Purvciems

Purvciems - jautājumi un diskusijas

Renovētā ēka Purvciemā Kastrānes ielā 1/2 (12)
Kāda ir Jūsu pieredze/viedoklis saistībā ar renovēto ēku Kastrānes ielā 1/2? Apsveru iespēju šajā ēkā iegādāties dzīvoklī, tāpēc gribas uzzināt visus + un -. Padalieties, lūdzu, ar visu iespējamo inormāciju par šo māju un rajonu, kurā tā...
Ir taču cilvēki,kuriem patīk trokšņainas vietas.Paskat-centrs pilns ar iedzīvotājiem.
Māja,ja pareizi atceros ķieģeļu,tas ir +.Satiksme arī ļoti laba.Tikai tas kopmītnes zīmogs tā ne visai.Kaut gan,daudz kas atkarīgs no remonta kvalitātes,plānojuma un cenas.
Katrānes ielu zinu,netālu no manis,māju nezinu,kura tā ir.
Ja ir ielas māja,tad nahh,tādu,ja tagad tik liela izvēle ar mājokļiem,kaut vai blakus manai majai,klusa vieta,zaļš rajons.
Uz Kastrānes tikai vienu māju tagad renovē.Tā ir ielas māja, garām iet sabiedriskais transports,satiksme paliela.Agrāk tur bija kaut kādi ofisiņi, katrā kabinetā savs, blakus spēļu zāle.Es arī meklētu klusāku vietu. izskatās pēc kaut kādas kopuškas, nav laba investīcija. Tā arī ir kopmītņu tipa ēka.
Renovācija tur ir ilūzija. Normālu plānojumu neredzēt kā savas ausis tajā mājā. Parasti dzīvoklis sastāv no tur no 2-4 koju istabiņām. Šajā gadījumā viņi tirgo maģimeņu projektu par jaunas ēkas cenu. tad jau labāk pirkt dzīvokli Klijānu ielā 20.
··· Purvciems: Renovētā ēka Purvciemā... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu