideālākais varants. Kautkas man tur traucēja. Varbūt esmu izlepusi. Ja tas ir ārzemniekiem, tad viņiem arī tur ne īpaši patiks, kautgan neko pieklājības pēc neteiks. ··· Pirts: Pirtis Siguldā/tās apkārtnē lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kur nopirkt spirtu? (12)
Kur reāli var nopirkt spirtu... nav domāts dzersanai, bet vajag vismaz lai būtu 90%
Aptiekā ar recepti...
Ja der tehniskais tad var arī netā:
https://220.lv/lv/majsaimniecibas-preces/sadzives-kimija-un-tirisanas-piederumi/sadzives-kimija/tehn
iskais-spirts-roku-prieksmetu-vai-virsmu-dezinfekcijas?id=7453993
Tehnikas/elektronikas tīrīšanai der tik pat labi kā parastais, dzert gan nedrīkst. Dzeramais tik apriekās, ja izdosies pierunāt kādu ārstu recepti izrakstī, vai konrabandas, bet to parasti mucās nevis pudelēs tirgo...
Varbūt kādā točkā var sarunāt lai pārdod neatšķaidītu.
Aptiekā pret recepti katrs var dabūt 150 ml 96% spirtu. Recepti var palūgt ģimenes ārstam. Stingrs , kaa vinni tur....3x laizz cauri , samagons neder? Tieši tā. Ja nevari ko dabūt, izgatavo pats un no ekoloģiskām izejvielām. ··· Pirts: Kur nopirkt spirtu? lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kāpēc pirtī krāsnij nav vilkmes? (9)
Pirts piebūvēta pie mājas. Pirts ārējā sienā skurstenis. Skurstenis 4m augsts. Mājai lēzenais jumts. Pirts piebūvēta pie zemākās sienas. Skurstenis nepārsniedz mājas augšējo kori.Pelni, sodrēji nevar būt, jo tikko ...
Par īsu skurstenis un par šauru cukas diametrs ,iespējams ka par tālu krāsniņa no skursteņa. Lai skurstenis vilktu vajadzīgs siltums! Ja dūmi pārāk atdzesēti, vai skursteņa sienas aukstas un siltie dūmi atdziestot veļās atpakaļ! Vajadzīga zem skursteņa vieta kur aizdedzināt papīru vai ko nopietnāku, lai iekustinātu dūmu plūsmu! Man darbnīcai krāsns arī nevilka,kamēr nepagarināju skursteni pāri korei. Skurstenim jābūt vismaz par 30cm augstāk par kori.Ja valdošie vēji nāk no kores puses, tad tie sit dūmus atpakaļ savādāk.Var skurstenim pieslēgt papildus piepūti no āra ar nelielas jaudas ventilatoru, kurš likvidēs pretspiedienu un skursteņa garums nebūs jāpalielina.Protams, ar vismaz 45 grādu pieslēgumu uz augšu. Tev tas skurstenis sanāk aizvējā, tādēļ arī nav vilkmes. ··· Pirts: Kāpēc pirtī krāsnij nav ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Turku pirts būvniecības izmaksas (2)
Vēlos uzbūvēt turku pirts kompleksu, cik tas varetu izmaksāt?
Pasūti projektu, iedod vairākām būvfirmām iztāmēt, aprēķināto cenu sareizini ar 2 un tad aptuveni zināsi, cik izmaksās. Jautājums nav adekvāts. Cik maksā kurpes? Vai auto? NU kaut vai maize?
Nenosaucot nekādus parametrus, atbildēt nav iespējams.
··· Pirts: Turku pirts būvniecības ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Pirts būvniecība pie daudzdzīvokļu mājas (8)
Daudzdzivokļu mājas tuvuma izdomāja celt pirti viens. Nesaskano ne ar vienu iedzivotaju, ne ar pašvaldibu, vienkarši uz savu galvu. Cik tuvu var celt pirti no mājām?
Jebkurā gadījumā jābūt saskaņotam projektam un būvatļaujai citādi nelikumīga darbība pat ja zeme ir privāta. Sīkāka informācija nebūs? Pašlaik jautājums nav atbildams. Var būt kā viss OK, tā absolūts pofigisms. Stāsti tālāk. Bet ja man ir zeme, kuru varu apbūvēt. Un ja es gribu pirti - kāpēc ne? Pirtis nodeg bieži, būvē tā., lai arī māja reizē nodegtu. Un par ko kreņķis? Bail, ka no dzīvojamās mājas augšējo stāvu logiem plikņus varēs redzēt? ··· Pirts: Pirts būvniecība pie ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Gribam viesu māju ar pirtiņu... (23)
Ir zeme pie upes Cenu pag. aizaugusi, nekopta. Bet ir velme un ideja par viesu māju, nelielu. Varbūt kāds no jums ir sacis ar pliku zemi un ideju. Jautajums ar ko jāsāk? Vai vispar tas varētu būt pieprasits šobrid? Varbūt ar ...
Es padomāju,vakardienas tv raidījuma iespaidā.Dagdā esot dūmu pirts,ļoti pieprasīta.Uztaisītu viesu māju,bez elektrības-kamīni,plītis,sveces.Bez tv,mobilajiem un citām nevajadzīgām lietām.Ēdiens gatavots uz plīts-pavisam cita garša.Kā etnogrāfiskajā muzejā. Vispirms uzzini,vai atļāuta apbūve.tad-cik izmaksās elektrības ievilsāna.Starp citu-elektrības līnija un pieslēgums var būt visdārgākās lietas šajā pasākumā.Daudzus šīs izmaksas ir bišku atvēsinājušas. Pa priekšu papēti, kādas ES naudas var dabūt būvniecībai... ar biznesa plānu. un neko citu. No saakuma buutu jaasaak ar buuvatljaujaam,citaadaak savilks elektriibas un kanalizaaciju,bet sanaaks visu noaardiit... ··· Pirts: Gribam viesu māju ar ... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu